Bitcoin Forum
April 18, 2024, 06:01:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1255253 times)
Mohabmw
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 143
Merit: 100


View Profile
March 21, 2014, 01:06:35 PM
 #201

Mostanában bányászt venni elég nehéz úgy hogy jól kijöjjön belőle az ember. Én is eladtam egy részét, ami megmaradt azt meg a Cex-en kiegészítettem cloud mininggel. Most eléggé lement az ára, 7 USD/GH áron azonnali teljesítményt kapni, ráadásul bármikor eladható, nem marad a nyakamon a cucc ha már nem akarok élni vele. Ha valakinek nem sürgős kivenni a bányászott btc-t akár azonnal vásárolhat újabb teljesítményt. Legutóbb 10%-ot emelkedett a diff. ezt már meg lehet előzni ha újra befektetem.
Ha esetleg valakit érdekel és kipróbálná, és lenne olyan kedves hogy az én refferal linkemen regisztrál, azt nagyon megköszönöm.
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/
A refi linked elmaradt, beirjam az enyimet?Cheesy
Akinek reszletes tajekoztatas kell mi hogy mukodik a cexen, irhat ram privit:)
Elmaradt? Utolsó sor.
Csak én látom?
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Mohabmw
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 143
Merit: 100


View Profile
March 21, 2014, 01:28:45 PM
 #202

Mostanában bányászt venni elég nehéz úgy hogy jól kijöjjön belőle az ember. Én is eladtam egy részét, ami megmaradt azt meg a Cex-en kiegészítettem cloud mininggel. Most eléggé lement az ára, 7 USD/GH áron azonnali teljesítményt kapni, ráadásul bármikor eladható, nem marad a nyakamon a cucc ha már nem akarok élni vele. Ha valakinek nem sürgős kivenni a bányászott btc-t akár azonnal vásárolhat újabb teljesítményt. Legutóbb 10%-ot emelkedett a diff. ezt már meg lehet előzni ha újra befektetem.
Ha esetleg valakit érdekel és kipróbálná, és lenne olyan kedves hogy az én refferal linkemen regisztrál, azt nagyon megköszönöm.
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/
A refi linked elmaradt, beirjam az enyimet?Cheesy
Akinek reszletes tajekoztatas kell mi hogy mukodik a cexen, irhat ram privit:)
Eddig is megtehetted volna. Mellesleg ha ref linket adok akkor nyilván tájékoztatást is, ha valakit érdekelnek a részletek. De persze, írd be nyugodtan.
iFA88
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 237
Merit: 100



View Profile WWW
March 22, 2014, 07:40:40 AM
 #203

Nalam nem latszodik a ref linked. Valoszinuleg azert mert az alairasba raktad bele. Ha jol emlekszem azt mar itt is cenzurazzak.
Igen megtettem mar, mint ahogy bitcoin.hu forumba is regebben letrehoztam topicot, mint ahogy te is a napokba:)

Mostanában bányászt venni elég nehéz úgy hogy jól kijöjjön belőle az ember. Én is eladtam egy részét, ami megmaradt azt meg a Cex-en kiegészítettem cloud mininggel. Most eléggé lement az ára, 7 USD/GH áron azonnali teljesítményt kapni, ráadásul bármikor eladható, nem marad a nyakamon a cucc ha már nem akarok élni vele. Ha valakinek nem sürgős kivenni a bányászott btc-t akár azonnal vásárolhat újabb teljesítményt. Legutóbb 10%-ot emelkedett a diff. ezt már meg lehet előzni ha újra befektetem.
Ha esetleg valakit érdekel és kipróbálná, és lenne olyan kedves hogy az én refferal linkemen regisztrál, azt nagyon megköszönöm.
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/
A refi linked elmaradt, beirjam az enyimet?Cheesy
Akinek reszletes tajekoztatas kell mi hogy mukodik a cexen, irhat ram privit:)
Eddig is megtehetted volna. Mellesleg ha ref linket adok akkor nyilván tájékoztatást is, ha valakit érdekelnek a részletek. De persze, írd be nyugodtan.

Mohabmw
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 143
Merit: 100


View Profile
March 22, 2014, 04:17:58 PM
 #204

Nalam nem latszodik a ref linked. Valoszinuleg azert mert az alairasba raktad bele. Ha jol emlekszem azt mar itt is cenzurazzak.
Igen megtettem mar, mint ahogy bitcoin.hu forumba is regebben letrehoztam topicot, mint ahogy te is a napokba:)

Mostanában bányászt venni elég nehéz úgy hogy jól kijöjjön belőle az ember. Én is eladtam egy részét, ami megmaradt azt meg a Cex-en kiegészítettem cloud mininggel. Most eléggé lement az ára, 7 USD/GH áron azonnali teljesítményt kapni, ráadásul bármikor eladható, nem marad a nyakamon a cucc ha már nem akarok élni vele. Ha valakinek nem sürgős kivenni a bányászott btc-t akár azonnal vásárolhat újabb teljesítményt. Legutóbb 10%-ot emelkedett a diff. ezt már meg lehet előzni ha újra befektetem.
Ha esetleg valakit érdekel és kipróbálná, és lenne olyan kedves hogy az én refferal linkemen regisztrál, azt nagyon megköszönöm.
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/
A refi linked elmaradt, beirjam az enyimet?Cheesy
Akinek reszletes tajekoztatas kell mi hogy mukodik a cexen, irhat ram privit:)
Eddig is megtehetted volna. Mellesleg ha ref linket adok akkor nyilván tájékoztatást is, ha valakit érdekelnek a részletek. De persze, írd be nyugodtan.
Na most már csak kíváncsiságból, mert nem aláírásba tettem, itt a link még egyszer:
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/

Így látszik? Ha nem akkor passzolok...
Amúgy láttam cex-es szálat a magyar fórumon de a ref linkedet sehol sem, bár lehet hogy csak elkerülte a figyelmem.
iFA88
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 237
Merit: 100



View Profile WWW
March 24, 2014, 03:50:29 PM
 #205

Ugy latszik ki van filterezve, ha replyt akarsz irni akkor ott meg ottvan a kod

hivewallet
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 325


hivewallet.com


View Profile WWW
March 27, 2014, 08:38:57 AM
Last edit: March 28, 2014, 03:51:43 AM by hivewallet
 #206

A Hungarian translation of Hive for OS X is now ready!

Changeset here. Special thanks to KriszDev ! Looks nice!


Hive, a beautiful, secure wallet with an app platform for Mac OS X, Android and Mobile Web. Translators wanted! iOS and OS X devs see BitcoinKit.
Tweets @hivewallet. Skype us here. Donations appreciated at 1HLRg9C1GsfEVH555hgcjzDeas14jen2Cn
jonathan2
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
April 02, 2014, 08:51:26 AM
 #207

I will be going to Budapest in a few weeks time and it would be nice to meet up with some other bitcoin enthusiasts in the city. I'll be there between 16th - 20th of april. So if you can let's meet up for some [Suspicious link removed] and beer. Feel free to drop me a PM here.

Cheers.
thernady
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
April 23, 2014, 07:51:00 PM
 #208

udv
latom itt magyarul is lehet diskuralni Smiley
iFA88
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 237
Merit: 100



View Profile WWW
April 24, 2014, 09:36:12 AM
 #209

Igy van!:)

udv
latom itt magyarul is lehet diskuralni Smiley

xuser
Member
**
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 10


View Profile
April 27, 2014, 07:49:14 PM
 #210

véleményetek szerint melyik coin lesz ezek közül hosszútávon a legsikeresebb: wc,bc,ac,yc,mint???

Free Distribution 14,000,000 VPNCOIN !!! Vr34YoAisMrDsTqsHJnwTKsjTKikY3kBxS
Patri20
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
May 07, 2014, 10:06:53 AM
 #211

Szia kedves mindenki Smiley
Millás vagyok már?  Smiley
Patri20
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
May 12, 2014, 11:32:53 AM
 #212

Miert nem lehet ide irni???
KriszDev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
May 12, 2014, 06:12:37 PM
 #213

Miert nem lehet ide irni???

Mit nem lehet írni?
claugoz14
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
May 12, 2014, 06:42:20 PM
 #214

De jó hogy megtaláltam ez a fórum és van sok fontos információ.
BitcoinTraders
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
May 21, 2014, 05:21:57 PM
 #215

De jó hogy megtaláltam ez a fórum és van sok fontos információ.
Hát igen nagyon sok hasznos info van itt!
Emellett én még pénzt is keresek vele...Smiley
KriszDev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
May 24, 2014, 02:43:36 PM
 #216

De jó hogy megtaláltam ez a fórum és van sok fontos információ.
Hát igen nagyon sok hasznos info van itt!
Emellett én még pénzt is keresek vele...Smiley
Azt hogy?
easy8
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
June 05, 2014, 08:35:55 AM
 #217

sziasztok! van köztetek aki saját maga bányász? kutatok éppen a bitcoinról, és még elég kezdő vagyok, szóval sajnálom ha valakit idegesítek a kérdéseimmel! ha viszont valakinek van kedve mesélni magáról, segíteni nekem, annak nagyon örülök  Smiley

szóval két napja kezdtem olvasgatni a témakörben, és egyelőre az az első benyomásom, hogy a privát bányászat már egyáltalán nem éri meg, és hogy a cloud mining cégek sokkal jobb lehetőségekkel kecsegtetnek. kinek melyik céggel van tapasztalata? 

én ezt a review-t találtam, ezek szerint a Genesis Mining a legjobb. Velük kötött már üzletet valaki?

láttam hogy páran a CEX-et használták, ami elég rossz értékelést kapott... kommentár?

minden választ köszönök előre is! kicsit pezsdítsük már fel a magyar fórumot  Wink
rolk
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
June 05, 2014, 05:15:28 PM
 #218

sziasztok! van köztetek aki saját maga bányász? kutatok éppen a bitcoinról, és még elég kezdő vagyok, szóval sajnálom ha valakit idegesítek a kérdéseimmel! ha viszont valakinek van kedve mesélni magáról, segíteni nekem, annak nagyon örülök  Smiley

szóval két napja kezdtem olvasgatni a témakörben, és egyelőre az az első benyomásom, hogy a privát bányászat már egyáltalán nem éri meg, és hogy a cloud mining cégek sokkal jobb lehetőségekkel kecsegtetnek. kinek melyik céggel van tapasztalata? 

én ezt a review-t találtam, ezek szerint a Genesis Mining a legjobb. Velük kötött már üzletet valaki?

láttam hogy páran a CEX-et használták, ami elég rossz értékelést kapott... kommentár?

minden választ köszönök előre is! kicsit pezsdítsük már fel a magyar fórumot  Wink

cexből nem fogsz profittal kiszállni soha.. Smiley

nem tudom mivel tudna belekezdeni most egy kezdő, hogy legyen profitja, az elmúlt fél évben annyian ugrottak bele ebbe, hogy gyakorlatilag már csak fillérekért megy a bányászat.

szerintem jobban jársz, ha veszel egy kis BTC-t, és félrerakod egy-két évre. Aztán vagy bejön, és hatványozottan jól jársz, vagy buksz rajta. De ezt nem lehet megmondani.
easy8
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
June 05, 2014, 08:02:18 PM
 #219


cexből nem fogsz profittal kiszállni soha.. Smiley

nem tudom mivel tudna belekezdeni most egy kezdő, hogy legyen profitja, az elmúlt fél évben annyian ugrottak bele ebbe, hogy gyakorlatilag már csak fillérekért megy a bányászat.

szerintem jobban jársz, ha veszel egy kis BTC-t, és félrerakod egy-két évre. Aztán vagy bejön, és hatványozottan jól jársz, vagy buksz rajta. De ezt nem lehet megmondani.
[/quote]


hogyhogy? úgy tűnik másoknak bejött!
rolk
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
June 06, 2014, 12:59:46 PM
 #220


cexből nem fogsz profittal kiszállni soha.. Smiley

nem tudom mivel tudna belekezdeni most egy kezdő, hogy legyen profitja, az elmúlt fél évben annyian ugrottak bele ebbe, hogy gyakorlatilag már csak fillérekért megy a bányászat.

szerintem jobban jársz, ha veszel egy kis BTC-t, és félrerakod egy-két évre. Aztán vagy bejön, és hatványozottan jól jársz, vagy buksz rajta. De ezt nem lehet megmondani.


hogyhogy? úgy tűnik másoknak bejött!
[/quote]

sokan traderbotokat használnak cexen, azok az adás-vétellel csinálják a profitot, nem a bányászattal.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!