Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:49:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3089079 times)
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
May 14, 2018, 10:07:52 PM
 #3501

Jel moze neki primer koliko uopste zaradite kroz te airdropove?
Vidim da je to toliko popularno postalo, svaki dan dobijam 10 nekih novih besplatnih i s neba palih novaca.
Ja se airdropovima bavim od februara ove godine. U pocetku sam bio prilicno aktivan, ali je vremenom splasnuo entuzijazam. Nisam gubio vreme na biranje kvalitetnih airdropova, jer mi je bilo lakse i brze da se prijavim na sve na koje naletim. Ne znam na koliko sam se tacno airdropova prijavio, ali sam clan preko 100 Telegram grupa, pa se moze reci da sam se prijavio na preko 100 airdropova. Do sada sam zaradio (cuju se fanfare Smiley) - 50 USD. Vecina daje tokene kad se zavrsi ICO, pa postoji mogucnost da zaradim jos.
Etherscan mi prijavljuje 24 razlicita tokena u walletu, ali je vecina bezvredna. Od ovih 50 USD, tri tokena mi vrede oko 45 USD, a svi ostali malo vise od 5 USD.

Uh, to je stvarno beda. Kako imate volje da se prijavljujete na njih.
1715392182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715392182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715392182
Reply with quote  #2

1715392182
Report to moderator
1715392182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715392182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715392182
Reply with quote  #2

1715392182
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715392182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715392182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715392182
Reply with quote  #2

1715392182
Report to moderator
1715392182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715392182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715392182
Reply with quote  #2

1715392182
Report to moderator
1715392182
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715392182

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715392182
Reply with quote  #2

1715392182
Report to moderator
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
May 15, 2018, 07:43:10 PM
 #3502

Koliko vidim airdrop nije bas interesantan ovog momenata za zaradu.
Cak vise ni bounty nedaje rezlutate. Bare ne kao nekad ranije.

Mada nisam ni na naleteo na neki kvalitetan bounty u zadnje vreme , sve se svodi na telegram..

Jel neko korisiti platform EARN za zaradu ? Ako zeli da se registruje evo moj ref.  (https://earn.com/nmalisa/referral/?a=uvmkbraxnd3hwfju) ali nisam siguran moze li to doneti neki novac ili ne .. Ja sam do sada samo nekih 20$ odatle povukao 

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
May 15, 2018, 08:08:14 PM
 #3503

Od airdropova mislim da nema leba sto bi se reklo ali od bountija i moze da se zivi jos ko je napravio 10 profila na vreme sad i nije toliko lose,trenutno u zavisnosti od ranka profila moze da se uzme oko nekih 300-500$ mesecno prosek po profilu.Veci problem je koji tacno projekat izabrati a da ce se isplatiti na kraju odnosno da ico ne propadne,trenutno sam najvise uzeo na idex bounty tu su 5 profila uzela oko 1500$ svaki za manje od dva meseca spamovanja na forumu.Sada je malo teze raditi vise profila na 1 bounty jer pocinju da traze da se popuni KYC pre nego sto podele tokene,dok drugi na primer su kvarni i zakljucaju distribuciju bounty tokena pomocu smart contracta na 6-12 meseca bez da obaveste ucesnike(negde pise u white papper-u ali ko to realno cita)
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
May 15, 2018, 08:16:47 PM
 #3504

Aj ako ti nije tesko napisi neku listu bouty-a koji bi mogli biti korisni.
Ja ili neznam gde da gledam ili jednostavno nisam dovoljno online da bih ih video Sad

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
zdeni82
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 912
Merit: 505


View Profile
May 15, 2018, 08:21:48 PM
 #3505

Aj ako ti nije tesko napisi neku listu bouty-a koji bi mogli biti korisni.
Ja ili neznam gde da gledam ili jednostavno nisam dovoljno online da bih ih video Sad

Pogledaj ovde https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CiQRYU3JJyUnekC77DCG_7OgVUCeZy9l9KLaCaEwSik/htmlview?sle=true#gid=0
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
May 15, 2018, 08:36:19 PM
 #3506

Aj ako ti nije tesko napisi neku listu bouty-a koji bi mogli biti korisni.
Ja ili neznam gde da gledam ili jednostavno nisam dovoljno online da bih ih video Sad
Trenutno radim traxia vise profila,creator ai,the abyss(sutra se zavrsava)blockshipping,xyo network(ili tako nesto)singularitynet,imam mislim jos 2 ali sam i zaboravio koje su tacno u pitanju.Generalno bacim pogled jednom mesecno koji ico krece taj mesec i u koji bi ulozio eth(ovako samo ulazem vreme)imas vise sajtova koji ih prate tu google pomaze,a mozes i drugu metodu da koristis a to je da bacis pogled u teme kojie imaju 50+ stranica jer one obicno sluze za shit posting i tu skoro svako nosi signature za neki ico
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
May 15, 2018, 09:07:39 PM
 #3507

Aj ako ti nije tesko napisi neku listu bouty-a koji bi mogli biti korisni.
Ja ili neznam gde da gledam ili jednostavno nisam dovoljno online da bih ih video Sad

Pogledaj ovde https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CiQRYU3JJyUnekC77DCG_7OgVUCeZy9l9KLaCaEwSik/htmlview?sle=true#gid=0

Hvala za ovo ,  deluje obecavajuce , samo da se malko upoznam sa pojektima . 
U svakom slucaju kao Jr. m  moracu da malko vise kuckam  Smiley

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 15, 2018, 09:33:45 PM
 #3508

Kako vi sa vise profila uspevate da ispisete tolike postove? Meni i ovih 15 nedeljno oduzima puno vremena. Doduse, ja stvarno citam sta pise pre nego sto odgovorim Smiley
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
May 15, 2018, 10:25:25 PM
 #3509

Ma to je najmanji problem,nekad odem na teme koje imaju preko 50 stranica i samo copy/paste neki prethodni post(od pre mesec dana neki post sto niko nece da provali da je kopiran)a nekada i sam napravim temu gde se raspravljam sam sa sobom preko alt profila Grin Jedino kad bas nemam motivaciju idem po ann temama i spamujem kao bot za velikog vodju na blicu-svaka cast xyz coinu za samo 2 godine je spasao ekonomiju xyz zemlje zaposlio milione i podigao bdp na nivo nemacke Grin Generalno se trudim da ne spamujem sa starijim nalozima vec da pisem nesto pametno dok na ove koji su manji rank niko i ne obraca paznju
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
May 15, 2018, 11:15:10 PM
 #3510

Botu!

 Grin

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
May 15, 2018, 11:18:41 PM
 #3511

Želeo bih da trejdujem na Bitfinexu.

Kapiram da moram da krenem sa 10K+ dolara.

Video sam da imaju neki period od 6-8 nedelja verifikacije.

Šta me interesuje.

Pošto sam se reigstrovao. Kako se sada kreće to u realnosti.

Moram da položim 10k u dolarima ili kriptu i onda čekam 6-8 nedelja da bi mogao da trgujem?

Ako je neko skoro krenuo sa bitfinexom molio bih da mi napiše kako je išla procedura.



Ne.

Prvo. Ne žuri ti se. I ako izgleda da češ sve promašiti nečeš.
Ja ne trgujem tamo, tako da ni neznam tačno ali znam kako rade stvari na exchngima generalno.
Moj savjet je da se prvo verificiraš do takvog statusa da češ moći dignuti pare koje češ tamo položiš.  Verification teirs su najviše za koliko možeš dignuti na dan i na mjesec.  It što više to više se treba verificirati.   ima nekih exchana još na koje se ne treba ništa verificirati ako dižeš samo crypto i u malim ciframa.

Ako češ čekati 2 mijeseci to nije ništa. Neče se ništa promijniti do tada samo osim da češ ti biti pametniji i iskusniji ako češ sada 2 mijeseci čitati o crypti i se učiti.

Više bi mi značilo da si napisao odgovor na moje pitanje...

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
May 16, 2018, 05:02:59 AM
 #3512

Ne mogu sve da citam od posledni put kad sam bio al' videh covek dao retko lepu incijativu...

Pa hajde, ako neko ima vremena, pridružite se da na Transifexu prevedemo sadžaj https://www.transifex.com/bitcoinorg/bitcoinorg/

...al ga oma napali... hahahahha.. Srbija! Smiley

fiat je fizicki novac (papirni i sl.) i termin se koristi kad se kripto valuta proda i prebaci na bankovne racune.

Fiat ne znaci papirni novac i ne koristi se samo u kripto svetu.

Fiat valuta je valuta koju je izdala neka drzava i koja je podrzana zlatnim rezervama. To poslednje je samo u teoriji od kad Kenedija roknuse.

Skolovanom ekonomisti sam za opkladu u njegovoj knjizi nasao taj termin i sta znaci. Kapiram da 99% njih, ekonomista, bankara, nemaju pojma ni sta fiat valuta znaci, a kamoli kako uopste funkcioni sistem u kojem oni zapravo rade i koji predstavljaju.

.......

e dalje sam preskocio sve...

Reko cisto da se javim da sam ziv sa pozdravima i pjesmom "I kripto je jos uvjek ziv" i snikom sekrana Tongue



Pozdrav kripto-botovima Srbije!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
drmasa
Member
**
Offline Offline

Activity: 270
Merit: 10


View Profile
May 16, 2018, 07:20:45 PM
 #3513

Hteo sam da javim da sam juce testirao

https://switcheo.exchange/

i da radi super. Nemoze da se poveze sa ledger nano s ali moze private key i JSON file i to radi. Po meni je lakse nego Eather Delta.

Dali neko zna koje kojnove ce da dodaju na ovaj NEO decentralizovanu berzu ?

PS: Danas i sutra cu da probam da ukapiram Radar i IDEX to su decentralizovane berze za ETH.

Od IDEX za malo u vise navrata da dobijem mozdani udar! Ne preporucujem nikom. Sporo kao dial up internet i jos oce da kresuje s vremena na vreme.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
May 16, 2018, 08:50:43 PM
 #3514

Hteo sam da javim da sam juce testirao

https://switcheo.exchange/

i da radi super. Nemoze da se poveze sa ledger nano s ali moze private key i JSON file i to radi. Po meni je lakse nego Eather Delta.

Dali neko zna koje kojnove ce da dodaju na ovaj NEO decentralizovanu berzu ?

PS: Danas i sutra cu da probam da ukapiram Radar i IDEX to su decentralizovane berze za ETH.

Od IDEX za malo u vise navrata da dobijem mozdani udar! Ne preporucujem nikom. Sporo kao dial up internet i jos oce da kresuje s vremena na vreme.

Ja sam uspeop da kupim BABB (BAX) na IDex ali si upravu muka neverovatna ali je malo bolje od EtherDelta. Inace ima najgori decentralizovana berza a to je Crypto-bride 3 dana sam je mucio da pipim za master node GigiWage (wage) vecinana nodova neradi jutros sam uspeo da kupim zadnjih 3000 jeftinije da dopunim za masternode sve ide usporeno ali sam sve skino koristio sam web varijantu ali imaju i desktop ali kada sam probo nije bilo nodova i nista nije radilo. Katastrofa jedna ali to je jedino gde imaju jeftine Wage pa sam moro da se mucim. Sada se nadam da nije prevara ko onaj sto su mre pre 2-3 meseca sjebali i ukrali BTC ovde par wallet radi probo sam slanje primanje i radilo je. Iduce nedelje cu da probam da namestim masternode moracu da cekam da mi slegne prvo stress od crypto bridga. Inace od decentralizovanih ovaj neo mi je najbrzi i najednostaviniji na njemu sam kupo malo switcheo tokene i ai naki nov i drzim na ledjeru nano s (neon novcanik).

Tolliko za sada ako vidite nesto novo riskantno pustite mi PM dacu vam 10 evra u niki kojn ako kupim za dojavu (njverovatnije elektornijum jer ih imam previse.

Pozdrav.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
May 16, 2018, 09:58:37 PM
 #3515

Želeo bih da trejdujem na Bitfinexu.

Kapiram da moram da krenem sa 10K+ dolara.

Video sam da imaju neki period od 6-8 nedelja verifikacije.

Šta me interesuje.

Pošto sam se reigstrovao. Kako se sada kreće to u realnosti.

Moram da položim 10k u dolarima ili kriptu i onda čekam 6-8 nedelja da bi mogao da trgujem?

Ako je neko skoro krenuo sa bitfinexom molio bih da mi napiše kako je išla procedura.



Ne.

Prvo. Ne žuri ti se. I ako izgleda da češ sve promašiti nečeš.
Ja ne trgujem tamo, tako da ni neznam tačno ali znam kako rade stvari na exchngima generalno.
Moj savjet je da se prvo verificiraš do takvog statusa da češ moći dignuti pare koje češ tamo položiš.  Verification teirs su najviše za koliko možeš dignuti na dan i na mjesec.  It što više to više se treba verificirati.   ima nekih exchana još na koje se ne treba ništa verificirati ako dižeš samo crypto i u malim ciframa.

Ako češ čekati 2 mijeseci to nije ništa. Neče se ništa promijniti do tada samo osim da češ ti biti pametniji i iskusniji ako češ sada 2 mijeseci čitati o crypti i se učiti.

Više bi mi značilo da si napisao odgovor na moje pitanje...

Zasto insistiras na Bitfinexu? Iskreno nisam ni cuo za njih, ali bez obzira.
U principu ti bi trebalo da mozes trgovati odmah po registraciji. Sama verifikacija je uglavnom potrebna zbog isplate tj. withdraw-a.
Manje vise sve menjacnice rade bez obzira na kolicinu sa kojom trgujes, tj mozes da radis i sa 100$-200$ ili 1000$ nije nuzno da udjes sa 10k. Naravno veca mogucnost zarade je sa vecim brojevima, ali i obrnuto (mislim na gubitak).
Opet, nisam siguran za Bitfinex, ali znam da sve ostale menjacnice dozvoljavaju trgovinu i pre verifikacije
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
May 16, 2018, 11:52:39 PM
 #3516

Oce covek da izgubi pare na margin trade pusti ga Grin Bitffinex je jedini koji ima volume za to(sem bitmex-a ali nece da zavrsi na onom twitter botu-@BitmexRekt sto pokazuje koga su sve likvidirali)Joes baci pogled na kraken oni su valjda isto ubacili margin trade a mislim da nemaju 10k limit za nove
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
May 17, 2018, 02:40:19 AM
 #3517

Oce covek da izgubi pare na margin trade pusti ga Grin Bitffinex je jedini koji ima volume za to(sem bitmex-a ali nece da zavrsi na onom twitter botu-@BitmexRekt sto pokazuje koga su sve likvidirali)Joes baci pogled na kraken oni su valjda isto ubacili margin trade a mislim da nemaju 10k limit za nove

Ako zelis na margin nebi preporucio. Ja sam par puta izgubio 100% ali je par hiljade evra ali sam 80% puta zaradio i ukupno primam ko zapadnu platu trgujuci na malim berzama cak mi je binance i kukoin blokoro ponovo racun jer mi gogle autentication ne radi pa cu morati ponovo verifikaciju i zato se polako prebacujem na decentralizovane berze da izbegnem ove jebaze muka mi je od njih. zarobili su mi novac ali open na ledjer i nekoliko lokalnih ko iota, nano, lisk itd.. to je sve lokalno i backapovano i tu mi je zarada.

cim decentralizovane berze podignu volume a mislim da ce prvo na Neo onda tu cemo moci lepo da trgujemo. Ali moj savet moj riskirati na margin. toliko i sretno sa trgovanjem.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
drmasa
Member
**
Offline Offline

Activity: 270
Merit: 10


View Profile
May 17, 2018, 04:46:50 AM
 #3518

Ako zelis na margin nebi preporucio. Ja sam par puta izgubio 100% ali je par hiljade evra ali sam 80% puta zaradio i ukupno primam ko zapadnu platu trgujuci na malim berzama cak mi je binance i kukoin blokoro ponovo racun jer mi gogle autentication ne radi pa cu morati ponovo verifikaciju i zato se polako prebacujem na decentralizovane berze da izbegnem ove jebaze muka mi je od njih. zarobili su mi novac ali open na ledjer i nekoliko lokalnih ko iota, nano, lisk itd.. to je sve lokalno i backapovano i tu mi je zarada.

cim decentralizovane berze podignu volume a mislim da ce prvo na Neo onda tu cemo moci lepo da trgujemo. Ali moj savet moj riskirati na margin. toliko i sretno sa trgovanjem.

Ti imas razne cudne informacije koje nigde drugo ne procitam. Da li si pokrenuo neki crypto newsletter kao sto si najavljivao? Svasta nesto zagrebes ali u postovima je to samo povrsinski, jel ima negde gde diskutujes o cryptu neki diskord telegram itd...
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
May 17, 2018, 10:40:50 AM
 #3519

Ako zelis na margin nebi preporucio. Ja sam par puta izgubio 100% ali je par hiljade evra ali sam 80% puta zaradio i ukupno primam ko zapadnu platu trgujuci na malim berzama cak mi je binance i kukoin blokoro ponovo racun jer mi gogle autentication ne radi pa cu morati ponovo verifikaciju i zato se polako prebacujem na decentralizovane berze da izbegnem ove jebaze muka mi je od njih. zarobili su mi novac ali open na ledjer i nekoliko lokalnih ko iota, nano, lisk itd.. to je sve lokalno i backapovano i tu mi je zarada.

cim decentralizovane berze podignu volume a mislim da ce prvo na Neo onda tu cemo moci lepo da trgujemo. Ali moj savet moj riskirati na margin. toliko i sretno sa trgovanjem.

Ti imas razne cudne informacije koje nigde drugo ne procitam. Da li si pokrenuo neki crypto newsletter kao sto si najavljivao? Svasta nesto zagrebes ali u postovima je to samo povrsinski, jel ima negde gde diskutujes o cryptu neki diskord telegram itd...

Nisam iamo sam puno posla za klijente zadna 3 meseca nisam puno ni pazio kripto ali zavrsavam sada pa cu da se bacim na krpto ponovo. Veleo bih newletter da napravim ali neznam kako anonimno da naprvim blog na internet jer ICAN terra da das pravo ime, telefon i adresu dali ima nesto kao steemit ali za blog da moze da bude anonimno?

PS: Ako budem napravio newletter bice na Engleskom a ne Srpskom da bih mogao da dobijem donacije da pokrijem troskove mog vremena (cisto sumnjam da cu dobiti dovoljno donacija od par nasih ljudi). Videcemo mozda je bolje samo trgovati i to je to nisam siguran...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
The100CASINO
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 0


View Profile WWW
May 17, 2018, 11:30:35 AM
 #3520

Pozdravljeni!

Trenutno delamo na Gambling projektu, ki bo ponujal 100% Provably-fair gambling na unikaten način.

Bitcointalk thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3414735.0

Zanima nas vaše mnenje o projektu oziroma, če smo kaj naredili narobe ali pa bi lahko katero stvar izboljšali.
Prav tako smo odprti za sodelovanja ter investicije:

Email: thecasin0@protonmail.com

The100Casino.com
Pages: « 1 ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!