Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:00:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222902 times)
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1518

View Profile
December 19, 2016, 04:26:38 PM

Az once tek bir aliciya ~27 adet BTC dumpladim.
Gule gule kullan Smiley

İyi pompalamışsın kaçtan sattın. Para çekme talebinde bulundun mu bir seferde gönderiyor mu o kadar parayı hesaba. Riskli bir miktar.

2578TL / btc.
Para cekme talebinde dun bulundum, bu sabah erken saatlerde hesaba gecti. Para cekme konusunda bir sikinti yok.

Daha 3 hafta önce 2578 TL'den BTC sattığı için sevinen kişi BTC başına 272 TL zarar yazmıştır. Bunu 27 ile çarpınca toplam zararın 7344 TL olduğu görülüyor. Gün gelecek sattığınız her BTC için üzüleceksiniz.

Koinim üye alımını güncelleme sebebiyle durdurduğunu söylüyor ancak bu ne tür bir güncelleme olabilir? Düşündüğümde aklıma bir şey gelmedi. Aklıma gelen tek şey şirkete yukarıdan politik baskı olduğu yönünde, malum Bitcoin'in büyümesini istemiyorlar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
BitliCoin
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
December 19, 2016, 04:37:59 PM

Yüksek tutarlarda işlem yapan biri olarak, dolardaki dalgalanmadan ve özellikle ödemenin 2 gün gibi saçma bir sürede yapılmasından dolayı, fiyatlar yeteri kadar yüksekselene dek satışlarımı durduruyorum.

Koinim.com yerine BtcTurk gibi daha iyi hizmet veren ve daha düzgün çalışan bir sitenin açılması dileğilyle ...
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
December 19, 2016, 06:32:01 PM

Yüksek tutarlarda işlem yapan biri olarak, dolardaki dalgalanmadan ve özellikle ödemenin 2 gün gibi saçma bir sürede yapılmasından dolayı, fiyatlar yeteri kadar yüksekselene dek satışlarımı durduruyorum.

Onların da çok da umrundaydı. Smiley
Adamlar burayı takip etmediklerini, mesajlarınızın umurlarında olmadığını açıkça beyan ettiler. İster trade yapın ister yapmayın biz tekeliz kurallarımız budur dediler. İşine gelen kullanır, gelmeyen kullanmaz.
BitliCoin
Full Member

View Profile
December 20, 2016, 12:36:05 AM

Onların da çok da umrundaydı. Smiley
Adamlar burayı takip etmediklerini, mesajlarınızın umurlarında olmadığını açıkça beyan ettiler. İster trade yapın ister yapmayın biz tekeliz kurallarımız budur dediler. İşine gelen kullanır, gelmeyen kullanmaz.

Evcilik oynamak için kurmadılar heralde siteyi , külahıma anlatsınlar o hikayeyi.
Insomnia01
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
December 20, 2016, 01:35:07 PM

arkadaşlar bunlar benim hesabımı kapatmışlar. sebebini sordugumda yeni üye alımları durdurulmuştur falan yazdılar. dedim benim hesabım zaten onaylıydı yeni üye talebinde bulunmadım ki. bugun cevap vermişler Hesabınızdan yapılan şüpheli işlemler nedeniyle hesabınız dondurulmuştur diye..

arkadaşım madem bitcoin alıyoruz getirip sitenizde satıyoruz diye şüpheli işlem deniyorsa siteyi kapatın gidin o zaman bunu benim gibi yapan onlarca kullanıcı var neyin peşindeler anlamıyorum ki son aylarda gittikçe saçmalamaya başladılar.

hesabı kapatılan başka arkadaşlar var mı? acaba içeride bakiyem olsaydı ne olacaktı çok merak ediyorum dua etsinler bakiyem yoktu.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 20, 2016, 01:52:22 PM

arkadaşlar bunlar benim hesabımı kapatmışlar. sebebini sordugumda yeni üye alımları durdurulmuştur falan yazdılar. dedim benim hesabım zaten onaylıydı yeni üye talebinde bulunmadım ki. bugun cevap vermişler Hesabınızdan yapılan şüpheli işlemler nedeniyle hesabınız dondurulmuştur diye..

arkadaşım madem bitcoin alıyoruz getirip sitenizde satıyoruz diye şüpheli işlem deniyorsa siteyi kapatın gidin o zaman bunu benim gibi yapan onlarca kullanıcı var neyin peşindeler anlamıyorum ki son aylarda gittikçe saçmalamaya başladılar.

hesabı kapatılan başka arkadaşlar var mı? acaba içeride bakiyem olsaydı ne olacaktı çok merak ediyorum dua etsinler bakiyem yoktu.

Adamlar siteyi ponziye cevirdiler resmen. preev kurundan al koinim kurundan sat. kısa vadede koinimzedeler buraları doldurur.
bitcoinci.com
Full Member

Activity: 172

bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci

View Profile WWW
December 20, 2016, 02:31:42 PM

insomnia arkadasım gercekten  yasadıgın bu duruma uzuldum.
dedigin gibi iyiki bakiyen yokmus.
diger kullanıcılrda da bu tur durumlar suphe uyandırmakta ve koinime olan guveni sarsmakta

acil olarak yetkililer bu konuya ve benzer sorunlara  cozum bulmalı

bitkapitale gelince. evet her yeni girisimi desteklemek gerekir ancak kullanım zorlugu nedeniyle kullanıcıalr uzak durmakta .bunu asarlarsa koinimin kullanıcıları oraya yonmelecektir.
aksi takdirde ben dahil cogu kullanıcı kullanmaktan kacınacaktır dogal olarak.

ben ilk uye olmama ragmen henuz kullanmadım .

karısık oldugu bastan belli olan sistemi ben dahi kullanmıyorsam diger kullanıcılar da kullanmayacaktır

bitkapital yetkilileri duy sesimizi .sesimize kulak ver ve sistemini basitlestir. googledan ornek al . yahoo zamanında arama motorunda liderken google olayı basit tutarak vurdu . tabi ayrıca arama sonuclarındaki ustun basarısı da cabası.

insomnia tekrar gecmis olsun . umarım sorunun kısa surede cozulur ve hesabın tekrar aktive edilir.
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
December 20, 2016, 02:59:32 PM

Kanit screen shot paylasabilir misiniz lutfen?
Yanlis anlamayin size yalanci demek degil amacim.

Fakat bir iddia var ise ortada, kanitlari da paylasilmali bence.

Gecmis olsun.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
December 20, 2016, 03:51:33 PM

Hesapta supheli islemler neymis ? Sadece disaridan baska bir borsadan, kisiden vs. bitcoin alip orada sattiginizda buna supheli islem diyorlarsa, tam anlamiyla skandal..

ikinci sorum islem hacminiz ne kadar idi, eger yuksek ise, mesala 500.000 TL civari , cekimlerde sorun cikmasin diye , yine kendi kafalarina gore uyeligi iptal etmis olabilirler. Tabi ki boyle bir durumda yine skandaldir.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Insomnia01
Newbie
*

View Profile
December 20, 2016, 03:54:53 PM

Kanit screen shot paylasabilir misiniz lutfen?
Yanlis anlamayin size yalanci demek degil amacim.

Fakat bir iddia var ise ortada, kanitlari da paylasilmali bence.

Gecmis olsun.

tabii ki hocam buyrun mail görüntüsü.. bir kaç kişiden daha duymuştum facebook gruplarında. hesaplarının kapatıldıgını

http://i.hizliresim.com/o00Jnb.jpg
Insomnia01
Newbie
*

View Profile
December 20, 2016, 04:18:00 PM

Hesapta supheli islemler neymis ? Sadece disaridan baska bir borsadan, kisiden vs. bitcoin alip orada sattiginizda buna supheli islem diyorlarsa, tam anlamiyla skandal..

ikinci sorum islem hacminiz ne kadar idi, eger yuksek ise, mesala 500.000 TL civari , cekimlerde sorun cikmasin diye , yine kendi kafalarina gore uyeligi iptal etmis olabilirler. Tabi ki boyle bir durumda yine skandaldir.

sordum ama cevap vermediler. başka türlü yaptıgım işlem yok herkes gibi farklı yerlerden ve kişilerden temin edip getirip koinimde paraya çeviriyoruz. bunun neresi şüpheli işlem bende anlamadım. zaten mailde eğer bu şüpheli işleme giriyorsa siteniz neden var alım satım yapmak için yazdım. sanırım illa ki para yüklememiz gerek. eğer öyle bir şey de varsa kullanım koşullarına para yatırma şartı da eklesinler biz de yerine getirelim.. çekimler çok yüksek değildi ya bu ay sanırım 90k falandı en son baktıgımda. vallahi ne olursa olsun her anlamıyla skandal bir durum. zaten bitcoin işinde yeniyim hacimleri yeni yeni artırmaya başlamıştım.
bitcoinci.com
Full Member

View Profile WWW
December 20, 2016, 07:46:14 PM

arkadaslar . yasanan bircok soruna ragmen . amacımız bu sorunların cozumu olmalı . koinim de elinden geldigince iyi hizmet vermeye calısıyor . ben buna inanıyorum . ve elimizde su an daha iyi bir alternatif de yok .

o nedenle koinim yetkilerinden ricamız biranonce bu tur anlasılmayan sorunları cozume kavusturmaları. ve arkadasımızın hesabını geri acmaları .
Insomnia01
Newbie
*

View Profile
December 20, 2016, 11:08:19 PM

arkadaslar . yasanan bircok soruna ragmen . amacımız bu sorunların cozumu olmalı . koinim de elinden geldigince iyi hizmet vermeye calısıyor . ben buna inanıyorum . ve elimizde su an daha iyi bir alternatif de yok .

o nedenle koinim yetkilerinden ricamız biranonce bu tur anlasılmayan sorunları cozume kavusturmaları. ve arkadasımızın hesabını geri acmaları .

başka birisnden btc alıp satmak sıkıntı yaratıyorsa kendi gelecekleri açısından engel teşkil ediyorlarsa açmasınlar hesabı dostum sorun yok. illa ki ellerinden geleni yapıyorlardır sonuçta para kazanıyorlar ama üyeyle ilgili bir aksiyon alınıyorsa bunun detayını da üye ile paylaşmalılar. belki ben bilmeden, istemeden yanlış bir durumun içerisine sokulmuşumdur? bunu bilmem benimde hakkım ki bende ona göre kendimi koruyabileyim. şimdi 2 gündür milletten şüphelenmeye başladım ben napayım bitcoin gönderen adamdan selfie mi alalım, kimlik mi alalım napalım yani bizi mi koparıyorlar anlamadım ki?
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
December 21, 2016, 12:28:46 PM

Yav zorlamayin arkadas vuralim su 3000TLyi de rahatlayalim  Grin
testerman
Hero Member

Activity: 840
Merit: 1000

View Profile
December 21, 2016, 04:18:37 PM

Yav zorlamayin arkadas vuralim su 3000TLyi de rahatlayalim  Grin

yarin gecer 3000TL yi... 3000 TL altina bundan sonra bitcoin bulmak tr piyasasi icin oldukca zor gozukuyor..
BitliCoin
Full Member

View Profile
December 22, 2016, 07:51:18 AM

Koinim 3800 küsür , site yine göçtü  Grin
Yaw bırakın da millet serbest piyasanın keyfini çıkarsın !
computeus
Full Member

Activity: 214

View Profile
December 22, 2016, 07:57:43 AM

Birisi satışları süpürüncce, işlenmesi zaman aldı çöktü site. Makas çok açıldı. Satış 3490, Alış 3150
bitcoinci.com
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 07:58:39 AM

site acılmıyo
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
December 22, 2016, 08:05:19 AM

bu siteyi devlet kapatacak falan diyoruz ya, devlet hic ugrasmasin

bu kafayla site kendi kendine kapanir zaten.

hergun suraya bakiyorum, sitede bir sey duzelmis mi diye?

yok, her gun ayri vukuat var

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
December 22, 2016, 08:07:11 AM

yoğunluk var ondandır. 3000 TL yi geçtik ya. millet habire ya kur bakıyor ya alım satıma giriyor. trafiği katlanmıştır. yüksek trafikli site işletmek ayrı bir uzmanlık alanı Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  

Jump to: