Bitcoin Forum
December 09, 2016, 11:43:50 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.13.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 »  All
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 113199 times)
Stockton
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
October 07, 2016, 05:05:01 AM

Üdv kollegák, én is csatlakoznék a társasághoz mint Magyar újonc Smiley

Nem tudom itt mennyien vagyunk, vagy van-e esetleg más csoportosulás, de jó látni, hogy vannak még akiket érdekel a téma.

Én egyelőre csak tapogatózom a témában, szeretném megérteni az alapfogalmakat, mint Proof of work, Proof of Stake, hardfork, softfork...ilyesmik... van erről valami magyar nyelvű leírás esetleg?

Legjobbakat!

Üdv Stockton! Smiley

Találsz az oldalunkon egy bitcoin szószedetet - http://www.bitcoinbazis.hu/bitcoin-szojegyzek/ ahol voltaképp minden fontosabb fogalom fel van tüntetve.

Általánosságban szólva van útmutatónk számos kapcsolódó témában (bányászás, e-tárca készítés, egy friss elfogadóhely lokátort is tervezünk, BTC árdiagrammok (bár elég gagyi jelenleg, de folyamatban van egy elsőosztályú charting platform lokalizációja, amely kiváló grafikon-rajzolási, ábrázolási eszközökkel rendelkezik <a kereskedő/finánc mentalitásuaknak>).

Plusz ha van ötleted, igényed mit szeretnél látni az oldalon, mindent szívesen fogadunk; írj itt, az info@bitcoinbazis.hu -ra, de ->

-> Mehet a lájk, követés a https://www.facebook.com/bitcoinbazis/ | https://twitter.com/BitcoinBazis | https://www.youtube.com/channel/UCSE5FNOQbFm3Dn69aqG3LDA platformokon is.  Grin

Köszönöm szépen, már nézem is! Smiley
1481327030
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1481327030
Reply with quote  #2

1481327030
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Stockton
Newbie
*

View Profile
October 09, 2016, 09:07:07 AM

Sziasztok!

Nagyjából már képben vagyok, elolvastam a fentieket, köszönöm még egyszer.
De azért lenne még pár alapvető kérdésem...és itt kiderülhet, hogy nem is igazán vagyok tisztában a dolgokkal annyira mint hiszem Smiley

Szóval...
1., Fogyasztást sokszor W/Gh-ben adják meg. Van-e módja annak, hogy ezt átváltsuk kW/h-ra? Vagy itt hogy tudom kiszámolni az áramfogyasztást?

2., Vannak pl ilyen kis kínai USB-s stick minerek. Amik ugye 330kH/s max... és úgy olvastam, hogy itt a block reward-ra megy ki a játék, mert tényleges teljesítményt ezekkel nyilván nem lehet felmutatni. Tehát itt solo mining esetén akkor úgy működik a dolog, hogy "elkap" a hálózatból egy feldolgozatlan blokkot és ha szerencsém van akkor "amögött" ott lapul a 12.5 bitcoin? Bocs, nem tudom jobban megfogalmazni Smiley

3., Solo mining esetén, ha mondjuk egy cgminert indítok, és mondjuk talál valami kriptovalutát, azt milyen módon kapom meg? Az OK, hogy walletben tároljuk őket, de hogy jut el a bányászszoftveren át a walletembe a kriptovaluta?

4., Jó-e az az elgondolás mi szerint a cgminer-nek a conf file mondja meg hogy voltaképpen mit bányásszon, és nem csak bitcoinra jó? Tehát ha bármi altcoint szeretnék, akkor csak a config file-t kell megfelelően megírnom hozzá, akár solo, akár pool bányászatot szeretnék...korrekt?

Huh, lehet hülyeségeket kérdezek, de sorry, ez nekem még elég új de szeretném megérteni.

Köszönöm előre is ha kapok választ!
robbie.robbsen
Member
**

Activity: 64

View Profile
October 10, 2016, 01:11:16 PM

Vásárlás az hungarian Paysafecard a BTC. Rate 1: 0,85. Érdekelt? Kérem, küldjenek pm.

Buying your hungarian Paysafecard for BTC. Rate 1:0.85. Please send me pm.

Tasunko
Sr. Member

Activity: 266

hello

View Profile
October 11, 2016, 08:25:54 PM

NEM-ben, WAVES-ben, RISE-ben, ETC-ben bízok.
várom a pumpot..

PlanetOfBets
Full Member

Activity: 145

I am a Vegan AND you ?

View Profile WWW
October 11, 2016, 10:51:16 PM

kerdese van teuye fel, szivesen valaszolok adj egy kis olcsó Bitcoin, amely a kínálat kapcsolatba velem, ha már is van az enyémben Bitcoin Tools, szintén kapcsolatba velem, nagyon köszönöm mindenkinek,

bitconnect coin [ ico ] [ community ] [ facebook ]
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
community driven decentralized cryptocurrency
huntalan81
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 13, 2016, 05:50:48 PM

Kezd egyre felkapottabb lenni a fórum, már a külföldiek is próbálkoznak...

colombuszka
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 14, 2016, 10:52:54 AM

NEM-ben, WAVES-ben, RISE-ben, ETC-ben bízok.
várom a pumpot..

ETC-ben kevésbé, a többi stimmel.  Bár RISE sem halad úgy, ahogy kellene..  NEM & WAVES viszont óriási hozamot hozhat 1-2 éven belül (NEM már hozott is az ingyenes ICO-hoz képest:) )

bitart
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 16, 2016, 08:57:03 AM

Persze, hátha ráharapunk... ezekkel óvatos lennék, elég nehéz vitatkozni google translate használatával Smiley
huntalan81
Full Member

View Profile
October 16, 2016, 03:36:29 PM

Persze, hátha ráharapunk... ezekkel óvatos lennék, elég nehéz vitatkozni google translate használatával Smiley

Egyetértek! Smiley

colombuszka
Sr. Member

View Profile
October 17, 2016, 07:29:12 AM

Pedig reportoltam moderatornak, de nem csináltak vele semmit.. Cheesy

colombuszka
Sr. Member

View Profile
October 18, 2016, 12:11:46 PM

Van aki fektetett ICONOMI-ba?  Ötletek, remények, bármi? Cheesy

robbie.robbsen
Member
**

Activity: 64

View Profile
October 19, 2016, 10:10:24 PM

Vásárlás az hungarian Paysafecard a BTC. Rate 1: 0,85. Érdekelt? Kérem, küldjenek pm.

manfri
Newbie
*

Humanity fails to realize it's insignificance

View Profile
October 20, 2016, 03:43:08 AM

Sziasztok!

Én burstmininggal foglalkozok, gondolkozom további tárhely vásárlásán. Most jelenleg 1 terrányival tolom(elég kicsi) de valamelyik nap kaptam 1500burstot(fogalmam sincs, hogy) átlag napi 50-60. Jövedelmezőnek tünik, egyébként sincs sok befektetni való pénzem, hogy pld vegyek egy normális minert. Szerintem a hdd miningba van a jövő. Ti miként látjátok?

huntalan81
Full Member

View Profile
October 20, 2016, 05:23:01 AM

Sziasztok!

Én burstmininggal foglalkozok, gondolkozom további tárhely vásárlásán. Most jelenleg 1 terrányival tolom(elég kicsi) de valamelyik nap kaptam 1500burstot(fogalmam sincs, hogy) átlag napi 50-60. Jövedelmezőnek tünik, egyébként sincs sok befektetni való pénzem, hogy pld vegyek egy normális minert. Szerintem a hdd miningba van a jövő. Ti miként látjátok?

Üdv.

Mennyi a minimum tárhely, amivel bele lehet kezdeni? Valahol olvastam, hogy 500 GB minimum kell, ez igaz? Pár GB-tal nem is működik? A HDD "minősége" mennyire számít?

huntalan81
Full Member

View Profile
October 20, 2016, 05:25:44 AM

Reported to the moderators.

bitart
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 24, 2016, 08:06:57 PM

Kíváncsi leszek most lesz-e hatása...
huntalan81
Full Member

View Profile
October 25, 2016, 04:31:57 AM

Kíváncsi leszek most lesz-e hatása...

Hát.. ha én jelentek, nem hiszem. Smiley

Johnyloco
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 28, 2016, 03:16:50 PM

Hello fellow bitcoiners from Hungary,

I'm on the run to look for een property: plot of land 2000m2+, house (may need renovation) 50m2+, electricity and water on property or in the road. I would like to set it up over the years to suit for a Hunting lodge abroad.

Price: 1.500.000 HUF (little margin)

Also potentially looking for lawyer to help with buying property (payment for this in btc possible)

Please contact me on pm if you can help me out anyway. Please understand that in certain cases we might have to meet in person since it's buying property.

Google fordítás:

Helló fickó bitcoiners Magyarországról,

Én a távon keresni een ingatlan: telek 2000m2 + ház (esetleg felújítandó) 50m2 +, a villamos energia és a víz a tulajdon vagy az úton. Szeretném beállítani az évek során, hogy megfeleljen a Vadászház külföldön.

Ár: 1.500.000 Ft (kis árrés)

Potenciálisan keres ügyvédet, hogy segítsen a vásárlás ingatlan (kifizetési erre a BTC lehetséges)

Kérjük, lépjen kapcsolatba velem a kor, ha tud segíteni egyébként. Kérjük, megérti, hogy bizonyos esetekben lehet, hogy van, hogy találkoznak, mert ez ingatlanvásárlás.

▲▼▲▼▲▼▲▼  No.1 TX Dice ↑↓ Double Dice ↑↓ Bitcoin Binary Options   ▲▼▲▼▲▼▲▼
████████████████████████████████  sec◔nds trade  ████████████████████████████████
Instant Bets ↑↓ Flexible 1~1440 minutes Expiry time ↑↓ Highest Reward x49 ↑↓ forex ↑↓ Dice of Transaction id ↑↓ 1% edge double dice]
iFA88
Full Member

Activity: 218

View Profile WWW
October 30, 2016, 03:29:02 PM

Elindult az Ethereum Advertising szolgaltatasom a https://ethads.biz honlapon. Ethereum kriptovaluta alapon lehet hirdetni (Advertiser) es ha van honlapod akkor lehetsz kiado (Publisher) is. Az oldal csak angol nyelven erheto el.
colombuszka
Sr. Member

View Profile
November 01, 2016, 02:00:29 PM

Komolyan, ez a Zcash ekkora királyság, vagy szimplán pofátlan manipuláció?

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.