Bitcoin Forum
December 08, 2016, 12:18:42 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.13.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 112836 times)
iFA88
Full Member

Activity: 218

View Profile WWW
May 03, 2016, 12:33:06 PM

Haliho!

Rengeteg ujdonsag varja meglevo es leendo jatekosaimat!

Az A tipusu jatek ethereum contractkent erheto el. A hasznalatarol dokumentacio a kovetkezo linken erheto el: http://ethereumlottery.net/doc/aEthereumlotteryNet.html
A regi A tipusu jatekbol fennmaradt jegyeket mindenkinek visszateritettem a kuldo cimere: https://etherchain.org/account/0x5a93855e876baf09e21c7bedf72402a8a575019f#txsent

Megjelent egy uj C tipusu jatek is. Dokumentacio: http://ethereumlottery.net/doc/cEthereumlotteryNet.html
Ezen jatek lenyege 30 szambol 5-t eltalalni a 100 ether fonyeremenyert.

A faucet jelenleg 10-25 szabo-val jutalmazza az igenyleseket. 50% os a ref bonusz es 10 perckentent lehet igenyelni.

Az oldal kinezete is valtozott egy keveset.
A honlapom cime: http://ethereumlottery.net
Akinek kerdese van tegye fel, szivesen valaszolok!

Udvozlettel:
-iFA
1481156322
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1481156322
Reply with quote  #2

1481156322
Report to moderator
1481156322
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1481156322
Reply with quote  #2

1481156322
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Sparks
Jr. Member
*

Activity: 51

View Profile
May 05, 2016, 07:48:57 PM

Csak beköszönök már ide is. Igaz már évek óta nem bányászom, de szerencsére anno sikerült pár BTC-t kitermelni gazdaságosan Smiley Hátha egyszer megsokszorozódik az ára és a nyugdíjam már rendben is lesz  Grin
Tasunko
Sr. Member

Activity: 266

hello

View Profile
May 08, 2016, 02:54:39 AM

Ki miben nyomul? DAO, NEM, Waves?

colombuszka
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
May 19, 2016, 11:48:42 AM

DAO, NEM, Waves, LISK, Rise

doorsj21
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
May 19, 2016, 11:58:18 AM

Sziasztok! De jó hogy rátok találtam! Most kezdtem a bányászatot, és nem is igazán értek hozzá. Slushpool.com on regeltem, guiminerrel bányászok. Baromi lassan termel , felteszem rosszul is van beállítva. Az igazság az, "vakon vagyok"! Tudna valaki segíteni? Smiley
colombuszka
Sr. Member

View Profile
May 19, 2016, 12:19:38 PM

Sziasztok! De jó hogy rátok találtam! Most kezdtem a bányászatot, és nem is igazán értek hozzá. Slushpool.com on regeltem, guiminerrel bányászok. Baromi lassan termel , felteszem rosszul is van beállítva. Az igazság az, "vakon vagyok"! Tudna valaki segíteni? Smiley

Szia!

Kérdés, hogy mit bányászol, milyen kártyával/CPU-val, milyen bányász programmal :-)

doorsj21
Newbie
*

View Profile
May 19, 2016, 12:24:22 PM

Szia!

Kérdés, hogy mit bányászol, milyen kártyával/CPU-val, milyen bányász programmal :-)

Bitcoin core-t bányászok , guiminer bányászprogrammal videókártyám  GEFORCE 920m.
colombuszka
Sr. Member

View Profile
May 19, 2016, 12:42:03 PM

Szia!

Bitcoin core-t bányászok , guiminer bányászprogrammal videókártyám  GEFORCE 920m.

Ha Bitcoin bányászatra adja a fejét manapság valaki, sajnos már nem rúghat labdába kis videókártyákkal, még pool-okban sem (Főleg laptop videokártyákkal).  Külön erre a célra létrehozott, több százezres gépek vannak, amelyeknek a megtérülése tudomásom szerint hónapokat vehet igénybe.

Talán jobban megérné, ha ETH-et bányásznál.  Abból sem fogsz tudni rögtön több tucatot bányászni, de nagyobb eredményeket érsz el mint bitcoinnal :-)  Esetleg befektetés céllal vehetnél még pár coin-t.

doorsj21
Newbie
*

View Profile
May 19, 2016, 12:54:23 PM

Na most kezdődnek a bajok! Mi az eth? Hol tudom bányászni? Milyen programmal? Roll Eyes
colombuszka
Sr. Member

View Profile
May 19, 2016, 01:18:03 PM

Na most kezdődnek a bajok! Mi az eth? Hol tudom bányászni? Milyen programmal? Roll Eyes

A cryptocurrency egy hatalmas csoport, amelybe tobb "coin" is tartozik, koztuk a bitcoin is. Altalaban mindent, ami nem bitcoin, alt-coinnak hivunk.  Ezek kozul par csak a bitcoin kisse modositott valtozata, sok viszont egy teljesen uj alapokra epito virtualis fizetoeszkoz. Ezek kozul az egyik az ETH (ethereum), amely alig 1 eve jott letre durvan masfel-ket ev fejlesztes utan.  Elegge figyelemremelto, magyar befektetesi blogok is komolyabban foglalkoznak vele. http://alapblog.hu/bitcoin20ethereum/

Parral ezelotti hozzaszolasomban felsorolt egyeb dolgok is un. altcoinok. Ezeket azert szeretjuk, mert par igazan innovativ otleteket tartalmaz, igy remeljuk, hogy ha nem is bitcoin-szintu, de szep eredmenyeket tudunk veluk elerni :-)  Itt a forumon is van altcoin forum (foleg az announcement reszt erdemes nezgetni), angol nyelven.

A http://coinmarketcap.com oldalon van egy szep felsorolas marketcap szerint a jelenlegi, mar elindult es mukodo coinokrol.

doorsj21
Newbie
*

View Profile
May 19, 2016, 01:24:16 PM

A cryptocurrency egy hatalmas csoport, amelybe tobb "coin" is tartozik, koztuk a bitcoin is. Altalaban mindent, ami nem bitcoin, alt-coinnak hivunk.  Ezek kozul par csak a bitcoin kisse modositott valtozata, sok viszont egy teljesen uj alapokra epito virtualis fizetoeszkoz. Ezek kozul az egyik az ETH (ethereum), amely alig 1 eve jott letre durvan masfel-ket ev fejlesztes utan.  Elegge figyelemremelto, magyar befektetesi blogok is komolyabban foglalkoznak vele. http://alapblog.hu/bitcoin20ethereum/

Parral ezelotti hozzaszolasomban felsorolt egyeb dolgok is un. altcoinok. Ezeket azert szeretjuk, mert par igazan innovativ otleteket tartalmaz, igy remeljuk, hogy ha nem is bitcoin-szintu, de szep eredmenyeket tudunk elerni veluk :-)  Itt a forumon is van altcoin forum (foleg az announcement reszt erdemes nezgetni), angol nyelven.

Te milyen programot használsz? Segítesz beindítani?
colombuszka
Sr. Member

View Profile
May 19, 2016, 01:30:35 PM

Nem vagyok egy nagy banyasz, inkabb kereskedni szoktam.  Nincs kapacitasom sokaig banyaszni, ezert ezt inkabb masokra hagyom :-) Viszont amikor kiprobaltam, es szembesultem a videokartyam lassusagaval, akkor ez alapjan allitottam be mindent:

https://www.cryptocompare.com/mining/guides/how-to-mine-ethereum/

Ha ez alapjan nem menne, van technical al-forum itt, biztos szivesen segitenek.
Megjegyzem, hogy sztem mennie kell a leiras alapjan ha megfelelsz a felteteleknek :-) (pl win64bit)

doorsj21
Newbie
*

View Profile
May 19, 2016, 01:33:54 PM

Köszi a segítséget! Wink
huntalan81
Full Member

Activity: 196

View Profile
May 22, 2016, 10:58:34 AM

Üdv mindenkinek!

colombuszka
Sr. Member

View Profile
May 22, 2016, 04:51:29 PM

Hali!

Attilaloe
Full Member

Activity: 147

View Profile
May 24, 2016, 06:11:36 PM

Szép estét magyarok!
szankusz
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
May 28, 2016, 09:39:35 PM

Hali ho!Magyarok  Grin Grin Grin
spiz0r
Sr. Member

Activity: 254

View Profile
May 29, 2016, 08:52:35 PM

Sziasztok!

BTC/ETH-nál a hosszútávú emelkedésre számítok és tartalékolom. A többivel rövidtávon kockáztatok (DAO, LISK, WAVES) Smiley
ETH-t bányászom is. LISK-el csak tradelek.

Ha sokan leszünk, lehet kéne ide magyar alfórum is.Smiley
colombuszka
Sr. Member

View Profile
May 29, 2016, 09:13:26 PM

Sziasztok!

BTC/ETH-nál a hosszútávú emelkedésre számítok és tartalékolom. A többivel rövidtávon kockáztatok (DAO, LISK, WAVES) Smiley

Erről anno érdeklődtem, sajnos (idézem) ezt a választ kaptam:

"The main requirement would be activity, a really big thread that couldn't handle all the users talking about various Bitcoin subjects. But take into account that the latest language board added, the Philippines, was created after their thread reached about 700 pages IIRC."

Szóval van még hova fejlődni  Grin

spiz0r
Sr. Member

Activity: 254

View Profile
May 30, 2016, 09:22:59 AM

Sziasztok!

Erről anno érdeklődtem, sajnos (idézem) ezt a választ kaptam:

"The main requirement would be activity, a really big thread that couldn't handle all the users talking about various Bitcoin subjects. But take into account that the latest language board added, the Philippines, was created after their thread reached about 700 pages IIRC."

Szóval van még hova fejlődni  Grin

Hát az igaz, hogy minimum kéne napi 2-3 oldalnyi beszélgetés. Smiley Mindenki inkább a bitcoin.hu-n aktív, de ott sincs meg ez a mennyiség.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.