Bitcoin Forum
April 16, 2024, 08:24:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1252510 times)
ToniCrocano
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100



View Profile WWW
June 21, 2017, 12:08:37 PM
 #661

Hello mindenkinek, én szeretnék lenni az egyszerű és tömör, keres fordítók én hirdetést a altcoin, ha érdekel, küldj privát üzenetet. köszönöm

1713255855
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713255855

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713255855
Reply with quote  #2

1713255855
Report to moderator
1713255855
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713255855

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713255855
Reply with quote  #2

1713255855
Report to moderator
1713255855
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713255855

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713255855
Reply with quote  #2

1713255855
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713255855
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713255855

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713255855
Reply with quote  #2

1713255855
Report to moderator
1713255855
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713255855

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713255855
Reply with quote  #2

1713255855
Report to moderator
1713255855
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713255855

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713255855
Reply with quote  #2

1713255855
Report to moderator
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
June 21, 2017, 07:38:54 PM
 #662

Sokáig nem értettem, hogy miért esett be az ethereum árfolyama az elmúlt napban. Aztán utánakerestem, és kiderült, hogy hasonló dolgok történtek, mint a bitcoinnál az utóbbi időben, hogy egyszerűen nem mentek át a tranzakciók, mert nem fértek be a blokkokba / túl magasak lettek hirtelen a mining feek...

Itt össze van tömören foglalva, hogy mi okozta:
https://www.reddit.com/r/ethereum/comments/6imd5u/can_we_make_a_mega_thread_for_people_to_explain/

Lesz még itt is mit javítani / átgondolni a jövőben.
MightSellIt
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 135
Merit: 100


View Profile
June 22, 2017, 06:19:46 PM
 #663

hello guys, I need one advice for you but sorry I dont speak Hungerian.

I will come to Budapest next week and stay there for vacation 2 weeks, and just curious to know how you cash out bitcoins in your country?

In Serbia we use cex.io and withdraw to telenor bank...and it works great. We can cash out up to 10k euros without paying taxes. Above 10k we need to pay 20%.

Just curious which bank and ways are you using to withdraw for example from Bitstamp or any other?

Thank you
Snail2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1000



View Profile
June 23, 2017, 09:35:43 AM
 #664

hát ez nem hiszem, hogy jó másra, elolvastam, de nem látom azokat a "forradalmi" újításokat. Szokásos szöveg, ICO ami az ethereum blockchainen majd megváltja a világot és lecseréljük a mostani rossz gazdasági rendszert, továbbá egy nagyon fancy roadmap az átlagos szöveggel. A számláló szerint 900+ K dollár benne van már az icoban, amit furcsállok, ahhoz képest, hogy se itt, se semmi népszerűbb helyen nem találtam róla semmit (persze a szokásos blogokat leszámítva, ahol leírják ugyan azt, ami a honlapon van), plusz nem találtam infót az escrow-ról sem. Csodálnám ha eljutna trexig.

Mar egy milla felett jarnak. Valoban nem sok konkretumot irnak le. Olyasminek latszik mint egy Bancor + USDT mix athallasokkal az eMunie (mostanaban Radix) fele. Majd meglatjuk hogy alakul. Szvsz a tradereken kivul nem sok mindenkit fog erdekelni, foleg miutan lattuk mit tud csinalmi nehany szaz egyideju tranzakcio az ETH networkkel.
Snail2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1000



View Profile
June 23, 2017, 09:42:32 AM
 #665

hello guys, I need one advice for you but sorry I dont speak Hungerian.

I will come to Budapest next week and stay there for vacation 2 weeks, and just curious to know how you cash out bitcoins in your country?

In Serbia we use cex.io and withdraw to telenor bank...and it works great. We can cash out up to 10k euros without paying taxes. Above 10k we need to pay 20%.

Just curious which bank and ways are you using to withdraw for example from Bitstamp or any other?

Thank you

There is a Bitcoin-ATM in the city centre (5% fee):
https://coinatmradar.com/city/33/bitcoin-atm-budapest/

Otherwise the only possibilities are localbitcoins or the forum on bitcoin.hu.

flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
June 23, 2017, 10:35:09 AM
 #666

hát ez nem hiszem, hogy jó másra, elolvastam, de nem látom azokat a "forradalmi" újításokat. Szokásos szöveg, ICO ami az ethereum blockchainen majd megváltja a világot és lecseréljük a mostani rossz gazdasági rendszert, továbbá egy nagyon fancy roadmap az átlagos szöveggel. A számláló szerint 900+ K dollár benne van már az icoban, amit furcsállok, ahhoz képest, hogy se itt, se semmi népszerűbb helyen nem találtam róla semmit (persze a szokásos blogokat leszámítva, ahol leírják ugyan azt, ami a honlapon van), plusz nem találtam infót az escrow-ról sem. Csodálnám ha eljutna trexig.

Mar egy milla felett jarnak. Valoban nem sok konkretumot irnak le. Olyasminek latszik mint egy Bancor + USDT mix athallasokkal az eMunie (mostanaban Radix) fele. Majd meglatjuk hogy alakul. Szvsz a tradereken kivul nem sok mindenkit fog erdekelni, foleg miutan lattuk mit tud csinalmi nehany szaz egyideju tranzakcio az ETH networkkel.
Nem az ETC blockchaint használja? Basszus, ezt a sok ICO-t már a fene sem tudja nyomon követni... Amúgy érdekes, amikor múltkor rákerestem itt, egy darab bejegyzést nem találtam róla, most pedig látom, hogy van itt ANN threadje. Mindenféle bounty kampánnyal fel van szerelve, érdekes, viszont minél többet olvasok a róla, annál kevésbé értem, hogy hogyan fog ez az egész összeállni. A whitepapert olvasva nekem kicsit piramisjátéknak tűnt, de a fene sem tudja.
Snail2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1000



View Profile
June 23, 2017, 02:44:49 PM
 #667

Nem az ETC blockchaint használja? Basszus, ezt a sok ICO-t már a fene sem tudja nyomon követni... Amúgy érdekes, amikor múltkor rákerestem itt, egy darab bejegyzést nem találtam róla, most pedig látom, hogy van itt ANN threadje. Mindenféle bounty kampánnyal fel van szerelve, érdekes, viszont minél többet olvasok a róla, annál kevésbé értem, hogy hogyan fog ez az egész összeállni. A whitepapert olvasva nekem kicsit piramisjátéknak tűnt, de a fene sem tudja.

De, a Corion az ETC blockchainen ul, de az technikailag ugyanaz mint az ETH chain ugyhogy majdnem biztos hogy ugyanugy reagalna hasonlo helyzetben.
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
June 23, 2017, 03:01:09 PM
 #668

Nem az ETC blockchaint használja? Basszus, ezt a sok ICO-t már a fene sem tudja nyomon követni... Amúgy érdekes, amikor múltkor rákerestem itt, egy darab bejegyzést nem találtam róla, most pedig látom, hogy van itt ANN threadje. Mindenféle bounty kampánnyal fel van szerelve, érdekes, viszont minél többet olvasok a róla, annál kevésbé értem, hogy hogyan fog ez az egész összeállni. A whitepapert olvasva nekem kicsit piramisjátéknak tűnt, de a fene sem tudja.

De, a Corion az ETC blockchainen ul, de az technikailag ugyanaz mint az ETH chain ugyhogy majdnem biztos hogy ugyanugy reagalna hasonlo helyzetben.
Az meglehet, az ETC-vel kapcsolatos dolgokat nem nagyon követtem nyomon, bár ha azt vesszük, hogy gyk copypastelik az ETH kódját, akkor igazat kell adnom neked.
Snail2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1000



View Profile
June 23, 2017, 03:32:28 PM
 #669

Az meglehet, az ETC-vel kapcsolatos dolgokat nem nagyon követtem nyomon, bár ha azt vesszük, hogy gyk copypastelik az ETH kódját, akkor igazat kell adnom neked.

Az ETC nem egy copypaste coin hanem az maga az ETH. Az eredeti ETH tarsulat egy resze nem szerette azt hogy Butterin egy hard forkkal visszaporgette a blockchaint meg az idot a TheDAO hekkelesnel es ok inkabb megmaradtak az eredeti chainen. Tehat az ETC vegulis ETHbb maganal az ETHnal Smiley.
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
June 23, 2017, 03:56:13 PM
 #670

Az meglehet, az ETC-vel kapcsolatos dolgokat nem nagyon követtem nyomon, bár ha azt vesszük, hogy gyk copypastelik az ETH kódját, akkor igazat kell adnom neked.

Az ETC nem egy copypaste coin hanem az maga az ETH. Az eredeti ETH tarsulat egy resze nem szerette azt hogy Butterin egy hard forkkal visszaporgette a blockchaint meg az idot a TheDAO hekkelesnel es ok inkabb megmaradtak az eredeti chainen. Tehat az ETC vegulis ETHbb maganal az ETHnal Smiley.
Igen, ez bitpop és becoin átlagos kopipaszta szövege is. Ismerem a legendákat, nézőpont kérdése, szerintem attól még mindig az marad az igazi ETH ahol Buterin van és az árak perpill még ezt igazolják.
Snail2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1000



View Profile
June 23, 2017, 04:27:01 PM
 #671

Igen, ez bitpop és becoin átlagos kopipaszta szövege is. Ismerem a legendákat, nézőpont kérdése, szerintem attól még mindig az marad az igazi ETH ahol Buterin van és az árak perpill még ezt igazolják.

Nem legenda, megtalalod itt minden reszletet. Az igazat megvallva en sem vagyok egyertelmuen boldog egy olyan blockchainnel amit akkor porgetnek vissza amikor csak akarnak. Ma a hekkerek miatt, holnap talan mindenfele kormanyok "keresere". Akkor az arfolyamingadozas miatti idonkenti nagy kaszalasoktol vagy bukasoktol eltekintve mi a kulonbseg a Paypal es az ETH kozott?
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
June 27, 2017, 08:22:26 PM
 #672

Ti ha eddig vettetek BTC-t vagy mondjuk ETH-et, akkor azt hogy cisnáltátok?

Én eddig azzal operáltm, hogy krakenre utalok EUR-t, de ez kb 2 nap mire megvan, plusz a banknél felszámolnak extra devizautalási költséget.

Localbitcoins-t használtátok már, mi a tapasztalat? Illetve ilyesmi ETH vásárlósról tudtok?
bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
June 27, 2017, 09:15:06 PM
 #673

Ti ha eddig vettetek BTC-t vagy mondjuk ETH-et, akkor azt hogy cisnáltátok?

Én eddig azzal operáltm, hogy krakenre utalok EUR-t, de ez kb 2 nap mire megvan, plusz a banknél felszámolnak extra devizautalási költséget.

Localbitcoins-t használtátok már, mi a tapasztalat? Illetve ilyesmi ETH vásárlósról tudtok?
Localbitcoins-ra ránézte pár éve, akkor Bécs volt a legközelebb, ahol talált valakit, aki épp eladni akart. (A tapasztalat alapja nem reprezentatív minta  Smiley )
Tessék kaszinózni és megduplázni a jelenlegi tőkét, majd azt is megduplázni és nem kell utalgatni Smiley
Bitcoin ATM? Arról azt hallottam, hogy eléggé eltérítik az árfolyamot a saját javukra, mert úgysem tudsz máshol venni...
colombuszka
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 802
Merit: 501



View Profile
June 28, 2017, 06:29:18 AM
 #674

Ti ha eddig vettetek BTC-t vagy mondjuk ETH-et, akkor azt hogy cisnáltátok?

Én eddig azzal operáltm, hogy krakenre utalok EUR-t, de ez kb 2 nap mire megvan, plusz a banknél felszámolnak extra devizautalási költséget.

Localbitcoins-t használtátok már, mi a tapasztalat? Illetve ilyesmi ETH vásárlósról tudtok?
Localbitcoins-ra ránézte pár éve, akkor Bécs volt a legközelebb, ahol talált valakit, aki épp eladni akart. (A tapasztalat alapja nem reprezentatív minta  Smiley )
Tessék kaszinózni és megduplázni a jelenlegi tőkét, majd azt is megduplázni és nem kell utalgatni Smiley
Bitcoin ATM? Arról azt hallottam, hogy eléggé eltérítik az árfolyamot a saját javukra, mert úgysem tudsz máshol venni...

Bitcoin ATM brutálisan rosszul vált. Akkor inkább localbitcoins.. egy rakás, akár külföldi ember is vesz/ad BTC-t Magyarországon (legalábbis Budapesten van belőlük Smiley )

.
.
.
▬◇
▬◇▬◆
▬◇▬◇▬◆
.
.







███
███░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░███
███
.
.
.
◇▬
◆▬◇▬
◆▬◇▬◇▬
.
.
lignarius
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
June 28, 2017, 03:41:39 PM
 #675

Vélemény ezekről ?

NEM (XEM)

GameCredits (GAME)

Steem (STEEM)

LLam
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
July 05, 2017, 03:34:12 PM
 #676

Vélemény ezekről ?

NEM (XEM)

GameCredits (GAME)

Steem (STEEM)

Vásárolj mindháromból.
Attilaloe
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250



View Profile
July 08, 2017, 09:39:02 AM
 #677

Ti ha eddig vettetek BTC-t vagy mondjuk ETH-et, akkor azt hogy cisnáltátok?

Én eddig azzal operáltm, hogy krakenre utalok EUR-t, de ez kb 2 nap mire megvan, plusz a banknél felszámolnak extra devizautalási költséget.

Localbitcoins-t használtátok már, mi a tapasztalat? Illetve ilyesmi ETH vásárlósról tudtok?

Magyarországon szerintem a legjobb árakat az MrCoin szolgáltatja, egyszerű, gyors, megbízható, és pár órán belül megkapod a vásárolt Bitcoint, extra banki költségek nélkül. 2-3 % árréssel dolgoznak.

a link: https://www.mrcoin.eu/hu


                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀















                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀

















.
TELEGRAM
FACEBOOK
TWITTER
REDDIT

















.
LINKEDIN
INSTAGRAM
GITHUB
BITCOINTALK
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
July 08, 2017, 11:14:33 AM
 #678

Köszi, megnézem majd Smiley
Attilaloe
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250



View Profile
July 08, 2017, 02:35:19 PM
 #679

Nincs mit, én tőlük szoktam vásárolni Btc-t az utóbbi egy évben.

                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀















                  ▄█▄
               █████████
            ███    █    ███
        ████       █       ████
     ███           █           ███
 ████              █              ████
█████             ███             █████
██   ███         █████         ████  ██
██      ███▓    ██ █ ██     ███      ██
██         ██████  █  ██████         ██
██           █████ █ █████           ██
██          ██   █████   ██          ██
██         ██ ███  █  ███ ██         ██
██        ████     █     ████        ██
██     ███ ███     █     ███ ███     ██
██ ████       ████ █  ███       ████ ██
███              █████              ███
   ███             █             ███
      ████         █         ████
          ███      █      ████
             ████  █   ███
                ███████
                  ▀█▀

















.
TELEGRAM
FACEBOOK
TWITTER
REDDIT

















.
LINKEDIN
INSTAGRAM
GITHUB
BITCOINTALK
huntalan81
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


View Profile
July 09, 2017, 05:28:14 PM
 #680

Én meg mástól még nem is vásároltam soha, csak tőlük - pár órán belül mindig megérkezett az a kis BTC, amit vásárolgattam.

Delete my negative trust, pls.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!