Bitcoin Forum
May 31, 2024, 01:57:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67736 times)
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 20, 2017, 09:00:34 PM

Monetha benim bu forumda gördüğüm en büyük hayal kırıklığı.Açıkcası ilk başlarda ben de güveniyordum monethaya ama dolar bazında bu kadar düşmesi beni çok şaşırttı bitcoin cinsindeki değer kaybından bahsetmiyorum bile.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
October 20, 2017, 09:06:08 PM

yav ben bunun icoya giremedim diye ne üzüldüm sonra dedim iyi ki girmemişim şu an havalarda uçuyorum iyi ki hemen bitirdiler sağolsun hemen alanlara boş bir coin olup çıkar bu da
CiGa
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
October 20, 2017, 09:19:59 PM

Bu hafta Eric Duprat ile de soru cevap etkinliği yapacaklar. Ekibe katılacağı garanti gibi. Ama fiyat düşmeye devam ediyor. Ya kaçırdığımız birşey var ya da birileri diplerden topluyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 20, 2017, 09:42:49 PM

Bu hafta Eric Duprat ile de soru cevap etkinliği yapacaklar. Ekibe katılacağı garanti gibi. Ama fiyat düşmeye devam ediyor. Ya kaçırdığımız birşey var ya da birileri diplerden topluyor.

Hem fork muhabbeti hemde dipten topluyorlar . Zaman alacak . Saç baş yolduracak . Ama kazanacağız .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
designersinan
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile WWW
October 20, 2017, 10:12:32 PM

proje scam değilse eninde sonunda kazandıracak belki 1 gün sonra belki 1 yıl sonra...

STASH: EASY INSTANT PRIVATE
PRE-SALE 24/09/2017
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 20, 2017, 11:09:00 PM

Proje kazandıracaktır ben de aynen sizin gibi düşünüyorum bu fiyatlardan önemli bir miktar monetha alımı yaptım ve maaliyetimi çok büyük ölçüde düşürmüş oldum umarım,kısa süre içerisinde en azından ico fiyatına geri gelmeyi başarır.  Cheesy
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 21, 2017, 05:38:56 AM

Büyük umutlar içnideyim . Cüzdanda 26 bin adet  tutuyorum. Yüzümüzü güldürmedi hala Sad

PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
October 21, 2017, 08:30:43 AM

Monetha'ya scam diyen cidden şu kripto işini bıraksın gitsin. Ayrıca Monetha bizi öldürdü bitirdi mahvetti diyen arkadaşlarda Roadmap'e hiç mi bakmadılar zaten bu projenin deadline'ı 2019 yılına kadar gidiyor ne bekliyordunuz ? 300 milyon dolar marketcap'mi yapacaktı ellerinde bir satır kod olmadan. Monetha Eric Duprat ve Kellogg Fairbank ile çok ciddi bir adım attı bu adamlar Paypal'de çalışan çok sağlam adamlar bu adamların ardından bunların peşine takılıp firmaya Paypal'den katılacak yazılımcı vs.. yine bir çok adam olacaktır. Omisego'ya bakın uzakdoğu'da ödeme hizmetleri firması piyasa değeri ortada milyar dolar'ı gördü , Monetha gibi global'i hedefleyen bir firma doğru adımlar atarsa nerelere gelecektir bir düşünün. Siz boşverin Justas'ı falan Eric Duprat ve Kellogg Fairbank bile yeter Monetha'ya Justas kenarı çekilse bile işler yuruyecektir kaldı ki bu adamlar varken ota boka atlayacak kadarda geri zekalı bir insan olacağını sanmıyorum , biraz sabredin 1 2 sene dayanın Monetha sizleri pişman etmeyecektir.

Razor5
Full Member

Activity: 322

View Profile
October 21, 2017, 08:51:27 AM

Adamlar yaptıkları projeyle paraya para demedi bizimkiler burada birbirini yiyor.
Hem token satışı yapıp para kazandılar hem fiyatı düşürüp yükselterek para kazanıyorlar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 21, 2017, 11:55:10 AM

Monetha'ya scam diyen cidden şu kripto işini bıraksın gitsin. Ayrıca Monetha bizi öldürdü bitirdi mahvetti diyen arkadaşlarda Roadmap'e hiç mi bakmadılar zaten bu projenin deadline'ı 2019 yılına kadar gidiyor ne bekliyordunuz ? 300 milyon dolar marketcap'mi yapacaktı ellerinde bir satır kod olmadan. Monetha Eric Duprat ve Kellogg Fairbank ile çok ciddi bir adım attı bu adamlar Paypal'de çalışan çok sağlam adamlar bu adamların ardından bunların peşine takılıp firmaya Paypal'den katılacak yazılımcı vs.. yine bir çok adam olacaktır. Omisego'ya bakın uzakdoğu'da ödeme hizmetleri firması piyasa değeri ortada milyar dolar'ı gördü , Monetha gibi global'i hedefleyen bir firma doğru adımlar atarsa nerelere gelecektir bir düşünün. Siz boşverin Justas'ı falan Eric Duprat ve Kellogg Fairbank bile yeter Monetha'ya Justas kenarı çekilse bile işler yuruyecektir kaldı ki bu adamlar varken ota boka atlayacak kadarda geri zekalı bir insan olacağını sanmıyorum , biraz sabredin 1 2 sene dayanın Monetha sizleri pişman etmeyecektir.

Celiskili konusmussun Omisegoyu ornek vermissin kisa surede X15 yapan ve demissinki Monetha kisa surede nasil basarili olsun.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 21, 2017, 03:26:16 PM

SUan %15lik bir artis var ben hicbir haber gormedim ufak bir pumpmu? Devami gelirmi acaba

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 21, 2017, 03:37:50 PM

SUan %15lik bir artis var ben hicbir haber gormedim ufak bir pumpmu? Devami gelirmi acaba

Dur hocam masallah de . Çıkacağını biliyoruzda erken çıkarsa güzel olur .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 21, 2017, 03:46:31 PM

Nedeni Kucoinin Monethayi ekleyecek olmasi. Yarin Avrupa saatine göre 1'de eklenecek bakalim nasil yarayacak bu monetha fiyatina.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 21, 2017, 03:47:10 PM

valla çıkar çıkar ama ne zaman istediğimiz seviyelere gelir allah bilir.tam unutayım diyorum hop forumda konuyu üstte görünce dayanamıyorum bakıyorum yine.şu konuya yazmasakta yokmusaysak napsak artık monethayı. ilerde belki yerden para bulmuş gibi seviniriz  Smiley
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 21, 2017, 03:49:19 PM

valla çıkar çıkar ama ne zaman istediğimiz seviyelere gelir allah bilir.tam unutayım diyorum hop forumda konuyu üstte görünce dayanamıyorum bakıyorum yine.şu konuya yazmasakta yokmusaysak napsak artık monethayı. ilerde belki yerden para bulmuş gibi seviniriz  Smiley

Saglam HODLcu iseniz yapin bi paper wallet sonra kapatin forumu acmayin 10 sene sonra gelin zengin olmus olursunuz. Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 21, 2017, 03:57:23 PM

Saglam HODLcu iseniz yapin bi paper wallet sonra kapatin forumu acmayin 10 sene sonra gelin zengin olmus olursunuz. Smiley
Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Altcoinlerin yüzde 90ı çöp olacak o dediğiniz süreler içerisinde. Monetha da bunlardan biri olacak mı tam emin olamıyorum balinası çok

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 21, 2017, 04:00:17 PM

monetha https://www.kucoin.com ' ile anlasmıs . Yeni bir borsa . Çin kaynaklı . Hayırlı olsun . Güzel haber Smiley

Güzel haber . Çin'in çok büyük bir borsası değil sanırım 24 Saatlik hacmi falan çok düsük . ancak hem ekip çalışıyor hemde çin'in bitcoin  altcoin etkisini biliyorsunuz . Sevindirici Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 21, 2017, 04:28:29 PM

Monetha kendisine gösterilen ilgiyi kaldıramadı.Fiyat diplerde.Benim işim beklemek diyen alsın uzun vadede kazanabilir ama kısa vadede bir çok fırsatı da kaçırmış olur.Kolay gelsin herkese
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 07:06:58 PM

Monetha 7 cente kadar gerileyip 8 e falan çıktı tekrar yani bu kadar ses getiren bir projeyi böyle görmek üzücü.
Ekipte sağlam projede , tek sebeb bitcoin galiba
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 21, 2017, 07:45:43 PM

düşüşün tek nedeni bitcoin bizim sayısal loto tayfası yerin dibine sokuyor, neler yazılmış böyle Eric Duprat bu projede gelecek göremedi siz gördünüz. Yani alıntılamakta istemiyorum ama şurada yazılanları ingilizceye çevir adamlara gönder gülmekten patlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 133 »
  Print  

Jump to: