Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:03:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 [195] 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3070601 times)
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
November 06, 2018, 11:25:00 AM
 #3881

Sta stavljate kad popunjavate izjavu priliva novca kod Telenora?

Kada su to trazili? To nesto novo?

kad primis prvu uplatu od pravnog lica iz inostrantva manju od 10.000 eura moras da popunis ovo http://www.telenorbanka.rs/static/file/Izjava%20priliv%20iz%20inostranstva.pdf

ako je veca uplata od 10.000 eura treba faktura ili ugovor

upcomingcarsreview.com
1714953789
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714953789

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953789
Reply with quote  #2

1714953789
Report to moderator
1714953789
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714953789

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953789
Reply with quote  #2

1714953789
Report to moderator
1714953789
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714953789

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953789
Reply with quote  #2

1714953789
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714953789
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714953789

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953789
Reply with quote  #2

1714953789
Report to moderator
1714953789
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714953789

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953789
Reply with quote  #2

1714953789
Report to moderator
1714953789
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714953789

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714953789
Reply with quote  #2

1714953789
Report to moderator
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
November 06, 2018, 03:34:36 PM
 #3882

Sta stavljate kad popunjavate izjavu priliva novca kod Telenora?

Kada su to trazili? To nesto novo?

kad primis prvu uplatu od pravnog lica iz inostrantva manju od 10.000 eura moras da popunis ovo http://www.telenorbanka.rs/static/file/Izjava%20priliv%20iz%20inostranstva.pdf

ako je veca uplata od 10.000 eura treba faktura ili ugovor

To mora da je nesto od skora, jer ja nisam nista popunjavao.

Jel neko koristio liniju CEX->Telenor ovih dana, da li sve funkcionise ok? Vidim da se jos uvek neki zale na usporenost transakcija. Koliko se ceka(iznosi do 300-400e)

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
November 07, 2018, 04:02:52 AM
 #3883


Istrazivao sam malo i video cex.io i bittrex.
Preko cex.io bi mogao kupovati coinove sa mojom vizom iz postanske stedionice? Zar ne?

Kako da primim novac od nekoga, i kako ga pretvoriti u fizicki novac?
Da li mogu preko bittrex da prodam svoje coinove i prebacim na vizu, npr?

Prvo radi ti i bittrex ali samo preko OTP banke u Madjarskoj. Odes tamo otvoris racun traziz KREDITNU KARTICU da ti pored svega daju, Posto nema provere za nju i mozes sebi 2000 eura dvevno da posaljes, a 15000 da podignes sa njihovih bankomata, naravno u Madjarskoj.

Drugo 99% ljudi u srbiji koji su u kriptu idu na sigurno varijantu cex -> telenor banka. Radi i jedino je pored svega sto je instant i odes odma na bankomat i uzmes to sto je zadnjih par meseci sad telenor banka pocela sa uzimanjem provizije, bili su jedina koja to nije radila. Na cex prodas kripto za neku valutu nebitno koju dolari evri funte posaljes i cao  instant payment uzmes i ne mislis. Samo jedna napomena za CEX. Kada posaljes dolare telenor banka odma konvertuje u dinare. Evre mozes podizati sa bankomata i dinare dolar i funte odm prebaci u dinare cisto napomene radi da znas.

Sad kad si video sve sam odluci, bilo je neke price da ce i MTS banka nesto tako moci samo nemam informaciju da li je to neko probao ili nije.

To, to.. Hvala
Naravno videcu za telenor banku i cex.
Samo da resimo i moje prvo pitanje, molim vas. Oko moneroa..

Posto nema XMR na cexu, da li postoji anonimna alternativa?( cini mi se ZCash (ZEC) da je anoniman?)

Ja zelim anonimno dobiti taj novac. Da li je moguce da posiljalac posalje ZEC uspomoc cexa na moj zec wallet, i ja taj wallet nekako unovcim preko telenora? Da li znate kako to da uradim?
Sta je dilujemo malo pa da krijemo pare a?Grin Cim moras da se registrujes negde pomocu licne karte/pasosa/internet kartice CIA te vec ima i ode dozvola.Nije problem da ti neko posalje xmr problem je da ti xmr pretvoris u $

slocker
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 134



View Profile
November 07, 2018, 07:18:33 AM
 #3884

Jel neko koristio liniju CEX->Telenor ovih dana, da li sve funkcionise ok? Vidim da se jos uvek neki zale na usporenost transakcija. Koliko se ceka(iznosi do 300-400e)

Ja sam pre par dana podigao sam 500 evra trebalo mi bilo mi hitno ali nebitno isto kao i pre istant mada ja cekam uvek dva dana pa podignem. Neke su se isto zalili da im nije proslo iz prve a inace ti sad posalju transakciju oni tipa poslao si sebi toliko nama je taksa toliko i da li ste zadovoljni. Jesam cim sam ih dobio, budalastine.

Transakcije generalno sad idu sporo kad se salju, ali nema veze. Zakon u Srbiji je takav da se ceka 72 sata za potvrdu transakcije.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
November 07, 2018, 12:57:15 PM
 #3885

Jel neko koristio liniju CEX->Telenor ovih dana, da li sve funkcionise ok? Vidim da se jos uvek neki zale na usporenost transakcija. Koliko se ceka(iznosi do 300-400e)

Ja sam pre par dana podigao sam 500 evra trebalo mi bilo mi hitno ali nebitno isto kao i pre istant mada ja cekam uvek dva dana pa podignem. Neke su se isto zalili da im nije proslo iz prve a inace ti sad posalju transakciju oni tipa poslao si sebi toliko nama je taksa toliko i da li ste zadovoljni. Jesam cim sam ih dobio, budalastine.

Transakcije generalno sad idu sporo kad se salju, ali nema veze. Zakon u Srbiji je takav da se ceka 72 sata za potvrdu transakcije.

Evri rade instant USD u zadnje vreme predstavlja problem cesto.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
temple93
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 3


View Profile
November 08, 2018, 02:54:58 PM
 #3886

Ledger je objavio podršku za IOTA preko Trinity novčanika. Za sada je podržan samo Ledger Nano S, uskoro se očekuje i podrška za Blue.

Link za Trinity: https://trinity.iota.org/

Objašnjenje za instalaciju: https://trinity.iota.org/hardware

Završio sam prevod pre nekoliko dana, pa je novčanik sada dostupan i na srpskom.



bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
November 08, 2018, 03:19:27 PM
 #3887

lovci na besplatno paznja  Grin


Drustvo 25$ na poklon u XLM na Blockchain wallet. Ko nema tamo wallet nek otvori i nek odradi KYC. Na ovom linku je dovoljno da se ubaci mail od postojeceg blockchain wallet-a ili mail sa kojim ce te kasnije otvoriti wallet...

https://www.blockchain.com/getcrypto

upcomingcarsreview.com
acko123
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
November 08, 2018, 10:03:01 PM
 #3888


Istrazivao sam malo i video cex.io i bittrex.
Preko cex.io bi mogao kupovati coinove sa mojom vizom iz postanske stedionice? Zar ne?

Kako da primim novac od nekoga, i kako ga pretvoriti u fizicki novac?
Da li mogu preko bittrex da prodam svoje coinove i prebacim na vizu, npr?

Prvo radi ti i bittrex ali samo preko OTP banke u Madjarskoj. Odes tamo otvoris racun traziz KREDITNU KARTICU da ti pored svega daju, Posto nema provere za nju i mozes sebi 2000 eura dvevno da posaljes, a 15000 da podignes sa njihovih bankomata, naravno u Madjarskoj.

Drugo 99% ljudi u srbiji koji su u kriptu idu na sigurno varijantu cex -> telenor banka. Radi i jedino je pored svega sto je instant i odes odma na bankomat i uzmes to sto je zadnjih par meseci sad telenor banka pocela sa uzimanjem provizije, bili su jedina koja to nije radila. Na cex prodas kripto za neku valutu nebitno koju dolari evri funte posaljes i cao  instant payment uzmes i ne mislis. Samo jedna napomena za CEX. Kada posaljes dolare telenor banka odma konvertuje u dinare. Evre mozes podizati sa bankomata i dinare dolar i funte odm prebaci u dinare cisto napomene radi da znas.

Sad kad si video sve sam odluci, bilo je neke price da ce i MTS banka nesto tako moci samo nemam informaciju da li je to neko probao ili nije.

To, to.. Hvala
Naravno videcu za telenor banku i cex.
Samo da resimo i moje prvo pitanje, molim vas. Oko moneroa..

Posto nema XMR na cexu, da li postoji anonimna alternativa?( cini mi se ZCash (ZEC) da je anoniman?)

Ja zelim anonimno dobiti taj novac. Da li je moguce da posiljalac posalje ZEC uspomoc cexa na moj zec wallet, i ja taj wallet nekako unovcim preko telenora? Da li znate kako to da uradim?
Sta je dilujemo malo pa da krijemo pare a?Grin Cim moras da se registrujes negde pomocu licne karte/pasosa/internet kartice CIA te vec ima i ode dozvola.Nije problem da ti neko posalje xmr problem je da ti xmr pretvoris u $

Haha taman posla.
Kako je problem? Zar ne moze anonimno Monero ili ZCash da se pretvori npr u Bitcoin i onda unovciti Bitcoin?
Npr da se preko shapeshift.io (koji zahteva ID) pretvori iz zcash u btc, kako bi transakcija(zamena zec>btc) izgledala na Bitcoin blockchainu?
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
November 09, 2018, 03:22:05 PM
 #3889

Mozes i preko Bisq-a da pretvoris Monero u Bitkoine i obrnuto.
Tu ti ne treba nikakav ID, jer je P2P, pa Monero community ga koristi dosta.

Mozes tu i u kes da pretvoris, al nema mnogo u Srbiji ponuda, za dinare.
Ako telenor banka koristi SEPA, kao sto sam cuo, onda mozes i tu da izadjes na EUR/BTC ponude, kojih ima dosta.

U Srbiji ima samo dve ponudo trenutno, i to su F2F ponude (face to face, odnosno kes na ruke), al mozes uvek da napravis sam svoju ponudu i okacis.
Ili preko SEPA-e sa Evropljanima da trgujes, kao sto sam rekao.
Varnix
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 64
Merit: 0


View Profile WWW
November 10, 2018, 10:31:16 PM
 #3890

Pokušavam da povučem EUR sa cex.io na telenor karticu, ispunim sve što je potrebno i kada ukucam 2FA za potvrdu, stiže ovaj error koji se pojavi iznad 2FA text polja:

Failed payout operation - rejected by external system

Ovo je već neki put da se to dešava. Prvi put je počelo sredinom oktobra, i onda je jedanput uspelo da prođe. Pa sam obavio još jedno povlačenje uspešno i sada opet neće, stalno izbacuje tu grešku.

Slao sam im i tiket na korisnički servis, nisu ništa odgovorili, dok kao što sam već rekao, uspešno je obavljeno povlačenje i onda su iz korisničke službe naveli tu transakciju kao uspešnu. A to se ne odnosi na sve pređašnje neuspele.

Koliko ja razumem, u vezi je sa nekim spoljnim servisom koji ne odobrava, ja pretpostavljam da se radi o telenoru.

Ima li još nekog da mu se ovo dešava i da li imate još neke podatke i informacije o ovim situacijama?
Barthor
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
November 11, 2018, 07:06:55 PM
 #3891

Pozdrav. Kao clan tima koji radi na jednom airdrop projektu primecujem da su za ovakve projekte najvise zainteresovani rusi i kinezi. Na zapadu tu i tamo, a sa balkana skoro da nemamo clanove. Zasto je to tako? Ovo je jedan od najlaksih nacina da se od 0 napravi 1 po meni.
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
November 11, 2018, 08:27:19 PM
 #3892

Pozdrav. Kao clan tima koji radi na jednom airdrop projektu primecujem da su za ovakve projekte najvise zainteresovani rusi i kinezi. Na zapadu tu i tamo, a sa balkana skoro da nemamo clanove. Zasto je to tako? Ovo je jedan od najlaksih nacina da se od 0 napravi 1 po meni.
Pa mozda nije ispromovisano u grupama koje posecuju nasi ljudi. Obicno jedni vuku druge i ako pogodis "zicu" bude puno nasih, ali se desava i da prodje ispod radara. O kom Airdropu se radi?
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
November 11, 2018, 09:40:03 PM
 #3893

Pozdrav. Kao clan tima koji radi na jednom airdrop projektu primecujem da su za ovakve projekte najvise zainteresovani rusi i kinezi. Na zapadu tu i tamo, a sa balkana skoro da nemamo clanove. Zasto je to tako? Ovo je jedan od najlaksih nacina da se od 0 napravi 1 po meni.
Retko ko je ovde na Balkanu optimista a nije kao da se ti airdropovi isplate,dokazi nam suprotno i reci koji je projekat u pitanju

jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
November 12, 2018, 01:17:33 AM
 #3894

Ista prica kao deep onion,posle se cudis sto smo pesimisti Grin

Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
November 12, 2018, 12:49:25 PM
 #3895

Pozdrav. Kao clan tima koji radi na jednom airdrop projektu primecujem da su za ovakve projekte najvise zainteresovani rusi i kinezi. Na zapadu tu i tamo, a sa balkana skoro da nemamo clanove. Zasto je to tako? Ovo je jedan od najlaksih nacina da se od 0 napravi 1 po meni.
Bacio sam pogled na Barthor projekat. Da sam slucajno naleteo na njega, a ne preko tebe, "naseg coveka", lagano bih ga zaobisao. Ne bih imao poverenja u projekat kome je Project manager Angelo, a Developer team cine Wolf_071, Deegan33, JosephX006. Kakav je to tim koji se krije iza nadimaka i pseudonima? Zasto bi im verovao?
slocker
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 134



View Profile
November 12, 2018, 05:28:26 PM
 #3896

Pokušavam da povučem EUR sa cex.io na telenor karticu, ispunim sve što je potrebno i kada ukucam 2FA za potvrdu, stiže ovaj error koji se pojavi iznad 2FA text polja:

Failed payout operation - rejected by external system

Ovo je već neki put da se to dešava. Prvi put je počelo sredinom oktobra, i onda je jedanput uspelo da prođe. Pa sam obavio još jedno povlačenje uspešno i sada opet neće, stalno izbacuje tu grešku.

Slao sam im i tiket na korisnički servis, nisu ništa odgovorili, dok kao što sam već rekao, uspešno je obavljeno povlačenje i onda su iz korisničke službe naveli tu transakciju kao uspešnu. A to se ne odnosi na sve pređašnje neuspele.

Koliko ja razumem, u vezi je sa nekim spoljnim servisom koji ne odobrava, ja pretpostavljam da se radi o telenoru.

Ima li još nekog da mu se ovo dešava i da li imate još neke podatke i informacije o ovim situacijama?


Sve je proradilo pre nedelju dana bas me cudi kako imas problem ja sam nedavno podigao bez problema sve proslo i bez zadrzavanja iz prve sto se kaze.
Kako god probaj u nekim intervalima ujutru ili predvece tada obicno sve ide glatko.

Inace samo da sredim pa cu kod komsija da napravim temu o tome koje menacnice na koju banku ide i koja zemlja.
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
November 13, 2018, 12:53:04 AM
Merited by itod (1), Dzeronimo (1)
 #3897

Ukoliko koristite menjacnicu Kucoin, inace najbolju menjacnicu za nabavljanje tokena sa nesto nizim market capom, a imate popunjen KYC sa boravistem u Srbiji izgleda da cete imati samo 30 dana da premestite sredstva iz menjacnice pre nego budu zamrznuta.

Sve se desava zbog politickog spora izmedju Singapura i Srbije i uvodjenja ekononskih sankcija Srbiji od strane singapurske vlade. Kucoin je trenutno baziran u Singapuru pa mora da postuje zakone te zemlje.

Treba proveriti, ali izgleda ko nema popunjen KYC moze da koristi menjacnicu neometano. Takodje i onaj ko ima popunjen KYC moze premestiti sredstva na novi nalog na kojem KYC nije popunjen. Jedina razlika izmedju naloga koji ima KYC i onog koji nema je da ovaj drugi moze podici sa racuna sredstva u vrednosti od 2 BTC dnevno, dok je KYC nalog neogranicen.
itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1076


^ Will code for Bitcoins


View Profile
November 13, 2018, 05:06:03 PM
 #3898

Ukoliko koristite menjacnicu Kucoin, inace najbolju menjacnicu za nabavljanje tokena sa nesto nizim market capom, a imate popunjen KYC sa boravistem u Srbiji izgleda da cete imati samo 30 dana da premestite sredstva iz menjacnice pre nego budu zamrznuta.

Svaki ti cast, hvala na obavestenju. Imas merit od mene.
slocker
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 134



View Profile
November 13, 2018, 07:34:06 PM
 #3899

Sta mislite oce biti nesto of forka za bitcoin cash ili samo namazano za nesto vece. Cex mi poslao mejl juce prekljuce o tome ja zaboravio i da postoji Smiley
Salu na stranu posle toliko najavljenih forkova ne znam na koji vise da obracam paznju i zasto.
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
November 13, 2018, 07:35:25 PM
 #3900

Sta mislite oce biti nesto of forka za bitcoin cash ili samo namazano za nesto vece. Cex mi poslao mejl juce prekljuce o tome ja zaboravio i da postoji Smiley
Salu na stranu posle toliko najavljenih forkova ne znam na koji vise da obracam paznju i zasto.
nema nista od toga,svadjaju se vec duze vreme ko je u pravu a ludi su ???fork se forkuje Grin

Pages: « 1 ... 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 [195] 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!