Bitcoin Forum
April 16, 2024, 07:13:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2992795 times)
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
February 24, 2018, 12:38:21 AM
 #3001

Da li je jos neko imao problem sa cexom i intesom da nece withdrawal sa $ vec mora samo sa evrom,ovo mi se desilo pre par dana
P.S. @marcetin daj shemu hocu i ja da mi bude tako lepo Grin
1713294796
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713294796

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713294796
Reply with quote  #2

1713294796
Report to moderator
1713294796
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713294796

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713294796
Reply with quote  #2

1713294796
Report to moderator
1713294796
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713294796

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713294796
Reply with quote  #2

1713294796
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mininggrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
February 24, 2018, 02:18:51 AM
 #3002

Jedno mozda totalno glupo pitanje, ali me kopka a nov sam.

Da li npr kada kopas bez prestanka neki coin dobijas mozda neku stimulaciju kao za neki procenat vise novcica po satu ? Ili je apolutno svejedno ? Ovo pitam posto trenutno kopam 24h na ovoj mojoj gaming masini, uzmem prosek zadnjih par dana i dobijem otprilike koliko po jednom satu iskopam. E sad ako bi npr od sutra kopao 20h umesto 24h, znaci svaki dan bi imao pauzu od 4h u kojoj bi komp koristio da se igram, da li bi gubio bas toliko 4h x taj moj izracunati prosek za jedan sat ili vise zbog tih prekida ?

Mozda malo konfuzno pisem, al nadam se da kontate sta hocu da kazem Smiley
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 24, 2018, 02:24:32 AM
 #3003

Kolko para tolko muzike. Nista manje, nista vise. Ako ne kopas neki coin, koji ti daje kao neke dividende, sto ga vise imas, to dobijas jos neki koin uz to. Al to nisam kopao do sada. Nit sam siguran kako ide(niti verujem u to).
investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
February 24, 2018, 08:52:27 AM
 #3004

Da podsetim ljude sutra ce biti tema postavljena u Meta-i da dobijemo local board umesto jedne teme. Ako neko nema pojma sta to znaci, neka pita i dobice objasnjenje.

Nisam u toku o čemu se radi?
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
February 24, 2018, 11:25:00 AM
 #3005

Da podsetim ljude sutra ce biti tema postavljena u Meta-i da dobijemo local board umesto jedne teme. Ako neko nema pojma sta to znaci, neka pita i dobice objasnjenje.

Ajde molim te postavi link teme ovde, da ne babramo.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
February 24, 2018, 12:20:57 PM
 #3006

Jedno mozda totalno glupo pitanje, ali me kopka a nov sam.

Da li npr kada kopas bez prestanka neki coin dobijas mozda neku stimulaciju kao za neki procenat vise novcica po satu ? Ili je apolutno svejedno ? Ovo pitam posto trenutno kopam 24h na ovoj mojoj gaming masini, uzmem prosek zadnjih par dana i dobijem otprilike koliko po jednom satu iskopam. E sad ako bi npr od sutra kopao 20h umesto 24h, znaci svaki dan bi imao pauzu od 4h u kojoj bi komp koristio da se igram, da li bi gubio bas toliko 4h x taj moj izracunati prosek za jedan sat ili vise zbog tih prekida ?

Mozda malo konfuzno pisem, al nadam se da kontate sta hocu da kazem Smiley

Svaka kriptovaluta ti je drugacija, ali za vecinu ces kopati preko nekog pool-a i bices placen za svaki blok na kojem si radio.
Blokovi obicno dolaze na manje od 10 minuta, tako da neces nista izgubiti znacajno ako prekines na 4 sata, samo to sto bi izrudario za tih 4 sata.

Ne znam da li kapiras sta ocu da kazem, ali tesko je objasniti ukratko, bar za ovako nespecificno pitanje.
kizazmaj
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
February 24, 2018, 12:21:50 PM
 #3007

Fora je samo sto nekad je daleko povoljniji kurs btc/usd nego btc/eur pa me je zanimalo da li je neko imao iskustva da povlaci direktno USD na neku od kartica koje izdaju banke u Srbiji, da li postoje neka ogranicenja/provizije i sl.
Pisao sam nedavno malo o tome, ali se zagubilo u moru ovih "konstruktivnih" postova. Nisam povlacio nista jer nisam skupio ni zaprovizije, ali sam se optimisticki  raspitivao Smiley
Elem, Telenor zvanicno ne konvertuje valute automatski, ali sam cuo da konvertuje USD u RSD ako nisi pre toga vec imao USD na racunu. Ako si ih vec imao onda ne konvertuju. Dolare ne mozes da podignes na bankomatu nego samo u njihovoj glavnoj ekspozituri. Od kolega sa foruma sam cuo da po prijemu USD mora da se daje izjava banci, sto nije slucaj za EUR (bar u Telenor banci).

kul, hvala na info!
dusan1080
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
February 24, 2018, 01:15:35 PM
 #3008

Izgleda da niko od clanova sa visim statusom nije otvorio temu u meti
examplens
Legendary
*
Online Online

Activity: 3248
Merit: 3139


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
February 24, 2018, 01:31:16 PM
 #3009

Sta je na kraju odluka ko pokrece temu?
Nisam siguran zasto je izbor bas na danasnji dan i na vikend, mislim da je inace nesto manja aktivnost ovde vikendom.

Ako neko vec radi na tome mogao bi da obavesti ovde

Takodje mislim da glasanjem tamo necemo mnogo postici, vise ce biti potrebno da svi pisemo tamo svakodnevno kako bi taj topic upadao u oci adminima.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
February 24, 2018, 01:42:06 PM
 #3010

Sta je na kraju odluka ko pokrece temu?
Nisam siguran zasto je izbor bas na danasnji dan i na vikend, mislim da je inace nesto manja aktivnost ovde vikendom.

Ako neko vec radi na tome mogao bi da obavesti ovde

Takodje mislim da glasanjem tamo necemo mnogo postici, vise ce biti potrebno da svi pisemo tamo svakodnevno kako bi taj topic upadao u oci adminima.

Pa valjda si ti najveci rank koji se javio da bi pisao, tako da bi trebalo valjda da napises, osim ako nije neko drugi sa vecim rankom rekao da ce napisati.

I ja se slazem da treba da pisemo tamo redovno, galsanje je idalje dobro, samo bi trebali svaki dan vise puta da neko drugi odavde ostavi reply, da ode na vrh.
examplens
Legendary
*
Online Online

Activity: 3248
Merit: 3139


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
February 24, 2018, 02:17:51 PM
 #3011

Sta je na kraju odluka ko pokrece temu?
Nisam siguran zasto je izbor bas na danasnji dan i na vikend, mislim da je inace nesto manja aktivnost ovde vikendom.

Ako neko vec radi na tome mogao bi da obavesti ovde

Takodje mislim da glasanjem tamo necemo mnogo postici, vise ce biti potrebno da svi pisemo tamo svakodnevno kako bi taj topic upadao u oci adminima.

Pa valjda si ti najveci rank koji se javio da bi pisao, tako da bi trebalo valjda da napises, osim ako nije neko drugi sa vecim rankom rekao da ce napisati.

I ja se slazem da treba da pisemo tamo redovno, galsanje je idalje dobro, samo bi trebali svaki dan vise puta da neko drugi odavde ostavi reply, da ode na vrh.


castiel0504 se javljao takodje sa zeljom da otvara, ajd da se i on javi.. mozda je vec na pola puta

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
February 24, 2018, 02:24:05 PM
 #3012

Pa ja sam razumeo da ce je on otvoriti https://bitcointalk.org/index.php?topic=51450.msg30917963#msg30917963
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
February 24, 2018, 02:40:24 PM
 #3013

Sta je na kraju odluka ko pokrece temu?
Nisam siguran zasto je izbor bas na danasnji dan i na vikend, mislim da je inace nesto manja aktivnost ovde vikendom.

Ako neko vec radi na tome mogao bi da obavesti ovde

Takodje mislim da glasanjem tamo necemo mnogo postici, vise ce biti potrebno da svi pisemo tamo svakodnevno kako bi taj topic upadao u oci adminima.

Pa valjda si ti najveci rank koji se javio da bi pisao, tako da bi trebalo valjda da napises, osim ako nije neko drugi sa vecim rankom rekao da ce napisati.

I ja se slazem da treba da pisemo tamo redovno, galsanje je idalje dobro, samo bi trebali svaki dan vise puta da neko drugi odavde ostavi reply, da ode na vrh.


castiel0504 se javljao takodje sa zeljom da otvara, ajd da se i on javi.. mozda je vec na pola puta

Pa mogu i ja da napisem, no ti si veci rank od nas oboje, pa reko tako je najvise fer odluciti.

Ne znam ja bas sta bi tu imalo da se pise, ne verujem da bi neko citao sastav.
Jedan poll, i kratko objasnjenje zasto nam treba board i kako imamo raznih tema ovde na istom topicu i tesko ih je sve zajedno pratiti i licno filtrirati.
To je sve.
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
February 24, 2018, 05:10:22 PM
 #3014

To sto vidim ti je za pravna lica. Kao fizicka lica(imas oko nekih desetak opcija). Ali nisu kao ova sto su ponudjena u telenoru(ja sam koristio rajfajzen banku). Poslao mi rodjak, i tako nesto slicno. Posto nije bilo od izbora ono sto je meni trebalo, oni su stavili "Ostalo"(FIZICKO LICE)
Evo ga i spisak za uplate od fizickih lica http://www.telenorbanka.rs/static/file/izjava_priliv_fizicka_lica.pdf ali mi je neverovatno da uplatu, za koju se jasno vidi da je od firme XYZ, prijavis kao uplatu od fizickog lica i da banka to "proguta".
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 24, 2018, 05:31:33 PM
Merited by examplens (2), aleksej996 (2)
 #3015

Ime teme : Serbian Forum - Application for Local Board

" - Due to increased Bitcoin popularity, we have huge amount of members joining to our forums, including Serbian topic as well.
With huge members joining every day, our local topic is getting bigger and bigger every day. With a lot of active members, and new members, it is getting rather hard to follow all the topics that are currently happening.

From new people asking general noob questions, up to the dumb and healthy discussions, everything is under one topic, and it becomes rather not possible to follow up all questions/answers and follow what is going on.

So with rather your blessings(admins/moderators). We would like to apply for Local Board part of the forum. And I would like to apply as Forum Moderator of it, due to having a lot of free time on my own. "

Evo ovako. Nesto sam ga skockao, da li ima neko neki predlog, zamerku, ili nesto da doda - pucajte. Dodao sam aplikaciju da se dodam kao Forum Moderator ovog dela, ako je to uopste moguce posto imam pun djavo slobodnog vremena. Mislim da od toga nema nista, ali...its worth of try... Ako neko drugi ima bolji predlog da nekoga stavimo kao moderator. PUCAJTE


Tema jos nije postavljena, posle diskusije cu to da odradim.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
February 24, 2018, 05:47:27 PM
Merited by examplens (4)
 #3016

Ime teme : Serbian Forum - Application for Local Board

" - Due to increased Bitcoin popularity, we have huge amount of members joining to our forums, including Serbian topic as well.
With huge members joining every day, our local topic is getting bigger and bigger every day. With a lot of active members, and new members, it is getting rather hard to follow all the topics that are currently happening.

From new people asking general noob questions, up to the dumb and healthy discussions, everything is under one topic, and it becomes rather not possible to follow up all questions/answers and follow what is going on.

So with rather your blessings(admins/moderators). We would like to apply for Local Board part of the forum. And I would like to apply as Forum Moderator of it, due to having a lot of free time on my own. "

Evo ovako. Nesto sam ga skockao, da li ima neko neki predlog, zamerku, ili nesto da doda - pucajte. Dodao sam aplikaciju da se dodam kao Forum Moderator ovog dela, ako je to uopste moguce posto imam pun djavo slobodnog vremena. Mislim da od toga nema nista, ali...its worth of try... Ako neko drugi ima bolji predlog da nekoga stavimo kao moderator. PUCAJTE


Tema jos nije postavljena, posle diskusije cu to da odradim.

Super, hvala na ovome. Imam neke predloge.
Prvo mislim da ne treba da bude aplikacija za to da budes moderator u istom topic-u iz vise razloga.
Jedan od njih je zato sto mislim da trebamo da imamo poll, da ljudi glasaju, da se pokaze podrska, pa necemo da obavezujemo ljude da glasaju i za to da budes moderator zajedno, jer mozda dobijemo manje glasova onda. To cemo mi naknadno da se dogovorimo i neka moderatori sami to odluce donekle.

Inace, znam da je pristojno ovako reci da je poprilicno tesko pratiti, ali msm da mozda nije mudro da biramo reci koje umanjuju problem.
Ja bih radije da pise "hard" nego "rather hard", ali to je samo moje misljenje.
Ustvari uklanjanje svih pominjanja reci "rather" mozda nije najbolje, sta mislis?

Tako da bude nesto ovako:
Quote
Due to increased Bitcoin popularity, we have huge amount of members joining our forums, including on our Serbian topic as well.
With huge members joining everyday, our local topic is getting bigger and bigger each day. With a lot of active and new members, it is getting hard to follow all the topics that are currently being discussed there.

From new people asking general noob questions, up to the dumb and healthy discussions, everything is under one topic, and it is becoming rather impossible to follow all questions/answers and follow what is going on.

Medjutim ovo je samo moje misljenje i mislim da treba examplens ovo da postavi.

EDIT: Mislim da bi ovo trebalo da bude poll, tako da treba da bude neko pitanje sa ponudjenim odgovorima.
Recimo "Should Serbian speaking users get it's own local board instead of a topic? 1. Yes 2. No"
EDIT2: Jos malo promenio tekst. Takodje ime teme mozda da bude "Serbian local board application", malo me zbunjuje ovo "Serbian Forum", ali sasvim je ok.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 24, 2018, 05:50:29 PM
 #3017

ALL GOOD! Slazem se i ja sa time(Examplens) i poll thingy. Ali on se nije javljao ovde nekoliko dana - cini mi se? Al opet ne mora da znaci da nije ovde, mozda pasivno vreba sta se ovde desava  Grin Grin


EDIT: "Should Serbian speaking users get it's own local board instead of a topic" Neka bude ovako, cim si Serb podrazumeva se da pricas srpski.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
February 24, 2018, 05:56:10 PM
 #3018

ALL GOOD! Slazem se i ja sa time(Examplens) i poll thingy. Ali on se nije javljao ovde nekoliko dana - cini mi se? Al opet ne mora da znaci da nije ovde, mozda pasivno vreba sta se ovde desava  Grin Grin

Ma tu je, evo bio pre sat vremena online, poslo mu ja bio PM.
Javio se u topicu ovde u 14h, nego promenio covek profilnu pa ga je tesko prepoznati Cheesy
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 24, 2018, 05:58:50 PM
 #3019

Ah dobro je, ja bio danas ceo dan napolje sa zenicom, pa jbg, tek sam sada stigao da uradim ovo, uradio bih ranije inace. A mora i da se ima popodnevna dremka haha. A i nisam procitao sta je pisano u zadnje vreme, kao sto smo rekli tesko je da se prati sve hahhaha
examplens
Legendary
*
Online Online

Activity: 3248
Merit: 3139


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
February 24, 2018, 06:04:35 PM
 #3020

Ime teme : Serbian Forum - Application for Local Board

" - Due to increased Bitcoin popularity, we have a huge amount of members joining to our forums, including Serbian topic as well.
With huge members joining every day, our local topic is getting bigger and bigger every day. With a lot of active members and new members, it is getting rather hard to follow all the topics that are currently happening.

From new people asking general noob questions, up to the dumb and healthy discussions, everything is under one topic, and it becomes rather not possible to follow up all questions/answers and follow what is going on.

So with rather your blessings(admins/moderators). We would like to apply for Local Board part of the forum. And I would like to apply as Forum Moderator of it, due to having a lot of free time on my own. "

Evo ovako. Nesto sam ga skockao, da li ima neko neki predlog, zamerku, ili nesto da doda - pucajte. Dodao sam aplikaciju da se dodam kao Forum Moderator ovog dela, ako je to uopste moguce posto imam pun djavo slobodnog vremena. Mislim da od toga nema nista, ali...its worth of try... Ako neko drugi ima bolji predlog da nekoga stavimo kao moderator. PUCAJTE


Tema jos nije postavljena, posle diskusije cu to da odradim.

Super, hvala na ovome. Imam neke predloge.
Prvo mislim da ne treba da bude aplikacija za to da budes moderator u istom topic-u iz vise razloga.
Jedan od njih je zato sto mislim da trebamo da imamo poll, da ljudi glasaju, da se pokaze podrska, pa necemo da obavezujemo ljude da glasaju i za to da budes moderator zajedno, jer mozda dobijemo manje glasova onda. To cemo mi naknadno da se dogovorimo i neka moderatori sami to odluce donekle.

Inace, znam da je pristojno ovako reci da je poprilicno tesko pratiti, ali msm da mozda nije mudro da biramo reci koje umanjuju problem.
Ja bih radije da pise "hard" nego "rather hard", ali to je samo moje misljenje.
Ustvari uklanjanje svih pominjanja reci "rather" mozda nije najbolje, sta mislis?

Tako da bude nesto ovako:
Quote
Due to increased Bitcoin popularity, we have huge amount of members joining our forums, including on our Serbian topic as well.
With huge members joining everyday, our local topic is getting bigger and bigger each day. With a lot of active and new members, it is getting hard to follow all the topics that are currently being discussed there.

From new people asking general noob questions, up to the dumb and healthy discussions, everything is under one topic, and it is becoming rather impossible to follow all questions/answers and follow what is going on.

Medjutim ovo je samo moje misljenje i mislim da treba examplens ovo da postavi.

EDIT: Mislim da bi ovo trebalo da bude poll, tako da treba da bude neko pitanje sa ponudjenim odgovorima.
Recimo "Should Serbian speaking users get it's own local board instead of a topic? 1. Yes 2. No"
EDIT2: Jos malo promenio tekst. Takodje ime teme mozda da bude "Serbian local board application", malo me zbunjuje ovo "Serbian Forum", ali sasvim je ok.

tu sam, znao sam da je castiel nesto smislio, cekao sam njega pa reko da ne dupliramo posao  Wink

U sustini je to ok. Ni ne treba da se odma sve kaze u prvom postu, treba da ima mesta o cemu da diskutujemo
takodje to sa predlogom da ti budes moderator, licno nemam nista protiv, ali moze se protumaciti da sve ovo radis kako bi dobio bilo kakvu moc ovde. ostavi to za drugi post i bump

edit: ako cenite da ce vecu tezinu imat da ja postavim, ok.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pages: « 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!