Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:05:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3075097 times)
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 09:17:44 AM
 #3161

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Dobro pitanje. Jel imamo uopste menjacnicu u Srbiji?
1715054704
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715054704

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715054704
Reply with quote  #2

1715054704
Report to moderator
1715054704
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715054704

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715054704
Reply with quote  #2

1715054704
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
March 07, 2018, 09:45:15 AM
 #3162

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Dobro pitanje. Jel imamo uopste menjacnicu u Srbiji?

Nemas menjacnicu u Srbiji .
Ljudi obicno idu za Sloveniju lli Bec da bi podigli kes sa BTC automata . Ili Izmedju sebe zavrsavaju razmenu.

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
BookeyBitMan
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 3


View Profile
March 07, 2018, 10:50:29 AM
 #3163

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Da postoji jedna menjacnica (https://ecd.rs/) koja kupuje/prodaje BTC ETH i LTC u domacoj valuti (RSD).
Sto se tice kripto valuta u Srbiji, ljudi nisu dovoljno informisani sta je Bitcoin i kako nastaje i zato su veoma skepticni vezano za celu pricu.
Pozdrav za bracu Ruse! Smiley

Nadovezao bih se vezano za board, licno sam glasao i voleo bih da dobijemo board.
Ali, imam par predloga:
- Vise postova ovde (tutoriali vezano za rudarenje, besplatno do kripto valuta, trgovanje kripto valutama itd.)
- Stariji clanovi foruma da budu vise aktivni oko bilo kakve pomoci ostalim clanovima (novim clanovima), i da ne pametuju mnogo nego ako mogu da pomognu neka to lepo i objasne.
imam jos par predloga ali sve u svoje vreme.
Pratio sam aktivnost ovde ali nisam komentarisao, AIRDROP wtf ljudi?  Grin
BookeyBitMan
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 3


View Profile
March 07, 2018, 10:52:40 AM
 #3164

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Dobro pitanje. Jel imamo uopste menjacnicu u Srbiji?

Nemas menjacnicu u Srbiji .
Ljudi obicno idu za Sloveniju lli Bec da bi podigli kes sa BTC automata . Ili Izmedju sebe zavrsavaju razmenu.

Ne siri lazne informacije ako nisi informisan!
https://ecd.rs/atms
Postoje automati u Srbiji.
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
March 07, 2018, 11:49:28 AM
Last edit: March 07, 2018, 12:08:18 PM by nmalisa
 #3165

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Dobro pitanje. Jel imamo uopste menjacnicu u Srbiji?

Nemas menjacnicu u Srbiji .
Ljudi obicno idu za Sloveniju lli Bec da bi podigli kes sa BTC automata . Ili Izmedju sebe zavrsavaju razmenu.

Ne siri lazne informacije ako nisi informisan!
https://ecd.rs/atms
Postoje automati u Srbiji.

Taj automat radi samo za kupovinu BTC ne za promenu iz BTC u FIAT ..  
Bas bi voleo da ovaj rus ili bilo ko drugi ode do tog autmata i proba da uzme kes is njega... 

POGOTOVO sto ECD.rs , meni licno nikad nije odgovrio na zahtev za promenu bTC-a i svaki put kada je pokusano kod njih da se zameni nije im radilo ovo ili ono, ili im je nepovoljan kurs bio .. To nije menjacnica to je sibicar. 

PS: AKO SU SLUCAJNO NESTO POPRAVILI U ZADNJIH mesec dva ok , ali u zadnjih 2-3 godine koliko ja znam za njih nikada nisu nista uradi do kraja i kvalitetno.  
PSS:  takodje i to sto su ih kupili neki  stranci  , pa su otvorili u Beogradu predstavnistvo,  gde im forex rade makedonci i bugari je tek posebna prica za ovu firmu..  


ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 12:00:29 PM
 #3166

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Dobro pitanje. Jel imamo uopste menjacnicu u Srbiji?

Nemas menjacnicu u Srbiji .
Ljudi obicno idu za Sloveniju lli Bec da bi podigli kes sa BTC automata . Ili Izmedju sebe zavrsavaju razmenu.

Ne siri lazne informacije ako nisi informisan!
https://ecd.rs/atms
Postoje automati u Srbiji.

Taj automat radi samo za kupovinu BTC ne za promenu iz BTC u FIAT ..  

POGOTOVO sto ECD.rs , meni licno nikad nije odgovrio na zahtev za promenu bTC-a i svaki put kada je pokusano kod njih da se zameni nije im radilo ovo ili ono.

Tako da nemoj slucajno da mi kazes da neznam. To sto ti radis za njih to je tvoj problme , jer radis u usranoj firmi koja nema da zabeni jebenih  0.02 btc a  a kamali nesto vise.

PS: AKO SU SLUCAJNO NESTO POPRAVILI U ZADNJIH mesec dva ok , ali u zadnjih 2-3 godine koliko ja znam za njih nikada nisu nista uradi do kraja i kvalitetno. 
PSS:  takodje i to sto su ih kupili neki  stranic , pa su otvorili u Beogradu predstavnistvo gde im forex rade makedonci i bugari je tek posebna prica za ovu firmu.. 



i kako onda i da dobijemo board lol
nedvedp
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 63


View Profile
March 07, 2018, 12:04:51 PM
 #3167

Dosta postova slabog kvaliteta na ovom podforumu.

Rasprava se uglavnom svodi na alternativne valute i price o svakakvim glupostima.
Ljudi zaboravljaju zašto Bitkoin postoji. Da menja svet.

Da bi menjali svet novi članovi moraju da se edukuju a ne samo da gledaju kako da zgrnu crkavicu i sanjaju o kripto bogatstvu.

Reših da pokrenem inicijativu i prevedem bitcoin org gde se nadam da će srpska raja provesti malo vremena da čita i uči, inače će se diskusija ovde i u globalu svoditi na svakojake gluposti.

Pa hajde, ako neko ima vremena, pridružite se da na Transifexu prevedemo sadžaj https://www.transifex.com/bitcoinorg/bitcoinorg/

Trenutnim tempom nadam se da ću za nedelju-dve prevesti osnovni deo sajta, ostaće dokumentacije za developere.

Umesto besmislenih postova neka svako otkucao po jedan paragaf i uradimo nešto dobro.

Ne zaboravite poentu cele ideje i pokreta. Zaslužite podforum umesto da kukate. Zdrava zajednica je potrebna za podforum, mi ga ternutno ne zaslužujemo.

Do sada sam preveo 71% glavnog sadržaja. Biće potrebne korekcije i modifikacije, ali napredujem dobro za sada. Ko želi i može da pomogne, pridružite se na transifex-u.
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 12:09:14 PM
 #3168

Dosta postova slabog kvaliteta na ovom podforumu.

Rasprava se uglavnom svodi na alternativne valute i price o svakakvim glupostima.
Ljudi zaboravljaju zašto Bitkoin postoji. Da menja svet.

Da bi menjali svet novi članovi moraju da se edukuju a ne samo da gledaju kako da zgrnu crkavicu i sanjaju o kripto bogatstvu.

Reših da pokrenem inicijativu i prevedem bitcoin org gde se nadam da će srpska raja provesti malo vremena da čita i uči, inače će se diskusija ovde i u globalu svoditi na svakojake gluposti.

Pa hajde, ako neko ima vremena, pridružite se da na Transifexu prevedemo sadžaj https://www.transifex.com/bitcoinorg/bitcoinorg/

Trenutnim tempom nadam se da ću za nedelju-dve prevesti osnovni deo sajta, ostaće dokumentacije za developere.

Umesto besmislenih postova neka svako otkucao po jedan paragaf i uradimo nešto dobro.

Ne zaboravite poentu cele ideje i pokreta. Zaslužite podforum umesto da kukate. Zdrava zajednica je potrebna za podforum, mi ga ternutno ne zaslužujemo.


https://www.transifex.com/pricing/

no thanks...
Do sada sam preveo 71% glavnog sadržaja. Biće potrebne korekcije i modifikacije, ali napredujem dobro za sada. Ko želi i može da pomogne, pridružite se na transifex-u.
nedvedp
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 63


View Profile
March 07, 2018, 12:13:24 PM
 #3169

Transifex je besplatan, gledaš pogrešne stvari, pridruži se i prijavi kao član tima i videćeš.
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 12:15:08 PM
 #3170

Transifex je besplatan, gledaš pogrešne stvari, pridruži se i prijavi kao član tima i videćeš.

besplatan je samo da probas...
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
March 07, 2018, 12:18:52 PM
 #3171


i kako onda i da dobijemo board lol

Nekada je raasprava dobra stvar , jer odrazava razlicita misljanje.
Netreba uvek planuti kao ja malopre. 

Ali uvek pobesnim kad mi spomenu osvedocene domace prevarante.



A sto se tice borda , definitivno bi bilo lakse raditi i uciti kada bi imali odvojene delove.
Ovako ko god da hoce nesto kvalitetno da nauci na srpskom delu foruma mora daa trazi i kopa u ovih 159 stranica,  neki kvalitetan post. 

Lisno sam na forum uveo preko 30 novih ljudi u zadnjih 3 meseca, i svi su bili u fazonu  nemogu ja da nadjem ovde informacije koje bi mu ulile poverenje u procitano.


ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
nedvedp
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 63


View Profile
March 07, 2018, 12:24:08 PM
 #3172

Transifex je besplatan, gledaš pogrešne stvari, pridruži se i prijavi kao član tima i videćeš.

besplatan je samo da probas...

Ako ne možeš pomoći nemoj širiti dezinformacije i pričati nešto što nisi proverio. Bitcoin org je kao i Bitkoin ,open-source projekat. Transifex naplacuje kompanijama a za open source projekte i dobrovoljce prevodioce - besplatan. Imaš FAQ, pa pročitaj. https://docs.transifex.com/faq/all#what-is-considered-an-open-csource-project
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 12:29:43 PM
 #3173

Transifex je besplatan, gledaš pogrešne stvari, pridruži se i prijavi kao član tima i videćeš.

besplatan je samo da probas...

Ako ne možeš pomoći nemoj širiti dezinformacije i pričati nešto što nisi proverio. Bitcoin org je kao i Bitkoin ,open-source projekat. Transifex naplacuje kompanijama a za open source projekte i dobrovoljce prevodioce - besplatan. Imaš FAQ, pa pročitaj. https://docs.transifex.com/faq/all#what-is-considered-an-open-csource-project

pa sto ga onda reklamiras? dovoljno je da ostavis link bitcoin.org i da kazes koji delovi da se prevode...
SuperSerb
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
March 07, 2018, 12:32:43 PM
 #3174

Pozdrav ljudi, može li neko da napiše koje su informacije o povlačenju novca zarađenog prodajom kriptovaluta iz inostranstva u Srbiju?
Konkretno, prodajom na CEX-u. Koje su regulative, ograničenja, porezi, itd.
Po meni, ovo je jedna od bitnijih tema, a ne vidim da se mnogo priča o njoj, ne samo na ovom forumu, već uopšteno u Srbiji.
Hvala puno unapred na bilo kakvim odgovorima!

Pozdrav i srećno kopanje.
nedvedp
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 63


View Profile
March 07, 2018, 12:36:32 PM
 #3175

Transifex je besplatan, gledaš pogrešne stvari, pridruži se i prijavi kao član tima i videćeš.

besplatan je samo da probas...a

Ako ne možeš pomoći nemoj širiti dezinformacije i pričati nešto što nisi proverio. Bitcoin org je kao i Bitkoin ,open-source projekat. Transifex naplacuje kompanijama a za open source projekte i dobrovoljce prevodioce - besplatan. Imaš FAQ, pa pročitaj. https://docs.transifex.com/faq/all#what-is-considered-an-open-csource-project

pa sto ga onda reklamiras? dovoljno je da ostavis link bitcoin.org i da kazes koji delovi da se prevode...

Izvini, ali da li ti uopšte čitaš šta pišem?

Gde si ti video reklamu u prevođenju open-source projekta?

Bitcoin org ima sistem a taj sitem funkcioniše preko transifexa jer se tako lakše rukovodi projektima.
Kada se prevođenje završi, može se podneti zahtev za bitcoin org na srpskom, što je i plan.

Očigledno da su ljudi od prevelikog broja affiliate linkova i gluposti koje se postuju ovde postali paranoični.

Uostalom, na github-u imaš dokumentaciju pa pročitaj. https://github.com/bitcoin-dot-org/bitcoin.org
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 12:37:52 PM
 #3176

Izvini, ali da li ti uopšte čitaš šta pišem?

Gde si ti video reklamu u prevođenju open-source projekta?

Bitcoin org ima sistem a taj sitem funkcioniše preko transifexa jer se tako lakše rukovodi projektima.
Kada se prevođenje završi, može se podneti zahtev za bitcoin org na srpskom, što je i plan.

Očigledno da su ljudi od prevelikog broja affiliate linkova i gluposti koje se postuju ovde postali paranoični.

Uostalom, na github-u imaš dokumentaciju pa pročitaj. https://github.com/bitcoin-dot-org/bitcoin.org

srecno onda, za ovo vreme prepucavanja bi preveo barem 4 stranice...
nedvedp
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 63


View Profile
March 07, 2018, 12:49:07 PM
 #3177

Niko se ovde ne prepucava, ali nemoj da obeshrabrujes ljude da pomognu i urade dobru stvar zbog toga što si neinformisan. Ne brini za mene projekat ću završiti sam ukoliko nema dobrovoljaca, što više ljudi - tačniji prevod i brže ćemo završiti

Ne treba ovde novi podforum, i ovaj treba ugasiti.
BookeyBitMan
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 3


View Profile
March 07, 2018, 12:55:39 PM
 #3178

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Dobro pitanje. Jel imamo uopste menjacnicu u Srbiji?

Nemas menjacnicu u Srbiji .
Ljudi obicno idu za Sloveniju lli Bec da bi podigli kes sa BTC automata . Ili Izmedju sebe zavrsavaju razmenu.

Ne siri lazne informacije ako nisi informisan!
https://ecd.rs/atms
Postoje automati u Srbiji.

Taj automat radi samo za kupovinu BTC ne za promenu iz BTC u FIAT ..  
Bas bi voleo da ovaj rus ili bilo ko drugi ode do tog autmata i proba da uzme kes is njega... 

POGOTOVO sto ECD.rs , meni licno nikad nije odgovrio na zahtev za promenu bTC-a i svaki put kada je pokusano kod njih da se zameni nije im radilo ovo ili ono, ili im je nepovoljan kurs bio .. To nije menjacnica to je sibicar. 

PS: AKO SU SLUCAJNO NESTO POPRAVILI U ZADNJIH mesec dva ok , ali u zadnjih 2-3 godine koliko ja znam za njih nikada nisu nista uradi do kraja i kvalitetno.  
PSS:  takodje i to sto su ih kupili neki  stranci  , pa su otvorili u Beogradu predstavnistvo,  gde im forex rade makedonci i bugari je tek posebna prica za ovu firmu..  



Sta je FIAT?!
Sto se tice automata nemam iskustva ali sto se tice trgovine preko sajta imam trenutno 30,000 RSD u transakcijama i sve su za podizanje. Svaka transakcija je izvrsena u roku od 4 sata, i da podrska im je za svaku pohvalu!
"AKO SU SLUCAJNO NESTO POPRAVILI U ZADNJIH mesec dva ok , ali u zadnjih 2-3 godine koliko ja znam za njih nikada nisu nista uradi do kraja i kvalitetno." Moja poslednja transkacija je pre par dana i naravno sve je proslo kao i do sada (perfektno).
To sto je vlasnik stranac a ne nas covek to nista ne menja, jedina bitna stvar je da je dostupna prodaja i kupovina u nasoj valuti.
Stvarno ne razumem neke ljude, ponudis im nesto dobro oni samo gledaju kako to da sabotiraju (nije dobro ovo nije dobro ono).
I da, da napomenem imaju novi dizajn! Smiley
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 02:31:17 PM
 #3179

Niko se ovde ne prepucava, ali nemoj da obeshrabrujes ljude da pomognu i urade dobru stvar zbog toga što si neinformisan. Ne brini za mene projekat ću završiti sam ukoliko nema dobrovoljaca, što više ljudi - tačniji prevod i brže ćemo završiti

Ne treba ovde novi podforum, i ovaj treba ugasiti.

Na 71% trazis pomoc Wink al pitanje dal si i dovoljno strucan da to zavrsis. Ako jesi prvi cu ti poslati zahvalnicu za posao koji realno treba ljudima koji slabije barataju engleskim. Sto se naseg borda tice nije na tebi da odlucujes da li treba ili ne.
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
March 07, 2018, 02:35:41 PM
 #3180

Здраво! Недавно сам се регистровао на овом форуму, и ја сам ухваћен свој одељак. Ја сам руски и увек односио са великом љубављу и поштовањем према Србији!
Реци развијају cryptocurrency у Србији, и да ли у Београду обменники fiat на cryptocurrency?
PS. Поруку сам писао у преводилац, дакле, молим вас, не строго судити  Smiley И још сам приметио да сам имао превод на ћирилицу, а ви пишите на латиници.

Dobro pitanje. Jel imamo uopste menjacnicu u Srbiji?

Nemas menjacnicu u Srbiji .
Ljudi obicno idu za Sloveniju lli Bec da bi podigli kes sa BTC automata . Ili Izmedju sebe zavrsavaju razmenu.

Ne siri lazne informacije ako nisi informisan!
https://ecd.rs/atms
Postoje automati u Srbiji.

Taj automat radi samo za kupovinu BTC ne za promenu iz BTC u FIAT ..  
Bas bi voleo da ovaj rus ili bilo ko drugi ode do tog autmata i proba da uzme kes is njega... 

POGOTOVO sto ECD.rs , meni licno nikad nije odgovrio na zahtev za promenu bTC-a i svaki put kada je pokusano kod njih da se zameni nije im radilo ovo ili ono, ili im je nepovoljan kurs bio .. To nije menjacnica to je sibicar. 

PS: AKO SU SLUCAJNO NESTO POPRAVILI U ZADNJIH mesec dva ok , ali u zadnjih 2-3 godine koliko ja znam za njih nikada nisu nista uradi do kraja i kvalitetno.  
PSS:  takodje i to sto su ih kupili neki  stranci  , pa su otvorili u Beogradu predstavnistvo,  gde im forex rade makedonci i bugari je tek posebna prica za ovu firmu..  



Sta je FIAT?!
Sto se tice automata nemam iskustva ali sto se tice trgovine preko sajta imam trenutno 30,000 RSD u transakcijama i sve su za podizanje. Svaka transakcija je izvrsena u roku od 4 sata, i da podrska im je za svaku pohvalu!
"AKO SU SLUCAJNO NESTO POPRAVILI U ZADNJIH mesec dva ok , ali u zadnjih 2-3 godine koliko ja znam za njih nikada nisu nista uradi do kraja i kvalitetno." Moja poslednja transkacija je pre par dana i naravno sve je proslo kao i do sada (perfektno).
To sto je vlasnik stranac a ne nas covek to nista ne menja, jedina bitna stvar je da je dostupna prodaja i kupovina u nasoj valuti.
Stvarno ne razumem neke ljude, ponudis im nesto dobro oni samo gledaju kako to da sabotiraju (nije dobro ovo nije dobro ono).
I da, da napomenem imaju novi dizajn! Smiley

fiat je fizicki novac (papirni i sl.) i termin se koristi kad se kripto valuta proda i prebaci na bankovne racune.
Pages: « 1 ... 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!