Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:57:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3006268 times)
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3142


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
July 14, 2019, 11:35:55 AM
 #4141


Quote
By 5at0ss1
Ja koliko znam ECD salje dinare na dinarski racun, mozda gresim, nikad ih nisam koristio.
Ček da examplens potvrdi mada ima logike u tome što kažeš jer privredni subjekti u Srbiji nesmeju da ti vrše isplate u stranoj valuti već samo u nacionalnoj. Tu je glavno pitanje ko je menjač, ECD pa se i oni tu malo ugrade ili Telenor banka po njihovom povoljnom kursu. Examplens, da li ti ECD šalje isplatu direktno u dinarima što znači da su oni već uradili menjački posao ili u evrima pa Telenor automatski konvertuje u dinare?


Da, ECD isplacuje dinare. Opet kazem, Telenor ima prilicno korektan kurs, cak i nesto bolji od menjacnice.
Evo testiracu ih sutra na neki jednostavan iznos pa cu objaviti kako tacno izgleda. Prednost u odnosu na kombinaciju sa CEXom je sto preskaces Telenor proviziju za "uplatu iz inostranstva"

Zar nemozes da otvoris na Tajlandu Paypal nalog i tome kome saljes u Srbiji otvori paypal nalog on je vezan za Telenor banku naprimer i onda posaljem sa Paypala na Paypal i novac zavrsi na Telenor? Nisam siguran 100% da je tako ali mislim da jeste. Dali je neko probao da posalje novac nekome na Paypal u Srbiji?

I tu imas opet nekoliko fee u celom procesu. PP na Telenor banku ce ti uzeti opet 3.5% plus transakcije od Tajlandske banke do tvog PP.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1713578233
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713578233

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713578233
Reply with quote  #2

1713578233
Report to moderator
1713578233
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713578233

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713578233
Reply with quote  #2

1713578233
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713578233
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713578233

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713578233
Reply with quote  #2

1713578233
Report to moderator
1713578233
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713578233

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713578233
Reply with quote  #2

1713578233
Report to moderator
1713578233
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713578233

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713578233
Reply with quote  #2

1713578233
Report to moderator
Cosmopolitan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
July 14, 2019, 01:21:06 PM
 #4142

@2bfree, ma da. PayPal sam tako radio ranije ali su se probahatili sa menjačkim kursem još pre 5 godina, Znači deru iz tajlandske valute u dolar pa onda iz dolara u evro pa onda naši deru 3,5 %. Nema o njima više reči.

@examplens, ako ECD šalje u dinarima onda znači da oni rade konverziju. Pitanje je samo da li je bahati kurs ili pristojan. Molim te javi kako si prošao kad uradiš test.

Veliki pozdrav
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 14, 2019, 02:45:05 PM
 #4143

@2bfree, ma da. PayPal sam tako radio ranije ali su se probahatili sa menjačkim kursem još pre 5 godina, Znači deru iz tajlandske valute u dolar pa onda iz dolara u evro pa onda naši deru 3,5 %. Nema o njima više reči.

@examplens, ako ECD šalje u dinarima onda znači da oni rade konverziju. Pitanje je samo da li je bahati kurs ili pristojan. Molim te javi kako si prošao kad uradiš test.

Veliki pozdrav

Onda neznam resenje. Sretno.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Cosmopolitan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
July 16, 2019, 03:07:55 AM
 #4144

Quote
By @2bfree
Onda neznam resenje. Sretno.
Hvala

Quote
By examplens
Evo testiracu ih sutra na neki jednostavan iznos pa cu objaviti kako tacno izgleda.
Jesi li možda uradio test?
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
July 16, 2019, 11:43:16 PM
Merited by examplens (1)
 #4145

Oprosti mi oce... kenjao sam Tongue
https://djordje.marcetin.com/vera-u-buducnost-obrnuto-proporcionalna-godinama-zasto-zato/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
July 17, 2019, 08:15:48 AM
 #4146

Al tebe vozi rodjeni Grin

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 17, 2019, 08:42:39 AM
 #4147

Dali je neko pratio NEO zadnjih meseci i ako da sta misli o projektu?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
5at0ss1
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 15

https://t.me/btc_bez_provizije


View Profile WWW
July 17, 2019, 09:55:40 AM
 #4148

Napravio si odlicnu retrospektivu, ali nece te razumeti onaj ko to nije doziveo. Kriptovalute evoluiraju u pogresnom smeru iz prostog razloga sto niko ne koristi kriptovalute na nacin na koji bi trebale da se koriste. Primera radi, pre 7 godina ja sam koristio BTC bez placanja ikakve provizije, bez KYC, bez menjacnica, bez cekanja, nije me interesovalo kolika je cena BTC, ni sada me ne interesuje. Hajde sada pokusajte da koristite na taj nacin BTC. Ljude je lakse ubediti da su bezvredni i na dnu piramide, nego ih ubediti da sami imaju kontrolu i da ne moraju ikome da se pravdaju. Osnovna paradigma BTC je "Code is Law", tako je napravljen, tako treba da se koristi, sta god vam kazu drugacije lazu vas.

examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3142


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
July 17, 2019, 02:38:43 PM
 #4149


Quote
By examplens
Evo testiracu ih sutra na neki jednostavan iznos pa cu objaviti kako tacno izgleda.
Jesi li možda uradio test?

Izvinjavam se zbog kasnjenja. Evo:

U trenutku slanja ETH cena je bila:
Na portalu ECD $203.04
Na CMC $202.90
Na Binance $201.90

Količina ETH: 0.50000000
Jedinična cena ETH: 21391.55 RSD
Ukupna cena: 10696.00 RSD
 
Provizija:
PDV osnovica: 445.83 RSD
PDV (20%): 89.17 RSD
Iznos provizije: 535.00 RSD

Ukupno za isplatu: 10161.00 RSD

Zvanicni kurs NBS za USD   1   kupovni/104.6229   prodajni/105.2525
Na kraju sam dobio isplatu 10,071.00 RSD. Pretpostavljam da je razlika zbog pada cene u medjuvremenu.

Telenor kurs srednji
Euro: 117,7
USD: 104.93



 Grin
Vec vidim, ode ti u politicare  Wink

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Cosmopolitan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
July 18, 2019, 02:21:08 PM
 #4150

Quote
By examplens
Evo testiracu ih sutra na neki jednostavan iznos pa cu objaviti kako tacno izgleda.

By Cosmopolitan
Jesi li možda uradio test?
Quote
By examplens
Izvinjavam se zbog kasnjenja. Evo:

U trenutku slanja ETH cena je bila:
Na portalu ECD $203.04
Na CMC $202.90
Na Binance $201.90

Količina ETH: 0.50000000
Jedinična cena ETH: 21391.55 RSD
Ukupna cena: 10696.00 RSD
 
Provizija:
PDV osnovica: 445.83 RSD
PDV (20%): 89.17 RSD
Iznos provizije: 535.00 RSD

Ukupno za isplatu: 10161.00 RSD

Zvanicni kurs NBS za USD   1   kupovni/104.6229   prodajni/105.2525
Na kraju sam dobio isplatu 10,071.00 RSD. Pretpostavljam da je razlika zbog pada cene u medjuvremenu.

Telenor kurs srednji
Euro: 117,7
USD: 104.93

Hvala za transparentnost. Da, veoma moguće da je 90 dinara razlike zbog pada cene.

Kontaktirao sam ECD u međuvremenu i malo bolje pročešljao sajt. Oni kada prodam valutu rade transakciju u dinare po srednjem kursu dolara po NBS i šalju ih na bilo koji dinarski račun u Srbiji što je cool. Čak ih i nezanima na koji račun se šalje tj. ko je vlasnik računa.

Dakle ako neko šalje kintu sa Tajlanda u Sbiju ovo je trenutno najjeftinija solucija za koju ja znam:
1) Koristiti Bitcoin Cash pošto je fiat depozit 0, trading fee 0,25% ali je Bitcoin withdrawal 0.0005 BTC a Bitcoin Cash withdrawal 0,0001 BCH
2) Poslati to na ECD gde te oderu oko 5% i to je to

Moja analiza pokazuje da pod idealnim uslovima budeš odran od 4,65 do 4,85% ali treba biti zadovoljan ako to bude i 5,5% pošto ako ideš preko banke onda te rebnu minimum 50 evra a ako koristiš povampireni PayPal i ostalo društvo biće oko 25 do 35%.

Živele kripto valute i da već XCalibra prošljaka pa da se kinta može slati još jeftinije.

Ima li nešto aktuelno za diskusiju? Libre, džibre, ajkula, drakula, mnjau mnjau, ovo ono?
itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1075


^ Will code for Bitcoins


View Profile
July 20, 2019, 10:41:06 AM
 #4151

Malopre sam pokusao da uradim depozit BTC na Binance, posle pola sata natezanja sa support-om napokon sam dobio odgovor zasto deposit ne radi, ne daje mi deposit address:

Quote
So you are located in Serbia correct? Serbia is in the list of sanctioned countries so this is the reason why you cannot deposit to Binance

Katastrofa, dokle vise ovi problemi?

U nastavku:

Quote
You may access Binance from a location which we don't support unfortunately. Please check if your location is in the below list:
RS Serbia
MK Republic of Macedonia (FYROM)
AL Albania
BA Bosnia & Herzegovina
BLR  Belarus
MM Myanmar (Burma)
CI Cote dIvoire
CU Cuba
CD Democratic Republic of the Congo
IR Iran
IQ Iraq
LR Liberia
KP North Korea
SD Sudan
SY Syria
ZW Zimbabwe

Binance tries, and as much as possible, to allow access for as many users across the globe. Binance also maintains the right to select its markets and jurisdictions to operate and may restrict or deny its services to certain countries. This choice is made by consulting and reviewing recommendations from, but not limited to the UN Security Council Sanctions list and OFAC, and it is with some regret that we are not able to offer this service to users from your country. It is not personal, but we do apologize that it affects you personally.

You may refer to our term of use: https://www.binance.com/agreement.html
So the list is made based on the UN Security Council Sanctions list and OFAC, but is not limited to it.

i tako ukrug i izgleda zauvek...
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 20, 2019, 10:52:47 AM
 #4152

Malopre sam pokusao da uradim depozit BTC na Binance, posle pola sata natezanja sa support-om napokon sam dobio odgovor zasto deposit ne radi, ne daje mi deposit address:

Quote
So you are located in Serbia correct? Serbia is in the list of sanctioned countries so this is the reason why you cannot deposit to Binance

Katastrofa, dokle vise ovi problemi?

U nastavku:

Quote
You may access Binance from a location which we don't support unfortunately. Please check if your location is in the below list:
RS Serbia
MK Republic of Macedonia (FYROM)
AL Albania
BA Bosnia & Herzegovina
BLR  Belarus
MM Myanmar (Burma)
CI Cote dIvoire
CU Cuba
CD Democratic Republic of the Congo
IR Iran
IQ Iraq
LR Liberia
KP North Korea
SD Sudan
SY Syria
ZW Zimbabwe

Binance tries, and as much as possible, to allow access for as many users across the globe. Binance also maintains the right to select its markets and jurisdictions to operate and may restrict or deny its services to certain countries. This choice is made by consulting and reviewing recommendations from, but not limited to the UN Security Council Sanctions list and OFAC, and it is with some regret that we are not able to offer this service to users from your country. It is not personal, but we do apologize that it affects you personally.

You may refer to our term of use: https://www.binance.com/agreement.html
So the list is made based on the UN Security Council Sanctions list and OFAC, but is not limited to it.

i tako ukrug i izgleda zauvek...

Verovatno su izmislili da bi pokrali novac da vrate gubitak od heka. Ja imam nesto malo novca znaci i jacu da izgubim, nisam odvno bio tamp ali sta je tu je. Za ovo cesto dozivljavam sve je ok dok kansnije ti is iz srbije ko da sam terorista bukvalno se tako ponasaju.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
5at0ss1
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 15

https://t.me/btc_bez_provizije


View Profile WWW
July 20, 2019, 11:01:28 AM
 #4153

...

Prebaci sve na neki DEX, koristi WBTC umesto BTC i menjaj ga DAI umesto za USD. Ako bas volis Binance uplati neki VPN...

itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1075


^ Will code for Bitcoins


View Profile
July 20, 2019, 11:12:33 AM
 #4154

...

Prebaci sve na neki DEX, koristi WBTC umesto BTC i menjaj ga DAI umesto za USD. Ako bas volis Binance uplati neki VPN...

Ne vredi VPN, depozit je nebezbedan u tom slucaju jer po Terms of Service ako na bilo koji nacin otkrij da si iz zemalja sa liste mogu da blokiraju nalog i onda mozes da se pozdravis sa parama.

Nije poenta u Binance, ovo se nastavlja do unedogled na mmogo mesta, a jos je firma sa sedistem u Malti.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 20, 2019, 11:17:46 AM
 #4155

...

Prebaci sve na neki DEX, koristi WBTC umesto BTC i menjaj ga DAI umesto za USD. Ako bas volis Binance uplati neki VPN...

Ne vredi VPN, depozit je nebezbedan u tom slucaju jer po Terms of Service ako na bilo koji nacin otkrij da si iz zemalja sa liste mogu da blokiraju nalog i onda mozes da se pozdravis sa parama.

Nije poenta u Binance, ovo se nastavlja do unedogled na mmogo mesta, a jos je firma sa sedistem u Malti.

Meni su zamrzli jednom i trazili licna dokumenta. Sva sranja sam doziveo ne samo na Binance.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
5at0ss1
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 15

https://t.me/btc_bez_provizije


View Profile WWW
July 20, 2019, 11:26:23 AM
 #4156

Ne vredi VPN, depozit je nebezbedan u tom slucaju jer po Terms of Service ako na bilo koji nacin otkrij da si iz zemalja sa liste mogu da blokiraju nalog i onda mozes da se pozdravis sa parama.

Nije poenta u Binance, ovo se nastavlja do unedogled na mmogo mesta, a jos je firma sa sedistem u Malti.
Aha, kapiram, pa onda neki DEX, pretpostavljam da zelis da trgujes, da ne zanima fiat withdrawal...

Radar Relay je odlican, za sada se ne placa nikakav fee, likvidnost nije neka, ali sluzi svrsi. Radi na 0x protokolu, sto znaci da ako si "maker" da ne moras da platis ethereum transaction fee, samo sign-ujes message, a sa druge strane "taker" placa ethereum transaction fee, takodje i za cancel ponude se placa ethereum transaction fee, ALI mozes kada pravis ponudu da stavis neki expiration date, tako da mislim da moze da se prodje i bez ethereum transaction fee. Evo ovde ukratko kada se placa GAS fee (ethereum transaction fee):

https://support.radarrelay.com/en/support/solutions/articles/42000021689-when-do-i-pay-gas-


5at0ss1
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 15

https://t.me/btc_bez_provizije


View Profile WWW
July 20, 2019, 11:28:36 AM
 #4157

Meni su zamrzli jednom i trazili licna dokumenta. Sva sranja sam doziveo ne samo na Binance.
Ma to je strasno sta rade, svi se prvo predstave kao neki borci za ekonomske slobode, cim dodju do nekih para pretvore se u klasicne kapitaliste.

Cosmopolitan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
July 20, 2019, 12:55:28 PM
 #4158

Meni su zamrzli jednom i trazili licna dokumenta. Sva sranja sam doziveo ne samo na Binance.
Ma to je strasno sta rade, svi se prvo predstave kao neki borci za ekonomske slobode, cim dodju do nekih para pretvore se u klasicne kapitaliste.

Nismo više na listi nego oni nisu to ažurirali interno: https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-06-22/eu-aspirant-serbia-no-longer-on-money-laundering-monitoring-list

Kopiraj im taj link pa da proslede menadžmentu ...
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3142


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
July 20, 2019, 04:22:01 PM
 #4159

Meni su zamrzli jednom i trazili licna dokumenta. Sva sranja sam doziveo ne samo na Binance.
Ma to je strasno sta rade, svi se prvo predstave kao neki borci za ekonomske slobode, cim dodju do nekih para pretvore se u klasicne kapitaliste.

Nismo više na listi nego oni nisu to ažurirali interno: https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-06-22/eu-aspirant-serbia-no-longer-on-money-laundering-monitoring-list

Kopiraj im taj link pa da proslede menadžmentu ...

Tvoj link je samo blog, evo relevantniji link kod FATF http://www.fatf-gafi.org/countries/a-c/bahamas/documents/fatf-compliance-june-2019.html
Upravo idem da prosledim na Binance i Kucoin, od vecih oni su nas izbacili zbog toga. Pretpostavljam da nije na odmet da jos neko posalje

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1075


^ Will code for Bitcoins


View Profile
July 20, 2019, 04:23:39 PM
 #4160

Meni su zamrzli jednom i trazili licna dokumenta. Sva sranja sam doziveo ne samo na Binance.
Ma to je strasno sta rade, svi se prvo predstave kao neki borci za ekonomske slobode, cim dodju do nekih para pretvore se u klasicne kapitaliste.

Nismo više na listi nego oni nisu to ažurirali interno: https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-06-22/eu-aspirant-serbia-no-longer-on-money-laundering-monitoring-list

Kopiraj im taj link pa da proslede menadžmentu ...

Ne fermaju oni te francuze, lepo su mi napisali: "UN Security Council Sanctions list" & "OFAC", plus njihovo diskreciono pravo da sastave konacnu listu, sto ti sam potpisujes pri otvaranju naloga kad kliknes na "I agree" u EULA.

U tome je i problem, sto ce svacija pojedinacna lista da vuce ovakve repove godinama ako ne decenijama.
Pages: « 1 ... 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!