Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:31:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3005888 times)
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 09, 2019, 12:43:04 AM
 #4061

ako neko prodaje btc za kes, neka mi se javi

Za newbie account morao bi ti da saljes novac prvi. A ne verujem da to radis?

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
1713569502
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713569502

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713569502
Reply with quote  #2

1713569502
Report to moderator
1713569502
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713569502

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713569502
Reply with quote  #2

1713569502
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713569502
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713569502

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713569502
Reply with quote  #2

1713569502
Report to moderator
1713569502
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713569502

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713569502
Reply with quote  #2

1713569502
Report to moderator
xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
June 12, 2019, 12:38:33 PM
 #4062

Pored ecd.rs ima u srbiji i druga mjenjacnica  https://tim2.rs   oni rade sa skrilom,westerunionom paypalom itd

Moja preporuka je da se koristi lokalbitcoins  ,tu su i kupac i prodavac zasitceni i tesko moze doci do problema

Kupi Bitcoin u Srbiji
https://www.kupibitcoin.net/kupi-bitcoin-u-srbiji

Prodaj Bitcoin u Srbiji
https://www.kupibitcoin.net/prodaj-bitcoin-u-srbiji

justVLA
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
June 20, 2019, 09:47:48 AM
 #4063

Zdravo ljudi,

Treba mi pomoć.

Prodao sam ETH (2 kom) preko Bitstampa i sve je prošlo bez problema. Međutim, kada su mi pare legle u banku (Komercijalna), zvali su me iz banke i tražili mi trocifreni kod - osnovu. Takođe su mi rekli i da taj kod mora da se poklopi sa kodom koji mi je uplatilac (Bitstamp) upisao pri uplati novca. Bitstamp o tome nemaju pojma i kažu da je to interna stvar moje banke i da treba to sa njima da vidim. Iz banke su mi dali listu sa kodovima i ja sam upisao "576 - Podizanje efektivnog stranog novca koje vrši ovlašćeni menjač".

Međutim, Narodna Banka Srbije je odbila taj kod i vratila novac pošiljaocu.

Moje prvo pitanje je da li će Bitstamp da mi vrati novac na akaunt?

Takođe, može li neko da mi pomogne oko ovog koda? Da li je neko podizao preko International wire na Bitstampu? Koji kod da stavim?

Hvala vam unapred!

Pozdrav
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3142


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
June 20, 2019, 01:30:22 PM
 #4064

Zdravo ljudi,

Treba mi pomoć.

Prodao sam ETH (2 kom) preko Bitstampa i sve je prošlo bez problema. Međutim, kada su mi pare legle u banku (Komercijalna), zvali su me iz banke i tražili mi trocifreni kod - osnovu. Takođe su mi rekli i da taj kod mora da se poklopi sa kodom koji mi je uplatilac (Bitstamp) upisao pri uplati novca. Bitstamp o tome nemaju pojma i kažu da je to interna stvar moje banke i da treba to sa njima da vidim. Iz banke su mi dali listu sa kodovima i ja sam upisao "576 - Podizanje efektivnog stranog novca koje vrši ovlašćeni menjač".

Međutim, Narodna Banka Srbije je odbila taj kod i vratila novac pošiljaocu.

Moje prvo pitanje je da li će Bitstamp da mi vrati novac na akaunt?

Takođe, može li neko da mi pomogne oko ovog koda? Da li je neko podizao preko International wire na Bitstampu? Koji kod da stavim?

Hvala vam unapred!

Pozdrav

Komercijalna banka je verovatno najlosiji izbor od svih banaka u Srbiji. Blago je reci da su nestrucni, bar sto se tice ino transakcija. Logicno je da ti NBS odbije nalog, jer Bitstamp nije ovlasceni menjac u Srbiji i to je bas nezgodna teritorija. Trebalo bi da navedes kako je to isplata za izvrsene online usluge ili slicno.
Takodje insistiraj na nekom dokazu od strane banke da je vracen novac, pa sa tim kontaktiraj Bitstamp. Mislim da ne bi trebalo da imas problem da novac ponovo dodje na tvoj nalog, ali mozda ce potrajati.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 20, 2019, 03:18:16 PM
 #4065

Dali je neko viceo ovo na Blicu: (Počelo trgovanje kriptovalutama u dinarima):

https://www.blic.rs/biznis/vesti/pocelo-trgovanje-kriptovalutama-u-dinarima/phe42py

??


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
June 20, 2019, 05:27:21 PM
 #4066

Dali je neko viceo ovo na Blicu: (Počelo trgovanje kriptovalutama u dinarima):

https://www.blic.rs/biznis/vesti/pocelo-trgovanje-kriptovalutama-u-dinarima/phe42py

??


Safex ekipa je valjda iza te berze tako da je to pass za mene

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 20, 2019, 05:48:37 PM
 #4067

Dali je neko viceo ovo na Blicu: (Počelo trgovanje kriptovalutama u dinarima):

https://www.blic.rs/biznis/vesti/pocelo-trgovanje-kriptovalutama-u-dinarima/phe42py

??


Safex ekipa je valjda iza te berze tako da je to pass za mene

Sto pass? Sta su uradili?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
June 20, 2019, 05:58:34 PM
 #4068

Dali je neko viceo ovo na Blicu: (Počelo trgovanje kriptovalutama u dinarima):

https://www.blic.rs/biznis/vesti/pocelo-trgovanje-kriptovalutama-u-dinarima/phe42py

??


Safex ekipa je valjda iza te berze tako da je to pass za mene

Sto pass? Sta su uradili?
Nije da im ne verujem al im ne verujem Grin koliko se secam oni su pokupili ico pare pre par godina I kao nesto rade cisto da mogu da pricaju kako rade.Video ih par puta u miners pubu malo shilovali ne deluju kao ozbiljna prica,drugar programator zna neke iz njihovog tima kaze da su za izbegavanje.Nije mi zapelo da imam posla sa njima ali se nadam da gresim I da smo dobili jos jednu opciju za prodaju kripta

examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3142


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
June 20, 2019, 06:23:53 PM
 #4069

Dali je neko viceo ovo na Blicu: (Počelo trgovanje kriptovalutama u dinarima):

https://www.blic.rs/biznis/vesti/pocelo-trgovanje-kriptovalutama-u-dinarima/phe42py

??


Safex ekipa je valjda iza te berze tako da je to pass za mene

Sto pass? Sta su uradili?
Nije da im ne verujem al im ne verujem Grin koliko se secam oni su pokupili ico pare pre par godina I kao nesto rade cisto da mogu da pricaju kako rade.Video ih par puta u miners pubu malo shilovali ne deluju kao ozbiljna prica,drugar programator zna neke iz njihovog tima kaze da su za izbegavanje.Nije mi zapelo da imam posla sa njima ali se nadam da gresim I da smo dobili jos jednu opciju za prodaju kripta

Bas tako. Ni ja nesto nemam preterano poverenja u nase firme. Plus, objavljeno u Blicu, igrom slucaja znam kako se kreiraju "clanci". Vrlo malo realnosti.
Ali sto kazes, mozda i bude nesto

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
slocker
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 134



View Profile
June 21, 2019, 09:50:08 AM
 #4070

Dali je neko viceo ovo na Blicu: (Počelo trgovanje kriptovalutama u dinarima):

https://www.blic.rs/biznis/vesti/pocelo-trgovanje-kriptovalutama-u-dinarima/phe42py

??


Safex ekipa je valjda iza te berze tako da je to pass za mene

Sto pass? Sta su uradili?
Nije da im ne verujem al im ne verujem Grin koliko se secam oni su pokupili ico pare pre par godina I kao nesto rade cisto da mogu da pricaju kako rade.Video ih par puta u miners pubu malo shilovali ne deluju kao ozbiljna prica,drugar programator zna neke iz njihovog tima kaze da su za izbegavanje.Nije mi zapelo da imam posla sa njima ali se nadam da gresim I da smo dobili jos jednu opciju za prodaju kripta

Bas tako. Ni ja nesto nemam preterano poverenja u nase firme. Plus, objavljeno u Blicu, igrom slucaja znam kako se kreiraju "clanci". Vrlo malo realnosti.
Ali sto kazes, mozda i bude nesto

Ne zaleci se na to.
To neko vec godinama pokusava na sto razlicitih nacina da vidi koliko je Srbija u ovome.
Sto menja toga to bolje i nije samo blic samo treba malo dublje traziti, ima i kurir novosti samo se rotiraju na svaka dva meseca.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 21, 2019, 08:58:22 PM
 #4071

Dali je neko viceo ovo na Blicu: (Počelo trgovanje kriptovalutama u dinarima):

https://www.blic.rs/biznis/vesti/pocelo-trgovanje-kriptovalutama-u-dinarima/phe42py

??


Safex ekipa je valjda iza te berze tako da je to pass za mene

Sto pass? Sta su uradili?
Nije da im ne verujem al im ne verujem Grin koliko se secam oni su pokupili ico pare pre par godina I kao nesto rade cisto da mogu da pricaju kako rade.Video ih par puta u miners pubu malo shilovali ne deluju kao ozbiljna prica,drugar programator zna neke iz njihovog tima kaze da su za izbegavanje.Nije mi zapelo da imam posla sa njima ali se nadam da gresim I da smo dobili jos jednu opciju za prodaju kripta

Bas tako. Ni ja nesto nemam preterano poverenja u nase firme. Plus, objavljeno u Blicu, igrom slucaja znam kako se kreiraju "clanci". Vrlo malo realnosti.
Ali sto kazes, mozda i bude nesto

Ne zaleci se na to.
To neko vec godinama pokusava na sto razlicitih nacina da vidi koliko je Srbija u ovome.
Sto menja toga to bolje i nije samo blic samo treba malo dublje traziti, ima i kurir novosti samo se rotiraju na svaka dva meseca.

To vec radi i funkcionise, menjacnica je xcalibra.com

Evo ja cu da testiram cim mi odobre KYC pa vam javljam kako je proslo.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
June 22, 2019, 12:14:11 AM
 #4072

Udjem ja ovde povremeno, nije da nije... ali i dalje se prica samo i samo o parama. Ima izuzetaka, ali oni se lako izbroje na levu ruku iskusnog metalostrugara.

Verovatno ima vrednih, ne mislim da nema ali jebo sve, kartice, menjacnice, kartice, menjacnice, kartice menjacnice.

Necu opet pisati memoare... dobro, necu bar dok se opet, jel ne prepalim kad cena ode preko 30K Cheesy

Nego da vas pitam jel ima ovde mozda nekih ljudi koji su savladali GoLang makar samo bazicne stvari i hoce da nastave u smeru razvoja ove tehnologije zbog koje smo ovde?

Ako ga interesuje kako, zasto i sta nek se udostoji doci na dikort kanal. Cega? To mora skapirati sam. U startu izjavljujem da necu saradjivati sa retardima kojima je casa puna, naprednjacima i fanovima reality govana.

Da me neko ne bi iz neznanja ili ogranicenosti pitao zasto GoLang odmah da odgovorim: ZATO! Zasto, zato, kao sto lepo Radovan rece. Ako imas interes onda imas mis i tastaturu pa istrazi. Doduse treba i stomak za mene , znam Tongue Ali nisam poeta ja vec je sustina u prici, ko razume shvati koga ja nerviram nacinom onda vidi pogresnu stvar.
Da sumiram: necu nikom nista da prodam niti zelim nekome nesto da platim, samo bih zeleo jos ljudi sa kojima bih saradjivao a koji imaju svoju inicijativu i mogu sami da skapiraju kako da se uklope u pricu moje ekipe i da sami sebi zarade stogod.
E sad da znam da prekrstim ovaj tred ko Zeljkov pop seriju... pu pu .. eo levo eo desno. Amin Smiley

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 22, 2019, 01:22:58 PM
Merited by marcetin (1)
 #4073

Udjem ja ovde povremeno, nije da nije... ali i dalje se prica samo i samo o parama. Ima izuzetaka, ali oni se lako izbroje na levu ruku iskusnog metalostrugara.

Verovatno ima vrednih, ne mislim da nema ali jebo sve, kartice, menjacnice, kartice, menjacnice, kartice menjacnice.

Necu opet pisati memoare... dobro, necu bar dok se opet, jel ne prepalim kad cena ode preko 30K Cheesy

Nego da vas pitam jel ima ovde mozda nekih ljudi koji su savladali GoLang makar samo bazicne stvari i hoce da nastave u smeru razvoja ove tehnologije zbog koje smo ovde?

Ako ga interesuje kako, zasto i sta nek se udostoji doci na dikort kanal. Cega? To mora skapirati sam. U startu izjavljujem da necu saradjivati sa retardima kojima je casa puna, naprednjacima i fanovima reality govana.

Da me neko ne bi iz neznanja ili ogranicenosti pitao zasto GoLang odmah da odgovorim: ZATO! Zasto, zato, kao sto lepo Radovan rece. Ako imas interes onda imas mis i tastaturu pa istrazi. Doduse treba i stomak za mene , znam Tongue Ali nisam poeta ja vec je sustina u prici, ko razume shvati koga ja nerviram nacinom onda vidi pogresnu stvar.
Da sumiram: necu nikom nista da prodam niti zelim nekome nesto da platim, samo bih zeleo jos ljudi sa kojima bih saradjivao a koji imaju svoju inicijativu i mogu sami da skapiraju kako da se uklope u pricu moje ekipe i da sami sebi zarade stogod.
E sad da znam da prekrstim ovaj tred ko Zeljkov pop seriju... pu pu .. eo levo eo desno. Amin Smiley

Nisam najpametniji covek ali ja tebe uopste ne razumem. Dali mozes molim te sazeto na Srpskom da napises sta zelis da kazes. Sazeto molim te.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Angeles9999
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
June 23, 2019, 07:11:32 PM
 #4074

Pozdrav ljudi, novi sam ovde na ovom forumu pa ako je moguce neko da mi pomogne bio bi mu zahvalan puno.Ovako pitanje - Dal se isplati raditi bounty campaigns ? I imam jos par pitanja preko PM-a. Hvala unapred 
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
June 24, 2019, 06:51:45 PM
 #4075

Pozdrav ljudi, novi sam ovde na ovom forumu pa ako je moguce neko da mi pomogne bio bi mu zahvalan puno.Ovako pitanje - Dal se isplati raditi bounty campaigns ? I imam jos par pitanja preko PM-a. Hvala unapred 
Bounty kampanje su lutrija. Nikad ne znas da li ce se isplatiti. U odnosu na period od pre dve godine sad je zarada neuporedivo manja, narocito sa tvojim rangom.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
June 24, 2019, 08:06:49 PM
 #4076

Udjem ja ovde povremeno, nije da nije... ali i dalje se prica samo i samo o parama. Ima izuzetaka, ali oni se lako izbroje na levu ruku iskusnog metalostrugara.

Verovatno ima vrednih, ne mislim da nema ali jebo sve, kartice, menjacnice, kartice, menjacnice, kartice menjacnice.

Necu opet pisati memoare... dobro, necu bar dok se opet, jel ne prepalim kad cena ode preko 30K Cheesy

Nego da vas pitam jel ima ovde mozda nekih ljudi koji su savladali GoLang makar samo bazicne stvari i hoce da nastave u smeru razvoja ove tehnologije zbog koje smo ovde?

Ako ga interesuje kako, zasto i sta nek se udostoji doci na dikort kanal. Cega? To mora skapirati sam. U startu izjavljujem da necu saradjivati sa retardima kojima je casa puna, naprednjacima i fanovima reality govana.

Da me neko ne bi iz neznanja ili ogranicenosti pitao zasto GoLang odmah da odgovorim: ZATO! Zasto, zato, kao sto lepo Radovan rece. Ako imas interes onda imas mis i tastaturu pa istrazi. Doduse treba i stomak za mene , znam Tongue Ali nisam poeta ja vec je sustina u prici, ko razume shvati koga ja nerviram nacinom onda vidi pogresnu stvar.
Da sumiram: necu nikom nista da prodam niti zelim nekome nesto da platim, samo bih zeleo jos ljudi sa kojima bih saradjivao a koji imaju svoju inicijativu i mogu sami da skapiraju kako da se uklope u pricu moje ekipe i da sami sebi zarade stogod.
E sad da znam da prekrstim ovaj tred ko Zeljkov pop seriju... pu pu .. eo levo eo desno. Amin Smiley

Nisam najpametniji covek ali ja tebe uopste ne razumem. Dali mozes molim te sazeto na Srpskom da napises sta zelis da kazes. Sazeto molim te.

Eo u 3 stavke:
- Ide mi na kurac "prica samo o novcu"
- Pozivam rade i sposobne da nam se pridruze u razvoju tehnologije bez stega kompanije
- Kenjam saljive gluposti da bih skenuo paznju na sebe i nekom dovoljno inteligentnom izmamio osmeh na lice

ps: neizmero hvala na "reply"
pps: "da li" se pise odvojeno kao i "srpski - srpskom" jer to nije English
ppps: izvini, al' ako te to uvredi dobro je, zapamtices za ubuduce Smiley
pppps: jesam dobro sazeo? Cheesy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 24, 2019, 08:16:55 PM
 #4077

Udjem ja ovde povremeno, nije da nije... ali i dalje se prica samo i samo o parama. Ima izuzetaka, ali oni se lako izbroje na levu ruku iskusnog metalostrugara.

Verovatno ima vrednih, ne mislim da nema ali jebo sve, kartice, menjacnice, kartice, menjacnice, kartice menjacnice.

Necu opet pisati memoare... dobro, necu bar dok se opet, jel ne prepalim kad cena ode preko 30K Cheesy

Nego da vas pitam jel ima ovde mozda nekih ljudi koji su savladali GoLang makar samo bazicne stvari i hoce da nastave u smeru razvoja ove tehnologije zbog koje smo ovde?

Ako ga interesuje kako, zasto i sta nek se udostoji doci na dikort kanal. Cega? To mora skapirati sam. U startu izjavljujem da necu saradjivati sa retardima kojima je casa puna, naprednjacima i fanovima reality govana.

Da me neko ne bi iz neznanja ili ogranicenosti pitao zasto GoLang odmah da odgovorim: ZATO! Zasto, zato, kao sto lepo Radovan rece. Ako imas interes onda imas mis i tastaturu pa istrazi. Doduse treba i stomak za mene , znam Tongue Ali nisam poeta ja vec je sustina u prici, ko razume shvati koga ja nerviram nacinom onda vidi pogresnu stvar.
Da sumiram: necu nikom nista da prodam niti zelim nekome nesto da platim, samo bih zeleo jos ljudi sa kojima bih saradjivao a koji imaju svoju inicijativu i mogu sami da skapiraju kako da se uklope u pricu moje ekipe i da sami sebi zarade stogod.
E sad da znam da prekrstim ovaj tred ko Zeljkov pop seriju... pu pu .. eo levo eo desno. Amin Smiley

Nisam najpametniji covek ali ja tebe uopste ne razumem. Dali mozes molim te sazeto na Srpskom da napises sta zelis da kazes. Sazeto molim te.

Eo u 3 stavke:
- Ide mi na kurac "prica samo o novcu"
- Pozivam rade i sposobne da nam se pridruze u razvoju tehnologije bez stega kompanije
- Kenjam saljive gluposti da bih skenuo paznju na sebe i nekom dovoljno inteligentnom izmamio osmeh na lice

ps: neizmero hvala na "reply"
pps: "da li" se pise odvojeno kao i "srpski - srpskom" jer to nije English
ppps: izvini, al' ako te to uvredi dobro je, zapamtices za ubuduce Smiley
pppps: jesam dobro sazeo? Cheesy

Hvala na odgovoru - nisam uvredjen. Video sam tvoje postove ali mi nikada nije bilo jasno o cemu se radi. Mozda imas talent za stendup (Ben Akiba), oni cesto govore tako cudno sa vicevima, mada neznam dali je ova tema jasni za publiku, ja licno mislim da 90% Srba nikad nisu ni culi a kamoli kupili ili drze delic Bitkojna (ili bilog kog alt-a).

Jos kad bi mali uredili nas sajt kao kod Hrvata bilo bi super kod njih ima pod grupa, zar je moguce da mi to nemozemo da dobijemo. Ok to je druga tema. Idem da radim sada za klijenta. Pozdrav.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
June 25, 2019, 07:36:33 AM
 #4078

[...] ja licno mislim da 90% 99% Srba nikad nisu ni culi a kamoli kupili ili drze delic Bitkojna (ili bilog kog alt-a).

FTFY

Jos kad bi mali uredili nas sajt kao kod Hrvata bilo bi super kod njih ima pod grupa, zar je moguce da mi to nemozemo da dobijemo. Ok to je druga tema. Idem da radim sada za klijenta. Pozdrav.

Davno smo to pokusali, ali sa nasom (ne-)aktivnost cisto sumnjam...  Lips sealed

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3142


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
June 25, 2019, 05:44:16 PM
 #4079

Udjem ja ovde povremeno, nije da nije... ali i dalje se prica samo i samo o parama. Ima izuzetaka, ali oni se lako izbroje na levu ruku iskusnog metalostrugara.

Verovatno ima vrednih, ne mislim da nema ali jebo sve, kartice, menjacnice, kartice, menjacnice, kartice menjacnice.

Necu opet pisati memoare... dobro, necu bar dok se opet, jel ne prepalim kad cena ode preko 30K Cheesy

Nego da vas pitam jel ima ovde mozda nekih ljudi koji su savladali GoLang makar samo bazicne stvari i hoce da nastave u smeru razvoja ove tehnologije zbog koje smo ovde?

Ako ga interesuje kako, zasto i sta nek se udostoji doci na dikort kanal. Cega? To mora skapirati sam. U startu izjavljujem da necu saradjivati sa retardima kojima je casa puna, naprednjacima i fanovima reality govana.

Da me neko ne bi iz neznanja ili ogranicenosti pitao zasto GoLang odmah da odgovorim: ZATO! Zasto, zato, kao sto lepo Radovan rece. Ako imas interes onda imas mis i tastaturu pa istrazi. Doduse treba i stomak za mene , znam Tongue Ali nisam poeta ja vec je sustina u prici, ko razume shvati koga ja nerviram nacinom onda vidi pogresnu stvar.
Da sumiram: necu nikom nista da prodam niti zelim nekome nesto da platim, samo bih zeleo jos ljudi sa kojima bih saradjivao a koji imaju svoju inicijativu i mogu sami da skapiraju kako da se uklope u pricu moje ekipe i da sami sebi zarade stogod.
E sad da znam da prekrstim ovaj tred ko Zeljkov pop seriju... pu pu .. eo levo eo desno. Amin Smiley

Bolje pusti ovde neki link, Discord kanal, neke bitne web strane, uputstva, sta god  ... Neko ce bar kliknuti, pa se mozda i zainteresovati.
Podeli.  Wink

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Angeles9999
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
June 26, 2019, 11:16:27 AM
 #4080

Ja ne znam sta ce se desiti u Svetu ako nekada Bitcoin dostigne magicnu cifru od 100k ? Ako nebi krenulo prepucavanje ko ce prodati BTC ili kupiti stvarno.
Pages: « 1 ... 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!