Bitcoin Forum
April 20, 2024, 04:06:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 [181] 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3006699 times)
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
June 09, 2018, 11:38:51 AM
 #3601

Jel neko moze,ako zna da mi objasni u 3-4 koraka kako da prodam tokene na ForkDelti i da ih pretvorim u Etherijum?
Najbolje je da odgledas neki guide na yt da vidis kako sve to izgleda u praksi i objasnjeno korak po korak,tipa ovako nesto(link ispod)Generalno na vecini tih dex berzi ti je lakse da ih koristis pomocu metamask add on na mozili
https://www.youtube.com/watch?v=HgVPMB_o6YE
Hvala ti na ovome,dobio sam neke tokene,tipa vrednost 70$ vidim sve je u padu pa ajde da prodam,da izvucem neku pristojnu sumu
Hvala jos jednom

Samo nemoj da se uplašiš prilikom withdraw da prebačeni coin ne stiže.
Desi se da putuje i nekoliko dana iako je namešten dosta veliki gwei.

Video sam,ali nisam dugo cekao sto se tice toga,mozda manje od jedan dan
Vidi se bag,nije bas sve cisto ali sam uspeo,jos jednom zahvaljujem ti se na ovome,naucio sam nesto novo Smiley
1713586012
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713586012

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713586012
Reply with quote  #2

1713586012
Report to moderator
1713586012
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713586012

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713586012
Reply with quote  #2

1713586012
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713586012
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713586012

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713586012
Reply with quote  #2

1713586012
Report to moderator
1713586012
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713586012

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713586012
Reply with quote  #2

1713586012
Report to moderator
1713586012
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713586012

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713586012
Reply with quote  #2

1713586012
Report to moderator
jovan85
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1239
Merit: 562


View Profile
June 09, 2018, 02:51:04 PM
 #3602

Jel neko moze,ako zna da mi objasni u 3-4 koraka kako da prodam tokene na ForkDelti i da ih pretvorim u Etherijum?

Treba da prebacis tokene na forkdelta adresu, ali isto tako treba da prebacis i nesto ethereuma. To mozes da uradis i ako importujes json file od tvoje eth adrese(sto licno ne preporucujem, jer na taj nacin kompromitujes bezbednost)
Zatim radis "transfer", to ti je prebacivanje sa tvoje adrese u foorkdelta trading deo (za to je potrebno eth). Sledeci korak je prodaja, to nadam se znas kako funkcionise.
Posle prodaje radis kontra transfer pa withdraw na adresu gde zelis ethereum da posaljes.


Nisam ni znao da imamo moderatora..sto njega niko nije pitao da li mozemo da dobijemo svoj board?Za ovaj ico ne bih komentarisao sada je izgleda popularno da se doda u nazivu AI i da se stancuje ico u velikom broju kao da erc20 shitcoin moze da uradi nesto sto nvidia ne moze Undecided

Nemamo moderatora, odakle to?



Molio bih moderatora da ne obrise moj post, jel ne moze se otvoriti nova tema , pa zato postujem ovako.menadzer ovog tokena insistira da je post na bicointalku iako sam ja prevod postavio na bicoingardenu.Unapred Hvala

Ovo sto si postavio, deluje kao Hrvatski prevod. U sustini razumemo mi to ovde, ali ako nije licno tvoj prevod, mozda nije pametno da tako postavljas.

Jeste moj prevod, ja sam prvo postovao na bitcoingardenu: https://bitcoingarden.org/forum/index.php?topic=38997.msg286210#msg286210
Ali njihov menadzer mi je rekao da mora biti ovde.
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
June 09, 2018, 03:03:28 PM
 #3603

Jel neko moze,ako zna da mi objasni u 3-4 koraka kako da prodam tokene na ForkDelti i da ih pretvorim u Etherijum?

Treba da prebacis tokene na forkdelta adresu, ali isto tako treba da prebacis i nesto ethereuma. To mozes da uradis i ako importujes json file od tvoje eth adrese(sto licno ne preporucujem, jer na taj nacin kompromitujes bezbednost)
Zatim radis "transfer", to ti je prebacivanje sa tvoje adrese u foorkdelta trading deo (za to je potrebno eth). Sledeci korak je prodaja, to nadam se znas kako funkcionise.
Posle prodaje radis kontra transfer pa withdraw na adresu gde zelis ethereum da posaljes.


Nisam ni znao da imamo moderatora..sto njega niko nije pitao da li mozemo da dobijemo svoj board?Za ovaj ico ne bih komentarisao sada je izgleda popularno da se doda u nazivu AI i da se stancuje ico u velikom broju kao da erc20 shitcoin moze da uradi nesto sto nvidia ne moze Undecided

Nemamo moderatora, odakle to?



Molio bih moderatora da ne obrise moj post, jel ne moze se otvoriti nova tema , pa zato postujem ovako.menadzer ovog tokena insistira da je post na bicointalku iako sam ja prevod postavio na bicoingardenu.Unapred Hvala

Ovo sto si postavio, deluje kao Hrvatski prevod. U sustini razumemo mi to ovde, ali ako nije licno tvoj prevod, mozda nije pametno da tako postavljas.

Jeste moj prevod, ja sam prvo postovao na bitcoingardenu: https://bitcoingarden.org/forum/index.php?topic=38997.msg286210#msg286210
Ali njihov menadzer mi je rekao da mora biti ovde.

Ma ok, samo sam video da ima ijekavice u tekstu. Samo sugestija, jer je opsti fajt sa copy/paste poslovima
Miaci
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
June 10, 2018, 07:20:15 PM
 #3604

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja, nadam se

da cemo razmenjivati korisne informacije. Prvenstveno me interesuju altcoins i kratkorocni trading...
CharlieCox
Member
**
Offline Offline

Activity: 212
Merit: 12


View Profile
June 10, 2018, 07:24:19 PM
 #3605

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja

Dobro došla! Ah, maj 2017... odlična berba.

Kako ti ide swing i day trading?
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
June 10, 2018, 08:15:21 PM
 #3606

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja, nadam se

da cemo razmenjivati korisne informacije. Prvenstveno me interesuju altcoins i kratkorocni trading...
Dobro nam dosla. Moze se naci korisnih informacija ovde, ali je problem sto su sve u jednoj temi, pa je previse "suma" i nije lako pronaci zeljenu informaciju i pratiti diskusiju. Dosta nas posecuje i "komsijski" deo foruma, jer je pregledniji.
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
June 11, 2018, 12:52:48 AM
 #3607

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja, nadam se

da cemo razmenjivati korisne informacije. Prvenstveno me interesuju altcoins i kratkorocni trading...
Dobro nam dosla. Moze se naci korisnih informacija ovde, ali je problem sto su sve u jednoj temi, pa je previse "suma" i nije lako pronaci zeljenu informaciju i pratiti diskusiju. Dosta nas posecuje i "komsijski" deo foruma, jer je pregledniji.
definitivno je tako, ja sam sada prvi put na nashoj stranici i ne mogu da verujem da je ovako skromno, shta li bi rekla ana brnabic da vidi ovo :-(

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
June 12, 2018, 12:26:05 AM
 #3608

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja, nadam se

da cemo razmenjivati korisne informacije. Prvenstveno me interesuju altcoins i kratkorocni trading...
Dobro nam dosla. Moze se naci korisnih informacija ovde, ali je problem sto su sve u jednoj temi, pa je previse "suma" i nije lako pronaci zeljenu informaciju i pratiti diskusiju. Dosta nas posecuje i "komsijski" deo foruma, jer je pregledniji.
definitivno je tako, ja sam sada prvi put na nashoj stranici i ne mogu da verujem da je ovako skromno, shta li bi rekla ana brnabic da vidi ovo :-(

Rekla bi:

"Moja deca"?

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
June 12, 2018, 12:34:01 AM
 #3609

Sta te tacno interesuje? Radim signature campanju preko Bounty Hive-a, posto oni vode Productivist kampanju. Ucinilo mi se da je zanimljiv projekat i da bi mogao da uspe, pa cu cuvati tokene, ako ih uopste dobijem, a to cu verovatno znati veceras kada popricam sa ovima iz Bounty hive-a posto su nesto krenuli da me muntaju.

Izvini što se nisam ranije zahvalio za odgovor. Imam ludilo ovde.

Šta je na kraju ispalo sa ovim iz Bounty Hive-a.

Jel si zadovoljan?

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
cryptomak
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 275
Merit: 7


View Profile
June 12, 2018, 01:49:00 PM
 #3610

Pozdrav ljudi!

Ja sam tek sad skontao da ovde postoji lokalni odsek!!  Cheesy

Koga zanimaju perspektini altovi neka baci pogled na Safex !
Ja sam hodler vec neko vreme...
Inace, oni prave dogadjaje u Beogradu i ovo je jedan od sledeceih: https://www.meetup.com/Belgrade-Crypto-Community/events/251262193/

Navodno ce prezentovati svoj wallet i tom prilikom deliti free coine.
cryptomak
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 275
Merit: 7


View Profile
June 12, 2018, 01:50:17 PM
 #3611

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja, nadam se

da cemo razmenjivati korisne informacije. Prvenstveno me interesuju altcoins i kratkorocni trading...
Dobro nam dosla. Moze se naci korisnih informacija ovde, ali je problem sto su sve u jednoj temi, pa je previse "suma" i nije lako pronaci zeljenu informaciju i pratiti diskusiju. Dosta nas posecuje i "komsijski" deo foruma, jer je pregledniji.

Kako mi mozemo da organizujemo ''preglediniji'' forum? Smiley
ALF01
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
June 12, 2018, 03:15:44 PM
 #3612

Pozz drugari,

Meni tek nista nije jasno. xDDD
Usao sam u pricu sa nicehashom i jednom nvidiom gtx1060 od prosle nedelje. Sada sam poceo da pratim neki forum slicno kao deeponion pa razmisljam kako i sta dalje, ima neko neke predloge,sugestije,iskustva?
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
June 12, 2018, 04:52:27 PM
 #3613

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja, nadam se

da cemo razmenjivati korisne informacije. Prvenstveno me interesuju altcoins i kratkorocni trading...
Dobrodosla,veoma nam je zanimljivo ovde,cak ne mozemo da napravimo svoj board da bi bilo preglednije,ali sta je tu je Cheesy
Kad god imas nesto zanimljivo ti postavi ovde Smiley
vjevremovic
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
June 12, 2018, 06:10:07 PM
 #3614

Cao svima,

Ne znam da li je ekipa ovde vec cula za Token Bubbles (www.tokenbubbles.com) sajt za listing ICO-ova koji smo radili?
No, postavili smo zvanicnu objavu ovde na forum, pa ako ima ljudi kojima se svijda i hoce da komentarisu, mozemo ovde da pricamo, a mozda je najbolje tamo na announcementu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4461156

Hvala i veliki pozdrav
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
June 12, 2018, 06:45:59 PM
 #3615

Pozdrav svima, nova sam na forumu, prelistala sam temu od pocetka do kraja, u kripto svetu sam od proslog maja, nadam se

da cemo razmenjivati korisne informacije. Prvenstveno me interesuju altcoins i kratkorocni trading...
Dobro nam dosla. Moze se naci korisnih informacija ovde, ali je problem sto su sve u jednoj temi, pa je previse "suma" i nije lako pronaci zeljenu informaciju i pratiti diskusiju. Dosta nas posecuje i "komsijski" deo foruma, jer je pregledniji.

Kako mi mozemo da organizujemo ''preglediniji'' forum? Smiley
Nikako, ili gotovo nikako. Problem je sto u jednom threadu treba da pisemo o svim lokalnim temama (menjacnice, porez, hardver...), plus sto treba da delimo korisne informacije globalnog karaktera. Treba odrzavati temu "zivom", ali na neku organizaciju mozemo zaboraviti.
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
June 13, 2018, 12:42:31 AM
 #3616

Cao svima,

Ne znam da li je ekipa ovde vec cula za Token Bubbles (www.tokenbubbles.com) sajt za listing ICO-ova koji smo radili?
No, postavili smo zvanicnu objavu ovde na forum, pa ako ima ljudi kojima se svijda i hoce da komentarisu, mozemo ovde da pricamo, a mozda je najbolje tamo na announcementu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4461156

Hvala i veliki pozdrav
Nisam video do sad ali mogu da kazem da ne izgleda lose nakon malo cackanja,problem kod sajtova za listing ico-a je to sto rank moze da se kupi kod vecine ako ne i svih tako da verujem da ni kod vas situacija nije drugacija(ili se namesta rank pomocu glasanja ili neceg drugog)Bilo bi lepo ako bi malo pojasnio situaciju povodom ovoga kod vas Wink
Blokovka
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
June 13, 2018, 02:05:37 PM
 #3617

Cao svima,

Ne znam da li je ekipa ovde vec cula za Token Bubbles (www.tokenbubbles.com) sajt za listing ICO-ova koji smo radili?
No, postavili smo zvanicnu objavu ovde na forum, pa ako ima ljudi kojima se svijda i hoce da komentarisu, mozemo ovde da pricamo, a mozda je najbolje tamo na announcementu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4461156

Hvala i veliki pozdrav
Nisam video do sad ali mogu da kazem da ne izgleda lose nakon malo cackanja,problem kod sajtova za listing ico-a je to sto rank moze da se kupi kod vecine ako ne i svih tako da verujem da ni kod vas situacija nije drugacija(ili se namesta rank pomocu glasanja ili neceg drugog)Bilo bi lepo ako bi malo pojasnio situaciju povodom ovoga kod vas Wink

Zdravo Smiley kao deo tima koji radi na Token Bubbles da se odmah izjasnimo povodom ovog pitanja i kazemo da se ne moze kupiti rang. Unosenje novih projekata je besplatno. Zajednica glasa, komentarise, i pise recenzije. Ali naravno, sto je veca zajednica to je objektivnije glasanje i rangiranje. Tako da probajte, ako vas interesuju novi ICO-ovi ili konkretne kompanije koje nude usluge povezane sa kriptom slobodno se registrujte uz par kratkih koraka Smiley
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
June 13, 2018, 10:01:28 PM
 #3618

Ako neko ima spiska decentralizovanih menjacnica , zamolio bih ga da postavi.
Takodje ako imate svoje neko misljenje na osnovu cega bi ste neku menjacnicu favorizovali ili ne.

Hvala puno


Bisq je jedina za koju ja znam gde mozes trgovati fiat<->crypto.
Ovde ne koriste ljudi to ali ako mozes koristis SEPA uplate (telenor banka?) onda mozes trgujes sa ljudina po Evropi.
Who_
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 217
Merit: 107


Journalist/Copywriter https://t.me/ZoranSpirkovski


View Profile WWW
June 14, 2018, 05:00:24 PM
 #3619

Cao svima moje ime je Zoran i jas sam iz Makedonije. Hocu da ti prezentiram svoju ideju za community i.e. zajednicu oko kriptovalutama i blockchainu u Beograd.

Quick story short: Doshao sam u Beogradu na 11tog Juni, sreo sam 3-4 ljudima koje vole blockchainu, a ujedno i svi kaze da nema neka zajednica. Pa sam odlucio da uradim nesto u veze tome. Poceo sam www.cryptobeograd.news

Long story:

Radim sa www.crypto-news.net/author/who, a i volim patuvanja, pa kad sam posetio prijatelj u Franciju, dobio sam pokanu da idem Berlin na Blockshow konferenciju dje onaj blockchain ogin se rasplenio u meni. Danas sam u Beogradu, i sam izgradio neki preliminarni resurs novoste. News aggregator i community feed.

Kad sam otkrio da nema neke zajednice uzeo sam inicijativu da pokrenem internet stranicu koje cu da informirat Srbe oko blockchainu i kriptovalutima. Pa tako, rodila se stranica www.cryptobeograd.news.

Vec sam angazirao dizajner i mozes vidish sajt onlajn. Hteo bi tebe pozovem da se prikljucish ovu zajednicu, i da pomognesh Srbije da se informishe pravilno oko blockchainu i kriptovalutama.

Ovo su linkove strane i telegramu:

http://www.cryptobeograd.news
https://www.facebook.com/CryptoBeograd
https://twitter.com/cryptobeograd
https://t.me/joinchat/F6X0W0mPp7rd6PguHY2btw

Dojdi i kazi cao.

Pozdrav,
Zoran S.

P.S. Treba meni ljudi koju vole da pise nesto oko blockchain, bitcoin. Molim vas pomocite meni da generiram high quality content, jer nemam neke veliku komandu vrz srpskog jezika.

Zoran Spirkovski is a freelance journalist, brand strategist, and author published by CryptoBriefing, BeInCrypto, CryptoNewsNet, and NewsBlockchain. He writes about blockchain technology, cryptocurrency, branding, marketing, and productivity and other stories that brew up in his mind. He writes a daily blog about the same topics at zoransp.medium.com and he regularly contributes to freelance discussion groups.
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
June 14, 2018, 08:53:20 PM
 #3620

Cao svima moje ime je Zoran i jas sam iz Makedonije. Hocu da ti prezentiram svoju ideju za community i.e. zajednicu oko kriptovalutama i blockchainu u Beograd.

Quick story short: Doshao sam u Beogradu na 11tog Juni, sreo sam 3-4 ljudima koje vole blockchainu, a ujedno i svi kaze da nema neka zajednica. Pa sam odlucio da uradim nesto u veze tome. Poceo sam www.cryptobeograd.news

Long story:

Radim sa www.crypto-news.net/author/who, a i volim patuvanja, pa kad sam posetio prijatelj u Franciju, dobio sam pokanu da idem Berlin na Blockshow konferenciju dje onaj blockchain ogin se rasplenio u meni. Danas sam u Beogradu, i sam izgradio neki preliminarni resurs novoste. News aggregator i community feed.

Kad sam otkrio da nema neke zajednice uzeo sam inicijativu da pokrenem internet stranicu koje cu da informirat Srbe oko blockchainu i kriptovalutima. Pa tako, rodila se stranica www.cryptobeograd.news.

Vec sam angazirao dizajner i mozes vidish sajt onlajn. Hteo bi tebe pozovem da se prikljucish ovu zajednicu, i da pomognesh Srbije da se informishe pravilno oko blockchainu i kriptovalutama.

Ovo su linkove strane i telegramu:

http://www.cryptobeograd.news
https://www.facebook.com/CryptoBeograd
https://twitter.com/cryptobeograd
https://t.me/joinchat/F6X0W0mPp7rd6PguHY2btw

Dojdi i kazi cao.

Pozdrav,
Zoran S.

P.S. Treba meni ljudi koju vole da pise nesto oko blockchain, bitcoin. Molim vas pomocite meni da generiram high quality content, jer nemam neke veliku komandu vrz srpskog jezika.

Bez ljutnje, ali nisam siguran kako si zamislio da to sve funkcionise sa tvojim vrlo losim srpskim jezikom. Ukoliko jos uvek ne postoji kripto zajednica u Srbiji, verovatno postoji razlog zasto je tako. Mada mislim da vec ima grupisanih ljudi, doduse malo razbacano.
Pages: « 1 ... 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 [181] 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!