Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:47:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 [189] 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3063139 times)
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
July 29, 2018, 08:14:44 PM
 #3761

Ne mogu ti poslat pm jer si newbie na forumu

kartica jos ne radi, ali ce uskoro

U pitanju su VISA kartice za koje su vec poceli preorderi, datum pocetka verifikacije dace u ponedeljak. Zanimljivo je da su napravili svoju banku i fond koji je registrovan u Japanu. Princip rada je sledeci, Korisnici salju svoj BTC, ETH ili njihov MNX na adresu fonda, vi podizete kes na bankomatu ili placate na pos terminalu, fond prodaje vase koine i salje kes na racun u banci za koji je vezana kartica. Znaci kurs je onaj u trenutku koriscenja kartice a ceo proces traje 3 sekunde, na taj nacin VISA ne zna da je u pitanju novac od kripta jer fond salje redovan kes, sa druge strane fond je registrovan u japanu gde je kripto legalan

deluje komplikovano, ali ovo je jedini nacin da imas VISA karticu koja nece biti banovana. Bilo je puno slicnih pokusaja pa znamo da su svi banovani, ovi su napravili sistem da ne mozes biti banovan.

jedini ''problem'' je sam sistem kartica (moraju i oni imati neku korist)
imas na samom sajtu objasnjeno za svaku karticu. Recimo Gold kartica kosta 5 MNX, to placas i radices KYC (ako slucajno ne prodjes vracaju novac), nakon toga cekas da ti stigne kartica i onda imas obavezu da aktiviras karticu, to radis tako sto uplatis 50 MNX koji nisu za koriscenje, znaci tih 50 su kao blokirani a sve ostalo sto uneses BTC,ETH,MNX mozes koristit. Naravno u svakom trenutku mozes da odlucis potrosit tih 50 MNX ali onda ti kartica vise nece biti GOLD nego standard. Razlika izmedju Gold i Standard kartice kao i svih ostalih je dnevni/mesecni limit za dizanje para.

 ako si sitni miner ili sitni trejder onda ti je standard kartica sasvim OK, kosta 2 MNX da je narucis, nemas obavezu nista da drzis na njoj ali mozes podic maksimum 200 dolara dnevno odnosno 2000 dolara mesecno. Ako si ozbiljniji igrac onda ti nije problem da blokiras 50 MNX jednom kad ces moci dizat 1000/5000 dnevno/mesecno. Da ne idem jos vece kartice. U svakom slucaju bolja varijanta nego placat porez drzavi, da ne pricamo da ce kroz ovu karticu kockari i frilanseri prat pare takodje da bi izbegli uplatu na racun i prosli daleko od poreske. Prakticno tek treba krenut KYC a vec 10000 narudzbina za 25 dana.

Ja sam u tom koinu dugo,  imam i rig tamo pa moras biti svestan da sam subjektivno-objektivan haha
Iskreno da bi kripto zaziveo mora imati primenu u stvarnom svetu,  a to su kartice.  Medjutim one nisu korisne ako nema male volatilnosti.  Ko to napravi bice jaci od btc.  E sad ovaj mnx ima citav eko sistem koji se razvija,  kartice su samo deo...  U svakom slucaju meni je ovo bolje nego da me posle neko cima za porez...

Zapamti ime projekta pa posle proveri kad prorade sta kazu ljudi.  Ja sam tu od pocetka pa verujem u ovo sto ne znaci da ce uspet,  za tebe sa strane je to rizik.  To ti je onako drugarski najiskreniji savet.
Molim te da sa nama podelis utiske kad sistem bude zaziveo i kad podignes prvi iznos sa bankomata. Lepo zvuci, ali daj da vidimo kad bude u praksi.
1714787255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714787255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714787255
Reply with quote  #2

1714787255
Report to moderator
1714787255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714787255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714787255
Reply with quote  #2

1714787255
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714787255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714787255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714787255
Reply with quote  #2

1714787255
Report to moderator
1714787255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714787255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714787255
Reply with quote  #2

1714787255
Report to moderator
CharlieCox
Member
**
Offline Offline

Activity: 212
Merit: 12


View Profile
July 30, 2018, 08:20:56 AM
 #3762

Molim te da sa nama podelis utiske kad sistem bude zaziveo i kad podignes prvi iznos sa bankomata. Lepo zvuci, ali daj da vidimo kad bude u praksi.

Meni se samo ne svidja što treba da se zaključa priličan iznos tog njihovog koina za iole upotrebljivu karticu što se tiče dnevnog limita.
ALF01
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
July 30, 2018, 08:53:24 AM
 #3763

Ne mogu ti poslat pm jer si newbie na forumu

kartica jos ne radi, ali ce uskoro

U pitanju su VISA kartice za koje su vec poceli preorderi, datum pocetka verifikacije dace u ponedeljak. Zanimljivo je da su napravili svoju banku i fond koji je registrovan u Japanu. Princip rada je sledeci, Korisnici salju svoj BTC, ETH ili njihov MNX na adresu fonda, vi podizete kes na bankomatu ili placate na pos terminalu, fond prodaje vase koine i salje kes na racun u banci za koji je vezana kartica. Znaci kurs je onaj u trenutku koriscenja kartice a ceo proces traje 3 sekunde, na taj nacin VISA ne zna da je u pitanju novac od kripta jer fond salje redovan kes, sa druge strane fond je registrovan u japanu gde je kripto legalan

deluje komplikovano, ali ovo je jedini nacin da imas VISA karticu koja nece biti banovana. Bilo je puno slicnih pokusaja pa znamo da su svi banovani, ovi su napravili sistem da ne mozes biti banovan.

jedini ''problem'' je sam sistem kartica (moraju i oni imati neku korist)
imas na samom sajtu objasnjeno za svaku karticu. Recimo Gold kartica kosta 5 MNX, to placas i radices KYC (ako slucajno ne prodjes vracaju novac), nakon toga cekas da ti stigne kartica i onda imas obavezu da aktiviras karticu, to radis tako sto uplatis 50 MNX koji nisu za koriscenje, znaci tih 50 su kao blokirani a sve ostalo sto uneses BTC,ETH,MNX mozes koristit. Naravno u svakom trenutku mozes da odlucis potrosit tih 50 MNX ali onda ti kartica vise nece biti GOLD nego standard. Razlika izmedju Gold i Standard kartice kao i svih ostalih je dnevni/mesecni limit za dizanje para.

 ako si sitni miner ili sitni trejder onda ti je standard kartica sasvim OK, kosta 2 MNX da je narucis, nemas obavezu nista da drzis na njoj ali mozes podic maksimum 200 dolara dnevno odnosno 2000 dolara mesecno. Ako si ozbiljniji igrac onda ti nije problem da blokiras 50 MNX jednom kad ces moci dizat 1000/5000 dnevno/mesecno. Da ne idem jos vece kartice. U svakom slucaju bolja varijanta nego placat porez drzavi, da ne pricamo da ce kroz ovu karticu kockari i frilanseri prat pare takodje da bi izbegli uplatu na racun i prosli daleko od poreske. Prakticno tek treba krenut KYC a vec 10000 narudzbina za 25 dana.

Ja sam u tom koinu dugo,  imam i rig tamo pa moras biti svestan da sam subjektivno-objektivan haha
Iskreno da bi kripto zaziveo mora imati primenu u stvarnom svetu,  a to su kartice.  Medjutim one nisu korisne ako nema male volatilnosti.  Ko to napravi bice jaci od btc.  E sad ovaj mnx ima citav eko sistem koji se razvija,  kartice su samo deo...  U svakom slucaju meni je ovo bolje nego da me posle neko cima za porez...

Zapamti ime projekta pa posle proveri kad prorade sta kazu ljudi.  Ja sam tu od pocetka pa verujem u ovo sto ne znaci da ce uspet,  za tebe sa strane je to rizik.  To ti je onako drugarski najiskreniji savet.
Taman gledam taj minex, i vidim da moze da se majnuje. Ima neko iskustva sa minex coinom koji je algo i koja je zarada?
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
July 30, 2018, 09:02:50 AM
 #3764

Molim te da sa nama podelis utiske kad sistem bude zaziveo i kad podignes prvi iznos sa bankomata. Lepo zvuci, ali daj da vidimo kad bude u praksi.

Meni se samo ne svidja što treba da se zaključa priličan iznos tog njihovog koina za iole upotrebljivu karticu što se tiče dnevnog limita.

slazem se sa tobom, ali moras gledati siru sliku jer moraju oni imat neku korist.
druga stvar, sa zakljucavanjem odredjenog broja koina smanjice se broj novcica u opticaju sto ce pomoci da se odrzi mala volatilnost.
dzabe ti kartica ako vrednost novcica sutra ode -10-30%
moras imati malu volatilnost da bi kartica bila od koristi


sto se kopanja tice algo je Equihash 96.5 Mars
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4724735.0 ili https://bitcointalk.org/index.php?topic=4466962.0
https://bchain.info/MNX/tools/calculator

s napomenom da se diff menja svakih 960 blokova, znaci na 48 sati.
ali nemoj nista da racunas dok ne dodje promena posle 50 blokova jer su skoro imali listing na Exmo pa je bio dnevni pump i onda su svi nagrnuli da kopaju pa je diff skocio u nebo, ali kako se cena vratila sad ce i diff biti ok. Meni rig preko leta ne radi, ali mi je dok sam kopo bilo otprilike isto kao da kopam ETH


upcomingcarsreview.com
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
July 30, 2018, 12:27:47 PM
 #3765

Nisam odavno bio ovde sad prelistao malo. Vidim da je neko pitao za kupovinu btc.

Ako nekom treba btc /eth ja prodajem cesto neke manje kolicine moze uplate a za vece mozemo da se nadjemo licno.

Prodajem bez provizije po ceni bilo kojoj moze i bitcoinaverage u trenutku prodaje.

Inace prodajem preko cexa i wagecan pa mi zato odgovara i prodaja bez provizije za kes.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 31, 2018, 06:58:48 AM
 #3766

Nisam odavno bio ovde sad prelistao malo. Vidim da je neko pitao za kupovinu btc.

Ako nekom treba btc /eth ja prodajem cesto neke manje kolicine moze uplate a za vece mozemo da se nadjemo licno.

Prodajem bez provizije po ceni bilo kojoj moze i bitcoinaverage u trenutku prodaje.

Inace prodajem preko cexa i wagecan pa mi zato odgovara i prodaja bez provizije za kes.

Dali mozes ovde da objasnis process kada kupis od nekoga BTC preko cex ili wagecan kako ti dobijes evre? Ja sam u subotu poslao sa CEX na karticu mali test ali jos nisu stigli evri, evo pre neki munu sam napravio mali test na skrill. Nisam do sada nikada skino evre osim prosle godine sa Wireex, Cryptopayme i UBiq debitne kartice ali te kartice su mi sve odkazali i sada vise nemam ni jednu krenuo sam da trazim novu ali gde god da pogledam nema samo za evropu sto mi nismo bar nedaju srbima kada odem na sajt.

Tako da trazim nacin da uspesno napravim test da skinem ili na telenor karticu ili telenor nalog ali do sada bez uspeha.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
July 31, 2018, 08:21:46 AM
 #3767

Iskreno taj mnx coin mi deluje kao sledeci bitconnect bas zbog njihovih nagrada,jeste bio isplativ za kopanje pre nekoliko meseca.Koliko se secam tenx(pay)je imao nesto slicno pa su morali da promene nesto jer ih je valjda sec jurio zbog toga...nadam se da gresim Undecided
anchy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
August 03, 2018, 12:57:31 PM
 #3768

Da li funkcionise neka od tih kripto kartica u Srbiji? Da li funkcionise igde za pocetak?
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 03, 2018, 03:44:36 PM
 #3769

Da li funkcionise neka od tih kripto kartica u Srbiji? Da li funkcionise igde za pocetak?

Ja sam imao 3 kartice koje su radile u Srbiji i sve 3 su mi odkazali sada nemam ni jednu. Od prosle nedelje trazim novu bez uspeha uglavnom zahtevaju da upisem Srbiju u Evropsku Uniju da bi mi dali karticu. ako nadje neku koja radi javi.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
August 03, 2018, 04:13:10 PM
 #3770

Da li funkcionise neka od tih kripto kartica u Srbiji? Da li funkcionise igde za pocetak?

radice MNX, krajem Avgusta ili pocetkom Septembra za one koji kupe i prodju KYC medju prvima
ne moze niko da ih zajebe jer je se njihove, gore sam objasnjavo kako ide, fond i banka sve je vlasnistvo MinexSystema koji je tvorac koina.
imate link u potpisu, procitajte, idite na njihove oficijalne sajtove i pitajte sve sto vas interesuje
mislim u najgorem slucaju zapamti ime projekta pa proveri za mesec dana kakva su iskustva

upcomingcarsreview.com
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
August 04, 2018, 08:04:02 PM
 #3771

Nisam odavno bio ovde sad prelistao malo. Vidim da je neko pitao za kupovinu btc.

Ako nekom treba btc /eth ja prodajem cesto neke manje kolicine moze uplate a za vece mozemo da se nadjemo licno.

Prodajem bez provizije po ceni bilo kojoj moze i bitcoinaverage u trenutku prodaje.

Inace prodajem preko cexa i wagecan pa mi zato odgovara i prodaja bez provizije za kes.

Dali mozes ovde da objasnis process kada kupis od nekoga BTC preko cex ili wagecan kako ti dobijes evre? Ja sam u subotu poslao sa CEX na karticu mali test ali jos nisu stigli evri, evo pre neki munu sam napravio mali test na skrill. Nisam do sada nikada skino evre osim prosle godine sa Wireex, Cryptopayme i UBiq debitne kartice ali te kartice su mi sve odkazali i sada vise nemam ni jednu krenuo sam da trazim novu ali gde god da pogledam nema samo za evropu sto mi nismo bar nedaju srbima kada odem na sajt.

Tako da trazim nacin da uspesno napravim test da skinem ili na telenor karticu ili telenor nalog ali do sada bez uspeha.

Kako si skidao sa cexa? Meni sa cex na telenor karticu lezu dolari odmah i evri isto bukvalno instant. Max 2000e po withdrawalu a 3000 dnevni max. I bukvalno odmah lezu pare pre nego sto mi stigne email da su legle.

Isto tako radi i kod svih mojih radnika svima leze instant.

A sto se tice bitcoin debit cartica jedina garantovano jedina koja radi kod nas je wagecan.
E sad sa wagecan je malo problem sto ti moras da posaljes btc pa tek posle 5-10 dana te pare legnu na karticu da ti mozes da ih koristis tako da nije bas idealno ali bar nemas cimanja sa porezom itd. Oni ti salju karticu na kojoj ni tvoje ime ne pise. Pise global cash za ime i prezime.
I mozes na telenor bankomatima da podises do oko 100000din po povlacenju. Malo im je kurs pri povlacenju los i tako ali jebiga za sada jedinna opcija.

Ja sam par puta uspeo da zajebem xapo koji je ubedljivo najbolji za kartice da mi posalju karticu u srbiju i ako nije podrzano. I posalju mi karticu ali posle mesec dva mi je canceluju opet ih ja ubedim da posalju novu i tako sve u krug imam jedno 6 komada ponistenih kartica Cheesy
Ali sad sam prestao da se cimam sa njima.
Cak sam bio sredio i adresu na Malti i posalju mi oni tamo i dobijem je ja u srbiju i koristim je par puta na bankomatu i oni je cancel jer nisam fizicki na malti. lol.


      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
August 04, 2018, 08:14:36 PM
 #3772

Btw, nikad do sada nisam pominjao ovde sajt iz mog potpisa za koji inace radim jer izbegavali smo marketing za srbiju.

Ali u zadnje vreme vidim da sve vise i vise igraca iz srbije i taj ref link ima preko 500 klikova a ja samo ovde i na nasim strannicama postujem tako da predpostavljam da ljudi odavde klikcu.

Ne preporucujem nikom gambling ali ako se kockate online provably fair casina i 1% house edge su najbolja opcija definitivno.

Tako da ako vas ima koji ste se registrovali na stake ili primedice javite mi se da vam sredim neke bonuse, rakeback promocije itd.

Cisto da znate da imate neke povlastice ako vec igrate Cheesy

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 05, 2018, 05:54:19 AM
 #3773

Nisam odavno bio ovde sad prelistao malo. Vidim da je neko pitao za kupovinu btc.

Ako nekom treba btc /eth ja prodajem cesto neke manje kolicine moze uplate a za vece mozemo da se nadjemo licno.

Prodajem bez provizije po ceni bilo kojoj moze i bitcoinaverage u trenutku prodaje.

Inace prodajem preko cexa i wagecan pa mi zato odgovara i prodaja bez provizije za kes.

Dali mozes ovde da objasnis process kada kupis od nekoga BTC preko cex ili wagecan kako ti dobijes evre? Ja sam u subotu poslao sa CEX na karticu mali test ali jos nisu stigli evri, evo pre neki munu sam napravio mali test na skrill. Nisam do sada nikada skino evre osim prosle godine sa Wireex, Cryptopayme i UBiq debitne kartice ali te kartice su mi sve odkazali i sada vise nemam ni jednu krenuo sam da trazim novu ali gde god da pogledam nema samo za evropu sto mi nismo bar nedaju srbima kada odem na sajt.

Tako da trazim nacin da uspesno napravim test da skinem ili na telenor karticu ili telenor nalog ali do sada bez uspeha.

Kako si skidao sa cexa? Meni sa cex na telenor karticu lezu dolari odmah i evri isto bukvalno instant. Max 2000e po withdrawalu a 3000 dnevni max. I bukvalno odmah lezu pare pre nego sto mi stigne email da su legle.

Isto tako radi i kod svih mojih radnika svima leze instant.

A sto se tice bitcoin debit cartica jedina garantovano jedina koja radi kod nas je wagecan.
E sad sa wagecan je malo problem sto ti moras da posaljes btc pa tek posle 5-10 dana te pare legnu na karticu da ti mozes da ih koristis tako da nije bas idealno ali bar nemas cimanja sa porezom itd. Oni ti salju karticu na kojoj ni tvoje ime ne pise. Pise global cash za ime i prezime.
I mozes na telenor bankomatima da podises do oko 100000din po povlacenju. Malo im je kurs pri povlacenju los i tako ali jebiga za sada jedinna opcija.

Ja sam par puta uspeo da zajebem xapo koji je ubedljivo najbolji za kartice da mi posalju karticu u srbiju i ako nije podrzano. I posalju mi karticu ali posle mesec dva mi je canceluju opet ih ja ubedim da posalju novu i tako sve u krug imam jedno 6 komada ponistenih kartica Cheesy
Ali sad sam prestao da se cimam sa njima.
Cak sam bio sredio i adresu na Malti i posalju mi oni tamo i dobijem je ja u srbiju i koristim je par puta na bankomatu i oni je cancel jer nisam fizicki na malti. lol.



Uspeo sam da skinem novac sa CEX i sa Skrill tako da mogu da zamenim BTC u Euro i podignem na bankomatu u Srbiji.

Imam i https://wagecan.com nalog ali nevidim gde na backoffice kada se ulogujem pise da podignem debitnu karticu. Inace probao sam gomilu sajtova koje navodno imaju BTC debitne kartice ali bez uspeha i ove sto nude mislim da ce samo da uznu novac i da onda kanceluju kartice kao sto su mi uradili cryptopayme, wirex i ubique od svih najgori su cryptopayme mislim da nakon sto sam platio par stotina evra rekli da je kartica kencelovana.

Ako nadjete naki bolji nacin javite ali mislim da sada imam dovoljno novca ovako preko telenor kartice sa skrila i cexa.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
August 05, 2018, 08:53:17 AM
 #3774

Javim ja za ove moje,  ocekujem karticu pocetkom septembra i glavu stavljam da ih nece banovat,  apsolutno je ne moguce da ih neko banuje jer ne moze naci bezu sa kriptom

upcomingcarsreview.com
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 05, 2018, 11:23:23 AM
 #3775

Javim ja za ove moje,  ocekujem karticu pocetkom septembra i glavu stavljam da ih nece banovat,  apsolutno je ne moguce da ih neko banuje jer ne moze naci bezu sa kriptom

Koju karticu? Moje koje su banovane su otvoreno bile vezane za kripto (wirex, cryptome, ubuiq).

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
August 05, 2018, 07:19:01 PM
 #3776

Eto ti je u potpisu,  piso sam vec gore zasto nece biti banovana,  iscitaj postove gore na ovoj temi

upcomingcarsreview.com
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 06, 2018, 06:10:26 AM
 #3777

Eto ti je u potpisu,  piso sam vec gore zasto nece biti banovana,  iscitaj postove gore na ovoj temi

Koju od 4 karte preporucujes vidim ima 4 (starndard, gole ...)...?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
August 06, 2018, 09:18:13 AM
 #3778

Standard te kosta 2 mnx ako je platis do 17.08. Dobices 20% nazad kad ti stigne kartica.  Limit ti je 200$ dnevno odnosno 2000$ mesecno.

Gold kosta 5 mnx isto ima popust ali je caka da kod ove kartice moras zakljucat 50 mnx i ne smes ih trosit da bi imao limite 1000$ dnevno,  5000$ mesecno.  Onog treba kad odlucis potrosit zakljucanih 50 mnx onda ti kartica iz gold prelazi u standard.

Zakljucavanjem se smanjuje broj koina na menjacnici i obezbedjuje stabilnost cene njihovog koina.  Pored njihovog minexcoina na kartici ce moci da se koristi btc i eth za pocetak,  vremenom ce verovatno biti jos koina.

Ako si sitni miner ili trader i dosta ti 2000$ mesecno onda ti je standard sasvim ok jer ne moras nista zakljucavat. Kyc  je vec poceo,  za prve porucioce isporuka kartica je pocetkom septembra. Kad bude fizickog dokaza da kartica sljaka onda ce biti navala i verovatno ce se duze cekat. Ali kao sto rekoh tvoji koini su na balansu u japanu,  kad provuces karticu VISA te vidi kao kreditnog kupca i ne moze da ti banuje kartu, istog momenta fond prodaje tvoje koine u vrednosti kesa koji si koristio na bankomatu ili pos terminalu i salje kes da pokrije tu kreditnu kupovinu.

To ti je razlika izmedju njih i svih ostalih.  Oni imaju debitnu kamufliranu u kreditnu,  dok ostali imaju klasicne debitne.  Mali minus su skuplje kartice zbog zakljucavanja ali vec imas likove koji hoce kartice jer izbegavaju zezanje sa poreskom.  Da be pricam da imam tri drugara koji su narucili gold zbog online kladjenja jer im je Skrill i Neteller ukinuo svoje kartice,  ovo im je idealno da se ne zezaju sa bankama u Srbiji 

upcomingcarsreview.com
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 06, 2018, 10:05:34 AM
 #3779

Standard te kosta 2 mnx ako je platis do 17.08. Dobices 20% nazad kad ti stigne kartica.  Limit ti je 200$ dnevno odnosno 2000$ mesecno.

Gold kosta 5 mnx isto ima popust ali je caka da kod ove kartice moras zakljucat 50 mnx i ne smes ih trosit da bi imao limite 1000$ dnevno,  5000$ mesecno.  Onog treba kad odlucis potrosit zakljucanih 50 mnx onda ti kartica iz gold prelazi u standard.

Zakljucavanjem se smanjuje broj koina na menjacnici i obezbedjuje stabilnost cene njihovog koina.  Pored njihovog minexcoina na kartici ce moci da se koristi btc i eth za pocetak,  vremenom ce verovatno biti jos koina.

Ako si sitni miner ili trader i dosta ti 2000$ mesecno onda ti je standard sasvim ok jer ne moras nista zakljucavat. Kyc  je vec poceo,  za prve porucioce isporuka kartica je pocetkom septembra. Kad bude fizickog dokaza da kartica sljaka onda ce biti navala i verovatno ce se duze cekat. Ali kao sto rekoh tvoji koini su na balansu u japanu,  kad provuces karticu VISA te vidi kao kreditnog kupca i ne moze da ti banuje kartu, istog momenta fond prodaje tvoje koine u vrednosti kesa koji si koristio na bankomatu ili pos terminalu i salje kes da pokrije tu kreditnu kupovinu.

To ti je razlika izmedju njih i svih ostalih.  Oni imaju debitnu kamufliranu u kreditnu,  dok ostali imaju klasicne debitne.  Mali minus su skuplje kartice zbog zakljucavanja ali vec imas likove koji hoce kartice jer izbegavaju zezanje sa poreskom.  Da be pricam da imam tri drugara koji su narucili gold zbog online kladjenja jer im je Skrill i Neteller ukinuo svoje kartice,  ovo im je idealno da se ne zezaju sa bankama u Srbiji  

"VISA te vidi kao kreditnog kupca i ne moze da ti banuje kartu"...

Tu se ne slazem. Jedan njihov vizin birokrata pogleda kako se sajt reklamira i malo pretrazi internet i vidi da se koristi kripto i banuje celu kompaniju kaja izdaje karticu. Zivi bili pa videli ako banuju sta onda?

Ja cu da narucim jednu karticu preko tvog referal koda, ali cisto citao sam ovakve stavke pre na forumu i gomila ispadne neistinita 6 meseci kasnije. Jako je tesko reci istunu ako je u pitanju buducnost.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
johnnyns
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 134
Merit: 0


View Profile
August 06, 2018, 11:04:58 AM
 #3780

Ako se dobro secam ja sam se jos odavno prijavio za Monaco card, mozete i vi, ne znam kada i da li ce da profunkcionise, javljam ako bude nesto.
Pages: « 1 ... 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 [189] 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!