Bitcoin Forum
April 24, 2024, 03:30:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3026270 times)
itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1075


^ Will code for Bitcoins


View Profile
May 11, 2018, 11:33:04 AM
 #3481

A sta ako ameri zabrane ico-e i 0x pow mining postane nov nacin distribucije coina koji bi bili deljeni pomocu ico-a.Prosle godine ico shitine skupile preko 6 milijarde $ ove godine telegram vec sam prebacio preko 2 milijarde,nece ameri pustati tu divljinu jos dugo.Po meni je glavno pitanje kakvu vrstu chipa je bitmain razvio jer ako je u pitanju neka AI vrsta chipa(a rekli su vec da rade na ovome)koja moze da se reprogramira mining je gotov

Bitmain AI chip nema nikakve veze sa majningom, to je njihov pokusaj da udju na trziste machine learning hardvera. Ideja je da kad su vec dobili nVidiu na jednom trzistu mogu i na drugom potpuno razlicitom. Taj hardver se ne "reprogramira" nego sluzi za treniranje neuronskih mreza, kao sto sam rekao nema nikakvih dodirnih tacaka sa kriptovalutama.
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713972624
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713972624

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713972624
Reply with quote  #2

1713972624
Report to moderator
1713972624
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713972624

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713972624
Reply with quote  #2

1713972624
Report to moderator
1713972624
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713972624

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713972624
Reply with quote  #2

1713972624
Report to moderator
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
May 11, 2018, 01:01:02 PM
 #3482

A sta ako ameri zabrane ico-e i 0x pow mining postane nov nacin distribucije coina koji bi bili deljeni pomocu ico-a.Prosle godine ico shitine skupile preko 6 milijarde $ ove godine telegram vec sam prebacio preko 2 milijarde,nece ameri pustati tu divljinu jos dugo.Po meni je glavno pitanje kakvu vrstu chipa je bitmain razvio jer ako je u pitanju neka AI vrsta chipa(a rekli su vec da rade na ovome)koja moze da se reprogramira mining je gotov

Bitmain AI chip nema nikakve veze sa majningom, to je njihov pokusaj da udju na trziste machine learning hardvera. Ideja je da kad su vec dobili nVidiu na jednom trzistu mogu i na drugom potpuno razlicitom. Taj hardver se ne "reprogramira" nego sluzi za treniranje neuronskih mreza, kao sto sam rekao nema nikakvih dodirnih tacaka sa kriptovalutama.
E super hvala na objasnjenju u tom slucaju nismo bas skroz u problemu Smiley Sta mislis koji je sledeci algo na redu za asics(lyra)i koliko dugo devovi mogu da se bore u igri macke i misa sa bitmainom?Monero je izgleda asics free vec mesec dana
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
May 11, 2018, 01:25:10 PM
 #3483

Od novih nvidia modela mislim da nema nista u skorije vreme zbog gddr6 a i realno nemaju potrebu za njima.

www. techpowerup. com/gpudb/3224/geforce-gtx-1180

Počela 1180 da se pojavljuje po submit-ovanim rezultatima na benchmark sajtovima. Druga glasina je da je nVidija prestala da proizvodi 1080ti čipove jer 1180 izlazi uskoro i po performansama menja 1080ti.

A zašto je GDDR6 problem? Misliš da još nije krenula masovna proizvodnja u dovoljnim količinama?
Sanse da je nvidia leakovala performanse pre nego sto se NDA zavrsi skoro da ne postoje tako da ne bi puno verovao tim benchmark sajtovima,ja jos cekam 100 mhs vegu Grin Problem je valjda sa gddr6 memorijom jer navodno tek u junu mogu da krenu sa masovnom proizvodnjom,vise me zanima cena i da li ce msrp cena 1180ti biti manja od 1000$
CharlieCox
Member
**
Offline Offline

Activity: 212
Merit: 12


View Profile
May 11, 2018, 03:05:44 PM
 #3484

ja jos cekam 100 mhs vegu Grin

Ja bih i sa 70 MHs Vegom bio zadovoljan  Cool
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
May 11, 2018, 05:12:08 PM
 #3485

Pogledah zadnjih 10 stranica i primetih da niko nije pitao :

Šta se dešava sa lokalnim boardom.
Da li ljudi još uvek prate ovo https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013762.80

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1075


^ Will code for Bitcoins


View Profile
May 11, 2018, 06:18:41 PM
 #3486

A sta ako ameri zabrane ico-e i 0x pow mining postane nov nacin distribucije coina koji bi bili deljeni pomocu ico-a.Prosle godine ico shitine skupile preko 6 milijarde $ ove godine telegram vec sam prebacio preko 2 milijarde,nece ameri pustati tu divljinu jos dugo.Po meni je glavno pitanje kakvu vrstu chipa je bitmain razvio jer ako je u pitanju neka AI vrsta chipa(a rekli su vec da rade na ovome)koja moze da se reprogramira mining je gotov

Bitmain AI chip nema nikakve veze sa majningom, to je njihov pokusaj da udju na trziste machine learning hardvera. Ideja je da kad su vec dobili nVidiu na jednom trzistu mogu i na drugom potpuno razlicitom. Taj hardver se ne "reprogramira" nego sluzi za treniranje neuronskih mreza, kao sto sam rekao nema nikakvih dodirnih tacaka sa kriptovalutama.
E super hvala na objasnjenju u tom slucaju nismo bas skroz u problemu Smiley Sta mislis koji je sledeci algo na redu za asics(lyra)i koliko dugo devovi mogu da se bore u igri macke i misa sa bitmainom?Monero je izgleda asics free vec mesec dana

Oni idu sistematicno, u skladu sa market cap-om i obimom trgovanja na berzama, sta sledece bude na redu pravice ASIC za jedan po jedan algoritam. Ono sto moze da im delimicno pravi probleme su novi algoritmi koji koriste memoriju u ogromnim kolicinama (GB) umesto procesorske snage, kao sto je Cuckoo Cycle. I to nije neresivo, ali sadasnji ASIC-i ne koriste memoriju na taj nacin pa ce da im treba vise vremena. Takode su zanimljivi i PoW koji koriste prostor na disku, ali njih ima malo i mogu da dodaju podrsku za storage umesto da prave memorijske magistrale. Igra macke i misa sa proizvodjacima grafickih dok neko ne odustane, a nece skoro, previse je para u igri.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
May 11, 2018, 06:26:18 PM
 #3487

Pogledah zadnjih 10 stranica i primetih da niko nije pitao :

Šta se dešava sa lokalnim boardom.
Da li ljudi još uvek prate ovo https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013762.80

Apsolutno nista. Zato niko i nista ne prica o tome.
Malo su nas izignorisali.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
May 11, 2018, 08:19:29 PM
 #3488

Dali je neko video:

https://www.playup.com/ico/

i dali imate misljenje o ovom ICO?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
May 12, 2018, 02:45:54 PM
 #3489

A sta ako ameri zabrane ico-e i 0x pow mining postane nov nacin distribucije coina koji bi bili deljeni pomocu ico-a.Prosle godine ico shitine skupile preko 6 milijarde $ ove godine telegram vec sam prebacio preko 2 milijarde,nece ameri pustati tu divljinu jos dugo.Po meni je glavno pitanje kakvu vrstu chipa je bitmain razvio jer ako je u pitanju neka AI vrsta chipa(a rekli su vec da rade na ovome)koja moze da se reprogramira mining je gotov

Bitmain AI chip nema nikakve veze sa majningom, to je njihov pokusaj da udju na trziste machine learning hardvera. Ideja je da kad su vec dobili nVidiu na jednom trzistu mogu i na drugom potpuno razlicitom. Taj hardver se ne "reprogramira" nego sluzi za treniranje neuronskih mreza, kao sto sam rekao nema nikakvih dodirnih tacaka sa kriptovalutama.
E super hvala na objasnjenju u tom slucaju nismo bas skroz u problemu Smiley Sta mislis koji je sledeci algo na redu za asics(lyra)i koliko dugo devovi mogu da se bore u igri macke i misa sa bitmainom?Monero je izgleda asics free vec mesec dana

Oni idu sistematicno, u skladu sa market cap-om i obimom trgovanja na berzama, sta sledece bude na redu pravice ASIC za jedan po jedan algoritam. Ono sto moze da im delimicno pravi probleme su novi algoritmi koji koriste memoriju u ogromnim kolicinama (GB) umesto procesorske snage, kao sto je Cuckoo Cycle. I to nije neresivo, ali sadasnji ASIC-i ne koriste memoriju na taj nacin pa ce da im treba vise vremena. Takode su zanimljivi i PoW koji koriste prostor na disku, ali njih ima malo i mogu da dodaju podrsku za storage umesto da prave memorijske magistrale. Igra macke i misa sa proizvodjacima grafickih dok neko ne odustane, a nece skoro, previse je para u igri.
Znaci da ja ipak zadrzim svoje 1080ti Grin Video sam vec ovde nekoliko predloga gde se pominje 11gb kao buducnost mining,cak i ima jedan coin koji moze da se kopa samo sa minimum 8gb ali zaboravio sam tacno kako se zove
Dux2K
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 1000


Blocklancer - Freelance on the Blockchain


View Profile
May 12, 2018, 02:47:12 PM
 #3490

E aj ovako posto nas i rusa 300 miliona ko u svim zajebancijama.

Posto nisam toliko aktivan bio trudicu se da dajem od ovoga meseca pa nadalje d0 nekih 20-30 merita nasima naravno.

Malo cu Vam citati postove pa makar malo kreativni budite da svi dodjemo i da napredujemo i da se sa ovim novim sistemom poveca rank. Necu staviti ko je i sta je dobio ali cu se trudim da svima podelim i nekima po koji merit. Kontam ako to svi svakome uradimo za bar neki kvalitetan post mozemo svi imati bar 200 merita ako ne i vise.

Coinroll - Bitcoin Gambling

[fX665GSjkGyrckCzk]
examplens
Legendary
*
Online Online

Activity: 3262
Merit: 3147


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
May 12, 2018, 09:55:42 PM
 #3491

--snip.

Malo cu Vam citati postove pa makar malo kreativni budite da svi dodjemo i da napredujemo i da se sa ovim novim sistemom poveca rank. Necu staviti ko je i sta je dobio ali cu se trudim da svima podelim i nekima po koji merit. Kontam ako to svi svakome uradimo za bar neki kvalitetan post mozemo svi imati bar 200 merita ako ne i vise.

Bolje napravi neki post, gde ces nuditi "smerit review" ili kako god vec na srpskom.
Postujem tvoju ideju ali nisi dobro srocio, i ovako rizikujes da budes markiran da selektivno dajes merite ili podstices medjusobnu trgovinu. Nepitaj kako znam.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
May 12, 2018, 11:57:22 PM
 #3492

Želeo bih da trejdujem na Bitfinexu.

Kapiram da moram da krenem sa 10K+ dolara.

Video sam da imaju neki period od 6-8 nedelja verifikacije.

Šta me interesuje.

Pošto sam se reigstrovao. Kako se sada kreće to u realnosti.

Moram da položim 10k u dolarima ili kriptu i onda čekam 6-8 nedelja da bi mogao da trgujem?

Ako je neko skoro krenuo sa bitfinexom molio bih da mi napiše kako je išla procedura.


https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
May 13, 2018, 10:58:06 AM
 #3493

Hteo sam da javim da sam juce testirao

https://switcheo.exchange/

i da radi super. Nemoze da se poveze sa ledger nano s ali moze private key i JSON file i to radi. Po meni je lakse nego Eather Delta.

Dali neko zna koje kojnove ce da dodaju na ovaj NEO decentralizovanu berzu ?

PS: Danas i sutra cu da probam da ukapiram Radar i IDEX to su decentralizovane berze za ETH.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Cane1989
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 235
Merit: 102


View Profile
May 13, 2018, 07:21:17 PM
 #3494

Ima li nekih "ozbiljnijih" airdropova na forumu? Neki da su za preporuku. Nesto kao sto je bio airdrop za deep onion...

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
May 13, 2018, 11:55:35 PM
 #3495

A sta ako ameri zabrane ico-e i 0x pow mining postane nov nacin distribucije coina koji bi bili deljeni pomocu ico-a.Prosle godine ico shitine skupile preko 6 milijarde $ ove godine telegram vec sam prebacio preko 2 milijarde,nece ameri pustati tu divljinu jos dugo.Po meni je glavno pitanje kakvu vrstu chipa je bitmain razvio jer ako je u pitanju neka AI vrsta chipa(a rekli su vec da rade na ovome)koja moze da se reprogramira mining je gotov

Bitmain AI chip nema nikakve veze sa majningom, to je njihov pokusaj da udju na trziste machine learning hardvera. Ideja je da kad su vec dobili nVidiu na jednom trzistu mogu i na drugom potpuno razlicitom. Taj hardver se ne "reprogramira" nego sluzi za treniranje neuronskih mreza, kao sto sam rekao nema nikakvih dodirnih tacaka sa kriptovalutama.
E super hvala na objasnjenju u tom slucaju nismo bas skroz u problemu Smiley Sta mislis koji je sledeci algo na redu za asics(lyra)i koliko dugo devovi mogu da se bore u igri macke i misa sa bitmainom?Monero je izgleda asics free vec mesec dana

Oni idu sistematicno, u skladu sa market cap-om i obimom trgovanja na berzama, sta sledece bude na redu pravice ASIC za jedan po jedan algoritam. Ono sto moze da im delimicno pravi probleme su novi algoritmi koji koriste memoriju u ogromnim kolicinama (GB) umesto procesorske snage, kao sto je Cuckoo Cycle. I to nije neresivo, ali sadasnji ASIC-i ne koriste memoriju na taj nacin pa ce da im treba vise vremena. Takode su zanimljivi i PoW koji koriste prostor na disku, ali njih ima malo i mogu da dodaju podrsku za storage umesto da prave memorijske magistrale. Igra macke i misa sa proizvodjacima grafickih dok neko ne odustane, a nece skoro, previse je para u igri.
Znaci da ja ipak zadrzim svoje 1080ti Grin Video sam vec ovde nekoliko predloga gde se pominje 11gb kao buducnost mining,cak i ima jedan coin koji moze da se kopa samo sa minimum 8gb ali zaboravio sam tacno kako se zove


Ovako... Asici se prave da budu jaaaaaakoooooo jeftini. Problematika nastaje kada oni delovi koji su potrebni za asic nisu u domenu proizvođača. Sadašnje stanje garantuje da "normalan" algoritam ako na njega baci Bitmain koji ima iskustvo u svemu tome (a važi i za ostale proizvođače asica) znači sigirno napravljen asic.

Zadnji primer ti je asic za decret. Ono je ludilo. Donosio je do pre neki dan kad sam gledao preko 140$ dnevno.

Šta je sada problem baš za Bitmain. Kineske vlasti im više ne dozvoiljavaju da onako široko prave farme. To je sada tamo politička stvar, ko će da uzme pare i moć ali sa političke strane. E, pošto Bitmain ima moć da napravi asice a više ne može da kopa na ogromnoj skali kako je to već radio u zadnjih 4 godine onda su smislil sistem da sami kupuju koine i tako im dižu cenu za asic koji trenutno furaju da prodaju. Baš kao što se i dešava sa decretom. Kada isprodaju to što imaju okreću se sledećem koinu i ponavljau proces.

Ovde sam video i nekih asica koji se nigde ne prodaju. Nemački cbmimner i to više modela. Ljudi dođu, postave okrenu se i odu. Nema održavanja, super su napravljeni i oni uzimaju pare čisto na kopanje ništa levo desno, spekulacije na berzi i kinseka vlada.

Da se vratim. Ako je za asic potreban neki spicifičan deo a za novu genarciju asica će biti potreban a to je memorija, doći će u situaciju da zavise od proizvođača memorije a tu dolazimo do par imena kao što je recimo Samsung. Samsung je već debelo u razvoju svojih asica ali se ne zna dokle su stigli i kojim principom se kreću u tom razvoju. Da li prave asice kao što su i dosada bili da budu kadri da rade samo jednu stvar ili praktički prave super asic koji bi praktički bio računar namenjen za kopanje. U drugom slučaju imaćemo pravih problema jer to će biti potop čitavog rudarskog sveta koji se bazirao na kopanju pomoću grafičkih kartica i to onih koina koji su navodno bili asic proof.

Opet, zajednice mogu da na neki način da se bore menjam algoritama ali ako Samsung uspe u nameri sa Super Asicom onda je to kraj POW-a na način kako smo ga do sada znali.

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
May 14, 2018, 09:59:40 AM
 #3496

Ima li nekih "ozbiljnijih" airdropova na forumu? Neki da su za preporuku. Nesto kao sto je bio airdrop za deep onion...

Bolje ti je da ucestvujes u telegram bounty, em se lakse prijaviti, manje sranja traze, em lakse procenis da li je legitiman projekat, a bogami moze se nekad i vise zaraditi na telegram bounty nego na airdrop od istog tokena.
CharlieCox
Member
**
Offline Offline

Activity: 212
Merit: 12


View Profile
May 14, 2018, 01:55:47 PM
 #3497

...ako Samsung uspe u nameri sa Super Asicom onda je to kraj POW-a na način kako smo ga do sada znali.

Obruč se steže polako. Imali smo priliku da vidimo kako su Kinezi u tajnosti rudarili Monero, po nekim navodima -- od početka 2017. Teoretske procene su da je moguće napraviti iole fleksibilan fork-resistant ASIC koji bi bio oko 5x sporiji od sadašnjih Bitmain X3 ASICa. Dakle oko 44 KHs, što je i dalje stravično brzo i power efficient u odnosu na Vega grafičke kartice koje daju oko 2KHs po komadu uz potrošnju od 150W.

Ne bih imao ništa protiv ASICa da mogu da se kupe normalno. Ali ne mogu. Količine su male, prvo kupuju veliki igrači, najveći profit mazne onaj ko ih prvi dobije. Mali rudari obično izvise, jer dok dobiju svoje mašine, diff je toliko porastao da je pitanje hoće li postići ROI.

Kako se bude smanjivao broj PoW coina koji se mogu rudariti grafičkim karticama, tako će padati i profitabilnost jer se rudarska nagrada deli na veći broj rudara.
Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
May 14, 2018, 03:31:51 PM
 #3498

Želeo bih da trejdujem na Bitfinexu.

Kapiram da moram da krenem sa 10K+ dolara.

Video sam da imaju neki period od 6-8 nedelja verifikacije.

Šta me interesuje.

Pošto sam se reigstrovao. Kako se sada kreće to u realnosti.

Moram da položim 10k u dolarima ili kriptu i onda čekam 6-8 nedelja da bi mogao da trgujem?

Ako je neko skoro krenuo sa bitfinexom molio bih da mi napiše kako je išla procedura.



Ne.

Prvo. Ne žuri ti se. I ako izgleda da češ sve promašiti nečeš.
Ja ne trgujem tamo, tako da ni neznam tačno ali znam kako rade stvari na exchngima generalno.
Moj savjet je da se prvo verificiraš do takvog statusa da češ moći dignuti pare koje češ tamo položiš.  Verification teirs su najviše za koliko možeš dignuti na dan i na mjesec.  It što više to više se treba verificirati.   ima nekih exchana još na koje se ne treba ništa verificirati ako dižeš samo crypto i u malim ciframa.

Ako češ čekati 2 mijeseci to nije ništa. Neče se ništa promijniti do tada samo osim da češ ti biti pametniji i iskusniji ako češ sada 2 mijeseci čitati o crypti i se učiti.
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
May 14, 2018, 04:31:00 PM
 #3499

Ima li nekih "ozbiljnijih" airdropova na forumu? Neki da su za preporuku. Nesto kao sto je bio airdrop za deep onion...

Bolje ti je da ucestvujes u telegram bounty, em se lakse prijaviti, manje sranja traze, em lakse procenis da li je legitiman projekat, a bogami moze se nekad i vise zaraditi na telegram bounty nego na airdrop od istog tokena.

Jel moze neki primer koliko uopste zaradite kroz te airdropove?
Vidim da je to toliko popularno postalo, svaki dan dobijam 10 nekih novih besplatnih i s neba palih novaca.
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 14, 2018, 06:48:17 PM
 #3500

Jel moze neki primer koliko uopste zaradite kroz te airdropove?
Vidim da je to toliko popularno postalo, svaki dan dobijam 10 nekih novih besplatnih i s neba palih novaca.
Ja se airdropovima bavim od februara ove godine. U pocetku sam bio prilicno aktivan, ali je vremenom splasnuo entuzijazam. Nisam gubio vreme na biranje kvalitetnih airdropova, jer mi je bilo lakse i brze da se prijavim na sve na koje naletim. Ne znam na koliko sam se tacno airdropova prijavio, ali sam clan preko 100 Telegram grupa, pa se moze reci da sam se prijavio na preko 100 airdropova. Do sada sam zaradio (cuju se fanfare Smiley) - 50 USD. Vecina daje tokene kad se zavrsi ICO, pa postoji mogucnost da zaradim jos.
Etherscan mi prijavljuje 24 razlicita tokena u walletu, ali je vecina bezvredna. Od ovih 50 USD, tri tokena mi vrede oko 45 USD, a svi ostali malo vise od 5 USD.
Pages: « 1 ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!