Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:29:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222885 times)
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
August 27, 2016, 08:25:42 PM

btcturk dürüstçe bir faaliyet durdurmasından sonra herkesin buraya akın ettiğini görüyorum. ama btcturk Türkiye'de yapamıyorsa bu işi (devam ettiremiyorsa) herkes de aynı sorun vardır diye düşünüyorum. ayrıca bir çok kullanıcı koinim'de muhattap bulamadığından şikayetçi.

For rent...
1714771779
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714771779
Reply with quote  #2

1714771779
Report to moderator
1714771779
Hero Member
*

Ignore
1714771779
Reply with quote  #2

1714771779
Report to moderator
1714771779
Hero Member
*

Ignore
1714771779
Reply with quote  #2

1714771779
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
August 27, 2016, 08:57:06 PM

btcturk dürüstçe bir faaliyet durdurmasından sonra herkesin buraya akın ettiğini görüyorum. ama btcturk Türkiye'de yapamıyorsa bu işi (devam ettiremiyorsa) herkes de aynı sorun vardır diye düşünüyorum. ayrıca bir çok kullanıcı koinim'de muhattap bulamadığından şikayetçi.

Başka bir firmanın icraatlerini, başka bir firmanın konusunda reklam etmeniz, nekadar etik ?

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510

View Profile
August 27, 2016, 09:04:47 PM

Başka bir firmanın icraatlerini, başka bir firmanın konusunda reklam etmeniz, nekadar etik ?

Ben çözdüm, bu adam koinim'in sahibi.
Her konuda btctürk hakkında atıp tutuyor, sürekli btctürk'e sallıyor, hırsızlıkla - doladırıcılıkla itham ediyor. Cümlede adı geçti mi müdahil oluyor.
Anlamadım ne bu kuyruk acısı ? Gerçekten hiç birinin ne fanıyım ne de ortağıyım ama o kadar gözüme çarpmış olmalı ki hareketlerin : Çok antipatik geliyor artık. Söyle de derdini kurtulalım  Angry
koinsever
Hero Member

Merit: 524

For Rent

View Profile
August 27, 2016, 09:06:22 PM

iki firmanın müşterisi olarak iki firmadan aldığım hizmet kalitesini paylaşıyorum. bence etik. firma adı yerine xxx de yazabilirdim. açık açık yazmayı tercih ettim. verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim. mesajımı report edebilirsiniz. kural hatası yaptıysam yapacak bişey yok cezamızı çekeriz.

For rent...
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
August 27, 2016, 09:06:40 PM

Koinim pismanliktir.
-Kamu spotu-
CagatayYuksel
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
August 28, 2016, 12:49:57 PM

Arkadaşlar merhaba, ben Çağatay, Koinim'in kurucularından biriyim.

Sistemimizde TL, Bitcoin ve Litecoin işlemleri sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. BTCTurk'un TL işlemlerini durdurması dolayısıyla yaşanan talep artışının farkındayız ve sizlere daha iyi hizmet ve uzun süredir beklenen yeni özellikleri sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 3 seneye yakın faaliyetimiz süresince bizim de çalıştığımız bankaları değiştirmek durumunda kaldığımız oldu ancak şu an için kaygılanacak hiçbir durum olmadığını söyleyebilirim. İstenilen yeni belgelerle ilgili şikayetinizi anlıyorum, maalesef Bitcoin teknolojisini kötü niyetli kullanmaya çalışan şahısların varlığı bizi bu önlemleri almaya itti. Sitemizi kurarken de şu anda da hedefimiz Türkiye'de Bitcoin teknolojisini herkese ulaştırabilmek ancak bu yolda kimsenin kötü niyetli kişilerce mağdur edilmesine imkan vermemek birinci önceliğimiz. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu forumda son derece haklı eleştirilerin yanında maalesef iyi niyetinden şüphe duyduğum bazı `agresif` mesajlar da görmekteyim. Bu mesajların ortak özelliği somut bir olaya ya da veriye dayanmayan "koinim pişmanlıktır", "canınız yanar", "güvenilmez" gibi ifadeler kullanıyor olması. Tam da bu sebepten ötürü bu tarz mesajları eleştiri olarak değil karalama olarak algılıyoruz ve her ne kadar verilen bir emeğe böylesine saldırmaktan çekinmeyecek bir ruh hali bizi o insanlar adına üzse de bu mesajları yok saymak dışında yapabileceğimiz bir şey yok.

Sistemimizi daha önce kullanmamış herkesi kullanıcılarımız arasında görmekten mutluluk duyarız. Dilediğiniz tutarla hemen işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Koinim.com Türkiye Cumhuriyeti'nde kayıtlı, vergisini ödeyen bir şirket (Veriyol Bilişim) çatısı altında çeşitli bankalarla partnerlik içerisinde yoluna devam etmektedir. Bugüne kadar bize "canı yanan" bir kullanıcı ulaşmadı ama yaşanabilecek herhangi bir sorunda iletişime geçmek için kullanılabilecek tüm kanallar sitemizde yer almaktadır. Hafta içi mesai saatleri süresince hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Bunun dışında bu forumu ek bir destek kanalı olarak kullanmayı uygun bulmuyoruz.

Bu forumda eleştiri ve görüşlerini bildirerek bize katkıda bulunan, sistemimizi kullanan/kullanmayan herkese teşekkür ederim. Güzel bir pazar geçirmeniz dileklerimle.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
August 28, 2016, 01:11:31 PM

Açıklama yapmanız güzel olmuş ancak Haziran sonunda yarattığınız manipülasyon yüzünden sitenizi kullanmayı bıraktık. Forumu iletişim kanalı olarak kullanmayı seçmeyerek kendiniz müşteri kaybediyorsunuz. Size çekirdek Bitcoin kullanıcısı yanınızda olmadan devam etmeyi seçtiğiniz bu yolda başarılar.
thornhill
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
August 28, 2016, 01:28:58 PM

Sistemimizde TL, Bitcoin ve Litecoin işlemleri sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. BTCTurk'un TL işlemlerini durdurması dolayısıyla yaşanan talep artışının farkındayız ve sizlere daha iyi hizmet ve uzun süredir beklenen yeni özellikleri sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 3 seneye yakın faaliyetimiz süresince bizim de çalıştığımız bankaları değiştirmek durumunda kaldığımız oldu ancak şu an için kaygılanacak hiçbir durum olmadığını söyleyebilirim. İstenilen yeni belgelerle ilgili şikayetinizi anlıyorum, maalesef Bitcoin teknolojisini kötü niyetli kullanmaya çalışan şahısların varlığı bizi bu önlemleri almaya itti. Sitemizi kurarken de şu anda da hedefimiz Türkiye'de Bitcoin teknolojisini herkese ulaştırabilmek ancak bu yolda kimsenin kötü niyetli kişilerce mağdur edilmesine imkan vermemek birinci önceliğimiz. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu forumda son derece haklı eleştirilerin yanında maalesef iyi niyetinden şüphe duyduğum bazı `agresif` mesajlar da görmekteyim. Bu mesajların ortak özelliği somut bir olaya ya da veriye dayanmayan "koinim pişmanlıktır", "canınız yanar", "güvenilmez" gibi ifadeler kullanıyor olması. Tam da bu sebepten ötürü bu tarz mesajları eleştiri olarak değil karalama olarak algılıyoruz ve her ne kadar verilen bir emeğe böylesine saldırmaktan çekinmeyecek bir ruh hali bizi o insanlar adına üzse de bu mesajları yok saymak dışında yapabileceğimiz bir şey yok.

Sistemimizi daha önce kullanmamış herkesi kullanıcılarımız arasında görmekten mutluluk duyarız. Dilediğiniz tutarla hemen işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Koinim.com Türkiye Cumhuriyeti'nde kayıtlı, vergisini ödeyen bir şirket (Veriyol Bilişim) çatısı altında çeşitli bankalarla partnerlik içerisinde yoluna devam etmektedir. Bugüne kadar bize "canı yanan" bir kullanıcı ulaşmadı ama yaşanabilecek herhangi bir sorunda iletişime geçmek için kullanılabilecek tüm kanallar sitemizde yer almaktadır. Hafta içi mesai saatleri süresince hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Bunun dışında bu forumu ek bir destek kanalı olarak kullanmayı uygun bulmuyoruz.

Bu forumda eleştiri ve görüşlerini bildirerek bize katkıda bulunan, sistemimizi kullanan/kullanmayan herkese teşekkür ederim. Güzel bir pazar geçirmeniz dileklerimle.

Acikcasi sitenize uye oldum, yardim forumlari kismina baktigimda onlarca kullanicinin param gonderilmemis vb. gonderilerine denk geldim ve buradaki yorumlardan sonra da koinim kullanmamaya karar verdim. Bu aciklamanizdan sonra bir deneyecegim. Ancak yine de sizi bulmusken sorayim; Cold storage kullaniyor musunuz? Sitenize en son ne zaman pentest yapildi? Canli bir audit sayfaniz var mi?

`Bitcoin teknolojisini kötü niyetli kullanmaya çalışan` sahislar derken neyi kastettiginizi anlamadim. Turkiye'de bitcoin hassas bir mevzu cunku hala vergilendirilmedi ve bitcoin kullanan herkes zan altinda kaliyor. Ayni zamanda bitcoin bir para birimi, acikcasi bir banka bana gelip `Turk lirasi teknolojisini kotu niyetli kullanmaya calisan` sahislar nedeniyle ekstra sizden su su belgeleri istiyoruz dese mantikli bulmazdim.

Sizle bir sorun yasamazsam kullanip herkese de onerecegim. Ancak ben o pismanliktir vb yazan arkadaslari kotu niyetli bulmuyorum. sonucta hepsinin bir hikayesi var, bir sorun yasadilar ki bu sekilde yaziyorlar. Sonucta BTCTurk hakkinda bir iki kullanici haric kimse pismanliktir vb seyler yazmiyordu.

Dammitt
Hero Member

Merit: 507

View Profile
August 28, 2016, 04:16:40 PM

Koinim devam ediyormu yoksa budamı artık bazı sorunları var ben en son burdan çekmiştim paramı?
Koinim açık evet ama;
Düşük hacimli işlem yapacaksınız tavsiye etmiyorum: Forumda mesutcan'dan hızlıca halledebilirsiniz. Komisyonlar, miktar az olduğu için sizi etkilemeyecektir.
Yüksek hacimli işlem yapacaksınız yine tavsiye etmiyorum; Çünkü koinim'e güvenilmiyor. Zaten yeteri kadar hacim olmuyor çoğu zaman. Bu konunun eski sayfalarına bakarsanız çeşitli şikayetleri görebilirsiniz.

Anladım iyi oldu bu ben dedim burdan işlem yaptıran varmı haladaha diye bende bir şüphe vardı Btctürkden sonra en iyisi pek fazla güvenmemek haladaha.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
August 28, 2016, 05:02:45 PM

Piyasa dalgaliyken neden islemleri gerceklestirmedigini aciklayin bizde pismanliktir demiyelim. TL yatirip satistaki satistaki emri almak icin emir giriyorum. 3 saat o emir bekliyor. Sonra ne hikmetse ben alamamis oluyorum baskasi almis oluyor. Sonra baska bir emir veriyorum gece yarisi muhtemelen siz uykudayken, yine emir donup kaliyor bakiyorum sabah almisim cunku piyasayla ayni fiyat. Al sat yapiyim diyorum btc yi satiyorum sonra dustugunde alayim diyorum o da ne tl hesabimda gozukuyor ama islem yapmaya calistigimda yetersiz bakiye diyor. Destege mail atiyorum duzeltiliyor. Firsat kaciyor sattigimdan pahaliya aliyorum. Daha sayayyimmi? Eski mesajlarada goz atarsaniz burda koinimi kotuleyenlerin bir kisminin eskiden destek oldugunuda gorebilirsiniz. Suan tek borsa sizken hala kullanilmiyorsaniz bence bir donup bakin biz nerde hata yapiyoruz diye. Btcturkun gunluk 300-400 btc hacminin neden %10 unu bile cekemedik diye sorun bir kendinize. Son olarak musteriyiz biz istedigimizi hakkinizda diyebiliriz.sonucta btcturktede islem yapilmadigina gore sizi kotuleyerek baska bir sirket adina calisiyor olamayiz.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
August 28, 2016, 05:54:18 PM

foruma en sonunda gelmeleri guzel, ancak soyle bir durum var,

bundan sonra da her soruya da yanit verecekmisiniz forum uzerinden?

yukarda bir soru sorulmus,

cekme ve yatirma islemlerimiz hizli bir sekilde gerceklesecek mi ?

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510

View Profile
August 28, 2016, 07:17:54 PM

Gerçekten kurucularından mısınız bilmiyorum. Yanlış anlamayın, kötü niyetli biri böyle bir post atıp ardından kullanıcılara olumsuz davranış göstererek koinim'in itibarını düşürebilir. Resmi bir açıklama olmadığı için herkesin bu konuda dikkatli olmasını tavsiye ediyorum, size karşı bile.

Her neyse, gerçekten öyle olduğunuzu varsayarak konuşursam,
Tüm kurumsal firmalar Twitter-Facebook üzerinden kullanıcılarına herkese açık bir şekilde yardımcı oluyor, destek veriyor. 
Evet, herkese açık kısmı çook önemli. Çünkü kendi adıma konuşursam ve insan psikolojisinin de böyle olduğunu sanıyorum,
Herhangi bir kriz yönetiminde, problemde sizin nasıl tepki verdiğinizi görmek istiyorum, olaya nasıl el koyduğunuzu izlemek istiyorum.
Burası da bunu göstermek için en makul yer. Bu piyasanın alıcıları - satıcıları, ilgilileri burada toplanmış ve ortak bir çatı altındayız.
Satıcı da alıcı da kafasına göre hareket edemiyor çünkü bulunduğumuz ortamda hepimiz misafiriz ve bizim kurallarımız geçmiyor.
Bu sebeple, Forum üzerinden bizle etkileşime geçmeniz, iletişim kurmanız, bu kanal vasıtasıyla sorunlarımıza çözümler üretmeniz müşteriniz olarak benim hoşuma gidiyor. Fark ettiyseniz yukarıda herhangi bir kanıt göstermeden firma yetkilisi olarak yazdığınız samimi bir yazı çok kişinin tepkisini çekti ve postlar geldi. Buna devam edip bize bu kanal aracılığıyla yardım edip güven verebilirseniz hem bizi müşteri olarak kazanırsınız hemde reklam yapmış olursunuz. Kazan - Kazan kısacası.

İyi çalışmalar.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 28, 2016, 08:16:41 PM

bu forumu kullanmayı uygun bulmamakta ne , böyle bir pazar da müşteri kapmanızı sağlayan ve etkisi %95 olan bu platform nasıl uygun olmaz. İnternette rasgele sitenizi gören hemen geçip trade mi yapacak sanıyorsunuz.Abartısız bir şekilde söylüyorum , bu forum dışından üye almanız şuanki btc diff inden daha zor Smiley
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
August 29, 2016, 08:01:23 AM

Böyle bir açıklamayı ben şöyle yorumluyorum. İster alın ister almayın umurumda değilsiniz. Zaten TC de biz tek işlem yapan şirketiz. Bu forumda ne oluyor , sizde kimsiniz vs vs..

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 29, 2016, 08:49:47 AM

Böyle bir açıklamayı ben şöyle yorumluyorum. İster alın ister almayın umurumda değilsiniz. Zaten TC de biz tek işlem yapan şirketiz. Bu forumda ne oluyor , sizde kimsiniz vs vs..

zaten ondanda kimsede onları umursamıyor 3-4 tane kullanıcı alım satım yapıyor. oysa baslangıcta hem musteri hizmetleri olarak hemde site olarak cok basarılıydı. ltc eklnemişti. hersey yolundaydı tek eksik hacimdi. oda zamanla olurdu,suanda iyi gunlerinde 20-30 btc hacmi yerine 200-300 btc hacimleri olurdu en kötü günde.
Keyifleri bilir.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
August 29, 2016, 04:17:24 PM

Merhaba. Tamam belge istersiniz anlarım. İşletme sizin site sizin.
E-postalara cevap gelmiyor
Birsürü belge istemişsiniz yolladık, takan yok muhattap olan yok.
Hesabımı onaylayan yok.
İlk defa kullanan birisiyim ve pişmanım.
Acil durum oldu btc tl çevirmem gerekti 3 gün bekledim en son tüm btcyi geri çektim çünkü insanın böyle sorumsuz bir sitede btc/nakit tutması uykularını kaçırır.
Siteyi iyileştireceğinize işlemleri hızlandırın. En azından eş dost kardeş kuzen veya bir bayan bulup para transferlerini hesap onaylarını kontrol etsin.
Siteyi sanki tek kişi yönetiyor canı isteyince bakıyor canı istemeyince 1 hafta siteyi sallamıyor gibi.
Bu post baltalama amaçlı değildir, gerçeklerdir. Sistemi yerine oturtun ki sizi tercih edelim. Elinize fırsat geçmiş ama yeni gelenler bile sizden kaçıyor.
-Kolay gelsin

ibrhmsny
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
August 29, 2016, 04:44:23 PM

Hadi cevapla  Cheesy
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
August 29, 2016, 05:00:31 PM

koinimde gunluk para cekme limitleri ne kadar ?

onaylanmis ve onaylanmamis hesaplar icin.,

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
August 29, 2016, 05:21:28 PM

koinimde gunluk para cekme limitleri ne kadar ?

onaylanmis ve onaylanmamis hesaplar icin.,
onaylanmamış hesapta para çekemezsiniz. çekmek istediğinizde direk sizden birsürü özel ve saçma belge isteniyor( selfie dahil).
onaylanmışı bilmiyorum.
sistemleri çok saçma en azından btcturk gibi 500tl günlük çekme limiti koyabilirlerdi.
Yaşasın btcturk. gerisi heyecan  Roll Eyes

paintblack
Member
**

Activity: 116
Merit: 10

View Profile
August 30, 2016, 04:15:40 PM

belgelerim gonderdikten 15 dakika sonra onaylandı. tl cekme istegim yaklasık 45 dakika içinde gercekleşti. btc turk gibi ogleden sonra ertesi gun durumu yok. gayet hızlılar. umarım volumeleide zamanla artarda btclerimizi de hızlıca satarız. çok ciddi bir boşlugu ellerinden gelen en iyi şekilde doldurdular. uzun sure birlikte çalışmak temennisiyle.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 92 »
  Print  

Jump to: