Bitcoin Forum
April 18, 2024, 12:42:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1255004 times)
Borisz
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 251



View Profile
May 27, 2015, 11:49:33 AM
 #261

Amikor én írtam postot a Digitalcoin-ról, le lett törölve. Ha a Cex nyílt reklámot csinál, az nem probléma, főleg, ha fordítóprogrammal írja meg.

Úgy látszik akkor vannak sajnos akik egyenlőbbek. (Bár ez már egy 2 hónapos post volt.)
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713400927
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713400927

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713400927
Reply with quote  #2

1713400927
Report to moderator
1713400927
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713400927

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713400927
Reply with quote  #2

1713400927
Report to moderator
manuelc
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
July 26, 2015, 09:19:04 AM
 #262

Látom, hogy nem túl nagy a pörgés itt a magyar topicban, de azért reménykedem, hogy tudtok segíteni...

Szeretnék külföldről BTC hardware-t venni, de a Paypal-os fizetésnél mindig nehézségekbe ütközöm. Szimplán közlik, hogy a csalás melegágya a Paypal és nem fog senki Paypal-os tranzakcióba belemenni itt a fórumon. 9 éve van PayPal fiókom sokszáz tranzakcióval és több kellemetlen szituból is "mentett" már meg a vevői és az eladói védelem is (buyer/seller protection). Vettem már BTC hardware-t Paypallal, egyik esetben egy orosz csaló (Arzeny Karakovsky - http://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=erazina) eltűnt a pénzzel, a másik esetben 2db KNC Neptune-t vettem jó áron német eladótól és azóta is szépen futnak (2 die hiba belefér).

Vannak olyan csalók akik Paypal-t használnak miner vásárlásra és visszaigénylik a pénzt? De akkor ugyebár vissza is kell előtte küldeniük a miner-t az eladónak, addig egy fillért sem kapnak vissza a Paypaltól! Hogy is van ez akkor?

Milyen egyéb biztonságos módszer létezik vásárlásra? Van olyan megbízható nagy escrow szolgáltató akivel már van tapasztalatotok és BTC hardware vásárlásra ajánljátok?
Köszi!

Üdv,
Mike
Borisz
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 251



View Profile
July 26, 2015, 05:13:12 PM
 #263

Látom, hogy nem túl nagy a pörgés itt a magyar topicban, de azért reménykedem, hogy tudtok segíteni...

Szeretnék külföldről BTC hardware-t venni, de a Paypal-os fizetésnél mindig nehézségekbe ütközöm. Szimplán közlik, hogy a csalás melegágya a Paypal és nem fog senki Paypal-os tranzakcióba belemenni itt a fórumon. 9 éve van PayPal fiókom sokszáz tranzakcióval és több kellemetlen szituból is "mentett" már meg a vevői és az eladói védelem is (buyer/seller protection). Vettem már BTC hardware-t Paypallal, egyik esetben egy orosz csaló (Arzeny Karakovsky - http://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=erazina) eltűnt a pénzzel, a másik esetben 2db KNC Neptune-t vettem jó áron német eladótól és azóta is szépen futnak (2 die hiba belefér).

Vannak olyan csalók akik Paypal-t használnak miner vásárlásra és visszaigénylik a pénzt? De akkor ugyebár vissza is kell előtte küldeniük a miner-t az eladónak, addig egy fillért sem kapnak vissza a Paypaltól! Hogy is van ez akkor?

Milyen egyéb biztonságos módszer létezik vásárlásra? Van olyan megbízható nagy escrow szolgáltató akivel már van tapasztalatotok és BTC hardware vásárlásra ajánljátok?
Köszi!

Üdv,
Mike

Hello!

Sajnos a PayPalt nem szereti itt senki mert míg ott visszafordítható a tranzakció addig a Bitcoinnál nem. Én is szerettem volna PPvel venni itt pár dolgot de a sok csaló ezt szinte teljesen lehetetlenné tette. Cégek azért szeretik nem elfogadni, mert akkor egyszerűbb átverni a vevőket. Volt rá példa, hogy emberek kifizettek előre 6 hónappal hardwert és vagy fél év késéssel (szállítási idő után) érkezett vagy egyáltalán nem.

PPvel meg egyszerűen vesznek egy Bitcoint aztán visszafordítják a tranzakciót arra hivatkozva, hogy soha nem kapták meg a rendelt terméket. Ez itt a fórumon ugye, nem pl. eBayen. Bár még ha eBayen veszel is Bitcoint ott is visszafordíthatják és az eBay az ő oldalukat fogja védeni ugyanis nem pártolják a crypocurrencyket. Legalábbis anno még ez volt 1-2 éve

Javaslom eBayen vagy Amazonon keresztül venni a dolgokat, ott megy a PP és pontosan a Buyes/Seller protection miatt jobbak az esélyeid. Ha vásárló vagy (és lehetőleg nem egy csaló), akkor jó esélyeid vannak. Ha nem szállítják a hardwert akkor egyszerűen el lehet intézni.

UI. Javaslom, hogy pontosan számold ki mennyit fogsz keresni, mert mostanság eléggé nehéz vagy sokáig tart míg nullára kijön az ember. Ha nem robban le a gép és nem szeretnéd megtartani nosztalgiának, akkor érdemes eladni a végén. Ezt is beleszámolhatod a "bevételhez".
manuelc
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
July 26, 2015, 06:32:33 PM
 #264

Hello!

Sajnos a PayPalt nem szereti itt senki mert míg ott visszafordítható a tranzakció addig a Bitcoinnál nem. Én is szerettem volna PPvel venni itt pár dolgot de a sok csaló ezt szinte teljesen lehetetlenné tette. Cégek azért szeretik nem elfogadni, mert akkor egyszerűbb átverni a vevőket. Volt rá példa, hogy emberek kifizettek előre 6 hónappal hardwert és vagy fél év késéssel (szállítási idő után) érkezett vagy egyáltalán nem.

PPvel meg egyszerűen vesznek egy Bitcoint aztán visszafordítják a tranzakciót arra hivatkozva, hogy soha nem kapták meg a rendelt terméket. Ez itt a fórumon ugye, nem pl. eBayen. Bár még ha eBayen veszel is Bitcoint ott is visszafordíthatják és az eBay az ő oldalukat fogja védeni ugyanis nem pártolják a crypocurrencyket. Legalábbis anno még ez volt 1-2 éve

Javaslom eBayen vagy Amazonon keresztül venni a dolgokat, ott megy a PP és pontosan a Buyes/Seller protection miatt jobbak az esélyeid. Ha vásárló vagy (és lehetőleg nem egy csaló), akkor jó esélyeid vannak. Ha nem szállítják a hardwert akkor egyszerűen el lehet intézni.

UI. Javaslom, hogy pontosan számold ki mennyit fogsz keresni, mert mostanság eléggé nehéz vagy sokáig tart míg nullára kijön az ember. Ha nem robban le a gép és nem szeretnéd megtartani nosztalgiának, akkor érdemes eladni a végén. Ezt is beleszámolhatod a "bevételhez".

Köszi az infót Borisz! Igen számolgatok én is.. látom, hogy későn kezdtem bele. Azt sajnálom, hogy 2010-ben amikor ráakadtam ls letöltöttem a walletot nem kattantam jobban rá:S

Az "ingyen" áramomat lövöm el most ezekkel az eszközökkel (pár MW). Amint elfogy, azonnal adom is el az eszközöket. Sajnos BTC miner nincs jelenleg a piacon amit lehet jól üzemeltetni (hacsak nem a rack-os Spondoolies Sp3x és ha a hosting szolgáltató nem kérdez sokat). A korábban vásárolt két Neptune-t kifuttatom és utána túladok rajtuk. Még 1-2 minert azért elbírnék, ezért keresek scryptes bányászt vagy Spondoolies-t, vagy Neptune-t. Az eBayon sok a hiéna és ráadásul sokan irreális árakon szeretnének megszabadulni a használt hardware-üktől. Ezért nézegetem a fórumokat is.

Legközelebb akkor fogok komolyabb vásárlásba bonyolódni, amint például ők --> (https://www.hashcoins.com/buy-scrypt-miners/buy-triton-miner/) kidobják a bányász kártyájukat. Van pár szerverem adatközpontban ami elbírna 6-7 PCI karit.

Addig is ha van valakinek tapasztalata megbízható escrow szolgáltatóval akkor adjátok a jelet! Köszi!

Üdv,
M
bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
September 07, 2015, 08:55:09 AM
 #265

Sziasztok,
Van itt valaki folyamatosan a fórumon, akitől lehet kérdezni, vagy csak néha beesik valaki?
Üdv:
BA
bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
September 08, 2015, 09:48:27 PM
 #266

Ha nem zavarok senkit, akkor kicsit gyűjtöm az aktivitást, minél előbb jr.member lehessek.
Ha valaki tudna ajánlani signature campaign-t, szívesen venném.
BitConcept
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile
September 10, 2015, 08:37:32 PM
 #267

Hello!

Sajnos a PayPalt nem szereti itt senki mert míg ott visszafordítható a tranzakció addig a Bitcoinnál nem. Én is szerettem volna PPvel venni itt pár dolgot de a sok csaló ezt szinte teljesen lehetetlenné tette. Cégek azért szeretik nem elfogadni, mert akkor egyszerűbb átverni a vevőket. Volt rá példa, hogy emberek kifizettek előre 6 hónappal hardwert és vagy fél év késéssel (szállítási idő után) érkezett vagy egyáltalán nem.

PPvel meg egyszerűen vesznek egy Bitcoint aztán visszafordítják a tranzakciót arra hivatkozva, hogy soha nem kapták meg a rendelt terméket. Ez itt a fórumon ugye, nem pl. eBayen. Bár még ha eBayen veszel is Bitcoint ott is visszafordíthatják és az eBay az ő oldalukat fogja védeni ugyanis nem pártolják a crypocurrencyket. Legalábbis anno még ez volt 1-2 éve

Javaslom eBayen vagy Amazonon keresztül venni a dolgokat, ott megy a PP és pontosan a Buyes/Seller protection miatt jobbak az esélyeid. Ha vásárló vagy (és lehetőleg nem egy csaló), akkor jó esélyeid vannak. Ha nem szállítják a hardwert akkor egyszerűen el lehet intézni.

UI. Javaslom, hogy pontosan számold ki mennyit fogsz keresni, mert mostanság eléggé nehéz vagy sokáig tart míg nullára kijön az ember. Ha nem robban le a gép és nem szeretnéd megtartani nosztalgiának, akkor érdemes eladni a végén. Ezt is beleszámolhatod a "bevételhez".

Köszi az infót Borisz! Igen számolgatok én is.. látom, hogy későn kezdtem bele. Azt sajnálom, hogy 2010-ben amikor ráakadtam ls letöltöttem a walletot nem kattantam jobban rá:S

Az "ingyen" áramomat lövöm el most ezekkel az eszközökkel (pár MW). Amint elfogy, azonnal adom is el az eszközöket. Sajnos BTC miner nincs jelenleg a piacon amit lehet jól üzemeltetni (hacsak nem a rack-os Spondoolies Sp3x és ha a hosting szolgáltató nem kérdez sokat). A korábban vásárolt két Neptune-t kifuttatom és utána túladok rajtuk. Még 1-2 minert azért elbírnék, ezért keresek scryptes bányászt vagy Spondoolies-t, vagy Neptune-t. Az eBayon sok a hiéna és ráadásul sokan irreális árakon szeretnének megszabadulni a használt hardware-üktől. Ezért nézegetem a fórumokat is.

Legközelebb akkor fogok komolyabb vásárlásba bonyolódni, amint például ők --> (https://www.hashcoins.com/buy-scrypt-miners/buy-triton-miner/) kidobják a bányász kártyájukat. Van pár szerverem adatközpontban ami elbírna 6-7 PCI karit.

Addig is ha van valakinek tapasztalata megbízható escrow szolgáltatóval akkor adjátok a jelet! Köszi!

Üdv,
M

Nem hinném, hogy tudnak majd olyan kártyát gyártani amivel bányászni érdemes lenne a jövőben.
Alt coinokkal meg szerintem nem érdemes már foglalkozni.

Az ethereummal meg lehetseges foglalkozni. 4 db R9 280x eloallit kb 4 etherecoin-t naponta ($1.2 darabja jelenleg). A fogyasztas, pedig meg fele sem a scrypt-nek. Alig langyosak a kartyak.
PesiHUN
Member
**
Offline Offline

Activity: 113
Merit: 10


View Profile
October 07, 2015, 08:10:09 PM
 #268

Sziasztok, kellene nekem 1 web programozó kivitelezni egy ötletet, számításaim szerint 2-3 nap alatt megcsinálná a dolgot, egy weboldalról lenne szó. A weboldal lényege befektetés lenne, a fizetség lehetőleg részesedésben de akár órabérben is megoldható, érdeklődők küldjenek egy pm-et.

██████████    YoBit.net - Cryptocurrency Exchange - Over 350 coins
█████████    <<  ● $$$ - $$$ - $$$ - $$$ - $$$ - $$$ - $$$   >>
██████████    <<  ● Play DICE! Win 1-5 btc just for 5 mins!  >>
letstrymyluck
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
October 28, 2015, 04:33:26 PM
 #269

   Sokféle Bitcoin Faucetet töltök nap mint nap, ami a FaucetBox-ra érkezik. Rengeteg olyan oldal van ahol nem udok kikérni nagy mennyiségü faucetet (btcaliens, freebitco pont in, btczebza, stb), mert azt akarja levételkor, hogy blockoljam az AD blockom. (pl. Moonbitcoin):
"Moon Bitcoin depends on the revenue from displaying a small number of adverts that may interest you, so that we can continue to payout.
We respectfully ask you to disable your ad-blocking browser plugin/software or add this page to the exception list and then refresh the page"
Amit csináltam:
Kikapcsoltam - NEMJÓ
Lekapcsoltam - NEMJÓ
Eltávolítottam - NEMJÓ
Böngésző újratelepítése - NEMJÓ
Más bönglsző használata - NEMJÓ
PC újratelepítése - NEMJÓ
VPN/Proxy használata - itt kicsit más a helyzet. Megengedi beírni a chapta-t, de mikor a levételre kerül a sor nem reagál semmit!
    Kivételkek közé nemlehet tenni. Mit csináljak? Köszönöm a segítséget!
bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
January 25, 2016, 07:34:08 PM
 #270

Sziasztok,
Tudnátok ajánlani kezdőbarát trader oldalt?
Esetleg ahol valamiféle tutorial is van?
Angol nem akadály, csak tartok az átverős, lehúzós oldalaktól, ezért kérdezek inkább előtte.
Köszi!
iFA88
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 237
Merit: 100



View Profile WWW
February 26, 2016, 03:21:16 PM
 #271

Udv emberek!

Sikeresen elindult a http://ethereumlottery.net.
Hasznaljatok egeszseggel, ha esetleg valami hibat veltek felfedezni akkor irjatok! Smiley
Szivesen felelek a kerdesekre is.

Udv:
-iFA

laccesonda
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 42
Merit: 0


View Profile
March 06, 2016, 03:27:06 PM
 #272

Most látom, hogy magyar topic is van...  Grin
Wilberforce
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
March 12, 2016, 11:59:16 PM
 #273

Hello! Ez az Ankeres Bitcoin ATM, hogy működik? Ki tudok venni pénzt mobil telefonnal a blockchain app-al? Az 5% fee melyik árfolyam szerint van számolva? Bitstamp? Vannak kivételi limitek? Min/Max? Milyen címletekben ad ki?
zsobro
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 41
Merit: 10


View Profile
March 16, 2016, 12:33:51 AM
 #274

Sziasztok! Külön magyar tradelő kör nincs?
Totya
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
March 17, 2016, 03:28:59 PM
 #275

Sziasztok, BTC eladó személyes találkozóval, pillanatnyi árfolyamon. Budapesten.
totya066@gmail.com
colombuszka
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 802
Merit: 501



View Profile
March 24, 2016, 11:13:52 PM
 #276

Jó látni, hogy van magyar topic :-) Igaz kicsit halott, de hátha feléled ez is egyszer.

.
.
.
▬◇
▬◇▬◆
▬◇▬◇▬◆
.
.







███
███░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░███
███
.
.
.
◇▬
◆▬◇▬
◆▬◇▬◇▬
.
.
Attilaloe
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250



View Profile
April 04, 2016, 02:06:48 PM
 #277

Üdv mindenkinek!

Hát igen, a magyarok még kicsit alszanak, de majd csak lesz pár  lelkes fórumozó, aki felébreszti őket csipke rózsika álmukból:)

                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀















                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀

















.
TELEGRAM
FACEBOOK
TWITTER
REDDIT

















.
LINKEDIN
INSTAGRAM
GITHUB
BITCOINTALK
Attilaloe
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250



View Profile
April 04, 2016, 02:18:02 PM
 #278

Amúgy én is csak most találtam meg véletlenül a magyar topic-ot, lehet a többiek is keresgélik még Smiley

                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀















                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀

















.
TELEGRAM
FACEBOOK
TWITTER
REDDIT

















.
LINKEDIN
INSTAGRAM
GITHUB
BITCOINTALK
colombuszka
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 802
Merit: 501



View Profile
April 06, 2016, 08:38:39 PM
 #279

Igen, szerintem sokan nem is tudják, hogy létezik ilyen topik.. :-)  Felkéne rázni a tömeget valahogyan..

.
.
.
▬◇
▬◇▬◆
▬◇▬◇▬◆
.
.







███
███░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░███
███
.
.
.
◇▬
◆▬◇▬
◆▬◇▬◇▬
.
.
Attilaloe
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250



View Profile
April 07, 2016, 10:02:57 AM
 #280

Én benne vagyok, legalább nem csak angolul lehetne értekezni... azért a magyar jobban megy Smiley

                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀















                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀

















.
TELEGRAM
FACEBOOK
TWITTER
REDDIT

















.
LINKEDIN
INSTAGRAM
GITHUB
BITCOINTALK
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!