Bitcoin Forum
May 03, 2024, 03:20:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222885 times)
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
August 30, 2016, 04:37:15 PM

Arkadaşlar merhaba, ben Çağatay, Koinim'in kurucularından biriyim.

Sistemimizde TL, Bitcoin ve Litecoin işlemleri sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. BTCTurk'un TL işlemlerini durdurması dolayısıyla yaşanan talep artışının farkındayız ve sizlere daha iyi hizmet ve uzun süredir beklenen yeni özellikleri sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 3 seneye yakın faaliyetimiz süresince bizim de çalıştığımız bankaları değiştirmek durumunda kaldığımız oldu ancak şu an için kaygılanacak hiçbir durum olmadığını söyleyebilirim. İstenilen yeni belgelerle ilgili şikayetinizi anlıyorum, maalesef Bitcoin teknolojisini kötü niyetli kullanmaya çalışan şahısların varlığı bizi bu önlemleri almaya itti. Sitemizi kurarken de şu anda da hedefimiz Türkiye'de Bitcoin teknolojisini herkese ulaştırabilmek ancak bu yolda kimsenin kötü niyetli kişilerce mağdur edilmesine imkan vermemek birinci önceliğimiz. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu forumda son derece haklı eleştirilerin yanında maalesef iyi niyetinden şüphe duyduğum bazı `agresif` mesajlar da görmekteyim. Bu mesajların ortak özelliği somut bir olaya ya da veriye dayanmayan "koinim pişmanlıktır", "canınız yanar", "güvenilmez" gibi ifadeler kullanıyor olması. Tam da bu sebepten ötürü bu tarz mesajları eleştiri olarak değil karalama olarak algılıyoruz ve her ne kadar verilen bir emeğe böylesine saldırmaktan çekinmeyecek bir ruh hali bizi o insanlar adına üzse de bu mesajları yok saymak dışında yapabileceğimiz bir şey yok.

Sistemimizi daha önce kullanmamış herkesi kullanıcılarımız arasında görmekten mutluluk duyarız. Dilediğiniz tutarla hemen işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Koinim.com Türkiye Cumhuriyeti'nde kayıtlı, vergisini ödeyen bir şirket (Veriyol Bilişim) çatısı altında çeşitli bankalarla partnerlik içerisinde yoluna devam etmektedir. Bugüne kadar bize "canı yanan" bir kullanıcı ulaşmadı ama yaşanabilecek herhangi bir sorunda iletişime geçmek için kullanılabilecek tüm kanallar sitemizde yer almaktadır. Hafta içi mesai saatleri süresince hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Bunun dışında bu forumu ek bir destek kanalı olarak kullanmayı uygun bulmuyoruz.

Bu forumda eleştiri ve görüşlerini bildirerek bize katkıda bulunan, sistemimizi kullanan/kullanmayan herkese teşekkür ederim. Güzel bir pazar geçirmeniz dileklerimle.
Merhaba. Tamam belge istersiniz anlarım. İşletme sizin site sizin.
E-postalara cevap gelmiyor
Birsürü belge istemişsiniz yolladık, takan yok muhattap olan yok.
Hesabımı onaylayan yok.
İlk defa kullanan birisiyim ve pişmanım.
Acil durum oldu btc tl çevirmem gerekti 3 gün bekledim en son tüm btcyi geri çektim çünkü insanın böyle sorumsuz bir sitede btc/nakit tutması uykularını kaçırır.
Siteyi iyileştireceğinize işlemleri hızlandırın. En azından eş dost kardeş kuzen veya bir bayan bulup para transferlerini hesap onaylarını kontrol etsin.
Siteyi sanki tek kişi yönetiyor canı isteyince bakıyor canı istemeyince 1 hafta siteyi sallamıyor gibi.
Bu post baltalama amaçlı değildir, gerçeklerdir. Sistemi yerine oturtun ki sizi tercih edelim. Elinize fırsat geçmiş ama yeni gelenler bile sizden kaçıyor.
-Kolay gelsin
neden bir bayan?
anlatsana biraz.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
1714749650
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714749650
Reply with quote  #2

1714749650
Report to moderator
1714749650
Hero Member
*

Ignore
1714749650
Reply with quote  #2

1714749650
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714749650
Hero Member
*

Ignore
1714749650
Reply with quote  #2

1714749650
Report to moderator
alpsea
Copper Member
Hero Member

Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
August 30, 2016, 05:03:10 PM

Sistemimizde TL, Bitcoin ve Litecoin işlemleri sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. BTCTurk'un TL işlemlerini durdurması dolayısıyla yaşanan talep artışının farkındayız ve sizlere daha iyi hizmet ve uzun süredir beklenen yeni özellikleri sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 3 seneye yakın faaliyetimiz süresince bizim de çalıştığımız bankaları değiştirmek durumunda kaldığımız oldu ancak şu an için kaygılanacak hiçbir durum olmadığını söyleyebilirim. İstenilen yeni belgelerle ilgili şikayetinizi anlıyorum, maalesef Bitcoin teknolojisini kötü niyetli kullanmaya çalışan şahısların varlığı bizi bu önlemleri almaya itti. Sitemizi kurarken de şu anda da hedefimiz Türkiye'de Bitcoin teknolojisini herkese ulaştırabilmek ancak bu yolda kimsenin kötü niyetli kişilerce mağdur edilmesine imkan vermemek birinci önceliğimiz. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu forumda son derece haklı eleştirilerin yanında maalesef iyi niyetinden şüphe duyduğum bazı `agresif` mesajlar da görmekteyim. Bu mesajların ortak özelliği somut bir olaya ya da veriye dayanmayan "koinim pişmanlıktır", "canınız yanar", "güvenilmez" gibi ifadeler kullanıyor olması. Tam da bu sebepten ötürü bu tarz mesajları eleştiri olarak değil karalama olarak algılıyoruz ve her ne kadar verilen bir emeğe böylesine saldırmaktan çekinmeyecek bir ruh hali bizi o insanlar adına üzse de bu mesajları yok saymak dışında yapabileceğimiz bir şey yok.

Sistemimizi daha önce kullanmamış herkesi kullanıcılarımız arasında görmekten mutluluk duyarız. Dilediğiniz tutarla hemen işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Koinim.com Türkiye Cumhuriyeti'nde kayıtlı, vergisini ödeyen bir şirket (Veriyol Bilişim) çatısı altında çeşitli bankalarla partnerlik içerisinde yoluna devam etmektedir. Bugüne kadar bize "canı yanan" bir kullanıcı ulaşmadı ama yaşanabilecek herhangi bir sorunda iletişime geçmek için kullanılabilecek tüm kanallar sitemizde yer almaktadır. Hafta içi mesai saatleri süresince hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Bunun dışında bu forumu ek bir destek kanalı olarak kullanmayı uygun bulmuyoruz.

Bu forumda eleştiri ve görüşlerini bildirerek bize katkıda bulunan, sistemimizi kullanan/kullanmayan herkese teşekkür ederim. Güzel bir pazar geçirmeniz dileklerimle.
Merhaba. Tamam belge istersiniz anlarım. İşletme sizin site sizin.
E-postalara cevap gelmiyor
Birsürü belge istemişsiniz yolladık, takan yok muhattap olan yok.
Hesabımı onaylayan yok.
İlk defa kullanan birisiyim ve pişmanım.
Acil durum oldu btc tl çevirmem gerekti 3 gün bekledim en son tüm btcyi geri çektim çünkü insanın böyle sorumsuz bir sitede btc/nakit tutması uykularını kaçırır.
Siteyi iyileştireceğinize işlemleri hızlandırın. En azından eş dost kardeş kuzen veya bir bayan bulup para transferlerini hesap onaylarını kontrol etsin.
Siteyi sanki tek kişi yönetiyor canı isteyince bakıyor canı istemeyince 1 hafta siteyi sallamıyor gibi.
Bu post baltalama amaçlı değildir, gerçeklerdir. Sistemi yerine oturtun ki sizi tercih edelim. Elinize fırsat geçmiş ama yeni gelenler bile sizden kaçıyor.
-Kolay gelsin
neden bir bayan?
anlatsana biraz.
Çünkü; hayatımda hiç bayanla konuşmadım. Burda bayan olması benim için bir fırsat ahsdhas

bitkoyun
Hero Member

Activity: 519
Merit: 509

View Profile WWW
August 30, 2016, 06:13:00 PM

Çağatay Yüksel'e twitter'dan ulaştım ve bu yazının kendisine ait olduğunu doğruladı. Tabii hala şüphe duyabiirsiniz
- Ben de forumu trollüyor olabilirim
- Ç.Y. nin twitter hesabı ele geçirilmiş olabilir.

alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
August 30, 2016, 08:41:56 PM

Bugun eposta yoluyla iletisime gectik bayaa bi ilgilendiler. Yarin ilk para çekme işlemini gerçekleştirip buraya olumlu/olumsuz yorum atarim merak edenler için.

thornhill
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
August 30, 2016, 09:40:05 PM

Çağatay Yüksel'e twitter'dan ulaştım ve bu yazının kendisine ait olduğunu doğruladı. Tabii hala şüphe duyabiirsiniz

Çağatay Yüksel'e twitter'dan ulaştım ve bu arkadasa yazinin kendisine ait olduğunu dogruladigini doğruladı. Tabii hala şüphe duyabilirsiniz.
tayfunay
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
August 31, 2016, 07:02:08 AM

İşlem yapalım dedik az önce server down oldu siteye ulaşılamıyor !!!
koinimcom
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
August 31, 2016, 07:06:15 AM

Teknik ekibimiz sitede yeni güncelleme sonucu oluşan bir hata üzerinde çalışmaktadır, bu nedenle kısa süreli olarak aktivite durdurulmuştur. En kısa sürede yeniden yayına alıncaktır.
Bu aşamada yaşattığımız sıkıntı dolayısıyla çok üzgünüz.
tayfunay
Member
**

View Profile
August 31, 2016, 07:11:57 AM

Teknik ekibimiz sitede yeni güncelleme sonucu oluşan bir hata üzerinde çalışmaktadır, bu nedenle kısa süreli olarak aktivite durdurulmuştur. En kısa sürede yeniden yayına alıncaktır.

Şansa bak ! bekliyoruz bakalım.. Bilgi için teşekkürler.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 31, 2016, 07:13:03 AM

Ooo hosgeldiniz.. umarım sık sık buralara ugrar müşterilerinizi bu şekilde bilgilendirirsiniz.
Kolay gelsin iyi çalışmalar
paintblack
Member
**

Activity: 116

View Profile
August 31, 2016, 07:56:11 AM

bilgilendirme için teşekkurler. Cool

tayfunay
Member
**

View Profile
August 31, 2016, 08:49:34 AM

Daha ne kadar sürecek işlem yapmam gerekiyor btc ler hesapta ??
tayfunay
Member
**

View Profile
August 31, 2016, 11:35:32 AM

3 saat bakım çalışması mı olur bekliyoruz keyiflerini yani söylenenler doğru değildir diyorum ama galiba gerçeklik payı var !
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
August 31, 2016, 12:12:51 PM

Koinim.com hazırlıksız yakalandı sanırsam🤓

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
koinimcom
Newbie
*

View Profile
August 31, 2016, 02:29:22 PM

Dün gece sistemimizde yaptığımız bir altyapı güncellemesi sonrasında oluşan bir hata dolayısıyla geçici olarak işleme kapatmış bulunuyoruz.
Teknik ekibimiz en kısa sürede hizmete devam edebilmek için gereken çalışmayı yapmaktadır. Yaşanılan aksaklıktan dolayı özür dileriz.

Herhangi bir hacklenme vakası söz konusu olmadığı gibi Bitcoin’lerde ve bakiyelerde de herhangi bir kayıp yoktur, bilginize sunarız.
tayfunay
Member
**

View Profile
September 01, 2016, 06:43:46 AM

Evet site açılmış az önce işlemlerimi yaptım gayet hızlı bir şekilde 15 dk gibi tl hesabıma geçti, yalnız dün yapmam gerekenleri aksaklıktan dolayı yapamadım bu tarz bakım vs.. gibi şeylerin bu kadar uzun sürmemesi gerekir. Yinede teşekkürler.
koinimcom
Newbie
*

View Profile
September 01, 2016, 07:42:30 AM

Bekleme sürecinden dolayı tekrar özür dileriz. Sitemiz yeniden yayına alınmıştır.
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 01, 2016, 09:21:05 AM
Last edit: September 01, 2016, 09:57:36 AM by alpsea

Kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
3 dakika gibi bir sürede tl çekme talebim yerine getirildi ve para hesabıma yattı.
Başarılarınızın devamını dilerim böyle devam Smiley

*EDİT: Epostada kendilerinede dediğim gibi işlemlerin durumuna/hızına göre forumda sizi tavsiye ederim dedim. Eğer yavaş veya başarısız bir işlem olsaydı yorumum farklı olurdu.
Trade işlerine hiç bakmadım o konuda yorum yapmıyorum.

redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
September 01, 2016, 09:25:26 AM

Kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.
3 saat bekletti trade yapmaya çalışırken ve sonunda işlemleri kabul etmedi. Fiyat değişimlerinde ne hikmetse siteye bir şeyler oluyor ve bazıları işlem yaparken biz işlem yapamıyoruz.
ferryultrastar
Newbie
*

Activity: 11

View Profile WWW
September 01, 2016, 10:08:24 AM

Saatler önce gönderdiğim BTC siteye ulaşmış ve hesap hareketleri kısmında gözüküyor ama BTC cuzdanım hala sıfır gözüküyor oyüzden satış emri giremiyorum
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 01, 2016, 11:11:10 AM

Kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.
3 saat bekletti trade yapmaya çalışırken ve sonunda işlemleri kabul etmedi. Fiyat değişimlerinde ne hikmetse siteye bir şeyler oluyor ve bazıları işlem yaparken biz işlem yapamıyoruz.

Trade konusunda aynı sorunu bende yaşıyorum açıkcası o yüzden ben paramı çekmiştim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 92 »
  Print  

Jump to: