Bitcoin Forum
December 06, 2016, 12:34:40 PM *
News: To be able to use the next phase of the beta forum software, please ensure that your email address is correct/functional.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 112439 times)
kriman
Newbie
*

Activity: 3

1KkZ1UQJAvhW5fSceqFNG7L2xjhFCpsubP

View Profile
August 05, 2014, 10:12:06 AM

Én se vagyok profi mégis megcsináltam az OSX-eset. Szerintem nem sokan használják ,ha csak ketten fordítunk.

Szerintem magát a bitcoint használják kevesen Magyarországon. Valakinek van tippje kb. hányan?
1481027680
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1481027680
Reply with quote  #2

1481027680
Report to moderator
1481027680
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1481027680
Reply with quote  #2

1481027680
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
nofish
Newbie
*

Activity: 6

View Profile WWW
August 05, 2014, 11:12:31 PM

Szerintem magát a bitcoint használják kevesen Magyarországon. Valakinek van tippje kb. hányan?

Attól függ mit értesz használaton, tippjeim:
 - Van legalább 0.1 BTC-je: 5000
 - Használta már vásárlásra: 3000
 - Rendszeresen, havonta többször használja: 1000
Milkcookie
Newbie
*

Activity: 28

★☆★Bitin.io★☆★

View Profile
August 24, 2014, 12:34:53 PM

Bithumen.be hungarian tracker INVITE for sale pm me offer

★☆★ Bitin.io - The Instant Altcoin Exchange! ★☆★
btcxchange.ro
Full Member

Activity: 186

View Profile WWW
September 23, 2014, 11:36:11 AM

BTCXchange, It's time to change!

BTCXChange.RO - Bitcoin Váltó, terjeszkedtünk: HUF, USD és EUR is váltható 

BTCXChange.ro - az első bitcoin alapú romániai váltóház, amely 2013-ban nyitotta meg kapuit. Az indulástól máig több mint 2200 klienst szolgáltunk ki, és 3400 BTC cserélt gazdát nálunk, ami 409 millió forintnak (1,3 millió eurónak) felel meg. 2014.09.24.-ikétől platformunkon keresztül már forintot is lehet bitcoinra váltani, vagy bitcoint forintra.

Tisztelettel meghívjuk Önt a Budapesten, 2014. szeptember 25-án 15 órától tartandó sajtókonferenciára, amelynek helyszíne az Buddha-Bar Hotel, Zen-Karma szoba (Váci utca 34, H-1052).

KingZee
Sr. Member

Activity: 336

View Profile
September 27, 2014, 05:28:10 AM

Hello!

I don't speak Hungarian! I can speak French/English, But I need someone who can understand both English/French and Hungarian so we can talk Smiley

I have a small little secret I would like to share, but I need someone to translate it for me, if you want to know give me a PM!

Google translate :

Helló!

Én nem beszélek magyarul! Én beszélek franciául / angolul, de kell valaki, aki megérti mind az angol / francia és magyar, így tudunk beszélni Smiley

Van egy kis apró titkot szeretnék megosztani, de szükségem van valakire, aki fordít nekem, ha azt szeretné tudni, hogy adjon nekem egy PM!
Borisz
Sr. Member

Activity: 420

WTS Ad Space on Website(s)

View Profile
September 28, 2014, 02:43:31 PM

BTCXChange.ro - az első bitcoin alapú romániai váltóház, amely 2013-ban nyitotta meg kapuit. Az indulástól máig több mint 2200 klienst szolgáltunk ki, és 3400 BTC cserélt gazdát nálunk, ami 409 millió forintnak (1,3 millió eurónak) felel meg. 2014.09.24.-ikétől platformunkon keresztül már forintot is lehet bitcoinra váltani, vagy bitcoint forintra.

Tisztelettel meghívjuk Önt a Budapesten, 2014. szeptember 25-án 15 órától tartandó sajtókonferenciára, amelynek helyszíne az Buddha-Bar Hotel, Zen-Karma szoba (Váci utca 34, H-1052).

Kérdésem lenne, hogy kérnek-e útlevél/ID, lakcím igazolást a vásárláshoz.

btcxchange.ro
Full Member

View Profile WWW
September 30, 2014, 10:20:30 AM

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Kereskedhet bitcoinnal személyazonossága igazolása nélkül is (tehát nem szükséges feltöltenie másolatot a személyi igazolványáról vagy az útleveléről).

A személyazonossági igazolvány csak akkor szükséges, ha HUF-ban, EUR-ban, vagy USD-ben kíván pénzt felvenni. Ebben az esetben egy személyes bankszámlát is meg kell adnia, valamint egy színes fénymásolatot a személyazonossági igazolványáról, vagy útleveléről, illetve a cégbejegyző végzésről (jogi személyek esetén). A számlája (fiókja) biztonsága érdekében javasoljuk egy hivatalos dokumentum feltöltését (személyazonossági, útlevél), hogy könnyen bizonyítható legyen, kinek a tulajdonában van az adott számlán lévő pénz.

Üdvözlettel,
a BTXChange csapata
btcxchange.ro
Full Member

View Profile WWW
October 17, 2014, 01:24:23 PM

A romániai bitcoin váltónál, már forinttal is lehet kereskedni!

A romániai székhelyű BTCXchange.ro bitcoin váltónál a román lej, euró, és amerikai dollár mellet most már akár magyar forinttal is lehet kereskedni. Horea Vuscan, a tőzsde alapítója és ügyvezetője adott interjút a bitcoin.hu-nak a magyarországi terjeszkedésük bejelentésének alkalmából.

https://bitcoin.hu/a-romaniai-bitcoin-valtonal-mar-forinttal-is-lehet-kereskedni/
TwinWinNerD
Legendary
*

Activity: 1232

CEO BitPanda.com

View Profile WWW
October 20, 2014, 11:13:17 PM

Hey guys,

I have the domain bitcoin.hu.com for sale. PM me offers.

Sorry for posting in english, but I think this is the most relevant part of the forum.

Regards

btcxchange.ro
Full Member

View Profile WWW
October 24, 2014, 05:40:33 AM

A BTC X Change Kft. üzleti partnert keres Magyarországon

Hosszú távú együttműködést szeretnénk egy magyarországi partnerrel, aki szolgáltatásaink népszerűsítésében vállalna szerepet.
Potenciális üzleti partnerünk széleskörű ismeretekkel kell rendelkezzen a BITCOIN-ról. A magyarországi sajtóban fog minket képviselni; a sajtó, a bloggerek, a bitcoin közösség, a vállalkozói szféra és a magyarországi intézményekkel való kapcsolattartásunkat biztosítja.
Magyarországon a következő feladatokat kell ellátnia:
- események szervezése;
- a fontosabb IT rendezvényeken való részvétel;
- online kereskedelemmel foglalkozó vállalkozások megkeresése;

További információkért kérjük, küldje el együttműködési ajánlatát a support@btcxchange.ro címre, vagy vegye fel a kapcsolatot velünk telefonon a +40 359 422 418 -as számon.

start the art
Full Member

Activity: 170

View Profile WWW
October 30, 2014, 03:46:36 PM

Hello!
In the neighborhood.
My solo exhibition -Bitcoin and the rest-
Invitation www.bitcoinandtherest.blogspot.com

Welcome

KriszDev
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
November 16, 2014, 03:37:25 PM

94000 Ft / Bitcoin. Ez elég sok.
BitConcept
Jr. Member
*

Activity: 43

View Profile
November 18, 2014, 09:08:56 AM

94000 Ft / Bitcoin. Ez elég sok.

Hmm Smiley https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd

Ha megnézed egy kicsit a multbeli árakat, ez volt 294000 Ft is. Épp most telik el egy év (november 24-én), amikor a kínai váltón 442224 Ft, azaz 1800 dollár volt egyetlen egy Bitcoin!

Következtetésképp, ez most elég kevés (-nek tűnik nekem, legalábbis)
BitConcept
Jr. Member
*

Activity: 43

View Profile
November 18, 2014, 09:10:26 AM

PS: elnézést, ha elhibázom az ékezeteket.
coinsec4624
Newbie
*

Activity: 1

View Profile WWW
December 08, 2014, 04:21:36 AM

Nem is gondoltam volna, hogy ebben a fórumban ilyen sok a magyar ember.
HugoTheOne
Newbie
*

Activity: 14

Bitcoin!

View Profile WWW
December 16, 2014, 09:48:00 AM

Sziasztok:::::
Hozzáértő segítséget szeretnék kérni.
Volt egy oldal ahol gyűjtögettem a kis $ mat aztán mindenki kapott a fiókjába egy átváltott bitcon számot hogy az az én pénzem, de akkor még nem volt pénztárcám  ,adtak hozzá egy letölthető pénztárcát is de az nem működik,azóta az oldal megszűnt de a szám meg van,most elvileg ott a pénzem , de nem  tudom hogyan tudom a számlámba át küldeni, már van bitcon számlám coinbase.
Tudok ezzel mit kezdeni vagy már elveszett ez a pénz?
Ha valaki érti mit szeretnék kérem segítsen
Előre is köszi  hungary2030
Emailt is írhatsz.  cromak73@gmail.com   reklámot nem kérek.

Haz ez igy necces, es erdekes.. ha az oldalon volt a penzed.. az nem tudod kodba megkapni.. csakis tarcan(walleten) lehet vagy netes bankba.. Ha nem volt nagy erteku, akkor szerintem ne foglalkozz vele, ha sokat kerestel vele, akkor erdemes valahogy felvenni a kapcsolatot az akkori oldal vezetoivel, vagy facebookon, twitteren..
hungary2030
Newbie
*

Activity: 3

http://www.bitcoinaliens.com/faucet/?ref=28438

View Profile WWW
December 16, 2014, 07:29:38 PM

Volt egy oldal ahol gyűjtögettem a kis $ mat aztán mindenki kapott a fiókjába egy átváltott bitcon számot hogy az az én pénzem, de akkor még nem volt pénztárcám  ,adtak hozzá egy letölthető pénztárcát is de az nem működik,azóta az oldal megszűnt de a szám meg van,most elvileg ott a pénzem , de nem  tudom hogyan tudom a számlámba át küldeni, már van bitcon számlám coinbase.

Haz ez igy necces, es erdekes.. ha az oldalon volt a penzed.. az nem tudod kodba megkapni.. csakis tarcan(walleten) lehet vagy netes bankba.. Ha nem volt nagy erteku, akkor szerintem ne foglalkozz vele, ha sokat kerestel vele, akkor erdemes valahogy felvenni a kapcsolatot az akkori oldal vezetoivel, vagy facebookon, twitteren..

Szia hát min 3000$ körül volt ami átváltottak.    Hát azthiszem megkaptam a választ Sad  https://bitcointalk.org/index.php?topic=420776.0
HugoTheOne
Newbie
*

Activity: 14

Bitcoin!

View Profile WWW
December 17, 2014, 04:52:26 PM

Szia hát min 3000$ körül volt ami átváltottak.    Hát azthiszem megkaptam a választ Sad  https://bitcointalk.org/index.php?topic=420776.0

Azert az kemeny.. 3k ment a levesbe.. az durva..
Borisz
Sr. Member

WTS Ad Space on Website(s)

View Profile
December 20, 2014, 10:15:10 AM

Használta már valaki a Bitcoin ATM-et Budapesten? Tapasztalatok?

Mesterlovesz74
Sr. Member

View Profile
January 13, 2015, 03:19:41 PM

Használta már valaki a Bitcoin ATM-et Budapesten? Tapasztalatok?

Sziasztok!

A Bitcoin automatát a Magyar Bitcoin Egyesület egyik tagja üzemelteti. Az automata működik, forintért Bitcoin-t lehet venni, gyorsan, egyszerűen! Hazánkban még csak kevesen foglalkoznak a Bitcoinnal vagy használják rendszeresen. Ennek megváltoztatására jött létre a Bitcoin Drinkup ami egy kötetlen beszélgetés egy pohár itóka mellett. A meetup.com oldalon vagy app-on keresztül lehet követni, hogy hol és mikor van, de általában szerdánként az Anker közben, az Anker klubban vagyunk az automata melletti hosszú asztalnál. 17-18 órától!

Bárkit szívesen látunk, kezdő vagy haladó Bitcoin témában szívesen elbeszélgetünk, megosztjuk tapasztalatainkat!

If you are staying in Hungary, Budapest and you are interested in Bitcoin and the technology behind it, follow Bitcoin drinkup at meetup.com webpage or dowload the app. There is a Bitcoin meeting every Wednesday at Anker köz, Anker Klub (Budapest, near Deák tér). Usually we sit near the Bitcoin ATM! From 5-6 pm.

GoldReserve Donation Acc: BTC: 16g8LVMpKAREXXQNRTUkxDNCoBykouTFZ9
GoldReserve Donation Acc: XGR: GftR1m2Gh8RPsNbQBZZ2xYHbWa7ps2dp8e
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.