Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:45:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3064260 times)
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 12, 2019, 12:32:09 PM
 #4181

Kako da nadjem nekog ko je posten probo bih da prodam manju kolicinu BTC u Beogradu cisto da probam ali se plasim da naletim na nekog prevaranta.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714812343
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714812343

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714812343
Reply with quote  #2

1714812343
Report to moderator
1714812343
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714812343

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714812343
Reply with quote  #2

1714812343
Report to moderator
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
August 12, 2019, 09:04:59 PM
 #4182

Već imam jednog čoveka koji prodaje ali uzima 3.5% pa me zanima da li ima neko da uzima manje?

3.5% je sasvim korenktno, tesko da ces naci "dilera" koji ce raditi za manji procenat. Mozda neki dogovor na vecu kolicinu, ali i 3,5% je ok, narocito ako je pouzdan. Prilicno je komplikovano da nadjes nekog pa da radite bez provizije. DIrektno, tebi treba eur, a nekom BTC...

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
August 12, 2019, 09:20:31 PM
 #4183

Već imam jednog čoveka koji prodaje ali uzima 3.5% pa me zanima da li ima neko da uzima manje?

3.5% je sasvim korenktno, tesko da ces naci "dilera" koji ce raditi za manji procenat. Mozda neki dogovor na vecu kolicinu, ali i 3,5% je ok, narocito ako je pouzdan. Prilicno je komplikovano da nadjes nekog pa da radite bez provizije. DIrektno, tebi treba eur, a nekom BTC...

Vazi, hvala na informaciji. Ako neko bude zainteresovan za 3%, bio bih presrecan (i nek mi se javi(moze i preko KP-a)).  Grin
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
August 12, 2019, 09:21:45 PM
 #4184

Nisam cuo da iko radi ispod 5% Shocked

favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
August 13, 2019, 10:38:21 AM
 #4185

Nisam cuo da iko radi ispod 5% Shocked

Za manje kolicine i nema ispod 5% ali za "vece" (kao sto meni treba) ima.
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
August 15, 2019, 12:47:48 PM
 #4186

Upravo sam dobio ovaj mejl od CEX-a:



" Poštovani,
Imamo odlične vesti!
Srbija je pokazala veliki napredak u poboljšanju njenog AML/CFT režima, i više nije predmet nadgledanja od strane međuvladine organizacije FATF (Financial Action Task Force).
Uzevši to u obzir, uspešno smo završili pregovore sa našim partnerima koji pružaju usluge plaćanja, i ponovo uveli SWIFT transakcije za korisnike iz Srbije.
Dobrodošli ste da deponujete ili podižete novac koristeći ovaj metod plaćanja. Možete naći sve dodatne informacije o cenovniku, iznosima transakcija, i rasporedu na ovoj stranici.
Hvala Vam što ste izabrali CEX.​IO! "

Da li je ovo moguce?

Inace, ako nekoga zanima, ovih dana cu isprobati ovaj vid uplate sa ERSTE banke i nakon toga cu verovatno odmah isprobati i isplatu.
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
August 15, 2019, 02:23:28 PM
 #4187

Upravo sam dobio ovaj mejl od CEX-a:



" Poštovani,
Imamo odlične vesti!
Srbija je pokazala veliki napredak u poboljšanju njenog AML/CFT režima, i više nije predmet nadgledanja od strane međuvladine organizacije FATF (Financial Action Task Force).
Uzevši to u obzir, uspešno smo završili pregovore sa našim partnerima koji pružaju usluge plaćanja, i ponovo uveli SWIFT transakcije za korisnike iz Srbije.
Dobrodošli ste da deponujete ili podižete novac koristeći ovaj metod plaćanja. Možete naći sve dodatne informacije o cenovniku, iznosima transakcija, i rasporedu na ovoj stranici.
Hvala Vam što ste izabrali CEX.​IO! "

Da li je ovo moguce?

Inace, ako nekoga zanima, ovih dana cu isprobati ovaj vid uplate sa ERSTE banke i nakon toga cu verovatno odmah isprobati i isplatu.

Moguce je. I ja sam dobio isti email od njih. Bas dosta ljudi koristi ili je koristilo CEX u Srbiji, ne cudi da su se potrudili oko nas.
Ako budes radio transakcije sa njima, obrati paznju na visinu provizije i sa njihove strane i od strane tvoje banke. Bas me interesuje koliko kosta.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
August 15, 2019, 03:42:06 PM
 #4188

Znam da je moguce, samo sam se iscudjavao...

Zbog toga i zelim da isprobam, kako bih znao koliko uzimaju provizije i da znam sta mi se najvise isplati za vece kolicine.
cryptoo989
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
August 15, 2019, 07:54:44 PM
 #4189

Upravo sam dobio ovaj mejl od CEX-a:

https://imgur.com/4DGLvHr

" Poštovani,
Imamo odlične vesti!
Srbija je pokazala veliki napredak u poboljšanju njenog AML/CFT režima, i više nije predmet nadgledanja od strane međuvladine organizacije FATF (Financial Action Task Force).
Uzevši to u obzir, uspešno smo završili pregovore sa našim partnerima koji pružaju usluge plaćanja, i ponovo uveli SWIFT transakcije za korisnike iz Srbije.
Dobrodošli ste da deponujete ili podižete novac koristeći ovaj metod plaćanja. Možete naći sve dodatne informacije o cenovniku, iznosima transakcija, i rasporedu na ovoj stranici.
Hvala Vam što ste izabrali CEX.​IO! "

Da li je ovo moguce?

Inace, ako nekoga zanima, ovih dana cu isprobati ovaj vid uplate sa ERSTE banke i nakon toga cu verovatno odmah isprobati i isplatu.

Moguce je. I ja sam dobio isti email od njih. Bas dosta ljudi koristi ili je koristilo CEX u Srbiji, ne cudi da su se potrudili oko nas.
Ako budes radio transakcije sa njima, obrati paznju na visinu provizije i sa njihove strane i od strane tvoje banke. Bas me interesuje koliko kosta.



Transakcija ce ti najverovatnije biti stornirana. Narodna banka ne dozvoljava transakcije vezane za crypto valute + slanje novca u inostranstvo pravnim licima zahteva fakturu. Cex ti da instrukciju, ali ne i fakturu.
Ako uspes javi preko koje banke si uspeo da probamo i mi.
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
August 15, 2019, 08:31:13 PM
 #4190

Upravo sam dobio ovaj mejl od CEX-a:



" Poštovani,
Imamo odlične vesti!
Srbija je pokazala veliki napredak u poboljšanju njenog AML/CFT režima, i više nije predmet nadgledanja od strane međuvladine organizacije FATF (Financial Action Task Force).
Uzevši to u obzir, uspešno smo završili pregovore sa našim partnerima koji pružaju usluge plaćanja, i ponovo uveli SWIFT transakcije za korisnike iz Srbije.
Dobrodošli ste da deponujete ili podižete novac koristeći ovaj metod plaćanja. Možete naći sve dodatne informacije o cenovniku, iznosima transakcija, i rasporedu na ovoj stranici.
Hvala Vam što ste izabrali CEX.​IO! "

Da li je ovo moguce?

Inace, ako nekoga zanima, ovih dana cu isprobati ovaj vid uplate sa ERSTE banke i nakon toga cu verovatno odmah isprobati i isplatu.

Moguce je. I ja sam dobio isti email od njih. Bas dosta ljudi koristi ili je koristilo CEX u Srbiji, ne cudi da su se potrudili oko nas.
Ako budes radio transakcije sa njima, obrati paznju na visinu provizije i sa njihove strane i od strane tvoje banke. Bas me interesuje koliko kosta.



Transakcija ce ti najverovatnije biti stornirana. Narodna banka ne dozvoljava transakcije vezane za crypto valute + slanje novca u inostranstvo pravnim licima zahteva fakturu. Cex ti da instrukciju, ali ne i fakturu.
Ako uspes javi preko koje banke si uspeo da probamo i mi.

Narodna banka je vec dozvolila transakcije vezane za kripto valute. Verovatno vec znas, ali bas preko CEX-a je moguce izvrsiti transakciju na banku u nasoj zemlji. Dakle funkcionise. Pretpostavljam da su ljudi iz CEXa kontaktirali nase banke, NBS ili koga vec povodom transfera novca. Ovde ne pricamo o kripto valutama vec o FIAT (realnom) novcu. Dakle saljes novac na CEX, ne kripto. Kao sto saljes novac kad kupujes nesto na Aliexpresu. Siguran sam da nisu tek tako poslali obavestenje korisnicima, jer oni bi zeleli da to rade, vec su prosli kroz sva moguca pitanja sa domacom bankom.
Inace, prilicno sam ubedjen da odredjeni likovi iz vrha vlasti koriste ovaj nacin za svoje privatne potrebe, pa zbog toga sve funkcionise i imamo vrlo brzu reakciju nakon skidanja sa liste FATF. Od Binance nisam dobio nikakav odgovor po tom pitanju ni nakon mesec dana.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
August 15, 2019, 08:49:16 PM
 #4191

I mene zanima kolika ce biti provizija. Ko bude isprobavao nek dobro obrati paznju da li u tim koracima za isplatu pise kolika je provizija. Bojim se da jednostavno oduzimanje dobijenog iznosa od poslatog nece biti dovoljno za kompletnu sliku, jer su mozda u pitanju fiksne provizije, a mozda i u procentima (a mozda i kombinovano).
cryptoo989
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
August 15, 2019, 09:39:58 PM
 #4192

Upravo sam dobio ovaj mejl od CEX-a:

https://imgur.com/4DGLvHr

" Poštovani,
Imamo odlične vesti!
Srbija je pokazala veliki napredak u poboljšanju njenog AML/CFT režima, i više nije predmet nadgledanja od strane međuvladine organizacije FATF (Financial Action Task Force).
Uzevši to u obzir, uspešno smo završili pregovore sa našim partnerima koji pružaju usluge plaćanja, i ponovo uveli SWIFT transakcije za korisnike iz Srbije.
Dobrodošli ste da deponujete ili podižete novac koristeći ovaj metod plaćanja. Možete naći sve dodatne informacije o cenovniku, iznosima transakcija, i rasporedu na ovoj stranici.
Hvala Vam što ste izabrali CEX.​IO! "

Da li je ovo moguce?

Inace, ako nekoga zanima, ovih dana cu isprobati ovaj vid uplate sa ERSTE banke i nakon toga cu verovatno odmah isprobati i isplatu.

Moguce je. I ja sam dobio isti email od njih. Bas dosta ljudi koristi ili je koristilo CEX u Srbiji, ne cudi da su se potrudili oko nas.
Ako budes radio transakcije sa njima, obrati paznju na visinu provizije i sa njihove strane i od strane tvoje banke. Bas me interesuje koliko kosta.



Transakcija ce ti najverovatnije biti stornirana. Narodna banka ne dozvoljava transakcije vezane za crypto valute + slanje novca u inostranstvo pravnim licima zahteva fakturu. Cex ti da instrukciju, ali ne i fakturu.
Ako uspes javi preko koje banke si uspeo da probamo i mi.

Narodna banka je vec dozvolila transakcije vezane za kripto valute. Verovatno vec znas, ali bas preko CEX-a je moguce izvrsiti transakciju na banku u nasoj zemlji. Dakle funkcionise. Pretpostavljam da su ljudi iz CEXa kontaktirali nase banke, NBS ili koga vec povodom transfera novca. Ovde ne pricamo o kripto valutama vec o FIAT (realnom) novcu. Dakle saljes novac na CEX, ne kripto. Kao sto saljes novac kad kupujes nesto na Aliexpresu. Siguran sam da nisu tek tako poslali obavestenje korisnicima, jer oni bi zeleli da to rade, vec su prosli kroz sva moguca pitanja sa domacom bankom.
Inace, prilicno sam ubedjen da odredjeni likovi iz vrha vlasti koriste ovaj nacin za svoje privatne potrebe, pa zbog toga sve funkcionise i imamo vrlo brzu reakciju nakon skidanja sa liste FATF. Od Binance nisam dobio nikakav odgovor po tom pitanju ni nakon mesec dana.


Narodna banka je odobrila transakcije za kripto valute? To nesto novo? Mesecima pokusavam da uradim SWIFT na CEX i svaki put me kontaktira banka i saopsti mi da je placanje stornirano. U vise banaka sam pokusao i cak sam dao svojoj licnoj bankarki zadatak. Nije uspela, sada pokusava da mi otvori racun u EU za SEPA transfer. Reci mi u kojoj si ti banci uspeo posto meni svaka kaze “Devizni sektor NBS-a je stornirao placanje, posto nema zakonske regulative za transakciju”.
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
August 15, 2019, 09:47:18 PM
 #4193

---


Narodna banka je odobrila transakcije za kripto valute? To nesto novo? Mesecima pokusavam da uradim SWIFT na CEX i svaki put me kontaktira banka i saopsti mi da je placanje stornirano. U vise banaka sam pokusao i cak sam dao svojoj licnoj bankarki zadatak. Nije uspela, sada pokusava da mi otvori racun u EU za SEPA transfer. Reci mi u kojoj si ti banci uspeo posto meni svaka kaze “Devizni sektor NBS-a je stornirao placanje, posto nema zakonske regulative za transakciju”.

Eto upravo je danas stiglo obavestenje od CEXa da je moguce uraditi SWIFT transakcije. CEX je medjunarodna finansijaska kompanija. Ti saljes novac a ne kripto, dakel saljes novac nekakvoj kompaniji. Opet naglasavam ne saljes kripto. Zakljucujuci po danasnjem emailu od njih, oni(CEX) nisu dozovljavali SWIFT transakcije zbog sankcija prema Srbiji. Sad kad su sankcije ukinute, ponovo radi bioskop.
Slanje novca sa CEXa na racun u Srbiji radi, bez problema. Da je do nase banke, verovatno bi i to bilo stopirano.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cryptoo989
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
August 15, 2019, 10:05:08 PM
 #4194

---


Narodna banka je odobrila transakcije za kripto valute? To nesto novo? Mesecima pokusavam da uradim SWIFT na CEX i svaki put me kontaktira banka i saopsti mi da je placanje stornirano. U vise banaka sam pokusao i cak sam dao svojoj licnoj bankarki zadatak. Nije uspela, sada pokusava da mi otvori racun u EU za SEPA transfer. Reci mi u kojoj si ti banci uspeo posto meni svaka kaze “Devizni sektor NBS-a je stornirao placanje, posto nema zakonske regulative za transakciju”.

Eto upravo je danas stiglo obavestenje od CEXa da je moguce uraditi SWIFT transakcije. CEX je medjunarodna finansijaska kompanija. Ti saljes novac a ne kripto, dakel saljes novac nekakvoj kompaniji. Opet naglasavam ne saljes kripto. Zakljucujuci po danasnjem emailu od njih, oni(CEX) nisu dozovljavali SWIFT transakcije zbog sankcija prema Srbiji. Sad kad su sankcije ukinute, ponovo radi bioskop.
Slanje novca sa CEXa na racun u Srbiji radi, bez problema. Da je do nase banke, verovatno bi i to bilo stopirano.

Priliv uvek radi bez problema. Moj prijatelj je dobio taj mail jos pre mesec dana. Ja jos nisam, ne znam sto. Kontaktirao sam CEX sa njihove strane je dozvoljeno slati novac SWIFT-om iz Srbije, ali nisu mogli da mi kazu da li je neko iz Srbije uspesno deponovao sredstva tom metodom i koju banku su koristili. Rekli su da se ne mesaju u politiku banke i da ako banka ne zeli da izvrsi transakciju, ne mora. Ja licno nisam uspeo ni u 1 banci da izvrsim transakciju. Bankarka mi je lepo objasnila, nije da banka ne zeli da mi odobri transakciju, vec NBS stornira placanje. NBS nadgleda devizni platni promet. Ako je neko uspeo nek kaze kako.
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
August 15, 2019, 11:43:34 PM
Merited by Dzeronimo (1)
 #4195

Proradio binance za srbiju ne treba vise vpn

itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1076


^ Will code for Bitcoins


View Profile
August 16, 2019, 07:05:06 AM
 #4196

---


Narodna banka je odobrila transakcije za kripto valute? To nesto novo? Mesecima pokusavam da uradim SWIFT na CEX i svaki put me kontaktira banka i saopsti mi da je placanje stornirano. U vise banaka sam pokusao i cak sam dao svojoj licnoj bankarki zadatak. Nije uspela, sada pokusava da mi otvori racun u EU za SEPA transfer. Reci mi u kojoj si ti banci uspeo posto meni svaka kaze “Devizni sektor NBS-a je stornirao placanje, posto nema zakonske regulative za transakciju”.

Eto upravo je danas stiglo obavestenje od CEXa da je moguce uraditi SWIFT transakcije. CEX je medjunarodna finansijaska kompanija. Ti saljes novac a ne kripto, dakel saljes novac nekakvoj kompaniji. Opet naglasavam ne saljes kripto. Zakljucujuci po danasnjem emailu od njih, oni(CEX) nisu dozovljavali SWIFT transakcije zbog sankcija prema Srbiji. Sad kad su sankcije ukinute, ponovo radi bioskop.
Slanje novca sa CEXa na racun u Srbiji radi, bez problema. Da je do nase banke, verovatno bi i to bilo stopirano.

Priliv uvek radi bez problema. Moj prijatelj je dobio taj mail jos pre mesec dana. Ja jos nisam, ne znam sto. Kontaktirao sam CEX sa njihove strane je dozvoljeno slati novac SWIFT-om iz Srbije, ali nisu mogli da mi kazu da li je neko iz Srbije uspesno deponovao sredstva tom metodom i koju banku su koristili. Rekli su da se ne mesaju u politiku banke i da ako banka ne zeli da izvrsi transakciju, ne mora. Ja licno nisam uspeo ni u 1 banci da izvrsim transakciju. Bankarka mi je lepo objasnila, nije da banka ne zeli da mi odobri transakciju, vec NBS stornira placanje. NBS nadgleda devizni platni promet. Ako je neko uspeo nek kaze kako.

Pretpostavimo da SWIFT prenos iz Srbije na CEX nece biti storniran. To ipak ne menja puno stvari jer ti i za SWIFT treba faktura, slao sam SWIFT nekoliko puta u zivotu i uvek su mi to trazili. Kako dobiti fakturu od CEX-a, je li neko to uspeo?
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 16, 2019, 08:28:45 AM
 #4197

Proradio binance za srbiju ne treba vise vpn

Hvala na obavestenju.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
August 16, 2019, 10:56:25 AM
 #4198

Proradio binance za srbiju ne treba vise vpn
Ima li nekog zvanicnog saopstenja o ovome? Bilo bilepo da imamo napismeno, da ne bude posle "salili smo se" Smiley
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
August 16, 2019, 11:16:15 AM
 #4199

Proradio binance za srbiju ne treba vise vpn
Ima li nekog zvanicnog saopstenja o ovome? Bilo bilepo da imamo napismeno, da ne bude posle "salili smo se" Smiley
Nema nista zvanicno o tome a nije ni bilo kad su nas banovali,vise nismo oznaceni zbog aml.Otud I cex pustio swift

Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
August 16, 2019, 01:07:43 PM
 #4200

Proradio binance za srbiju ne treba vise vpn
Ima li nekog zvanicnog saopstenja o ovome? Bilo bilepo da imamo napismeno, da ne bude posle "salili smo se" Smiley
Nema nista zvanicno o tome a nije ni bilo kad su nas banovali,vise nismo oznaceni zbog aml.Otud I cex pustio swift
Ako se ne varam postojala je neka zvanicna lista zemalja koje Binance ne podrzava, ali sad ne mogu da je nadjem. U svakom slucaju hvala na lepim vestima.
Pages: « 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!