Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:39:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3068966 times)
noguy9319
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
May 29, 2020, 05:47:42 PM
 #4441

Zdravo narode, poprilicno sam nov u ovome.
Mozete li mi reci da li je Binance podoban za srbiju i za srpske bankovne racune?
I na koji nacin moze da se odradi transfer nazad na racun, sobzirom da verujem da je deposit sigurno lako dostupan.
Veliki pozdrav !
Deposit radi normalno dok povlacenje mislim ne moze za srbiju,za povlacenje cex.io ti je najbolja opcija

Da li mislite da je ok idea transverovati sa binanca na cex jednom kad hoces da povuces neki iznos?

mozes da radis sta hoces, nema ty nekih ogranicenja. Jedino sto treba da gledas da je sto manje transfera, jer svako ce ti uzeti proviziju/fee.
U principu ne moras da salhes sa Cexa na Binance, mozes i Cex da koristis za trgovinu, imaju i app za telefone... sasvim ok plarforma.
Isprati unazad, spominje se neka Telegram grupa za direktno trgovanje bez provizije, ima tamo 100tinak ljudi, mozda ti ie jednostavnije tako da ubacis novac. Ili kasnije da izvuces..


Hvala drugari!
1714916347
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714916347

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714916347
Reply with quote  #2

1714916347
Report to moderator
1714916347
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714916347

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714916347
Reply with quote  #2

1714916347
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714916347
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714916347

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714916347
Reply with quote  #2

1714916347
Report to moderator
1714916347
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714916347

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714916347
Reply with quote  #2

1714916347
Report to moderator
1714916347
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714916347

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714916347
Reply with quote  #2

1714916347
Report to moderator
BitGoba
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 165
Merit: 149

⚡bitgoba@getalby.com


View Profile
May 30, 2020, 10:28:12 AM
 #4442

Zdravo narode, poprilicno sam nov u ovome.
Mozete li mi reci da li je Binance podoban za srbiju i za srpske bankovne racune?
I na koji nacin moze da se odradi transfer nazad na racun, sobzirom da verujem da je deposit sigurno lako dostupan.
Veliki pozdrav !
Deposit radi normalno dok povlacenje mislim ne moze za srbiju,za povlacenje cex.io ti je najbolja opcija

Da li mislite da je ok idea transverovati sa binanca na cex jednom kad hoces da povuces neki iznos?

Cex vec neko vreme nije vise najbolja opcija za nas. Sada je definitivno bolji ECD.rs. Ili licno prodaja nekom za manju proviziju.


Probajte   https://bcx.rs/  ,provizija 3% za vip korisnike    i 4 % za ostale

Ovo je mjenjacnicia iz Srpske   a sad su izgleda prosirili posao i na Srbiju


http://ba.n1info.com/Biznis/a337308/U-Banjaluci-pocela-sa-radom-prva-mjenjacnica-kriptovaluta.html

casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
May 30, 2020, 12:29:46 PM
 #4443

Zdravo narode, poprilicno sam nov u ovome.
Mozete li mi reci da li je Binance podoban za srbiju i za srpske bankovne racune?
I na koji nacin moze da se odradi transfer nazad na racun, sobzirom da verujem da je deposit sigurno lako dostupan.
Veliki pozdrav !
Deposit radi normalno dok povlacenje mislim ne moze za srbiju,za povlacenje cex.io ti je najbolja opcija

Da li mislite da je ok idea transverovati sa binanca na cex jednom kad hoces da povuces neki iznos?

Cex vec neko vreme nije vise najbolja opcija za nas. Sada je definitivno bolji ECD.rs. Ili licno prodaja nekom za manju proviziju.


Probajte   https://bcx.rs/  ,provizija 3% za vip korisnike    i 4 % za ostale

Ovo je mjenjacnicia iz Srpske   a sad su izgleda prosirili posao i na Srbiju


http://ba.n1info.com/Biznis/a337308/U-Banjaluci-pocela-sa-radom-prva-mjenjacnica-kriptovaluta.html



jesi probao da koristis, nisam pre cuo za njih? navedene provizije su nize nego kod ecd.rs, koji je u poslednje vreme promenio provizije, i nema vise stalnog VIP statusa, a minimalna je 3,95%, sto je u rangu ovih 4% za sve
koji je uslov za 3% na bcx.rs?
BitGoba
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 165
Merit: 149

⚡bitgoba@getalby.com


View Profile
May 30, 2020, 12:53:55 PM
 #4444

Zdravo narode, poprilicno sam nov u ovome.
Mozete li mi reci da li je Binance podoban za srbiju i za srpske bankovne racune?
I na koji nacin moze da se odradi transfer nazad na racun, sobzirom da verujem da je deposit sigurno lako dostupan.
Veliki pozdrav !
Deposit radi normalno dok povlacenje mislim ne moze za srbiju,za povlacenje cex.io ti je najbolja opcija

Da li mislite da je ok idea transverovati sa binanca na cex jednom kad hoces da povuces neki iznos?

Cex vec neko vreme nije vise najbolja opcija za nas. Sada je definitivno bolji ECD.rs. Ili licno prodaja nekom za manju proviziju.


Probajte   https://bcx.rs/  ,provizija 3% za vip korisnike    i 4 % za ostale

Ovo je mjenjacnicia iz Srpske   a sad su izgleda prosirili posao i na Srbiju


http://ba.n1info.com/Biznis/a337308/U-Banjaluci-pocela-sa-radom-prva-mjenjacnica-kriptovaluta.html



jesi probao da koristis, nisam pre cuo za njih? navedene provizije su nize nego kod ecd.rs, koji je u poslednje vreme promenio provizije, i nema vise stalnog VIP statusa, a minimalna je 3,95%, sto je u rangu ovih 4% za sve
koji je uslov za 3% na bcx.rs?


cuo sam za njih pre  bili su jedina mjenjacnica  za republiku srpsku i bih   https://bcx.ba/
 
imas gore link sa n1 info kad su krenuli sa radom

Sad su se izgleda prosirili posao i na Srbiju https://bcx.rs/

U svakom slucaju konkuencija je dobra stvar sada ce ovi sa ecd.rs morati da spustaju provizije kako bi zadrzali klijente
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
May 31, 2020, 06:04:49 AM
 #4445

Zaboravio si na 1% sto uzimaju za sam trade tako da ispadne isto I kao ecd.rs

examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
May 31, 2020, 08:17:48 PM
 #4446

Kako se dobija VIP status na bsx, nisam nasao nista na sajtu?

ECD je promenio politiku za stalno VIP clanstvo, oslanjaju se na vece iznose. Nisam siguran da je to dobar potez dugorocno.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
eh...
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 2


View Profile
May 31, 2020, 08:45:28 PM
 #4447

Ljudi, ja ne znam o cemu se ovde prica, 5at0ss1 nam je pokazao kako da decentralizovano trgujemo BTC, bez ikakvih provizija! I to anonimno i bez poverenja u drugu stranu, sve kriptografski zasticeno. Hajde lepo dodjite u grupu https://t.me/btc_bez_provizije ili cak ovde ostavite ponudu, da li kupujete ili prodajete i koliko, pa da trgujemo tako da bi i Satoshi bio ponosan na nas!
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
May 31, 2020, 09:00:57 PM
 #4448

Kako se dobija VIP status na bsx, nisam nasao nista na sajtu?

ECD je promenio politiku za stalno VIP clanstvo, oslanjaju se na vece iznose. Nisam siguran da je to dobar potez dugorocno.

i meni se cini da je taj potez dugorocno los, ali deluje da ce konkurencija uraditi svoje i da ce provizije padati u buducnosti, sto je dobra vest za sve nas, pitanje je da li ce ecd sam ovim potezom zadrzati svoju trenutnu poziciju na trzistu
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
May 31, 2020, 09:43:17 PM
 #4449

Ljudi, ja ne znam o cemu se ovde prica, 5at0ss1 nam je pokazao kako da decentralizovano trgujemo BTC, bez ikakvih provizija! I to anonimno i bez poverenja u drugu stranu, sve kriptografski zasticeno. Hajde lepo dodjite u grupu https://t.me/btc_bez_provizije ili cak ovde ostavite ponudu, da li kupujete ili prodajete i koliko, pa da trgujemo tako da bi i Satoshi bio ponosan na nas!

Nekad je i dostupnost i brzina bitna. Ja sam juce Zcash i ETH iskesirao u USDT na najvisoj dnevnoj ceni (jer ne zelim trenutno da ih izvadim na racun iako mogu) u iznosu od 2000 eura. Da li stvarno mislis da bi neko bas u tom trenutku mogao da meni iskesira? Ne... To i jeste problem tog nacina trgovine. Ne shvataj me pogresno, potpuno podrzavam tu inicijativu ali i ona ima neke mane u odnosu na "tradicionalnu" trgovinu preko menjacnica.

I cim budem imao prilike da vecinu kolicinu kripta prebacim u RSD/EUR kada BTC bude malo stabilniji i visi, ja cu se javiti u grupi, ali cisto sumnjam da ce iko hteti da izvrsi trgovinu tada.
xmaca
Member
**
Offline Offline

Activity: 130
Merit: 10


View Profile
June 01, 2020, 12:30:08 PM
 #4450

Kako se dobija VIP status na bsx, nisam nasao nista na sajtu?

ECD je promenio politiku za stalno VIP clanstvo, oslanjaju se na vece iznose. Nisam siguran da je to dobar potez dugorocno.

i meni se cini da je taj potez dugorocno los, ali deluje da ce konkurencija uraditi svoje i da ce provizije padati u buducnosti, sto je dobra vest za sve nas, pitanje je da li ce ecd sam ovim potezom zadrzati svoju trenutnu poziciju na trzistu

Jel neko probavao Xcalibra.com?
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
June 01, 2020, 07:38:54 PM
 #4451

Kako se dobija VIP status na bsx, nisam nasao nista na sajtu?

ECD je promenio politiku za stalno VIP clanstvo, oslanjaju se na vece iznose. Nisam siguran da je to dobar potez dugorocno.

i meni se cini da je taj potez dugorocno los, ali deluje da ce konkurencija uraditi svoje i da ce provizije padati u buducnosti, sto je dobra vest za sve nas, pitanje je da li ce ecd sam ovim potezom zadrzati svoju trenutnu poziciju na trzistu

Jel neko probavao Xcalibra.com?

ja nisam, provizija deluje primamljivo, ali ne znam koliko su legit, mozda probam sa nekim sitnim iznosom, sto opet ne znaci mnogo kad treba probati sa vecim iznosom
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
June 01, 2020, 11:34:37 PM
 #4452

Legit su samo nemaju volume,to je ista ekipa sto radi safex coin I organizuju meetup svake dve nedelje

xmaca
Member
**
Offline Offline

Activity: 130
Merit: 10


View Profile
June 02, 2020, 08:53:05 AM
 #4453

Legit su samo nemaju volume,to je ista ekipa sto radi safex coin I organizuju meetup svake dve nedelje

Upao sam im u telegram grupu, manja su od neke 2 domace grupe u kojima sam, ali aktivni ceo dan
jesi kupovao do sad tamo?
xmaca
Member
**
Offline Offline

Activity: 130
Merit: 10


View Profile
June 02, 2020, 09:12:17 AM
 #4454

Kako se dobija VIP status na bsx, nisam nasao nista na sajtu?

ECD je promenio politiku za stalno VIP clanstvo, oslanjaju se na vece iznose. Nisam siguran da je to dobar potez dugorocno.

i meni se cini da je taj potez dugorocno los, ali deluje da ce konkurencija uraditi svoje i da ce provizije padati u buducnosti, sto je dobra vest za sve nas, pitanje je da li ce ecd sam ovim potezom zadrzati svoju trenutnu poziciju na trzistu

Jel neko probavao Xcalibra.com?

ja nisam, provizija deluje primamljivo, ali ne znam koliko su legit, mozda probam sa nekim sitnim iznosom, sto opet ne znaci mnogo kad treba probati sa vecim iznosom

napravicu nalog pa javljam utiske
5at0ss1
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 15

https://t.me/btc_bez_provizije


View Profile WWW
June 02, 2020, 11:35:01 AM
Merited by sbogovac (1)
 #4455

Nekad je i dostupnost i brzina bitna. Ja sam juce Zcash i ETH iskesirao u USDT na najvisoj dnevnoj ceni (jer ne zelim trenutno da ih izvadim na racun iako mogu) u iznosu od 2000 eura. Da li stvarno mislis da bi neko bas u tom trenutku mogao da meni iskesira? Ne... To i jeste problem tog nacina trgovine. Ne shvataj me pogresno, potpuno podrzavam tu inicijativu ali i ona ima neke mane u odnosu na "tradicionalnu" trgovinu preko menjacnica.

I cim budem imao prilike da vecinu kolicinu kripta prebacim u RSD/EUR kada BTC bude malo stabilniji i visi, ja cu se javiti u grupi, ali cisto sumnjam da ce iko hteti da izvrsi trgovinu tada.

Potrebno je da promenis mindset. Svaki DEX zavisi od krajnjeg korisnika, znaci svaki korisnik ne treba da ceka da neko drugi postavi ponudu, nego sam da postavi ponudu. Takodje, kurs uopste nije bitan, jedino je bitno da li zelis kes ili kripto.

Kako kurs nije bitan?
Evo kako...

Ti sada na svakom cosku mozes da "pozajmis" BTC ili USD ili vecinu vidjenijih kriptovaluta, bitno je samo da imas neki collateral. Sto ne bi u momentu kada na DEX-u kupis BTC po najvisem mogucem kursu, na drugom mestu po istom tom kursu "pozajmio" isto toliko BTC i prodao za USD? Posle par sati sa kupljenim BTC vratis BTC koje dugujes, kamate su mizerno male, maltene nula. Na taj nacin si realno promenio RSD u USD.

Ili kontra primer, sto ne bi "pozajmio" BTC i prodao ga na DEX-u po najnizem mogucem kursu, u momentu prodaje, po istom tom kursu, kupis za USD onoliko BTC koliko si prodao i vratis BTC koje dugujes. Realno, samo si razmenio USD u RSD.

Takodje, ako ste npr kupili neku kriptovalutu, dali 1000EUR za nju i vrednost joj padne npr na 500EUR, a vi nemate ni prebijene pare, a treba vam kes i cekate bzvz da vrednost vase kriptovalute skoci... Sto ne bi stavili tu kriptovalutu kao collateral, pozajmili BTC, prodali ga na DEX-u, u momentu prodaje, po istom tom kursu, pozajmili USD i kupili onoliko BTC koliko si prodao i vratis BTC koje dugujes. Realno, na ovaj nacin si samo uzeo kredit u USD, a ostaje ti tvoja kriptovaluta u rukama, ceka skok i bolja vremena.

Vidis da kurs BTC/USD uopste nije bitan, samo je potrebno da kao lego kockice uklopis ono sto ti je potrebno Cheesy

xmaca
Member
**
Offline Offline

Activity: 130
Merit: 10


View Profile
June 02, 2020, 08:14:52 PM
Merited by sbogovac (1)
 #4456

Ljudi, ja ne znam o cemu se ovde prica, 5at0ss1 nam je pokazao kako da decentralizovano trgujemo BTC, bez ikakvih provizija! I to anonimno i bez poverenja u drugu stranu, sve kriptografski zasticeno. Hajde lepo dodjite u grupu https://t.me/btc_bez_provizije ili cak ovde ostavite ponudu, da li kupujete ili prodajete i koliko, pa da trgujemo tako da bi i Satoshi bio ponosan na nas!

Nekad je i dostupnost i brzina bitna. Ja sam juce Zcash i ETH iskesirao u USDT na najvisoj dnevnoj ceni (jer ne zelim trenutno da ih izvadim na racun iako mogu) u iznosu od 2000 eura. Da li stvarno mislis da bi neko bas u tom trenutku mogao da meni iskesira? Ne... To i jeste problem tog nacina trgovine. Ne shvataj me pogresno, potpuno podrzavam tu inicijativu ali i ona ima neke mane u odnosu na "tradicionalnu" trgovinu preko menjacnica.

I cim budem imao prilike da vecinu kolicinu kripta prebacim u RSD/EUR kada BTC bude malo stabilniji i visi, ja cu se javiti u grupi, ali cisto sumnjam da ce iko hteti da izvrsi trgovinu tada.

Ja sam pokusavao da decentralizovano trgujem, za mene to nije radilo. Ja hocu da prodam jer mi je ok cena (cak ne ni najvisa nego samo ok) niko od ljudi koji su provereni mi se ne javljaju jer je i njima cena ok, ali se komotno jave kada mogu da uzmu profit....
A sa druge strane - strane sa nepoznatim i neproverenim ljudima 1 na 1 ne trgujem.
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
June 02, 2020, 08:35:14 PM
Merited by sbogovac (1)
 #4457

Ljudi, ja ne znam o cemu se ovde prica, 5at0ss1 nam je pokazao kako da decentralizovano trgujemo BTC, bez ikakvih provizija! I to anonimno i bez poverenja u drugu stranu, sve kriptografski zasticeno. Hajde lepo dodjite u grupu https://t.me/btc_bez_provizije ili cak ovde ostavite ponudu, da li kupujete ili prodajete i koliko, pa da trgujemo tako da bi i Satoshi bio ponosan na nas!

Nekad je i dostupnost i brzina bitna. Ja sam juce Zcash i ETH iskesirao u USDT na najvisoj dnevnoj ceni (jer ne zelim trenutno da ih izvadim na racun iako mogu) u iznosu od 2000 eura. Da li stvarno mislis da bi neko bas u tom trenutku mogao da meni iskesira? Ne... To i jeste problem tog nacina trgovine. Ne shvataj me pogresno, potpuno podrzavam tu inicijativu ali i ona ima neke mane u odnosu na "tradicionalnu" trgovinu preko menjacnica.

I cim budem imao prilike da vecinu kolicinu kripta prebacim u RSD/EUR kada BTC bude malo stabilniji i visi, ja cu se javiti u grupi, ali cisto sumnjam da ce iko hteti da izvrsi trgovinu tada.

Ja sam pokusavao da decentralizovano trgujem, za mene to nije radilo. Ja hocu da prodam jer mi je ok cena (cak ne ni najvisa nego samo ok) niko od ljudi koji su provereni mi se ne javljaju jer je i njima cena ok, ali se komotno jave kada mogu da uzmu profit....
A sa druge strane - strane sa nepoznatim i neproverenim ljudima 1 na 1 ne trgujem.

jednostavno je premali uzorak da bi se mogla naci odgovarajuca ponuda i potraznja u svakom trenutku
naravno, svaki pocetak je takav, pa je i svaka inicijativa dobrodosla, ali za sada nisam ni ja nasao pogodan trenutak da uradim trgovinu na decentralizovanom trzistu na navedenom telegramu
eh...
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 2


View Profile
June 03, 2020, 07:45:34 AM
Merited by iv4n (1), sbogovac (1)
 #4458

Ja sam pokusavao da decentralizovano trgujem, za mene to nije radilo. Ja hocu da prodam jer mi je ok cena (cak ne ni najvisa nego samo ok) niko od ljudi koji su provereni mi se ne javljaju jer je i njima cena ok, ali se komotno jave kada mogu da uzmu profit....
A sa druge strane - sa nepoznatim i neproverenim ljudima 1 na 1 ne trgujem.

Au, neverovatno koliko pogrešan mentalitet i koliko ne kapiraš pojam decentralizacije, kao ni kriptografske algoritme! Šta ti uopšte znači da si probao da decentralizovano trguješ i da ti "nije radilo"? Ja sam upravo uspešno trgovao sa tvojim najvećim strahom - "nepoznatim i neproverenim" čovekom, "1 na 1". Samo 1 na 1 je i jedina prava ideologija i poenta, P2P, kako je Satoshi zamislio, a ne da postoji posrednik koji uzima 5%, a nema potrebu da postoji jer protokol omogućava razmenu 1 na 1.

Naravno da je sve prošlo OK jer samo tako i može da prođe, u pitanju je Bitcoin kôd, nema greške, niko nikog ne može da prevari, prosto nema teorijske mogućnosti za to. Ne znam apsolutno ništa o toj osobi s kojom sam trgovao, osim izmišljenog nadimka. Možda je i vanzemaljac, ali je to potpuno nebitno i svejedno. Niko ne šalje novac prvi, nego u potpuno isto vreme, jer tehnologija to omogućava, kao i zaključavanje zajedničkog novca sa dva potpisa.

Hajde bar malo da se edukujete vi koji koristite isključivo centralizovane menjačnice, samo probajte 5at0ss1-ov DEX. Jel se toliko plašite i tresu vam se noge da ne smete da probate ni 500 dinara da razmenite? Ili 100? Zašto ne probati? Ako vam se posle toga toliko ne sviđa to što nema provizije i KYC, onda nemojte više nikad da koristite.

A to što pišeš oko cene, takođe nema smisla... Pročitaj 5at0ss1-ov poslednji post oko pozajmljivanja BTC - cena nema nikakve veze. Ali je teško shvatiti to što je on napisao, zato ću ovde staviti još jedan razlog zašto meni cena nema veze: ja radim DCA (Dollar Cost Averaging) i kupujem BTC npr. jednom nedeljno ili jednom mesečno i uopšte me ne zanima cena, zato što ću uvek ukupno kupiti po prosečnoj ceni svih mojih kupovina. Ne znam kakvi su ti to "provereni" ljudi koji neće da kupe ili prodaju zbog cene, a i ti isto, pišeš "ja hoću da prodam kad mi je ok cena"... Pa samo treba da radiš DCA, da prodaješ redovno određene količine i cena te uopšte ne dotiče... Ah...

jednostavno je premali uzorak da bi se mogla naci odgovarajuca ponuda i potraznja u svakom trenutku
naravno, svaki pocetak je takav, pa je i svaka inicijativa dobrodosla, ali za sada nisam ni ja nasao pogodan trenutak da uradim trgovinu na decentralizovanom trzistu na navedenom telegramu

Kako nisi našao "pogodan trenutak" (šta god to značilo) da uradiš trgovinu u Telegram grupi kada nisi ni postavio nikakvu ponudu?! Ljudi, to je P2P, morate i vi da učestvujete, ne može samo jedna strana!
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
June 03, 2020, 09:25:31 AM
 #4459

Kako nisi našao "pogodan trenutak" (šta god to značilo) da uradiš trgovinu u Telegram grupi kada nisi ni postavio nikakvu ponudu?! Ljudi, to je P2P, morate i vi da učestvujete, ne može samo jedna strana!

izvini, na bazi cega ti znas da ja nisam postavio nikakvu ponudu u decentralizovanoj anonimnoj grupi?
Pavle
Member
**
Offline Offline

Activity: 134
Merit: 52


View Profile
June 03, 2020, 11:25:46 AM
Merited by casperBGD (1)
 #4460

Od danas, Bitcoin Core 0.20 dostupan na srpskom.
Probajte, pa javite ako postoje greske (a ima ih sigurno), ja sam vec nasao par, pa da to unapredimo.


Pages: « 1 ... 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!