Bitcoin Forum
April 25, 2024, 07:07:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 207 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 355973 times)
dadach
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 365
Merit: 250



View Profile
January 30, 2014, 08:02:23 AM
 #1041

jel ima kakav guide kako konsolidirati 10ak majnera da svi zajedno majnaju direktno na dogecoin networku? znaci da nije svaki posebno?

fala

To DA Moon!!! donations accepted >.< 38nvHaNqF5nv4ifhUyq9CChnBmRs2DSv4r
1714072041
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714072041

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714072041
Reply with quote  #2

1714072041
Report to moderator
1714072041
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714072041

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714072041
Reply with quote  #2

1714072041
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714072041
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714072041

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714072041
Reply with quote  #2

1714072041
Report to moderator
1714072041
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714072041

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714072041
Reply with quote  #2

1714072041
Report to moderator
KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 30, 2014, 08:05:39 AM
 #1042

Jel rudari neko COINO?


Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
January 30, 2014, 08:51:56 AM
 #1043

mene više zabrinjava pad doge koji se je desija u rudarenju u sva 3 velika poola. između 3 i 9 sati. sva tri pola imaju preko +200 Vremena između blokova.ništa mi nije jasno pao difikulti smanjija se haš rate na mreži a potrebno 200 % više vremena za otkrit blok .neki mali poolovi su vjerovatno imali ogromnu sreću.
evo poolerino mi se isplatilo čekati posli podne imao sreće blok za blokom i to sve veliki od skoro mil čak jedan veliki orfan.ali dnevna doza je tu i možda preko 10% nego inače samo se nadam da zadnjih 5600 dogea ne budu orfani još 10-setak potvrda
 di je onaj investitor oče li kupit 1 mil dogića za 2.8 btc
Ne pljačkajte investitore nije ovo hrvatska.

Hodling since 2011.®
dzoni
Member
**
Offline Offline

Activity: 122
Merit: 43


View Profile WWW
January 30, 2014, 01:34:40 PM
 #1044

Bok ekipa. Trgujem s BTCom i ljudima oko sebe stalno pričam o BTCu pa me često pitaju iste stvari. Pa sam si složio web da mogu ekipi samo dat link: evo ti pa čitaj :-) Pa ak se kom od vas da bacit oko i dat kakve konstruktive (ili destruktivne :-D) komentare, bio bih vam zahvalan.

stojebitcoin.com

Nikola Škorić
CEO, Electrocoin d.o.o.
bitcoin-mjenjacnica.hr | PayCek.io
eleight
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
January 30, 2014, 01:48:26 PM
 #1045

jel ima kakav guide kako konsolidirati 10ak majnera da svi zajedno majnaju direktno na dogecoin networku? znaci da nije svaki posebno?

fala

Stavi ih sve iza lokalnog stratum proxy-a, ako koristiš Win: https://github.com/nwoolls/MultiMiner
eleight
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
January 30, 2014, 01:58:03 PM
 #1046

Bok ekipa. Trgujem s BTCom i ljudima oko sebe stalno pričam o BTCu pa me često pitaju iste stvari. Pa sam si složio web da mogu ekipi samo dat link: evo ti pa čitaj :-) Pa ak se kom od vas da bacit oko i dat kakve konstruktive (ili destruktivne :-D) komentare, bio bih vam zahvalan.

stojebitcoin.com

- Daj samo ispravi podatci u podaci, bode me nekako u oči Smiley
- "Pročitaj više" link/blok je IMHO nepotrebni UX element
- Gdje kupiti: ako je već stranica lokalnog karaktera onda dodaj bitkonan.com i bitstamp.net (SEPA zona), di si baš Mt.Gox dodao Smiley
fx1Trader
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
January 30, 2014, 02:05:43 PM
 #1047

Bok ekipa. Trgujem s BTCom i ljudima oko sebe stalno pričam o BTCu pa me često pitaju iste stvari. Pa sam si složio web da mogu ekipi samo dat link: evo ti pa čitaj :-) Pa ak se kom od vas da bacit oko i dat kakve konstruktive (ili destruktivne :-D) komentare, bio bih vam zahvalan.

stojebitcoin.com

Nisi spomenio da u Hrvatskoj posluje BitKonan burza, te je na njoj najjednostavnije i najeftinije kupit i prodat BTC, jer nema provizija za medjunarodne transakcije te za korisnike iz hrvatske nema verfikacije .

eto, nadam se da sam ti pomogao Smiley


madcoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 251



View Profile
January 30, 2014, 02:08:52 PM
 #1048

Bok ekipa. Trgujem s BTCom i ljudima oko sebe stalno pričam o BTCu pa me često pitaju iste stvari. Pa sam si složio web da mogu ekipi samo dat link: evo ti pa čitaj :-) Pa ak se kom od vas da bacit oko i dat kakve konstruktive (ili destruktivne :-D) komentare, bio bih vam zahvalan.

stojebitcoin.com

Nisi spomenio da u Hrvatskoj posluje BitKonan burza, te je na njoj najjednostavnije i najeftinije kupit i prodat BTC, jer nema provizija za medjunarodne transakcije te za korisnike iz hrvatske nema verfikacije .

eto, nadam se da sam ti pomogao Smiley




vjerujem da mnogi ne znaju da je bitkonan domaci exchange, jer na stranici nema niti jedne jedine naznake za to. sve je na engleskom, trguje se u dolarima, mislim, ono, doslovno nema naznake da je to hrv exchange..
osobno mislim da je to veliki propust..
nereom
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
January 30, 2014, 07:04:07 PM
 #1049

Pozdrav, novi sam ovdje pa da pozdravim!  Grin

Ne planiram rudariti, ali sam čuo za druge načine zarade ovdje  Smiley
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
January 30, 2014, 07:17:02 PM
Last edit: January 30, 2014, 07:51:39 PM by subSTRATA
 #1050

Tebi treba crypto for dummies, i malo bolji odgoj.

Kada ti bude dolje pisalo "Trenutno dostupna sredstva :  > 100,000 $ (Osvjezeno stanje 29.01.2014)" onda mozemo pricati o tome
sta i kako, do tada kopaj precjenjene coine i nadaj se da ces se obogatiti jednog dana. BTC, LTC, PPC i ostali crypto multimilioneri
su ljudi koji su 1. kopali te coine dok je difficulty bio nizak ili 2. kupovali te coine dok je difficulty bio nizak I CUVALI VECINU AKO NE
SVE DO DANASNJIH DANA ali ne, nemojte vi to copy / paste vec kopaj gdje je difficulty najveci ... mislim jasno je meni da je vecina
debilna ali brate NECU VISE DA VAS SLUSAM OVDJE I NA SVIM OSTALIM BALKAN FORUMIMA, FURAJTE NA SKYPE PA TAMO KENJAJTE
KOLIKO VAS JE VOLJA O KOPANJU I OSTALIM RETARD TEMAMA KOJIMA STE SE I DOVELI U SITUACIJU DA VAM MOZAK RADI NA 5% I
DA SE ZADOVOLJAVATE SA SITNIM PARAMA! Od stotine+ nacina na koje ljudi od cryptocoina zaradjuju velike pare tu na HR sekciji se
ne prica NI O JEDNOM ali se zato do besvijesti razglaba o kopanju ... vi ste sebi izgleda JAKO bitni sa tim kopanjem ali sa strane to
izgleda jadno kao sto i HR izgleda jadno gledano iz vana jer su najglasniji likovi poput vas. Ali to je nebitno, zaradilo se za burek i
jogurt i eventualno impresioniralo lokalnu ekipu sa upucenoscu u hi-tech. Ili se nagrecalo para za novi auto ali se nema za jogurt a
kamoli za burek ili oboje. U biti se nema vremena ni za burek i jogurt niti novi auto jer treba paziti na GPUe, "evo ga novi driver ajd'
da reinstaliram" i tako to ... jebena 2014. je a vi ste zakucani u 2010. i uopce NEMA NADE da cete ikada izaci iz tih vasih rudnika, ma
smijesno i za plakanje u isto vrijeme! Od svih u HR koji se bave cryptocoinima jedine osobe s kojima bi imalo smisla popiti pivu su
decki iz BitKonana, ovo ostalo maaaaaaaaaajko mila sto bi rekao Pervan ...

TLDR - Tko je glup ne budi mu drug!

Pošto ti PMC? O magu veliki! Tipu je precijenjeno sve šta on nemože sebi priuštiti, a tehnički izgleda da mu ne ide i naravno tipčna hr priča vrijeđanje. Malo je zakasnio za ono što bi on htio čini mi se.

Zakasnio sam na jednu stvar a to je vidjeti debile kao sto si ti kako kopaju BTC davne 2011. i dumpaju ih po cijeni od par dolara.
Mora biti da je jeben feeling biti svjestan da si popusio desetine miliona dolara ... i ne opametiti se vec nastaviti istim putem a uz
to sve educirati mlade narastaje da rade isto i samo to isto e to je buraz vrhunac debilane, congratz!

1LXLaKiWgKnrDmNkFXMREG3WStWpd91xG7
2012-01-02 08:29:59 do 2014-01-03 10:11:34
Total Received    529.80455796 BTC
Final Balance    0 BTC <--- toliko si pametan, a to da godinama koristis istu javnu adresu o tome bi se dalo nasiroko i naduboko.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
ajareselde
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1722
Merit: 1000

Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin


View Profile
January 30, 2014, 08:06:59 PM
 #1051

Tebi treba crypto for dummies, i malo bolji odgoj.

Kada ti bude dolje pisalo "Trenutno dostupna sredstva :  > 100,000 $ (Osvjezeno stanje 29.01.2014)" onda mozemo pricati o tome
sta i kako, do tada kopaj precjenjene coine i nadaj se da ces se obogatiti jednog dana. BTC, LTC, PPC i ostali crypto multimilioneri
su ljudi koji su 1. kopali te coine dok je difficulty bio nizak ili 2. kupovali te coine dok je difficulty bio nizak I CUVALI VECINU AKO NE
SVE DO DANASNJIH DANA ali ne, nemojte vi to copy / paste vec kopaj gdje je difficulty najveci ... mislim jasno je meni da je vecina
debilna ali brate NECU VISE DA VAS SLUSAM OVDJE I NA SVIM OSTALIM BALKAN FORUMIMA, FURAJTE NA SKYPE PA TAMO KENJAJTE
KOLIKO VAS JE VOLJA O KOPANJU I OSTALIM RETARD TEMAMA KOJIMA STE SE I DOVELI U SITUACIJU DA VAM MOZAK RADI NA 5% I
DA SE ZADOVOLJAVATE SA SITNIM PARAMA! Od stotine+ nacina na koje ljudi od cryptocoina zaradjuju velike pare tu na HR sekciji se
ne prica NI O JEDNOM ali se zato do besvijesti razglaba o kopanju ... vi ste sebi izgleda JAKO bitni sa tim kopanjem ali sa strane to
izgleda jadno kao sto i HR izgleda jadno gledano iz vana jer su najglasniji likovi poput vas. Ali to je nebitno, zaradilo se za burek i
jogurt i eventualno impresioniralo lokalnu ekipu sa upucenoscu u hi-tech. Ili se nagrecalo para za novi auto ali se nema za jogurt a
kamoli za burek ili oboje. U biti se nema vremena ni za burek i jogurt niti novi auto jer treba paziti na GPUe, "evo ga novi driver ajd'
da reinstaliram" i tako to ... jebena 2014. je a vi ste zakucani u 2010. i uopce NEMA NADE da cete ikada izaci iz tih vasih rudnika, ma
smijesno i za plakanje u isto vrijeme! Od svih u HR koji se bave cryptocoinima jedine osobe s kojima bi imalo smisla popiti pivu su
decki iz BitKonana, ovo ostalo maaaaaaaaaajko mila sto bi rekao Pervan ...

TLDR - Tko je glup ne budi mu drug!

Pošto ti PMC? O magu veliki! Tipu je precijenjeno sve šta on nemože sebi priuštiti, a tehnički izgleda da mu ne ide i naravno tipčna hr priča vrijeđanje. Malo je zakasnio za ono što bi on htio čini mi se.

Zakasnio sam na jednu stvar a to je vidjeti debile kao sto si ti kako kopaju BTC davne 2011. i dumpaju ih po cijeni od par dolara.
Mora biti da je jeben feeling biti svjestan da si popusio desetine miliona dolara ... i ne opametiti se vec nastaviti istim putem a uz
to sve educirati mlade narastaje da rade isto i samo to isto e to je buraz vrhunac debilane, congratz!

1LXLaKiWgKnrDmNkFXMREG3WStWpd91xG7
2012-01-02 08:29:59 do 2014-01-03 10:11:34
Total Received    529.80455796 BTC
Final Balance    0 BTC <--- toliko si pametan, a to da godinama koristis istu javnu adresu o tome bi se dalo nasiroko i naduboko.

Boze, baci nokiu 3310 , i budi precizan Smiley ja se predajem.
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
January 30, 2014, 08:30:54 PM
 #1052

Tebi treba crypto for dummies, i malo bolji odgoj.

Kada ti bude dolje pisalo "Trenutno dostupna sredstva :  > 100,000 $ (Osvjezeno stanje 29.01.2014)" onda mozemo pricati o tome
sta i kako, do tada kopaj precjenjene coine i nadaj se da ces se obogatiti jednog dana. BTC, LTC, PPC i ostali crypto multimilioneri
su ljudi koji su 1. kopali te coine dok je difficulty bio nizak ili 2. kupovali te coine dok je difficulty bio nizak I CUVALI VECINU AKO NE
SVE DO DANASNJIH DANA ali ne, nemojte vi to copy / paste vec kopaj gdje je difficulty najveci ... mislim jasno je meni da je vecina
debilna ali brate NECU VISE DA VAS SLUSAM OVDJE I NA SVIM OSTALIM BALKAN FORUMIMA, FURAJTE NA SKYPE PA TAMO KENJAJTE
KOLIKO VAS JE VOLJA O KOPANJU I OSTALIM RETARD TEMAMA KOJIMA STE SE I DOVELI U SITUACIJU DA VAM MOZAK RADI NA 5% I
DA SE ZADOVOLJAVATE SA SITNIM PARAMA! Od stotine+ nacina na koje ljudi od cryptocoina zaradjuju velike pare tu na HR sekciji se
ne prica NI O JEDNOM ali se zato do besvijesti razglaba o kopanju ... vi ste sebi izgleda JAKO bitni sa tim kopanjem ali sa strane to
izgleda jadno kao sto i HR izgleda jadno gledano iz vana jer su najglasniji likovi poput vas. Ali to je nebitno, zaradilo se za burek i
jogurt i eventualno impresioniralo lokalnu ekipu sa upucenoscu u hi-tech. Ili se nagrecalo para za novi auto ali se nema za jogurt a
kamoli za burek ili oboje. U biti se nema vremena ni za burek i jogurt niti novi auto jer treba paziti na GPUe, "evo ga novi driver ajd'
da reinstaliram" i tako to ... jebena 2014. je a vi ste zakucani u 2010. i uopce NEMA NADE da cete ikada izaci iz tih vasih rudnika, ma
smijesno i za plakanje u isto vrijeme! Od svih u HR koji se bave cryptocoinima jedine osobe s kojima bi imalo smisla popiti pivu su
decki iz BitKonana, ovo ostalo maaaaaaaaaajko mila sto bi rekao Pervan ...

TLDR - Tko je glup ne budi mu drug!
Pošto ti PMC? O magu veliki! Tipu je precijenjeno sve šta on nemože sebi priuštiti, a tehnički izgleda da mu ne ide i naravno tipčna hr priča vrijeđanje. Malo je zakasnio za ono što bi on htio čini mi se.

Zakasnio sam na jednu stvar a to je vidjeti debile kao sto si ti kako kopaju BTC davne 2011. i dumpaju ih po cijeni od par dolara.
Mora biti da je jeben feeling biti svjestan da si popusio desetine miliona dolara ... i ne opametiti se vec nastaviti istim putem a uz
to sve educirati mlade narastaje da rade isto i samo to isto e to je buraz vrhunac debilane, congratz!

1LXLaKiWgKnrDmNkFXMREG3WStWpd91xG7
2012-01-02 08:29:59 do 2014-01-03 10:11:34
Total Received    529.80455796 BTC
Final Balance    0 BTC <--- toliko si pametan, a to da godinama koristis istu javnu adresu o tome bi se dalo nasiroko i naduboko.


Ku ku kukuk ma ko je to nama tu dosao poznati gosati seronja koji mrzi samoga sebe pa  onda sve ostale

vidi slikicu sokole https://i.imgur.com/pTUp53R.jpg ciji je to comp ha ljepoto

ili se ljepo ponasaj ovdje i oslobodi nas svojih preseratorskih (htio bi bit) razmisljanja ili letis sa cijelog borda
istrijan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile
January 30, 2014, 11:11:59 PM
 #1053

Tebi treba crypto for dummies, i malo bolji odgoj.

Kada ti bude dolje pisalo "Trenutno dostupna sredstva :  > 100,000 $ (Osvjezeno stanje 29.01.2014)" onda mozemo pricati o tome
sta i kako, do tada kopaj precjenjene coine i nadaj se da ces se obogatiti jednog dana. BTC, LTC, PPC i ostali crypto multimilioneri
su ljudi koji su 1. kopali te coine dok je difficulty bio nizak ili 2. kupovali te coine dok je difficulty bio nizak I CUVALI VECINU AKO NE
SVE DO DANASNJIH DANA ali ne, nemojte vi to copy / paste vec kopaj gdje je difficulty najveci ... mislim jasno je meni da je vecina
debilna ali brate NECU VISE DA VAS SLUSAM OVDJE I NA SVIM OSTALIM BALKAN FORUMIMA, FURAJTE NA SKYPE PA TAMO KENJAJTE
KOLIKO VAS JE VOLJA O KOPANJU I OSTALIM RETARD TEMAMA KOJIMA STE SE I DOVELI U SITUACIJU DA VAM MOZAK RADI NA 5% I
DA SE ZADOVOLJAVATE SA SITNIM PARAMA! Od stotine+ nacina na koje ljudi od cryptocoina zaradjuju velike pare tu na HR sekciji se
ne prica NI O JEDNOM ali se zato do besvijesti razglaba o kopanju ... vi ste sebi izgleda JAKO bitni sa tim kopanjem ali sa strane to
izgleda jadno kao sto i HR izgleda jadno gledano iz vana jer su najglasniji likovi poput vas. Ali to je nebitno, zaradilo se za burek i
jogurt i eventualno impresioniralo lokalnu ekipu sa upucenoscu u hi-tech. Ili se nagrecalo para za novi auto ali se nema za jogurt a
kamoli za burek ili oboje. U biti se nema vremena ni za burek i jogurt niti novi auto jer treba paziti na GPUe, "evo ga novi driver ajd'
da reinstaliram" i tako to ... jebena 2014. je a vi ste zakucani u 2010. i uopce NEMA NADE da cete ikada izaci iz tih vasih rudnika, ma
smijesno i za plakanje u isto vrijeme! Od svih u HR koji se bave cryptocoinima jedine osobe s kojima bi imalo smisla popiti pivu su
decki iz BitKonana, ovo ostalo maaaaaaaaaajko mila sto bi rekao Pervan ...

TLDR - Tko je glup ne budi mu drug!

Pošto ti PMC? O magu veliki! Tipu je precijenjeno sve šta on nemože sebi priuštiti, a tehnički izgleda da mu ne ide i naravno tipčna hr priča vrijeđanje. Malo je zakasnio za ono što bi on htio čini mi se.

Zakasnio sam na jednu stvar a to je vidjeti debile kao sto si ti kako kopaju BTC davne 2011. i dumpaju ih po cijeni od par dolara.
Mora biti da je jeben feeling biti svjestan da si popusio desetine miliona dolara ... i ne opametiti se vec nastaviti istim putem a uz
to sve educirati mlade narastaje da rade isto i samo to isto e to je buraz vrhunac debilane, congratz!

1LXLaKiWgKnrDmNkFXMREG3WStWpd91xG7
2012-01-02 08:29:59 do 2014-01-03 10:11:34
Total Received    529.80455796 BTC
Final Balance    0 BTC <--- toliko si pametan, a to da godinama koristis istu javnu adresu o tome bi se dalo nasiroko i naduboko.

Jedino smisleno šta se iz tvog posta da izvući, je da ne poštuješ nikog nego si očito sam sebi dovoljan, te da ti fali odgoja. Ako toliko toga znaš o zarađivanju bez rudarenja zašto ne pokreneš razgovor o tome, nego odmah počneš pljuvati po svima. Dal imao 1$ ili 1000000 $ svejedno je, prije svega budi čovjek i ne pljuj po tuđem trudu, ma kakav god on bio. Ako imaš šta za podijeliti ovdje sa drugima slobodno kaži, ali bez omalovažavanja. 
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
January 30, 2014, 11:16:04 PM
Last edit: January 31, 2014, 12:55:29 AM by subSTRATA
 #1054

Jedino smisleno šta se iz tvog posta da izvući, je da ne poštuješ nikog nego si očito sam sebi dovoljan, te da ti fali odgoja. Ako toliko toga znaš o zarađivanju bez rudarenja zašto ne pokreneš razgovor o tome, nego odmah počneš pljuvati po svima. Dal imao 1$ ili 1000000 $ svejedno je, prije svega budi čovjek i ne pljuj po tuđem trudu, ma kakav god on bio. Ako imaš šta za podijeliti ovdje sa drugima slobodno kaži, ali bez omalovažavanja.  

Prekasno je za finu pricu. Godinu i pol dana svaki puta kad dodjem vidim isto. Postao sam bar 20 puta, fina prica ma ne jebe nitko ni
najmanje. U najmanju ruku si debil ako se ne slazes sta ustaljena ekipa prica, ovi likovi sto nemaju ni 100 BTC sada a u BTC su dulje
od mene.

"budi čovjek i ne pljuj po tuđem trudu, ma kakav god on bio" - jel' ti to ozbiljno? De malo razmisli, ne ponavljaj debilne fore koje ne
drze vodu ni najmanje. Moze biti da si mlad i zelen pa ne znas mnogo o tome sta sve ljudi rade tj. sta je sve "tudji trud" i koje su
posljedice toga sto rade ali to sto si napisao je jedan od nacina kontrole misli koji je u ne puno vremena doveo do toga da prosjecni
IQ nije ni blizu brojke od ranije, debila je sve vise i cini se nekako da situacija ide na jos losije. Tolerira se malo previse toga, ocito.
Stranicu ranije netko je napisao da bas njega briga za cryptocoine, on stavlja novac u banku ili kako vec, pa sta treba da kazem tom
liku "bravo majstore, svaka ti dala" a svaki tren ovi u HNB mogu objaviti da je sranje u HR vece nego se mislilo i stoga idemo rijesiti
stvar na Ciparski nacin? U neku ruku si u pravu, ne treba pljuvat vec tuci bejzbol palicom ili molit Boga da likovima poput ovoga ranije
spomenutog padnu na pamet neke od ideja sa http://www.darwinawards.com ili slicne jer gle, NE MOZE ICI NA BOLJE ako je debila
sve vise i vise i oni misle da su pametni. Kontraproduktvno je takvima podjeliti znanje o tome kako zaraditi vise para jer je sansa da
ce krenuti putem likova kao sto je http://www.youtube.com/watch?v=oyLxzgtB1qU daleko veca od sanse da ce postati mudriji. Tko
hoce zaraditi vise na laksi nacin ne treba cekati da mu netko ovdje napise kako, sve je vec napisano sto znaci prekopati net (ne sa
GPU ili ASIC ... da ne bi nekome palo na pamet da konfigurira CGMiner da kopa na google.com) i naci ce se nesto vec ...

Ku ku kukuk ma ko je to nama tu dosao poznati gosati seronja koji mrzi samoga sebe pa  onda sve ostale

vidi slikicu sokole https://i.imgur.com/pTUp53R.jpg ciji je to comp ha ljepoto

ili se ljepo ponasaj ovdje i oslobodi nas svojih preseratorskih (htio bi bit) razmisljanja ili letis sa cijelog borda

Ja ne mrzim sve vec samo vrlo specificnu vrstu ljudi u koju eto vecina vas ovdje spada. Vi serete e pa i ja cu srati cisto da vam ovdje
ne bude previse ugodno. Ljudima kad je previse i predugo ugodno onda odu malo na krivi put, to je dokazano, znas? A ovo sa slikom
pa sta si dokazao toliko bitno sem da kopam PMC koji je experimentalni coin koji ima 0 coina nagradu po bloku, nesto sto ti ocito ne
bi radio nema sanse ali sta ces kad ima nas ludih koji volimo testirati stvari pa nam eto zaleti ponekad i da kopamo na BTC Testnet
jer je tamo lakse testirati stvari nego na Mainnet a desi se da nitko ne kopa. Jebe se tebi i slicnima ima li BTC neki bug koji bi mogao
sve sjebat ili ne, jel tako? To ce netko drugi naci i rijesiti ... stoka sitnog zuba, rekoh ja ranije.

Imao sam mnogo zesce rasprave sa ljudima koji su netko i nesto u cryptocoin svijetu ukljucujuci i core developere pa nisam letio sa
boarda, sta si ti umisljas? Ti izgeda nisi uopce svijestan gdje si, LOL!

theres nothing here. message me if you want to put something here.
romero121
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3164
Merit: 1213


View Profile
January 31, 2014, 03:29:38 AM
 #1055

Jedino smisleno šta se iz tvog posta da izvući, je da ne poštuješ nikog nego si očito sam sebi dovoljan, te da ti fali odgoja. Ako toliko toga znaš o zarađivanju bez rudarenja zašto ne pokreneš razgovor o tome, nego odmah počneš pljuvati po svima. Dal imao 1$ ili 1000000 $ svejedno je, prije svega budi čovjek i ne pljuj po tuđem trudu, ma kakav god on bio. Ako imaš šta za podijeliti ovdje sa drugima slobodno kaži, ali bez omalovažavanja.  

Prekasno je za finu pricu. Godinu i pol dana svaki puta kad dodjem vidim isto. Postao sam bar 20 puta, fina prica ma ne jebe nitko ni
najmanje. U najmanju ruku si debil ako se ne slazes sta ustaljena ekipa prica, ovi likovi sto nemaju ni 100 BTC sada a u BTC su dulje
od mene.

"budi čovjek i ne pljuj po tuđem trudu, ma kakav god on bio" - jel' ti to ozbiljno? De malo razmisli, ne ponavljaj debilne fore koje ne
drze vodu ni najmanje. Moze biti da si mlad i zelen pa ne znas mnogo o tome sta sve ljudi rade tj. sta je sve "tudji trud" i koje su
posljedice toga sto rade ali to sto si napisao je jedan od nacina kontrole misli koji je u ne puno vremena doveo do toga da prosjecni
IQ nije ni blizu brojke od ranije, debila je sve vise i cini se nekako da situacija ide na jos losije. Tolerira se malo previse toga, ocito.
Stranicu ranije netko je napisao da bas njega briga za cryptocoine, on stavlja novac u banku ili kako vec, pa sta treba da kazem tom
liku "bravo majstore, svaka ti dala" a svaki tren ovi u HNB mogu objaviti da je sranje u HR vece nego se mislilo i stoga idemo rijesiti
stvar na Ciparski nacin? U neku ruku si u pravu, ne treba pljuvat vec tuci bejzbol palicom ili molit Boga da likovima poput ovoga ranije
spomenutog padnu na pamet neke od ideja sa http://www.darwinawards.com ili slicne jer gle, NE MOZE ICI NA BOLJE ako je debila
sve vise i vise i oni misle da su pametni. Kontraproduktvno je takvima podjeliti znanje o tome kako zaraditi vise para jer je sansa da
ce krenuti putem likova kao sto je http://www.youtube.com/watch?v=oyLxzgtB1qU daleko veca od sanse da ce postati mudriji. Tko
hoce zaraditi vise na laksi nacin ne treba cekati da mu netko ovdje napise kako, sve je vec napisano sto znaci prekopati net (ne sa
GPU ili ASIC ... da ne bi nekome palo na pamet da konfigurira CGMiner da kopa na google.com) i naci ce se nesto vec ...

Ku ku kukuk ma ko je to nama tu dosao poznati gosati seronja koji mrzi samoga sebe pa  onda sve ostale

vidi slikicu sokole https://i.imgur.com/pTUp53R.jpg ciji je to comp ha ljepoto

ili se ljepo ponasaj ovdje i oslobodi nas svojih preseratorskih (htio bi bit) razmisljanja ili letis sa cijelog borda

Ja ne mrzim sve vec samo vrlo specificnu vrstu ljudi u koju eto vecina vas ovdje spada. Vi serete e pa i ja cu srati cisto da vam ovdje
ne bude previse ugodno. Ljudima kad je previse i predugo ugodno onda odu malo na krivi put, to je dokazano, znas? A ovo sa slikom
pa sta si dokazao toliko bitno sem da kopam PMC koji je experimentalni coin koji ima 0 coina nagradu po bloku, nesto sto ti ocito ne
bi radio nema sanse ali sta ces kad ima nas ludih koji volimo testirati stvari pa nam eto zaleti ponekad i da kopamo na BTC Testnet
jer je tamo lakse testirati stvari nego na Mainnet a desi se da nitko ne kopa. Jebe se tebi i slicnima ima li BTC neki bug koji bi mogao
sve sjebat ili ne, jel tako? To ce netko drugi naci i rijesiti ... stoka sitnog zuba, rekoh ja ranije.

Imao sam mnogo zesce rasprave sa ljudima koji su netko i nesto u cryptocoin svijetu ukljucujuci i core developere pa nisam letio sa
boarda, sta si ti umisljas? Ti izgeda nisi uopce svijestan gdje si, LOL!
koja je ovo ovdje prica? ako poznajes nekog odavde onda mu to reci u lice ili na pm. nemoj ovdje prosipat pamet bezveze. mi svi ovdje, iza ip, imamo veliki kurac, prema tome ovdje kao takav sigurno neces proci.
dzoni
Member
**
Offline Offline

Activity: 122
Merit: 43


View Profile WWW
January 31, 2014, 08:18:57 AM
 #1056

- Daj samo ispravi podatci u podaci, bode me nekako u oči Smiley
Riješeno.

- "Pročitaj više" link/blok je IMHO nepotrebni UX element
Je, i meni. Originalno sam onaj uvod stavio bold, pa ostatak teksta normalno, al mi je kolega dizajner objašnjavo 15 minuta da to nije dobro i da je bolje ovako. Pa reko, ajde :-D

- Gdje kupiti: ako je već stranica lokalnog karaktera onda dodaj bitkonan.com i bitstamp.net (SEPA zona), di si baš Mt.Gox dodao Smiley
Ma, Mt.Gox je najpoznatiji, početnici koji će čitat ovu stranicu ionak neće ić kupovat preko burze. Al, da, mogo bi stavit konana i bitstamp, vidjet ću još.

Nikola Škorić
CEO, Electrocoin d.o.o.
bitcoin-mjenjacnica.hr | PayCek.io
dzoni
Member
**
Offline Offline

Activity: 122
Merit: 43


View Profile WWW
January 31, 2014, 08:27:30 AM
 #1057

Nisi spomenio da u Hrvatskoj posluje BitKonan burza, te je na njoj najjednostavnije i najeftinije kupit i prodat BTC, jer nema provizija za medjunarodne transakcije te za korisnike iz hrvatske nema verfikacije .
Nemojte se ljutit, to što BitKonan posluje u Hrvatskoj mi se nije činilo relevantno, jer to nije hrvatska burza, već internacionalna burza. Ono, bitkonan je hrvatska burza koliko je i bitstamp slovenska, ne? S tim da bitstamp barem ima sučelje na slovenskom, BitKonan nema ni to. S druge strane, evo kak izgleda rumunjska burza: https://www.btcxchange.ro/ - sve je na rumunjskom, trguju u lejima, itd.

Al, viš vraga, pojma nisam imo da za korisnike iz Hrvatske nema verifikacije. To bi mogo spomenut, da.

Nikola Škorić
CEO, Electrocoin d.o.o.
bitcoin-mjenjacnica.hr | PayCek.io
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
January 31, 2014, 08:52:27 AM
Last edit: January 31, 2014, 10:19:45 AM by seljo
 #1058

Tebi treba crypto for dummies, i malo bolji odgoj.

Kada ti bude dolje pisalo "Trenutno dostupna sredstva :  > 100,000 $ (Osvjezeno stanje 29.01.2014)" onda mozemo pricati o tome
sta i kako, do tada kopaj precjenjene coine i nadaj se da ces se obogatiti jednog dana. BTC, LTC, PPC i ostali crypto multimilioneri
su ljudi koji su 1. kopali te coine dok je difficulty bio nizak ili 2. kupovali te coine dok je difficulty bio nizak I CUVALI VECINU AKO NE
SVE DO DANASNJIH DANA ali ne, nemojte vi to copy / paste vec kopaj gdje je difficulty najveci ... mislim jasno je meni da je vecina
debilna ali brate NECU VISE DA VAS SLUSAM OVDJE I NA SVIM OSTALIM BALKAN FORUMIMA, FURAJTE NA SKYPE PA TAMO KENJAJTE
KOLIKO VAS JE VOLJA O KOPANJU I OSTALIM RETARD TEMAMA KOJIMA STE SE I DOVELI U SITUACIJU DA VAM MOZAK RADI NA 5% I
DA SE ZADOVOLJAVATE SA SITNIM PARAMA! Od stotine+ nacina na koje ljudi od cryptocoina zaradjuju velike pare tu na HR sekciji se
ne prica NI O JEDNOM ali se zato do besvijesti razglaba o kopanju ... vi ste sebi izgleda JAKO bitni sa tim kopanjem ali sa strane to
izgleda jadno kao sto i HR izgleda jadno gledano iz vana jer su najglasniji likovi poput vas. Ali to je nebitno, zaradilo se za burek i
jogurt i eventualno impresioniralo lokalnu ekipu sa upucenoscu u hi-tech. Ili se nagrecalo para za novi auto ali se nema za jogurt a
kamoli za burek ili oboje. U biti se nema vremena ni za burek i jogurt niti novi auto jer treba paziti na GPUe, "evo ga novi driver ajd'
da reinstaliram" i tako to ... jebena 2014. je a vi ste zakucani u 2010. i uopce NEMA NADE da cete ikada izaci iz tih vasih rudnika, ma
smijesno i za plakanje u isto vrijeme! Od svih u HR koji se bave cryptocoinima jedine osobe s kojima bi imalo smisla popiti pivu su
decki iz BitKonana, ovo ostalo maaaaaaaaaajko mila sto bi rekao Pervan ...

TLDR - Tko je glup ne budi mu drug!

Pošto ti PMC? O magu veliki! Tipu je precijenjeno sve šta on nemože sebi priuštiti, a tehnički izgleda da mu ne ide i naravno tipčna hr priča vrijeđanje. Malo je zakasnio za ono što bi on htio čini mi se.

Zakasnio sam na jednu stvar a to je vidjeti debile kao sto si ti kako kopaju BTC davne 2011. i dumpaju ih po cijeni od par dolara.
Mora biti da je jeben feeling biti svjestan da si popusio desetine miliona dolara ... i ne opametiti se vec nastaviti istim putem a uz
to sve educirati mlade narastaje da rade isto i samo to isto e to je buraz vrhunac debilane, congratz!

1LXLaKiWgKnrDmNkFXMREG3WStWpd91xG7
2012-01-02 08:29:59 do 2014-01-03 10:11:34
Total Received    529.80455796 BTC
Final Balance    0 BTC <--- toliko si pametan, a to da godinama koristis istu javnu adresu o tome bi se dalo nasiroko i naduboko.

Boze, baci nokiu 3310 , i budi precizan Smiley ja se predajem.
Dakle kao što sam rekao dečko ili cura nije baš tehnički kao što se vidi iz gore iz ovog što je sam/sama napisao/napisala meni dovoljno da je diskreditiran/diskreditirana. Međutim uspio/uspjela je u svom naumu da se na ovom dijelu foruma piše i o nečem drugom osim tehničkom aspektu mininga. Sad se evo flejma u svih 16.

P.S.  https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=68036;sa=showPosts;start=200

Hodling since 2011.®
fx1Trader
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
January 31, 2014, 10:22:24 AM
 #1059


Nemojte se ljutit, to što BitKonan posluje u Hrvatskoj mi se nije činilo relevantno, jer to nije hrvatska burza, već internacionalna burza. Ono, bitkonan je hrvatska burza koliko je i bitstamp slovenska, ne? S tim da bitstamp barem ima sučelje na slovenskom, BitKonan nema ni to. S druge strane, evo kak izgleda rumunjska burza: https://www.btcxchange.ro/ - sve je na rumunjskom, trguju u lejima, itd.

Al, viš vraga, pojma nisam imo da za korisnike iz Hrvatske nema verifikacije. To bi mogo spomenut, da.


naravno da se ne ljutim Smiley
s obzirom da si naveo kao problem kod MT.Goxa provizije za međunarodni platni promet, mozes jos stavit da nema bankarskih provizija na BitKonanu .....odnosno uplate na BitKonan mogu napratviti s tekuceg racuna u kunama, te da su vidljive isti dan na marketu .
Isto tako sa isplatama ..idu isti dan na tekuce racune bez provizija!! ..
mislim da je to dosta relevantno za ovakvu informativnu stranicu ..

inace odlicno izgleda.. sve pohvale !!

dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
January 31, 2014, 11:54:33 AM
 #1060


Nemojte se ljutit, to što BitKonan posluje u Hrvatskoj mi se nije činilo relevantno, jer to nije hrvatska burza, već internacionalna burza. Ono, bitkonan je hrvatska burza koliko je i bitstamp slovenska, ne? S tim da bitstamp barem ima sučelje na slovenskom, BitKonan nema ni to. S druge strane, evo kak izgleda rumunjska burza: https://www.btcxchange.ro/ - sve je na rumunjskom, trguju u lejima, itd.

Al, viš vraga, pojma nisam imo da za korisnike iz Hrvatske nema verifikacije. To bi mogo spomenut, da.


naravno da se ne ljutim Smiley
s obzirom da si naveo kao problem kod MT.Goxa provizije za međunarodni platni promet, mozes jos stavit da nema bankarskih provizija na BitKonanu .....odnosno uplate na BitKonan mogu napratviti s tekuceg racuna u kunama, te da su vidljive isti dan na marketu .
Isto tako sa isplatama ..idu isti dan na tekuce racune bez provizija!! ..
mislim da je to dosta relevantno za ovakvu informativnu stranicu ..

inace odlicno izgleda.. sve pohvale !!


Fx1Traderu kad si već ovdje da ti dam primjedbu. moga si na stranicama navesti da se može plaćati u kunama,uvesti bar 5-6 evropskih jezika i obavezno otvori Sepa račun tvrtke u Austriji ili njemačkoj,luksemburgu.Neka ti račun u hrvatskoj ostane za internacionalna plačanja ali ne kod Pbz/zagrebačke ili di si nego ga prebaci kod Erste banke isto zbog toga šta je u sepa sistemu.
i još moga si se uvrstit i ovdje https://bitcointalk.org/index.php?topic=126796.0
Pages: « 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 207 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!