Bitcoin Forum
December 03, 2016, 12:43:02 AM *
News: To be able to use the next phase of the beta forum software, please ensure that your email address is correct/functional.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 111748 times)
Borisz
Sr. Member

Activity: 420

WTS Ad Space on Website(s)

View Profile
January 30, 2015, 10:08:18 PM

Szevasztok!
Kaptam egy enyhe invitálást a Bitcoin világába... Mondhatnám meghívónak is. Bár ahhoz elég dúrva jelenség volt! CTB-Locker...
Értékelem, hogy invitált, de engem csak egy dolog érdekel. Hogy szerezhetem vissza az adataimat! A "kedves" programozó nem gondolta át, hogy a vírusa, mindenkit megfertőz, akit csak lehet és persze Nem Orbán fatert vagy Gyurcsány Bátyót... Azoknál nem is bánnám a dolgot, de nálam ... 2.5 BTC-t követel (650 USD-t) ami árfolyamtól függően átszámolva is olyan 171 2-300.-! Az adatokra szükségem volna, de számomra ez horribilis összeg!
Esetleg valaki felhomályosíthatna, hogy ilyenkor mia, Pék f@szát tehetnék...

Persze 400 oldalnyi infó átolvasása után három következtetést sikerült levonnom:
- Vagy sikerül feltörnie valameik Ellenszergyártónak a kódolást és egy visszafejtő programot írni...vagy nem, ekkor jön a következő.
- Fizetsz, azt vagy megkapod, amiért fizettél vagy még jobban át lettél... B***va, csak 172 000 minuszba.Ha nem kapod meg, akkor ugyanott vagy mint a következőnél.
- Nem fizetsz és törlöd a g*c*be az összes adatodat, mert nálam Piros hetest játszott... Mindent vitt ami igazán fontos volt számomra.

Még a valóságban sem fizetsz ennyit egy gyorshajtásért! de még hóról hóra megélve is a fogát szívja az ember, ha kap egy 30-as csekket...
Kérlek segítsetek! Azt ígérem magatokra hagylak a BitCoin-os világotokban. Smiley

Hello!

Ha megvan bármelyik fájl biztonsági mentése, akkor elméletileg feltörhető "egyszerűen" a tikosítás. Ha jól tudom a program nem titkosítja le az egész fájlt, hanem csak gyorsan egy kis részt minden fájl elejéből. Így ha van egy fájlról biztonsági másolat, akkor meg lehet nézni mi és hogy lett letikosítva.

Volt erről valahol egy papír, nézz utána. Ez lenne a "legegyszerűbb".

Akiknek iylen volt, volt aki fizetett és visszakapta a dolgait, volt aki nem kapta...

1480725782
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1480725782
Reply with quote  #2

1480725782
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Borisz
Sr. Member

View Profile
January 30, 2015, 11:20:39 PM

Én megmondom őszintén, elvből nem fizetnék. Bár megértem hogy az erotikus képek talán nem annyira, de a családi fotók fontosak. Viszont rengetegen fizettek és nem kapnak utána se semmit. Ők megkapják a lóvét, te vársz és annyi. Nem tudom megéri-e kockáztatni ezzel.

Utánaolvastam én is most egy kicsit ennek...

Viszont találtam ezt:
http://www.makeuseof.com/tag/cryptolocker-dead-heres-can-get-files-back/
Ami erre az oldalra vezet: https://www.decryptcryptolocker.com/
Elméletileg visszaszed neked titkosítási kulcsokat.

Itt: http://www.2-viruses.com/cbt-locker-ransomware-or-how-to-decrypt-encrypted-files meg shadow copy fájlok visszaszerzéséről beszél.

Na most...nem tudom megbízhatók-e ezek az oldalak, én valami teszt gépen próbálnám ki egy pár fájllal.

Rengeteg weboldal van, hogy hogyan szedd vissza a fájlokat. Hátha találsz valamit, de szerencsére még nem volt dolgom ilyen vírussal, nem tudok én se 100%os módszert a fájlok visszaszerzésésre (szerintem senki se).

Borisz
Sr. Member

View Profile
January 31, 2015, 08:37:02 AM

Én megmondom őszintén, elvből nem fizetnék. Bár megértem hogy az erotikus képek talán nem annyira, de a családi fotók fontosak. Viszont rengetegen fizettek és nem kapnak utána se semmit. Ők megkapják a lóvét, te vársz és annyi. Nem tudom megéri-e kockáztatni ezzel.

Köszönöm a segítséged! Bárhogyan is alakul, Megosztom majd veled! Ma már nem, mert késő van, de "holnap" (reggel) megpróbálom egy másolaton. Köszönöm!

xD XD XD XD Mindjárt lefordulok a székről! XD
* Bug 13346: Disable Firefox "slow to start" warnings and recordkeeping.
A mocsok! még jó, hogy nem kezdtem el gyűjtögetni... Smiley Eltart egy kis ideig, de visszaáll minden a (kevésbé) régi kerékvágásba. Smiley
Ez most jól felrázott... xD
Avasték meg törik a búrájukat a kódért... xD azt csak le kéne tölteniük a Tor-t... Lehet megtartom az infót április elsejére! xD
Kösz mindent!
Jó reggelt! Szép napot! Smiley

Nem teljesen értem, hogy itt most mi történt. Megoldottad a problémát?

Borisz
Sr. Member

View Profile
February 01, 2015, 11:26:36 PM

Köszönöm a segítséged! Bárhogyan is alakul, Megosztom majd veled! Ma már nem, mert késő van, de "holnap" (reggel) megpróbálom egy másolaton. Köszönöm!

xD XD XD XD Mindjárt lefordulok a székről! XD
* Bug 13346: Disable Firefox "slow to start" warnings and recordkeeping.
A mocsok! még jó, hogy nem kezdtem el gyűjtögetni... Smiley Eltart egy kis ideig, de visszaáll minden a (kevésbé) régi kerékvágásba. Smiley
Ez most jól felrázott... xD
Avasték meg törik a búrájukat a kódért... xD azt csak le kéne tölteniük a Tor-t... Lehet megtartom az infót április elsejére! xD
Kösz mindent!
Jó reggelt! Szép napot! Smiley

Nem teljesen értem, hogy itt most mi történt. Megoldottad a problémát?

Nem. De saját szerencsétlenségemen nevetek, mikor ezt olvastam benne... Hogy egy bogár ekkora zűrt csinál... Cheesy De azért próbálkozik az ember... Smiley

Olvastam még 1-2 helyen ehhez infókat. Nem pont CTB locker szerintem, hanem valamai más hasonló rusnyaság. A lényeg ugyanaz volt, vagy visszaszeded a letörölt fájlokat valahogy (pár ilyen vírus úgy működik, hogy letörli az eredeti fájlt és egy tikosított másolatot hoz létre. Az első verziós vírosok által kódolt dolgokat vissza lehetett szerezni a letörölt fájlok visszahozatalával. Ez új verzióknál már nem megy.) vagy fizetsz és reménykedsz.

Tehát nem sok jót tartogat a dolog sajnos...

Gebbit
Jr. Member
*

Activity: 56

Buy and Sell Bitcoin at Gebbit Gebbit.com

View Profile WWW
March 12, 2015, 08:24:03 AM

gebbit.com is currently looking for translators and promoters for Hungarian. Please email support@gebbit.com if you are interested. The position would be part time and require around 5 to 10 hours a week. You set your own schedule. When emailing us you must specify expected pay and if you speak any other languages aside from English and Hungarian. 

CEX
Hero Member

Activity: 601

View Profile WWW
March 25, 2015, 03:03:34 PM

A 0%-os kereskedés díjak CEX.IO-ban

Az elmúlt néhány hónapban, CEX.IO Bitcoin valutaváltó a platforma fejlesztésére összpontosít.
Ahhoz, hogy egyre több ember az új rendelkezésre álló szolgáltatásokhoz ismerkedhet, kitárjuk az ajtókat Szolgáltatásunk és kérjük, hogy próbálja CEX.IO Bitcoin valutaváltót 0% kereskedési díjjal.

Újdonságok a CEX.IO:

• Nincs személyazonosság ellenőrzése. Csak add egy hitel- vagy bankkártyádat és fizess be a számlájára.
  • Egy felhasználó – sok bankkártyák. Add annyi kártyát, amit akarad.
  • Voxility anti-DDoS védelem.

Státuszok és igazolványok:

• MSB (Money Services Business) státusz, FinCEN (US).
  • Information Commissioner’s Office igazolvány (UK).
  • Szint 3 PCI DSS (PCI Data Security Standard) igazolvány. Ez lehetővé teszi számunkra, hogy tároljuk a felhasználóink bankkártya információkat.

A 0% kereskedelmi díjak kezdődik március 25-én 12:00 órakor (GMT) és végződi április 1-jén 12:00 órakor (GMT).

Ne hagyja ki a lehetőséget! Kereskedj ingyen!

Instant deposits and withdrawals to Visa/Mastercard. Buy, sell, and trade Bitcoin!
Get CEX.IO app on iOS and Android for free
SimonTower
Sr. Member

Activity: 473

View Profile
May 27, 2015, 11:01:10 AM

Amikor én írtam postot a Digitalcoin-ról, le lett törölve. Ha a Cex nyílt reklámot csinál, az nem probléma, főleg, ha fordítóprogrammal írja meg.
Borisz
Sr. Member

View Profile
May 27, 2015, 11:49:33 AM

Amikor én írtam postot a Digitalcoin-ról, le lett törölve. Ha a Cex nyílt reklámot csinál, az nem probléma, főleg, ha fordítóprogrammal írja meg.

Úgy látszik akkor vannak sajnos akik egyenlőbbek. (Bár ez már egy 2 hónapos post volt.)

XMSK
Newbie
*

Activity: 14

View Profile WWW
July 12, 2015, 11:01:38 PM

van ilyenis? Smiley

Szerintetek van értelme "hashnest" -en bárminek?

BTC: 17HxRMejvgqNw5Ax7KepeC3ajvQ8qJkrC4
manuelc
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
July 26, 2015, 09:19:04 AM

Látom, hogy nem túl nagy a pörgés itt a magyar topicban, de azért reménykedem, hogy tudtok segíteni...

Szeretnék külföldről BTC hardware-t venni, de a Paypal-os fizetésnél mindig nehézségekbe ütközöm. Szimplán közlik, hogy a csalás melegágya a Paypal és nem fog senki Paypal-os tranzakcióba belemenni itt a fórumon. 9 éve van PayPal fiókom sokszáz tranzakcióval és több kellemetlen szituból is "mentett" már meg a vevői és az eladói védelem is (buyer/seller protection). Vettem már BTC hardware-t Paypallal, egyik esetben egy orosz csaló (Arzeny Karakovsky - http://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=erazina) eltűnt a pénzzel, a másik esetben 2db KNC Neptune-t vettem jó áron német eladótól és azóta is szépen futnak (2 die hiba belefér).

Vannak olyan csalók akik Paypal-t használnak miner vásárlásra és visszaigénylik a pénzt? De akkor ugyebár vissza is kell előtte küldeniük a miner-t az eladónak, addig egy fillért sem kapnak vissza a Paypaltól! Hogy is van ez akkor?

Milyen egyéb biztonságos módszer létezik vásárlásra? Van olyan megbízható nagy escrow szolgáltató akivel már van tapasztalatotok és BTC hardware vásárlásra ajánljátok?
Köszi!

Üdv,
Mike
Borisz
Sr. Member

View Profile
July 26, 2015, 05:13:12 PM

Látom, hogy nem túl nagy a pörgés itt a magyar topicban, de azért reménykedem, hogy tudtok segíteni...

Szeretnék külföldről BTC hardware-t venni, de a Paypal-os fizetésnél mindig nehézségekbe ütközöm. Szimplán közlik, hogy a csalás melegágya a Paypal és nem fog senki Paypal-os tranzakcióba belemenni itt a fórumon. 9 éve van PayPal fiókom sokszáz tranzakcióval és több kellemetlen szituból is "mentett" már meg a vevői és az eladói védelem is (buyer/seller protection). Vettem már BTC hardware-t Paypallal, egyik esetben egy orosz csaló (Arzeny Karakovsky - http://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=erazina) eltűnt a pénzzel, a másik esetben 2db KNC Neptune-t vettem jó áron német eladótól és azóta is szépen futnak (2 die hiba belefér).

Vannak olyan csalók akik Paypal-t használnak miner vásárlásra és visszaigénylik a pénzt? De akkor ugyebár vissza is kell előtte küldeniük a miner-t az eladónak, addig egy fillért sem kapnak vissza a Paypaltól! Hogy is van ez akkor?

Milyen egyéb biztonságos módszer létezik vásárlásra? Van olyan megbízható nagy escrow szolgáltató akivel már van tapasztalatotok és BTC hardware vásárlásra ajánljátok?
Köszi!

Üdv,
Mike

Hello!

Sajnos a PayPalt nem szereti itt senki mert míg ott visszafordítható a tranzakció addig a Bitcoinnál nem. Én is szerettem volna PPvel venni itt pár dolgot de a sok csaló ezt szinte teljesen lehetetlenné tette. Cégek azért szeretik nem elfogadni, mert akkor egyszerűbb átverni a vevőket. Volt rá példa, hogy emberek kifizettek előre 6 hónappal hardwert és vagy fél év késéssel (szállítási idő után) érkezett vagy egyáltalán nem.

PPvel meg egyszerűen vesznek egy Bitcoint aztán visszafordítják a tranzakciót arra hivatkozva, hogy soha nem kapták meg a rendelt terméket. Ez itt a fórumon ugye, nem pl. eBayen. Bár még ha eBayen veszel is Bitcoint ott is visszafordíthatják és az eBay az ő oldalukat fogja védeni ugyanis nem pártolják a crypocurrencyket. Legalábbis anno még ez volt 1-2 éve

Javaslom eBayen vagy Amazonon keresztül venni a dolgokat, ott megy a PP és pontosan a Buyes/Seller protection miatt jobbak az esélyeid. Ha vásárló vagy (és lehetőleg nem egy csaló), akkor jó esélyeid vannak. Ha nem szállítják a hardwert akkor egyszerűen el lehet intézni.

UI. Javaslom, hogy pontosan számold ki mennyit fogsz keresni, mert mostanság eléggé nehéz vagy sokáig tart míg nullára kijön az ember. Ha nem robban le a gép és nem szeretnéd megtartani nosztalgiának, akkor érdemes eladni a végén. Ezt is beleszámolhatod a "bevételhez".

manuelc
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
July 26, 2015, 06:32:33 PM

Hello!

Sajnos a PayPalt nem szereti itt senki mert míg ott visszafordítható a tranzakció addig a Bitcoinnál nem. Én is szerettem volna PPvel venni itt pár dolgot de a sok csaló ezt szinte teljesen lehetetlenné tette. Cégek azért szeretik nem elfogadni, mert akkor egyszerűbb átverni a vevőket. Volt rá példa, hogy emberek kifizettek előre 6 hónappal hardwert és vagy fél év késéssel (szállítási idő után) érkezett vagy egyáltalán nem.

PPvel meg egyszerűen vesznek egy Bitcoint aztán visszafordítják a tranzakciót arra hivatkozva, hogy soha nem kapták meg a rendelt terméket. Ez itt a fórumon ugye, nem pl. eBayen. Bár még ha eBayen veszel is Bitcoint ott is visszafordíthatják és az eBay az ő oldalukat fogja védeni ugyanis nem pártolják a crypocurrencyket. Legalábbis anno még ez volt 1-2 éve

Javaslom eBayen vagy Amazonon keresztül venni a dolgokat, ott megy a PP és pontosan a Buyes/Seller protection miatt jobbak az esélyeid. Ha vásárló vagy (és lehetőleg nem egy csaló), akkor jó esélyeid vannak. Ha nem szállítják a hardwert akkor egyszerűen el lehet intézni.

UI. Javaslom, hogy pontosan számold ki mennyit fogsz keresni, mert mostanság eléggé nehéz vagy sokáig tart míg nullára kijön az ember. Ha nem robban le a gép és nem szeretnéd megtartani nosztalgiának, akkor érdemes eladni a végén. Ezt is beleszámolhatod a "bevételhez".

Köszi az infót Borisz! Igen számolgatok én is.. látom, hogy későn kezdtem bele. Azt sajnálom, hogy 2010-ben amikor ráakadtam ls letöltöttem a walletot nem kattantam jobban rá:S

Az "ingyen" áramomat lövöm el most ezekkel az eszközökkel (pár MW). Amint elfogy, azonnal adom is el az eszközöket. Sajnos BTC miner nincs jelenleg a piacon amit lehet jól üzemeltetni (hacsak nem a rack-os Spondoolies Sp3x és ha a hosting szolgáltató nem kérdez sokat). A korábban vásárolt két Neptune-t kifuttatom és utána túladok rajtuk. Még 1-2 minert azért elbírnék, ezért keresek scryptes bányászt vagy Spondoolies-t, vagy Neptune-t. Az eBayon sok a hiéna és ráadásul sokan irreális árakon szeretnének megszabadulni a használt hardware-üktől. Ezért nézegetem a fórumokat is.

Legközelebb akkor fogok komolyabb vásárlásba bonyolódni, amint például ők --> (https://www.hashcoins.com/buy-scrypt-miners/buy-triton-miner/) kidobják a bányász kártyájukat. Van pár szerverem adatközpontban ami elbírna 6-7 PCI karit.

Addig is ha van valakinek tapasztalata megbízható escrow szolgáltatóval akkor adjátok a jelet! Köszi!

Üdv,
M
XMSK
Newbie
*

Activity: 14

View Profile WWW
July 26, 2015, 08:42:54 PM

Hello!

Köszi az infót Borisz! Igen számolgatok én is.. látom, hogy későn kezdtem bele. Azt sajnálom, hogy 2010-ben amikor ráakadtam ls letöltöttem a walletot nem kattantam jobban rá:S

Az "ingyen" áramomat lövöm el most ezekkel az eszközökkel (pár MW). Amint elfogy, azonnal adom is el az eszközöket. Sajnos BTC miner nincs jelenleg a piacon amit lehet jól üzemeltetni (hacsak nem a rack-os Spondoolies Sp3x és ha a hosting szolgáltató nem kérdez sokat). A korábban vásárolt két Neptune-t kifuttatom és utána túladok rajtuk. Még 1-2 minert azért elbírnék, ezért keresek scryptes bányászt vagy Spondoolies-t, vagy Neptune-t. Az eBayon sok a hiéna és ráadásul sokan irreális árakon szeretnének megszabadulni a használt hardware-üktől. Ezért nézegetem a fórumokat is.

Legközelebb akkor fogok komolyabb vásárlásba bonyolódni, amint például ők --> (https://www.hashcoins.com/buy-scrypt-miners/buy-triton-miner/) kidobják a bányász kártyájukat. Van pár szerverem adatközpontban ami elbírna 6-7 PCI karit.

Addig is ha van valakinek tapasztalata megbízható escrow szolgáltatóval akkor adjátok a jelet! Köszi!

Üdv,
M

Nem hinném, hogy tudnak majd olyan kártyát gyártani amivel bányászni érdemes lenne a jövőben.
Alt coinokkal meg szerintem nem érdemes már foglalkozni.

BTC: 17HxRMejvgqNw5Ax7KepeC3ajvQ8qJkrC4
bitart
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
September 07, 2015, 08:55:09 AM

Sziasztok,
Van itt valaki folyamatosan a fórumon, akitől lehet kérdezni, vagy csak néha beesik valaki?
Üdv:
BA
bitart
Sr. Member

View Profile
September 08, 2015, 09:48:27 PM

Ha nem zavarok senkit, akkor kicsit gyűjtöm az aktivitást, minél előbb jr.member lehessek.
Ha valaki tudna ajánlani signature campaign-t, szívesen venném.
BitConcept
Jr. Member
*

Activity: 43

View Profile
September 10, 2015, 08:37:32 PM

Hello!

Üdv,
M

Nem hinném, hogy tudnak majd olyan kártyát gyártani amivel bányászni érdemes lenne a jövőben.
Alt coinokkal meg szerintem nem érdemes már foglalkozni.

Az ethereummal meg lehetseges foglalkozni. 4 db R9 280x eloallit kb 4 etherecoin-t naponta ($1.2 darabja jelenleg). A fogyasztas, pedig meg fele sem a scrypt-nek. Alig langyosak a kartyak.
PesiHUN
Member
**

Activity: 113

View Profile
October 07, 2015, 08:10:09 PM

Sziasztok, kellene nekem 1 web programozó kivitelezni egy ötletet, számításaim szerint 2-3 nap alatt megcsinálná a dolgot, egy weboldalról lenne szó. A weboldal lényege befektetés lenne, a fizetség lehetőleg részesedésben de akár órabérben is megoldható, érdeklődők küldjenek egy pm-et.

██████████    YoBit.net - Cryptocurrency Exchange - Over 350 coins
█████████    <<  ● $$$ - $$$ - $$$ - $$$ - $$$ - $$$ - $$$   >>
██████████    <<  ● Play DICE! Win 1-5 btc just for 5 mins!  >>
letstrymyluck
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
October 28, 2015, 04:33:26 PM

Sokféle Bitcoin Faucetet töltök nap mint nap, ami a FaucetBox-ra érkezik. Rengeteg olyan oldal van ahol nem udok kikérni nagy mennyiségü faucetet (btcaliens, freebitco pont in, btczebza, stb), mert azt akarja levételkor, hogy blockoljam az AD blockom. (pl. Moonbitcoin):
"Moon Bitcoin depends on the revenue from displaying a small number of adverts that may interest you, so that we can continue to payout.
We respectfully ask you to disable your ad-blocking browser plugin/software or add this page to the exception list and then refresh the page"
Amit csináltam:
Kikapcsoltam - NEMJÓ
Lekapcsoltam - NEMJÓ
Eltávolítottam - NEMJÓ
Böngésző újratelepítése - NEMJÓ
Más bönglsző használata - NEMJÓ
PC újratelepítése - NEMJÓ
VPN/Proxy használata - itt kicsit más a helyzet. Megengedi beírni a chapta-t, de mikor a levételre kerül a sor nem reagál semmit!
    Kivételkek közé nemlehet tenni. Mit csináljak? Köszönöm a segítséget!
bitart
Sr. Member

View Profile
January 25, 2016, 07:34:08 PM

Sziasztok,
Tudnátok ajánlani kezdőbarát trader oldalt?
Esetleg ahol valamiféle tutorial is van?
Angol nem akadály, csak tartok az átverős, lehúzós oldalaktól, ezért kérdezek inkább előtte.
Köszi!
iFA88
Full Member

Activity: 218

View Profile WWW
February 26, 2016, 03:21:16 PM

Udv emberek!

Sikeresen elindult a http://ethereumlottery.net.
Hasznaljatok egeszseggel, ha esetleg valami hibat veltek felfedezni akkor irjatok! Smiley
Szivesen felelek a kerdesekre is.

Udv:
-iFA
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.