Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:17:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3067858 times)
kizazmaj
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
February 22, 2018, 02:40:14 PM
 #2981

Cao svima,

Imam dva pitanja:

1) da li je neko preko cex.io menjacnice pokusavao da povuce dolare na karticu i ako jeste na koju, od koje banke?

2) ima li neko antminer d3 i koje su trenutno najprofitabilnije opcije za majning istim?

hvala, pozz
1714889850
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714889850

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714889850
Reply with quote  #2

1714889850
Report to moderator
1714889850
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714889850

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714889850
Reply with quote  #2

1714889850
Report to moderator
1714889850
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714889850

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714889850
Reply with quote  #2

1714889850
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714889850
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714889850

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714889850
Reply with quote  #2

1714889850
Report to moderator
1714889850
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714889850

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714889850
Reply with quote  #2

1714889850
Report to moderator
1714889850
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714889850

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714889850
Reply with quote  #2

1714889850
Report to moderator
Robotina
Copper Member
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 466
Merit: 2


View Profile WWW
February 22, 2018, 03:15:22 PM
 #2982

Zdravo svima, u toku je Robotina ICO.
Robotina je kompanija iz regiona, tacnije Slovenije, koja postoji 28 godina i imamo ozbiljan istorijat iza sebe.
Takodje to je ostvarena kompanija na vise polja.

Ako ima zainteresovanih za ucestvovanje:

Zvanicni ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2991185.new#new
Zvanicni Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2994911.20
Website: https://www.robotinaico.com/

itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1076


^ Will code for Bitcoins


View Profile
February 22, 2018, 03:27:46 PM
 #2983

O cemu se tu radi konkretno. Sta znace ti meriti i cemu sluze, prakticno? nisam se u to udubljivao ako moze samo ukratko odgovor?

Moras malo da se udubis ako hoces da razumes, u najkracem: Sluze da podignu kvalitet diskusije ovde na forumu. Do sada se status nekog clana merio prostim brojem postova sto je podsticalo spam, od sada se meri time sta drugi misle kog je kvaliteta ono sto pises. Odlicna ideja, samo treba vremena da dodje na svoje.




1) da li je neko preko cex.io menjacnice pokusavao da povuce dolare na karticu i ako jeste na koju, od koje banke?

Jesam ja pre neki dan, duduse EUR a ne US$, ali skoro 100% nema razlike. Kartica je Raiffeisen Virtuon, ona samo za internet. Trajalo je dan-dva dok se pare nisu konacno pojavile na racunu, ali nikakvih problema nije bilo.
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
February 22, 2018, 03:38:50 PM
 #2984

Zdravo svima, u toku je Robotina ICO.
Robotina je kompanija iz regiona, tacnije Slovenije, koja postoji 28 godina i imamo ozbiljan istorijat iza sebe.
Takodje to je ostvarena kompanija na vise polja.

Ako ima zainteresovanih za ucestvovanje:

Zvanicni ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2991185.new#new
Zvanicni Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2994911.20
Website: https://www.robotinaico.com/

Dolazim na bounty  ... 

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
February 22, 2018, 05:07:02 PM
 #2985

vecina airdropova su scam, medjutim zelim da predstavim par za koje verujem da imaju legitimnost...

http://airdropalert.com/cms/join/sandblock

300 000 ukupne kolicine tokena bice raspodeljeno na 10 000 ljudi, popunite formu i instalirate android ili iOS aplikaciju (na ovu aplikaciju vam stizu tokeni)

https://sandblock.app.link/yHA5YPetKK

ovo iznad je moj referral link od aplikacije i bio bih zahvalan ko god se preko tog linka registruje Smiley



drugi airdrop je crowdvilla

https://airdropalert.com/cms/join/Crowdvilla/40b310ca-d128-3de0-bafe-ee4cb2960b88

Crowdvilla will change the paradigm in using real estate assets as a community. Using blockchain technology to create an open and transparent way of recording digital assets, Crowdvilla will revolutionise the time-sharing model in real estate. As a community, we will have access to shared holiday homes that WE can own and enjoy.

The CRV (Crowdvilla) Token is a type of ownership token for the properties under the Crowdvilla portfolio. The main function of CRV tokens is to generate CRP (Crowdpoints) tokens periodically. Each CRV token is a CRP token factory, for as long as you own and hold the CRV token.

vise o njima imate na njihovom vebsajtu https://crowdvilla.io/


marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 22, 2018, 06:47:58 PM
Last edit: February 22, 2018, 09:09:49 PM by marcetin
 #2986

...

Molim? Jel si ti svestan sta si napisao sada? Jel vuces malo spida ili malo vise pa si tako ubrzan? Nece to od kafe, drugom to da pricas..  Sta si ti uradio za ovu grupu, prvi put te vidim u zivotu? Nego si se nesto nadrogirao i sada kenjas kao lud ovde ne mozemo da te pohvatamo, a to sto pises pola nema veze sa istinom.

Mozda je to tvoja istina, ali tvoja! Na zalost u realnosti nisi bio bas takav da si delio, pomogao... osetilo bi se to ovde.

A i znas sta pun mi kurac vas Vucic-a koji ste pomogli sve i svakome, a vama niko nije pomogo! Kako li se uvek to desi ja ne znam! Napravio si ga da si bog pacenik svih nasih dela, jadnicko, ko da slusam Vucic-a, isto i zalosno...

Ja mozda i jesam tipicni Srpski serator, ali eto nisam te nikad video ovde, ne znam kome si ti to pomogo, ne znam sta ti to radis.... Hvalis se mnogo, hvalis samog sebe... mnogo lepo Smiley a vidim sve nas druge vredjas...
ali oprosteno ti je zato sto vidim da si brz, ima neki razlog za tu brzinu.. samo nek je veselo, ali misli malo kako se ophodis prema drugima i koliko sebe velicas u svojim izlaganjima, mozda bi mogao da smanjis dozivljaj malo...



Ti si legenda odma da ti kazem, napisem... iskreno Smiley
Vise manje je tacno to sto si napisao. Da, svako ima svoju istinu. To sto pricam jeste moja istina kao sto svako prica, pise svoju istinu... osim ako ga ne interesuje istina uopste pa gleda farmu.
Jbta, ovo je forum, digitalni, bar to lako mozes da odes i da vidis datume i da vidis broj postova i da vidis kad je sve podelo da przi ovde, ja sam sam ovim poceo ove godine https://bitcointalk.org/index.php?topic=51450.msg27446629#msg27446629
Jedi govna za ovo sa Vucicem, e to nije lepo. Kapiram da razumes stvari da nisi retos, ali da poredis mene sa vucicem nije u redu, prvenstveno bez predznanja sta sam uradio i gde sam uradio, a i to mozes proveriti ovde. Da serem, serev, jako serem , najvise serem, a spid mesam sa belim. Od belog mi se prdi i nadima mi se stomak. A sto se ne bih hvalio? Nisam vredjao nikog direktno ako to nije zasluzio svojom gluposcu, a to sto vas neke boli pa ne mozete da verujete, a jos neverovatnije da neko ove stvari ovako pise. Kafe.. popijem 30 na dan .. blljuc...
Sta da smanjujem dozivljaj ka dse i ptrijarh oglasio jbt. Samo cimam i provociram.. to je delo... ako tebe uvredi izvini.. ali to znaci samo da ili nisi skapirao ili si glup.. verujem da samo nisi skpirao.... pusti ego.. fataj sustinu Smiley
Ja jako dobro znam sta pricam i pisem, vecina je apsolutna a ne samo moja istina, ali to treba videti... izvini ali tako je.. pre nego sto cimnes sa egom sada uzmi pa ispitaj... pogledaj sta ja radim... pogledaj postove sta meni pisu ljudi i kako mi se obracaju... ne-srbi ... pogledaj kako se ceni rad i sta je postovanje i podrska. Da ne spominjem od kad pisem ovde koliko sam dobio PM od ljudi, neki kao izvesni Milos koje napravio nalog samo da bi meni napisao pismo podrske. To ti je za smanjivanje dozivljaja. Shvati i ti i svi. Ja zivot dajem za kripto, a vecina vas "Kosovo je srce Srbije" vec sutra bi je izdala i otisla negde. Ja sam na Salajki u Novom Sadu, obisao dosta, obicicu ceo svet, ali umrecu ovde. Sustina kreacije, umetnosti i casti, uopste nije to govno koje sada smrdi, putem molekula iz tog sranja kroz vise agregatnih stanja , taj cvetic koji je izrastao na mestu gde je govno istrulilo.

jbt koliko ovaj sere a nema pojma sta prica, evo i sada je sebe sa govnetom uporedio a toga garant nije ni svestan Tongue


Evo za pocetak da dobijemo datum. 24.02.2018. ce se otvoriti tema u Meta-i delu foruma, i ovaj datum mozemo da spomenemo ovde jednom dnevno. iz principa, da za 8 dana, bice informisanih ljudi i onda mogu da krenu da glasaju. Bila bi dobra ideja da neki clan sa boljim rankom otvori temu, ili Example da je otvori, al on nesto ne odgovara u proteklih par dana...al Videcemo mozda se javi u medjuvremenu..


Podsetnik za tajming. I malo da prekinemo tematiku politike, boli glava kada se mesa gradivo(politike i kripto-a), nece od toga nista da izidje na dobro.

Zato i treba poseban deo... jer politika je osnova ovog... to je najbitnija stvar u kriptu... ali ni to vecina ne vidi.... cak eo i ti... boli te glava kase mesa.. jos se bunis, a to su najbitnije stvari da se rese.. politika i kripto... a ne to gde ces da menjas ili koliko ces da kopas...

Zato vas sve toliko i tovarim... jer ovo je mnogo vece od mene ... od nas... od vas... od svih... a strucni neki kazu i od tocka Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Barbut
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 502


★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!


View Profile
February 22, 2018, 10:06:25 PM
 #2987

   -jbg-
Uzalud i da te kopiram.. moras malo da se utisas da bi cuo i nesto drugo. Kad smo kod toga nisi ni prvo procitao kako treba pa se pitam da li da krenem sa necim drugim uopste.
Uglavnom ti cimas i provociras kako kazes, a vidi znam mnogo takvih koji vole to da rade, ali kada neko njih cimne ujedaju. Primer je to za Vucica gde si se mozda i sam pronasao, kao sto se mozda ja nisam pronasao u `kosovo je srce srbije` ali ko me pita, ti si me vec procenio, zar ne? Cheesy Odmah zatim sam dobio jedi govna, mnogo lepo! Smiley
Inace tek posle nekog vremena sedim i razmisljam, ma taj lik kad je vec pun crypto para sigurno ne vuce speed to je za sirotinju Smiley))

Uglavnom razmisli malo sta pises, meni je sve ok, ali nista to nije konstruktivno. Ti mozes da budes sve to sto jesi i to je lepo, a sto onda da ne das merit nekom nasem ovde da se malo izvadi iz pocetnicke faze? Pomozi tako umesto sto pises te stvari, nauci nekog nesto, tako se pomaze, a to sto prozivas i cimas, kako sam kazes da ponovim, se malo ili malo vise, kosi sa nekim tvojim recima. Nabavi nam neke minere jeftinije, daj to mesano sto koristis da probamo, to su prave stvari, a ne to sto pises... ali nema veze, ziv bio u svakom slucaju!  Smiley






.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]


▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀




Rainbot
Daily Quests
Faucet
ljube
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
February 22, 2018, 10:09:57 PM
 #2988

O cemu se tu radi konkretno. Sta znace ti meriti i cemu sluze, prakticno? nisam se u to udubljivao ako moze samo ukratko odgovor?

Moras malo da se udubis ako hoces da razumes, u najkracem: Sluze da podignu kvalitet diskusije ovde na forumu. Do sada se status nekog clana merio prostim brojem postova sto je podsticalo spam, od sada se meri time sta drugi misle kog je kvaliteta ono sto pises. Odlicna ideja, samo treba vremena da dodje na svoje.




1) da li je neko preko cex.io menjacnice pokusavao da povuce dolare na karticu i ako jeste na koju, od koje banke?

Jesam ja pre neki dan, duduse EUR a ne US$, ali skoro 100% nema razlike. Kartica je Raiffeisen Virtuon, ona samo za internet. Trajalo je dan-dva dok se pare nisu konacno pojavile na racunu, ali nikakvih problema nije bilo.

Hvala brate na sazetom odgovoru. Pretpostavio sam naravno da je to.. nego sam mislio da ima  i neko nagradjivanje u coinima i sl za onog ko se dobro rangira.. sto realno mnogo znaci za zajednicu.. pa i nagraditi kvalitetan trud.
ja kapiram svaki forum da bi treba slicno da funkcionise kako bi se povecao kvalitet svega.
Obavezan je azuran admin koj ce da cisti smece od besmislenih komentara .. i spama kojih ima na pretek.

Kada smo kod kartica i placanja.. jedno pitanje ako neko zna iz prve da li se moze kupovati i na kojoj berzi neki koini sa Intesinom internet karticom. imam neke novce sitne (35e) tu pa reko da ih makenm..jer mi stoje vec neko duze vreme tu.
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
February 22, 2018, 11:42:18 PM
 #2989

Pa kad je takva stvar izmedju zaracenih strana , moglibiste lepo nama ostalima koji merit , jedno 10- komada svako da posaljete...
Evo nebrinite se ja vam vracam cim probijem nivo .

PS:  ko ima predvidjanje oce li btc dole ili se vraca gore, dobro dosao je da podeli

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 23, 2018, 12:15:21 AM
Last edit: February 23, 2018, 01:57:56 AM by marcetin
 #2990

  -jbg-
Uzalud i da te kopiram.. moras malo da se utisas da bi cuo i nesto drugo. Kad smo kod toga nisi ni prvo procitao kako treba pa se pitam da li da krenem sa necim drugim uopste.
Uglavnom ti cimas i provociras kako kazes, a vidi znam mnogo takvih koji vole to da rade, ali kada neko njih cimne ujedaju. Primer je to za Vucica gde si se mozda i sam pronasao, kao sto se mozda ja nisam pronasao u `kosovo je srce srbije` ali ko me pita, ti si me vec procenio, zar ne? Cheesy Odmah zatim sam dobio jedi govna, mnogo lepo! Smiley
Inace tek posle nekog vremena sedim i razmisljam, ma taj lik kad je vec pun crypto para sigurno ne vuce speed to je za sirotinju Smiley))

Uglavnom razmisli malo sta pises, meni je sve ok, ali nista to nije konstruktivno. Ti mozes da budes sve to sto jesi i to je lepo, a sto onda da ne das merit nekom nasem ovde da se malo izvadi iz pocetnicke faze? Pomozi tako umesto sto pises te stvari, nauci nekog nesto, tako se pomaze, a to sto prozivas i cimas, kako sam kazes da ponovim, se malo ili malo vise, kosi sa nekim tvojim recima. Nabavi nam neke minere jeftinije, daj to mesano sto koristis da probamo, to su prave stvari, a ne to sto pises... ali nema veze, ziv bio u svakom slucaju!  Smiley

Jesam... eo jesam.. procenio sam te zapravo odlicno! :* Veruj mi.. a ti si pogresno .. izvini.. ja sam napisao to "vi" ... znas ono.. ti i ja na bini u debati u raspravi a ja se okrenem prema masi pogledam njih sve pa to pitam.. showman Wink ... zanesem u svom nastupu pa publiku trazim.. kapiras valjda to Smiley
Jes da jedes sve napisano za tako nesto, prihvatam, boli me on jako.. zaista... iskreno.. jako.. to sta je on... to sta on pretstavlja... to kako smo stigli do njega.. gde smo bili .. gde je on bio.. jebem mu nas.

Dam sve, pa eto kako sam poceo, saljivom ...ali  ko je skapirao jako dubokom porukom iz posta koji sam link malo pre ostavio... block chack chejna ...

Sve od toga krece.

E sad...

hahahhahaha

kako je ovo meni dobro....

kapiras...  " koji sam ja meni kralj" Tongue


To je to ..  veruj mi .. ne znam da li ces ikada sresti coveka koji toliko mnogo puta izgovri to "ja" u recenici a da je svestan toga i da uziva u tome... toliko da.. ma sad sam uhvatio novi pokret... kad sam jako pametan u nastupu potentirao sam takozvani "Joan Colins featuring Alexis" pokret ocima kad onako u zaru objasnjavanja kad treba da poentiram zabacim ocina.. nako ko da padam u neosvest.

E da nastavim...

Dakle, poenta jos od te price je da ljudi, u redu je uloziti nesto malo para, sto kazu koliko si spreman da izgubis pa da istrazujes, al vecina ulece u sve ovo sa svojim .. ono 50-99% .. jer kapiraju sad resim i miran sam .. to je to... laka lova ajmooooo. I sta.. pogube.
Znaci jebo trgovinu .. znaci samim tim i kopanje jer ako kopas moras i da trgujes... vec sta?

Sta je "bitkoint"?

Molim?

poco rat...

molim?!??!

POCO RAT BRE PIZDA TI MATERINA!!!

-be

Ne zna se sta je to... pare? Prevara? Oni? Ovi? Ponzi? Dok traje? Propasce? Tehnologija? Qrac? Jel sve qrac da se pise ovde? Sto ne bi smelo... vecina nas ovde ili ima ili vorshipuje neki... ili vise.. sve zavisi od .. jel .. datog momenta ... dobro... da li je lepo ili nije nije ni bitno ... ni vucin nije lep.. zapravo kad bih napisao da je ruzan ko qrac bila bi to uvreda za moj polni orga i za vecunu polnih organa zrelih muskaraca srbije.. jer priznacete ruzmniji je i gluplji od bilo kog kurca najgrdje kurcine. Mozda glup nije prava rec.. ali ko ga zna zna .. a ovde ko da su ga zaboravili.

Hocu ja .. hocu ja!!! Rece jedan lokalni mestanin.(Ne qrac, sta ste zapeli sad za qrac)
Komsija je kopao uzeo mecku eno... aha...
Eo ustedeo sam ulecem.. daj ajde ulecem...

U sta uleces?

U BITKOINT!!!

A znas li ti sta je bitkoin, T? Sta si rekao T ili D? bitkoind?

E da da .. bitkoind .. to to!!  Ne znam tacno ali kapiram da uletim.

Neces moci da uletis, nisi dobar ... format? Valjda je dobra rec format.

Kako bre?

Pa bitcoind ti je zapravo programcic, adapter, klijent reklo bi se koji tvoj racunar, tvoj novcanik, instancu lanca koji se nalazi na tvon disku spaja za mrezom. A cela mreza funkcionise na protokolu nesto najslicnije kao torrent.

AAAaaaaa......daaaa..... Djordje Marcetin ... secam te se jos iz osnovne.. uvek si bio lud , nikad te niko nije razumeo sta pricas... kakvi bre protokole kokakole i pepsikole .. mene pare sine interesuju bre.. suvi kes.

...odjebes.
Kraj.


Ajmo jos dalje. sad cu da prevrcem ocima uskoro cekaj...
Dakle... radi se o necemu sto tek dolazi sto ima veze sa svim. A to znaci em sto mogu da ucestvuju svi, em .. mogu da ucestvuju svi. Svi... sto je govorio .. onaj u ono vreme.. ja bio mali.. 9. mart...e .. da.. ucestvuju pre svega kriminalci, kurve, narko dileri.. pazi medju prvima... a tek sada kada gori banke se bore da udju .. "udju"
To dakle "UDJE" nije madjardka rec, vec predstavlja misaonu nameru pojedinca da ucestvuje nekako.. da se vozi u ovom .. sta je.. brod, voz.. raketa... da d a.. raketa.. moooon Tongue
Svi hoce da udju.. esad.. jbt.. isto.. kao i svudje u RL..  mozes ili daplats kartu kao vecina ili da si sposoban da svojim umecima ucestvujes u onom sto je potrebno za tu raketu ili sta vec.. doduse mozes da budes i mega car i da vizhlas kroz sve nekako... ides po koncertima jbg,.. ne placas karte a nikog ni nepoznajes ni nista.. vec smao eto tako.. ucuris se.. ima i toga...

ALi evo.. "bitcoin" sta je to?

Sam taj program i token na njemu nisu ono za cega je sveruski vaseljenski koji vec patrijarh daje zlo... ne...
To je jedno...

Ono sto je to sto vecina naziva "bitkoin" je zapravo samo prilika. Bar za naseg zivota nevidjena i sigurno se nece ponoviti. Ne govorim o prilici za uzimanje velikog kesa za kratko vreme vec o zivotnoj prilici, ali dobro svako ima svoje prilike i neprilike i svoj dozivljaj sta voli sta zeli i sta mu je dosta..  novac JE samo sredstvo.. druga stvar je sto je vecini novac PREDSTAVLJA cilj.
Svako moze da iskoristi ovu priliku.. da svako.. bukvalno.. zato vecina i kopa jer je to najlakse.
Posto jos i lakse.. ali tu nailazimo na te empirijke probleme. Covek kopa... platio je.. ali niti razume niti veruje. .. pa umesto da to sto radi .. sta god.. taksira.. valja gudru... prodaje turisticke aranzmane... ima trafiku.. izdaje lokale.. drzi kafanu... umesto da tu prima kripto i time jos potpomogne rasprostranjivanju tehnologije i njene sire primene i samim tim jos direktno podspesi rast cene u nesto sto je vec ulozio... NE!!! On cuti.. krije da kopa... krije da trguje.. a ne ne ne.. nikako nece svoju robu i usluge da daje za kripto.

Shvatas poentu i to koliko nije to da ja mislim nego zapravo jesam mnogo iznad u shvatanju vecine, a retardiracu se i glupirati dok me ne pitas ozbiljno, a ti seopet posle potrudi i to da me razumes. Opet, nisam ovo direktno tebi Barbute napisao vec generalno.

E sad.. znaci svako moze da radi sta zna... a moje privlacenje paznje ovde radi posao i bez obzira sto ovde niko nije nista ni napisao vec imam par ljudi izvucenih koji ce se sigurno pojaviti u prici koju organizujem, a za koju bih voleo da pokrenem sa ljudima odavde, jer bukvalno evo krece sa ovog mesta gde sada sedim sa jos par ljudi iz iste prostorije u kojoj su svi oni monitori koji mogu da budu a ne moraju merilo... za najnizi stalez sam pripremio drugi bmw i pustio brkove. To je malo zajebano posto su mi brkovi crni , smedji , pa ono.. bzz nekad po brkovima tako.. ali dobro....  Nego bmw.. znas kao.. e vidis.. uuuu..  ovde mogu da serem koliko hocu i da vam pricam... njima Smiley ... sta hocu na nacin koji hocu,... da li ce me neko cuti? Procitati? Pa nece! A stanem pored tebe u bmw od 20K i ti da ja ni ne izgovorim ni reci kazes jbt ovaj covek je u pravo. To sta je autoritet u istini pojedinca u njegovoj poretpostavci je zaista... zaista...
Ovde na forumu ima mnogo ljudi koji lensujufri sve zivo, a sa druge strane ima mnogo ljudi kojima svasta treba. Forum je forum. Ali treba nesto bolje bas za to. Bilo je svakojakih pokusaja. Ima ih, a evo i ja imam neku svoju ideju , razvijanu .. recimo .. veoooma dugo... mozda mnogo duze nego koliko neki ovde imaju godina ili staza na racunara uopste... naravno .. sve to kulminira sada kriptom... jer i kripto ne bi bio kripto da nije tog inicijalnog patenta koji ni nema veza sa samim kriptom konkretno.
Tako da....
Kad budem spreman zvanicno cu se spustiti u svojim crnim kocijama andjeoskih ociju medj' zbunjeni plebs, doneti ne jedan vec vise sistema koji ce na konkretan nacin prakticnom primenom pojedincu ili zajednici omoguciti da svojim sposobnostima za kreaciju ili cistim fizickim radom zaradi sretstva za opstanak. Bez ulaganja para, bez price, sranja, motivacija, samo da se radi i trguje radom. Cao zdravo. To nam spremam. Jebes mi sve ako nisam prevrno sad ocima dok sam ovo pisao Tongue

Eto.. to je.. sad sam se odao.. sve sam rekao.. ali to ni nema veze... za .. ma sledece strane vec se nece znati...
Eo tamo pisemo 2 strane o cex i karticama i dodje lik i pita a sta mislite o cex i karticama.. ovde bre vecina ne prati.. ne cita.. boli ih patka.. samo udri.. pa eto... i ja udaram.. pa kome je veci na forumu! Cheesy

Opet samo da dodam.. to sto pisem "tebi" ne znaci da se sve vreme tebi obracam i da mislim da ne znas mnoge od tih stvari koje sam napisao.



Pa kad je takva stvar izmedju zaracenih strana , moglibiste lepo nama ostalima koji merit , jedno 10- komada svako da posaljete...
Evo nebrinite se ja vam vracam cim probijem nivo .

PS:  ko ima predvidjanje oce li btc dole ili se vraca gore, dobro dosao je da podeli

Iskreno nisam provalio sta je merit. Kontraverza, nivo moje strucnosti u jednom i povrsnost u nekom opet svakodnevnom eventu, npr. ves masina ili merit. Znam ja.... al me ne interesuje Smiley

Sta pitas ti?
Da li ce ikada opet biti ATH?
Da li ce preci poslednji?!
Jes to pitao?
Ajde lepo reci jesi to pitao?!
Pitas da li ce btc ici preko $20K opet?!!!
Sram te bilo da te bude kad mozes tako nesto i da pitas Tongue
Valjda s razumeo saljivi odgovor Cheesy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
kizazmaj
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
February 23, 2018, 08:58:07 AM
 #2991

O cemu se tu radi konkretno. Sta znace ti meriti i cemu sluze, prakticno? nisam se u to udubljivao ako moze samo ukratko odgovor?

Moras malo da se udubis ako hoces da razumes, u najkracem: Sluze da podignu kvalitet diskusije ovde na forumu. Do sada se status nekog clana merio prostim brojem postova sto je podsticalo spam, od sada se meri time sta drugi misle kog je kvaliteta ono sto pises. Odlicna ideja, samo treba vremena da dodje na svoje.




1) da li je neko preko cex.io menjacnice pokusavao da povuce dolare na karticu i ako jeste na koju, od koje banke?

Jesam ja pre neki dan, duduse EUR a ne US$, ali skoro 100% nema razlike. Kartica je Raiffeisen Virtuon, ona samo za internet. Trajalo je dan-dva dok se pare nisu konacno pojavile na racunu, ali nikakvih problema nije bilo.

Hvala brate na sazetom odgovoru. Pretpostavio sam naravno da je to.. nego sam mislio da ima  i neko nagradjivanje u coinima i sl za onog ko se dobro rangira.. sto realno mnogo znaci za zajednicu.. pa i nagraditi kvalitetan trud.
ja kapiram svaki forum da bi treba slicno da funkcionise kako bi se povecao kvalitet svega.
Obavezan je azuran admin koj ce da cisti smece od besmislenih komentara .. i spama kojih ima na pretek.

Kada smo kod kartica i placanja.. jedno pitanje ako neko zna iz prve da li se moze kupovati i na kojoj berzi neki koini sa Intesinom internet karticom. imam neke novce sitne (35e) tu pa reko da ih makenm..jer mi stoje vec neko duze vreme tu.

Sto se kartica tice, meni je za EUR najbolja Intesina Visa Electron - ne placa se odrzavanje i mozes lako da povuces sredstva sa cex.io na nju.

Fora je samo sto nekad je daleko povoljniji kurs btc/usd nego btc/eur pa me je zanimalo da li je neko imao iskustva da povlaci direktno USD na neku od kartica koje izdaju banke u Srbiji, da li postoje neka ogranicenja/provizije i sl.
Dux2K
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 1000


Blocklancer - Freelance on the Blockchain


View Profile
February 23, 2018, 11:19:54 AM
 #2992

O cemu se tu radi konkretno. Sta znace ti meriti i cemu sluze, prakticno? nisam se u to udubljivao ako moze samo ukratko odgovor?

Moras malo da se udubis ako hoces da razumes, u najkracem: Sluze da podignu kvalitet diskusije ovde na forumu. Do sada se status nekog clana merio prostim brojem postova sto je podsticalo spam, od sada se meri time sta drugi misle kog je kvaliteta ono sto pises. Odlicna ideja, samo treba vremena da dodje na svoje.




1) da li je neko preko cex.io menjacnice pokusavao da povuce dolare na karticu i ako jeste na koju, od koje banke?

Jesam ja pre neki dan, duduse EUR a ne US$, ali skoro 100% nema razlike. Kartica je Raiffeisen Virtuon, ona samo za internet. Trajalo je dan-dva dok se pare nisu konacno pojavile na racunu, ali nikakvih problema nije bilo.

Hvala brate na sazetom odgovoru. Pretpostavio sam naravno da je to.. nego sam mislio da ima  i neko nagradjivanje u coinima i sl za onog ko se dobro rangira.. sto realno mnogo znaci za zajednicu.. pa i nagraditi kvalitetan trud.
ja kapiram svaki forum da bi treba slicno da funkcionise kako bi se povecao kvalitet svega.
Obavezan je azuran admin koj ce da cisti smece od besmislenih komentara .. i spama kojih ima na pretek.

Kada smo kod kartica i placanja.. jedno pitanje ako neko zna iz prve da li se moze kupovati i na kojoj berzi neki koini sa Intesinom internet karticom. imam neke novce sitne (35e) tu pa reko da ih makenm..jer mi stoje vec neko duze vreme tu.

Sto se kartica tice, meni je za EUR najbolja Intesina Visa Electron - ne placa se odrzavanje i mozes lako da povuces sredstva sa cex.io na nju.

Fora je samo sto nekad je daleko povoljniji kurs btc/usd nego btc/eur pa me je zanimalo da li je neko imao iskustva da povlaci direktno USD na neku od kartica koje izdaju banke u Srbiji, da li postoje neka ogranicenja/provizije i sl.

Probao sam jednom sa cex na telenor da prebacim nista posebno samo sto telenor onda dolare menja u dinare pa ti dinare posle menjaj u evre. Tu se malo izgubi u menjazi ali zato je valjda ta razlika kad saljes eure sa cex-a na telenor i odna mozes podici evrice, bar meni bolja varijanta. Ima tu jos koja banka da moze ali ovo je provereno i radi i vecina koristi to i za razliku od benchmark foruma ovde dobijes odma odgovor tamo ti napisu imas tu samo trazi, jbg sad.

Jedno vreme je komercijalna banka radila btc na eur (kazem jedno vreme bilo to pre 2-3 godine), i samo je problem bio sto se cekalo do 7 radnih dana da se pare pojave onda se mogu podici. Bilo je neke price i da MTS banka moze ali ne znam da li je neko probao i kakva je fora sa njima jedno vreme se reklamiralo a sad bunar.

Coinroll - Bitcoin Gambling

[fX665GSjkGyrckCzk]
Barbut
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 502


★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!


View Profile
February 23, 2018, 01:03:09 PM
 #2993

- ispusih dve cigare dok sam te citao... motane.... -
Toliko stvari kazes da prosto ne znam odakle da krenem da ti odgovaram, i da to ima nekog smisla na kraju. Neke stvari si i lepo objasnio, sa nekima ides u krug, da mnogo koristis Ja to je vidiljivo, decko pun samopouzdanja, to je i dobro, zar ne? Ali posto volis tako da se `zanosis` dodacu da sve ima mnogo strana, mnogo krajnosti, tako da raspravljati sta je dobro a sta lose je samo stvar ukusa.
Ja sam odavno shvatio da vreme pokaze sve! Svako nesto radi, misli, predvidja, procenjuje, koliko je to dobro ili ne pokaze se sutra, prekosutra, za 10-20 godina, za 50 ako ostanemo zivi i vidimo (neki ljudi u proslosti su jako dobro predvideli neke stvare u buducnosti, ali nisu doziveli da vide koliko su u pravu, jbg), tako ce i tvoje procene da se pokazu koliko su dobre Smiley)) sto bi rekao onaj monah u zen prici: ` Videcemo`.

Ostalo sto si napisao o bitcoinT-u je nesto sa cime se ja susrecem svaki dan vec dugo, dugo.. o tome kako razmisljaju Srbi, bilo prosecni ili ne isto tako mnogo dobro znam, zivim medju njima mnogo dugo. O tome koliko ja znam ili ne znam ti si vec procenio, i to jako dobro kako kazes. Ali recicu ti jednu stvar o tome, ima nesto u vama sa `severa` i nama sa `juga` sto se razlikuje. Nesto, nesto, ne znam sta Smiley moras da se kreces mnogo medju jednima i drugima da bi primetio sve to.

Taj projekat sto radis, ako si upola dobar u tome kao sto kenjas onda bi to moglo stvarno da bude nesto veliko Smiley U svakom slucaju praticu te da vidim sta ima u svemu tome, da treba nesto da se radi treba. Drago mi je da je to neki nas covek pa makar bio i iz Novog Sada Smiley))



.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]


▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀




Rainbot
Daily Quests
Faucet
LeoN_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
February 23, 2018, 03:27:47 PM
 #2994

Dabogda ja umro ako Bitcoint ne skoci na 16K u iduca 3 dana
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 23, 2018, 05:30:05 PM
 #2995

Da podsetim ljude sutra ce biti tema postavljena u Meta-i da dobijemo local board umesto jedne teme. Ako neko nema pojma sta to znaci, neka pita i dobice objasnjenje.
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
February 23, 2018, 05:48:52 PM
 #2996

Fora je samo sto nekad je daleko povoljniji kurs btc/usd nego btc/eur pa me je zanimalo da li je neko imao iskustva da povlaci direktno USD na neku od kartica koje izdaju banke u Srbiji, da li postoje neka ogranicenja/provizije i sl.
Pisao sam nedavno malo o tome, ali se zagubilo u moru ovih "konstruktivnih" postova. Nisam povlacio nista jer nisam skupio ni zaprovizije, ali sam se optimisticki  raspitivao Smiley
Elem, Telenor zvanicno ne konvertuje valute automatski, ali sam cuo da konvertuje USD u RSD ako nisi pre toga vec imao USD na racunu. Ako si ih vec imao onda ne konvertuju. Dolare ne mozes da podignes na bankomatu nego samo u njihovoj glavnoj ekspozituri. Od kolega sa foruma sam cuo da po prijemu USD mora da se daje izjava banci, sto nije slucaj za EUR (bar u Telenor banci).
azguard2
Member
**
Offline Offline

Activity: 106
Merit: 14


View Profile
February 23, 2018, 08:12:52 PM
 #2997

Fora je samo sto nekad je daleko povoljniji kurs btc/usd nego btc/eur pa me je zanimalo da li je neko imao iskustva da povlaci direktno USD na neku od kartica koje izdaju banke u Srbiji, da li postoje neka ogranicenja/provizije i sl.
Pisao sam nedavno malo o tome, ali se zagubilo u moru ovih "konstruktivnih" postova. Nisam povlacio nista jer nisam skupio ni zaprovizije, ali sam se optimisticki  raspitivao Smiley
Elem, Telenor zvanicno ne konvertuje valute automatski, ali sam cuo da konvertuje USD u RSD ako nisi pre toga vec imao USD na racunu. Ako si ih vec imao onda ne konvertuju. Dolare ne mozes da podignes na bankomatu nego samo u njihovoj glavnoj ekspozituri. Od kolega sa foruma sam cuo da po prijemu USD mora da se daje izjava banci, sto nije slucaj za EUR (bar u Telenor banci).

U svim bankama je za dolar izjava nije samo u telenoru to je politika drzave vec godinama.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 23, 2018, 08:19:08 PM
 #2998

Eh svasta novo naucis svaki dan. Nisam uopste realizovao, ali sada kada procitam to(o dolarskoj uplati). Svaki put kada sam je imao isao sam da potpisujem izjavu... Eh... more you know...
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
February 23, 2018, 08:24:10 PM
 #2999

 Sta ste u izjavi o prijemu deviza navodili kao osnov? Ovde je spisak opcija http://www.telenorbanka.rs/static/file/izjava_priliv_pravna_lica.pdf
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 23, 2018, 08:28:01 PM
 #3000

To sto vidim ti je za pravna lica. Kao fizicka lica(imas oko nekih desetak opcija). Ali nisu kao ova sto su ponudjena u telenoru(ja sam koristio rajfajzen banku). Poslao mi rodjak, i tako nesto slicno. Posto nije bilo od izbora ono sto je meni trebalo, oni su stavili "Ostalo"(FIZICKO LICE)
Pages: « 1 ... 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!