Bitcoin Forum
April 26, 2024, 11:27:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3033419 times)
pickupcoin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1203
Merit: 1000


View Profile WWW
October 07, 2018, 08:28:43 PM
 #3841

Kako ja mogu nekome dati merit?

Mozes i ovde ako se neko seti seti neki put se i to desi ali uglavnom svi idemo na temu koja je data. Postavis i ovde pa ako moze dobijes sa dve strane. Neki put bude tako.


Da li vredi bounty kampanja ili ne malo objasnjenje sam dao u postu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3017933.msg46489554#msg46489554
bounty se ne isplati trenutno jer dosta ico pauziraju dok "ne dodju bolji uslovi" pa ti i da dobijes coine nemas gde da prodas jer su zakljucani/nisu na berzi.Social media deo se radi botovim(sem signature kampanje)na primer par rusa imaju po 100k twitter profila(verovatno i vise)tako da ti sam da radis sve rucno mozes da dobijes par $ mesecno i to tesko.Jedino da prevodis a to je uglavnom za shitine gde se dobija tipa 20-50$ ali posto mi nemamo svoj thread i tu neces da se usrecis.Signature kampanje se cekaju u proseko oko 6 meseca za isplatu i sada su poceli skoro svi da traze kyc,sve ovo je bilo mnogo bolje da se radi prosle godine sad je dosta teze jer je dosta njih videlo i ukapiralo koliko moze da se zaradi(90% ucesnika su iz siromasnih zemalja poput indije vijetnama filipina sssr)

Evo ti merit za ovu konstataciju. Newbie si, ali si ocigledno ovde vec dugo. Potpuno se slazem sa tobom. Prosla godina je bila bum sa bounty, ove godine vrlo, ali vrlo mrsavo. Sve se zavrsava na par dolara. I da ubili su Rusi sa farmama naloga. Malo se sad ovde cisti nadam se i dalje ce biti ciscenja od multinaloga.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714130862
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714130862

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714130862
Reply with quote  #2

1714130862
Report to moderator
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
October 07, 2018, 11:32:58 PM
 #3842

Kako ja mogu nekome dati merit?

Mozes i ovde ako se neko seti seti neki put se i to desi ali uglavnom svi idemo na temu koja je data. Postavis i ovde pa ako moze dobijes sa dve strane. Neki put bude tako.


Da li vredi bounty kampanja ili ne malo objasnjenje sam dao u postu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3017933.msg46489554#msg46489554
bounty se ne isplati trenutno jer dosta ico pauziraju dok "ne dodju bolji uslovi" pa ti i da dobijes coine nemas gde da prodas jer su zakljucani/nisu na berzi.Social media deo se radi botovim(sem signature kampanje)na primer par rusa imaju po 100k twitter profila(verovatno i vise)tako da ti sam da radis sve rucno mozes da dobijes par $ mesecno i to tesko.Jedino da prevodis a to je uglavnom za shitine gde se dobija tipa 20-50$ ali posto mi nemamo svoj thread i tu neces da se usrecis.Signature kampanje se cekaju u proseko oko 6 meseca za isplatu i sada su poceli skoro svi da traze kyc,sve ovo je bilo mnogo bolje da se radi prosle godine sad je dosta teze jer je dosta njih videlo i ukapiralo koliko moze da se zaradi(90% ucesnika su iz siromasnih zemalja poput indije vijetnama filipina sssr)

Evo ti merit za ovu konstataciju. Newbie si, ali si ocigledno ovde vec dugo. Potpuno se slazem sa tobom. Prosla godina je bila bum sa bounty, ove godine vrlo, ali vrlo mrsavo. Sve se zavrsava na par dolara. I da ubili su Rusi sa farmama naloga. Malo se sad ovde cisti nadam se i dalje ce biti ciscenja od multinaloga.
Hvala za merit Cheesy Jesam duze u ovoj prici,imao sam preko 50 accounta(uglavnom kupovao za po 100$ od azijata)ovde za signature kampanje dok nisam dobio ip ban pre 2 meseca(ovo mi je sada jedini profili Grin)tako da znam sta pricam.I ovo ciscenje se radi jer se par admina udruzila i pocela da rade kao bounty menadzeri jer su videli koja je kolicina $ u igri pa su resili da banuju konkurenciju,da stvarno zele da ociste forum nasli bi nacin(poput ip bana svakoga ko ima vise od 3 profila Grin)Poceli su prvo da banuju solo menadzere i sada to preuzele ekipe poput Amazix-a koje imaju svoje profile i platforme tako da izbace pojedince

Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
October 08, 2018, 06:39:31 PM
 #3843

Auh, pa kako si uspevao sve to? To mu dodje preko 70 postova svaki dan! Jesi li radio ista drugo? Meni nekad tesko da napisem smislenih i ovih 10 postova nedeljno.
ZeljkoNemet
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 165
Merit: 7

Gigzi - Independent Wealth Management


View Profile
October 08, 2018, 07:10:58 PM
 #3844

Ovo za bounty kapmanje treba izracunati dobro koji su potencijalni dobici neki ico-evi daju 20k overall dok pojedini daju i po 5kk ukupno. Naravno pored ostalih faktora Smiley

GIGZI - INDEPENDENT WEALTH MANAGEMENT
www.gigzi.com
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
October 08, 2018, 11:13:44 PM
 #3845

Auh, pa kako si uspevao sve to? To mu dodje preko 70 postova svaki dan! Jesi li radio ista drugo? Meni nekad tesko da napisem smislenih i ovih 10 postova nedeljno.
50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin To mi je bio jedini posao bukvalno sam sedeo za kompom po ceo dan i pisao razne gluposti,na kraju mi vise i dosadili jer je opala mnogo zarada a mnogo vece cimanje pa poceo da radim copy/paste postove i usledio ip ban za sve profile Grin Sto se tice vremena to i nije neki problem jer sam stalno visio ovde trazeci shitine za mining,veci problem je bio kad trebam da radim kyc za 5-10 profila za isti ico pa cimaj ljude da se slikaju sa licnom kartom Grin ko zna  koliko puta su mi ukrali identitet.Sto se tice postovanja vecina trazi 10 posta za 7 dana sa par dana razmaka u nedelji i nije neki problem jer postoje teme za shitposting u spekulacijama gde mozes da lupas razne gluposti,to su uglavnom one sa preko 100 stranica

sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 09, 2018, 07:29:10 AM
Merited by ZeljkoNemet (1)
 #3846

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]

Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.


0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
slocker
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 134



View Profile
October 09, 2018, 09:15:31 AM
 #3847

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]

Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.


To je u potpunosti tacno. Ovo ovde mi je vise hobi cisto da naucim nesto vise o crypto svetu posto je to buducnost bar u skorije vreme. Ja se bavim programiranjem e comerca, i kao jos uvek junior treba test da polazem u narednih mesec dana da dovijem rank master gde je oko 120 dolara sat. Sad mi je u zavinsoti od projekta od 40-80 dolara. Opet je dobro cak i ako se radi samo po par sati na dan. Realno se za nedelju dana zaradi jedna dobra mesecna plata u nekoj dobroj firmi.

I za kraj ako se ne posvetis ovome nema nista. Ja sam samo recimo godinu dana ucio, nesto jesam znam ali venicu nisam posle toga samo ti ostaje da uradis sta ti klijent trazi i dobijes pare.
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
October 09, 2018, 07:11:41 PM
 #3848

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]

Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.
I od toga ima isplativije, recimo da budes politicar u Srbiji Grin Salu na stranu, ima isplativijih poslova, ali uglavnom zahtevaju prilicno znanje ili talenat (sportski, na primer). Ovde pricamo o enormnoj zaradi koju je mogao napraviti i neko sa osnovnom skolom, sa prosecnim racunarom i internet konekcijom. I dalje ne mogu da prezalim sto se nisam u celu ovu pricu ukljucio samo godinu dana ranije.
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 10, 2018, 07:16:31 AM
 #3849

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]
Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.
I od toga ima isplativije, recimo da budes politicar u Srbiji Grin Salu na stranu, ima isplativijih poslova, ali uglavnom zahtevaju prilicno znanje ili talenat (sportski, na primer). Ovde pricamo o enormnoj zaradi koju je mogao napraviti i neko sa osnovnom skolom, sa prosecnim racunarom i internet konekcijom. I dalje ne mogu da prezalim sto se nisam u celu ovu pricu ukljucio samo godinu dana ranije.

Nema nikakve veze nit sa znanjem nit sa talentom. Ako si zdrav, ulozi trud i to je to.

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
ZeljkoNemet
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 165
Merit: 7

Gigzi - Independent Wealth Management


View Profile
October 10, 2018, 01:16:24 PM
 #3850

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]
Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.
I od toga ima isplativije, recimo da budes politicar u Srbiji Grin Salu na stranu, ima isplativijih poslova, ali uglavnom zahtevaju prilicno znanje ili talenat (sportski, na primer). Ovde pricamo o enormnoj zaradi koju je mogao napraviti i neko sa osnovnom skolom, sa prosecnim racunarom i internet konekcijom. I dalje ne mogu da prezalim sto se nisam u celu ovu pricu ukljucio samo godinu dana ranije.

Nema nikakve veze nit sa znanjem nit sa talentom. Ako si zdrav, ulozi trud i to je to.

Sa ovim se slazem u potpunosti. Puno ljudi trazi lakse nacine, ja sam trazio lakse nacine... recimo da sam zaradio online dovoljno para da vratim sve dugove i ulozim u neki fizicki biznis ovde u Srbiji, za tri godine fizickog biznisa ziveo sam sa 200e i uvalio se jos i u dugove nakon ulozenih 50k eura... Posle toga opet krenuo da radim online i za prvi mesec na upworku (sa data entrijem) sam zaradio vise nego bilo koji drugi dok sam drzao teretanu... Biti dobar u onome sto radimo i raditi sa stranim klijentima u vecini slucajeva ce biti profitabilnije nego raditi nesto kod nas (pricam o postenom radu).

Ne kazem verovatno ima ljudi sa drugacijim iskustvima ali pored sebe imam jos par drugara koji su slicno prosli. Nisu uspeli za biznisom kod nas a sad na netu uzimaju po 100+$/h

Jedini problem tu je sto treba izdvojiti odredjeno vreme za ucenje i konstantno se usavrsavati a to je ono sto puno ljudi ne zeli da prihvati...

GIGZI - INDEPENDENT WEALTH MANAGEMENT
www.gigzi.com
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
October 10, 2018, 06:06:44 PM
 #3851

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]

Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.


A jbg ne moze ni svako da bude programer pogotovo dobar,lakse mi je da kopam shitine tu makar znam sta radim Grin Ali opet kada vidim ko sve danas sebe naziva programerom a veze nema sa zivotom dodje i meni da krenem da ucim Grin

sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 11, 2018, 08:08:49 AM
 #3852

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]
Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.
A jbg ne moze ni svako da bude programer pogotovo dobar,lakse mi je da kopam shitine tu makar znam sta radim Grin Ali opet kada vidim ko sve danas sebe naziva programerom a veze nema sa zivotom dodje i meni da krenem da ucim Grin

Pokusao sam vam pomoci, procitajte molim vas ponovo...  Lips sealed

Vidite, Zeljko je dao drugi primijer:

[...] Sa ovim se slazem u potpunosti. Puno ljudi trazi lakse nacine, ja sam trazio lakse nacine... recimo da sam zaradio online dovoljno para da vratim sve dugove i ulozim u neki fizicki biznis ovde u Srbiji, za tri godine fizickog biznisa ziveo sam sa 200e i uvalio se jos i u dugove nakon ulozenih 50k eura... Posle toga opet krenuo da radim online i za prvi mesec na upworku (sa data entrijem) sam zaradio vise nego bilo koji drugi dok sam drzao teretanu... Biti dobar u onome sto radimo i raditi sa stranim klijentima u vecini slucajeva ce biti profitabilnije nego raditi nesto kod nas (pricam o postenom radu).

Ne kazem verovatno ima ljudi sa drugacijim iskustvima ali pored sebe imam jos par drugara koji su slicno prosli. Nisu uspeli za biznisom kod nas a sad na netu uzimaju po 100+$/h

Jedini problem tu je sto treba izdvojiti odredjeno vreme za ucenje i konstantno se usavrsavati a to je ono sto puno ljudi ne zeli da prihvati...

Znaci: naci ono u cemu ste vi zainteresovani, ono sto biste vi mogli da radite (ukoliko ste zdravi, ponavljam). I onda uloziti trud. Karakter pravi razliku.

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
ALF01
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
October 11, 2018, 08:46:14 AM
 #3853

Info za one koji su uzeli MNX kartice, slace ih krajem ovog meseca. Sad je cena osnove kartice 4$ sto daje dnevni limit 200$ odnosno 2000$ mesecno  Grin

Sta se desava sa cuvenim minex karticama? Ima li novosti?
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
October 11, 2018, 05:27:33 PM
 #3854

Info za one koji su uzeli MNX kartice, slace ih krajem ovog meseca. Sad je cena osnove kartice 4$ sto daje dnevni limit 200$ odnosno 2000$ mesecno  Grin

Sta se desava sa cuvenim minex karticama? Ima li novosti?
poslednje sto se desilo-boris ili kako vec se zove lik iz minex tima je rekao da su nasli neku cesku banku koja ce da im izdaje kartice-ceska banka kaze to nema veze mi vas tuzimo uskoro-boris/kako vec ma sta oni znaju sta rade radimo mi sa njima sigurno....Za sada niko ne radi kripto kartice a cisto sumnjam da ce minex biti prvi u tome

slocker
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 134



View Profile
October 12, 2018, 07:50:51 AM
Merited by Dux2K (5), CharlieCox (1)
 #3855

Slazem se bez truda se definitivno nista ne moze uraditi to je tako. Ali bez toga moras i da imas volje. Posto radim u drzavnoj firmi za udri me bog zna sta, ovo online mi je u stvari plata. Ono sto dobijem ide na potvrde u firmi za decije patike jakne itd. Sto osane ostavim. Sa strancima je lova, prvo uvek tacni drugo uvek su tu. Imam jednog kojem sam par puta trazio ako moze ranije covek mi za pola sata poslao kes na racun.

Mislim da mi generalno u Srbiji uvek trazimo nesto lako i nesto na brzinu da se zgrne lova, non stop trazimo akcije da sto manja para potrosimo za losiji kvalitet nego da damo hiljadarku vise za mnogo bolje. Takvi smo kakvi smo. Mozda da sam sa cryptom krenuo ranije mogao i sa tim da se pohvalim ali i ovo mi se svidja pogotovo sto moze dosta i da se nauci i da se procita. Mnogo ljudi u srbiji realno sklapa kraj sa krajem i uvek je bolje probati pored nekog posla jos neki dodatni online. Posle toliko godina bavljenja ovim to mogu svima da preporucim i samo da brzo ne odustajete. Mora se provesti vreme da bi se to nesto naucilo. Ponavljam ako imate nekog ko ce Vam pomoci to je odlicno i puno znaci, medjutim mi u Srbiji odma tebe mene njega smartramo za konkurenciju i odma ide ono "znam imas ivde procitaj ovde ako nema google zna".

Do god tako razmisljamo uvek ce biti tako, ja sam starijem klincu poceo da govorim o ovome jer sam mu rekao ja te finansiram do 18 posle parola snadji se. Uglavnom bez truda muke i zelje nema nista. Mozda bi bilo i ovde dobro kad bismo imali nas topic mislim da bi svasta mobli jedni drugima da ponudimo na jedan ili drugi nacin (ovo govorim jer sam citao malo komsije).


Jedan post o dobrim i losim stavkava altova, ako ima cega za ovo mozda i neki merit da padne.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3327425.msg46766986#msg46766986
CharlieCox
Member
**
Offline Offline

Activity: 212
Merit: 12


View Profile
October 12, 2018, 09:05:11 AM
 #3856

Pade merit za ovo ovde što si napisao. Slažem se 100%. Ja radim za stranu firmu i sve je bilo med i mleko. Plate uvek pre prvog u mesecu, milina. Međutim gazda reši da proda firmu, novi vlasnik smisli da otpusti pola radnika a druga polovina da radi duplo više.

Od jednom više nije bilo milina, sve je postalo neizvesno.

I tako ja završim ovde. Malo rudarim, malo ICO, malo trejd. Što se posla tiče sve je na kraju ispalo OK (zadržali su me nakon devet meseci premišljanja), ali i dalje je bolje uvek za svaki slučaj imati neku alternativu.
Dux2K
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 1000


Blocklancer - Freelance on the Blockchain


View Profile
October 12, 2018, 04:44:13 PM
 #3857

Svaka ti čast ja isto radim u državnoj ali sam menjao da budem vozac. Malo više para dobijem. Ali sušta istina.


Coinroll - Bitcoin Gambling

[fX665GSjkGyrckCzk]
denis-z122
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
October 12, 2018, 10:01:25 PM
 #3858

[...] 50+ profila po 300$ mesecno(neki minimum,islo je i preko 1k$ mesecno u zavisnosti od ranka/ico-a) za 6 meseca najveceg bull-a pa sad ti izracunaj da li ima nesto isplativije od toga Grin [...]

Ima puno toga isplativije, i kratko, i dugorocno; samo da uzmemo na primijer programiranje: dobar/iskusan programer sada u Evropi lupa po 135 Eura po satu. Pa samo da radi uobicajnih 40 sata nedeljno to je 5.400 nedelnjno. Da uzme 4 nedelje raspusta i bude po 2 nedelje bolestan itd to su 46 nedelje puta 5.400 eura, ukupno 248.400 Eura godisnje... i to dugorocno...

Znaci jednom se potrudis, naucis pravu struku koja zaista dodaje vrednost, prodas se i unapredjujes svoju struku... puno isplativije.


A jbg ne moze ni svako da bude programer pogotovo dobar,lakse mi je da kopam shitine tu makar znam sta radim Grin Ali opet kada vidim ko sve danas sebe naziva programerom a veze nema sa zivotom dodje i meni da krenem da ucim Grin
ne mogu PM da ti posaljem jer nisi kliknuo u opcijama da primas PM od newbie-a. hajde odobri u opcijama PMove ili ako imas telegram posalji mi adresu ili email da te kontaktiram u vezi ovoga sto si pisao Smiley
cryptomak
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 275
Merit: 7


View Profile
October 13, 2018, 10:37:14 AM
 #3859

Koga zanima da pomogne u glasanju za Safex i da potencijalno dobije nagrade:

https://youtu.be/YVhnb2xxWQQ

(safex.io)
denis-z122
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
October 14, 2018, 11:23:27 AM
 #3860

@jasta more kako te mogu kontaktirati? imas li telegram, skype, ne mogu ti PM poslat...
Pages: « 1 ... 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!