Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:40:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1266845 times)
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
January 08, 2018, 06:13:50 PM
 #1181



apropo valto: coinsmarkettel mi lesz szerintetek?

tegnap sikerult belepnem, a balancenal benne volt a leallas alatt oda banyaszott coinok, remelem ujraindul..
ma mondjuk egyaltalan nem megy...

nagyon remélem hogy működni fog, elvileg csak túlterhelt volt a szerverük amit nem is csodálok, hiszen az összes coint még aznap listázták is és egy kicsit felkapott lett az oldal, aztán szervercsere van de nem értem miért tart ennyi ideig nekik... Cheesy jövőhéten bízok benne hogy felállnak rendesen és megy újra minden Smiley

nagyon dijaznam, ha nem lepnenek le , mint a coingather, ahol bennvolt egy valag NYC-m, neg doge-m... a pillanatnyi helyzet azt mutatja eleg sokat buktam rajta Sad

es az a para, a consmarkertnel is eleg "nagy" (tudom, ez relativ, van akinek nem az, de nekem igen) ertekben van benn btc, doge, nms, sprk, es meg sorolhatnam, kulonbozo orderekben...




ez a bajom nekem is.. hogy nagyon sok fajta coinból ragadt be nekem is a coinsmarkets-re mivel egyik pillanatról a másikra leálltak... és aggasztó hogy 1 hete nem tudnak összedobni egy szervert... vagy nagyon amatőrök vagy húzzák az időt... vagy csak lelépnek mert az electra miatt több 100 bitcoin volt bent náluk ami több mint elég a boldogsághoz Cheesy de ne legyen igazam Cheesy
Big Vernt kevesebbért is üldözik már évek óta, most már azért nem jutnának messzire, ha valakinek megint eszébe jutna megpattanni egy exchange pénzével. Sokkal valószínűbb, hogy támadják őket, elég sok exchange és pool hetek óta ddos alatt van.
1714117207
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714117207

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714117207
Reply with quote  #2

1714117207
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714117207
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714117207

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714117207
Reply with quote  #2

1714117207
Report to moderator
wouhn
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 02:01:58 PM
 #1182


Lizus Payment egy új kriptovaluta, ami az elérhetőséget helyezi előtérbe még azok számára is,
akik komolyabb informatikai háttértudással nem rendelkeznek. A Lizus célja egy olyan erős rendszer kiépítése, amelyben a hangsúly a felhasználóbarát szemléleten van.

Például amíg a legtöbb kriptovaluta pénzek mozgatására szolgál bonyolult hexadecimális publikus címeken keresztül addig a Lizus egyszerűsít ezen és lehetővé teszi, hogy pénzt küldjünk e-mail címre és telefonszámra.

A legelső blokktól kezdve az egész Lizus rendszer biztonságos és könnyen használható lesz
az informatikában otthonosan mozgóknak és az átlagos felhasználóknak egyaránt.




LEÍRÁS



- Teljes készlet: 200.000.000
- Proof of Work / Proof of Stake / Masternode-ok
- Algoritmus: Skein

- Blokk jutalom: 25 LIZ
(1 LIZ blokkonként egészen a 300. blokkig megelőzve a túl gyors kibányászást. 25 LIZ blokkonként, 50% bányász/staker & 50% masternode-ok a 301. blokktól)

- Blokk köz: 60 másodperc
- Masternode járulék: 10.000 LIZ*
- Előzetes mennyiség (premine): 0.5%*

* Az előzetes mennyiség egy része a partnerekhez kerül.. A begyűjtött értékeket arra használjuk, hogy a Lizust listázhassuk a
Cryptopián, továbbá fejlesztési költségekre. 10 masternode induláskor készül el a csapatunk által.
4 masternode-ot a fejlesztőcsapat tagjai kapnak. 6 masternode a fejlesztések alapjául fog szolgálni
a létrehozni kívánt fizetési rendszer, a lizus-payments.com felé és a Lizus alapítvány létrehozása, hogy biztosítsuk a későbbi fejlesztéseket.
Az előzetes mennyiség további fennmaradó összegeit a prémiumok, új váltók és markeing költségekre használjuk, hogy fenntartsuk a projektet az elkövetkező években.
Az előzetes mennyiség tárcája nyilvános és minden egyes tranzakció nyomon követhető lesz a még nagyobb átláthatóság érdekében.


* A masternode-ok alapvetők a Lizus rendszerben. Nehéz elérni, de ösztönző hatása van a befektetők felé, hogy minél tovább megtartás Lizus mennyiségeiket.
A masternode-ok abban is fontos szerepet játszanak, hogy biztosítsuk a hálózatot és engedélyezzük a Darksend and instant küldést.
10.000 LIZ-re van szükség, hogy elkezdhess egy masternode-ot és kereshess a kiosztott jutalmakból.



RÉSZLETEK



Gyors ■ ■ Biztonságos ■ ■ Névtelen ■■ Masternode-ok




Masternode útmutató



■ ■ HAMAROSAN ■■



Masternode nyomonkövetés


■ ■ HAMAROSAN ■■



ÜTEMTERV



2018 január
Tárca szoftverek kiadása
Android applikáció kiadása
Listázás masternode rangsoroló oldalakon
Bekerülés a Cryptopiára

2018 első negyedév
iOS applikáció kiadása
Bekerülés a Cryptopiára
Megjelenés a coinmarketcap-on
Marketing kampányok

2018 második negyedév
Az alapítvány létrehozása
Webes tárca létrehozása
Váltó funkció bevezetése a lizus-payments.com oldalon, hogy lehetőség nyíljon Lizust adni és venni helyi fizetési csatornákon

2018 harmadik negyedév
Minden európai nyelvre lefordítani a weboldalt
Listázás a legfontosabb váltókon

2018 utolsó negyedév
Létrehozni az egyszerű fizetési funkciót e-mail cím és telefonszám használatával

2019 első negyedév
Kapcsolatfelvétel a Visa és a Mastercard vezetőivel bankkártyáról

Mindeközben folyamatosan dolgozunk és fejlesztünk.



LETÖLTÉS



■■ TÁRCA LETÖLTÉS ■■


Mobilos tárcák:
Android - Hamarosan
iOS - Hamarosan



VÁLTÓK



■ ■ HAMAROSAN ■■



POOLOK



■ ■ HAMAROSAN ■■



KÖZÖSSÉG









Node-k

Code:
addnode=188.226.192.182
addnode=188.226.192.178
addnode=188.226.189.36
addnode=146.185.168.10





JUTALMAK


VÁLTÓ JUTALOM
Code:
1000 LIZ

FORDÍTÁSI JUTALOM
Code:
500 LIZ





■■


CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
January 09, 2018, 07:47:30 PM
 #1183

Mindenki orul ennek a Nagy felendulesnek a kriptopiacon.
Jobban szeretnem ha belasulna a folyamat.
Nem szeretnek kipukant lufikat latni.
Sleeper..
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 08:24:06 PM
 #1184

Sok sikert nektek legyetek milliomosok Wink nem csak szaros forintba Roll Eyes
LsL
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 40


View Profile
January 09, 2018, 11:17:05 PM
 #1185



apropo valto: coinsmarkettel mi lesz szerintetek?

tegnap sikerult belepnem, a balancenal benne volt a leallas alatt oda banyaszott coinok, remelem ujraindul..
ma mondjuk egyaltalan nem megy...

nagyon remélem hogy működni fog, elvileg csak túlterhelt volt a szerverük amit nem is csodálok, hiszen az összes coint még aznap listázták is és egy kicsit felkapott lett az oldal, aztán szervercsere van de nem értem miért tart ennyi ideig nekik... Cheesy jövőhéten bízok benne hogy felállnak rendesen és megy újra minden Smiley

nagyon dijaznam, ha nem lepnenek le , mint a coingather, ahol bennvolt egy valag NYC-m, neg doge-m... a pillanatnyi helyzet azt mutatja eleg sokat buktam rajta Sad

es az a para, a consmarkertnel is eleg "nagy" (tudom, ez relativ, van akinek nem az, de nekem igen) ertekben van benn btc, doge, nms, sprk, es meg sorolhatnam, kulonbozo orderekben...




ez a bajom nekem is.. hogy nagyon sok fajta coinból ragadt be nekem is a coinsmarkets-re mivel egyik pillanatról a másikra leálltak... és aggasztó hogy 1 hete nem tudnak összedobni egy szervert... vagy nagyon amatőrök vagy húzzák az időt... vagy csak lelépnek mert az electra miatt több 100 bitcoin volt bent náluk ami több mint elég a boldogsághoz Cheesy de ne legyen igazam Cheesy
Big Vernt kevesebbért is üldözik már évek óta, most már azért nem jutnának messzire, ha valakinek megint eszébe jutna megpattanni egy exchange pénzével. Sokkal valószínűbb, hogy támadják őket, elég sok exchange és pool hetek óta ddos alatt van.
es a coingather? jo lenne elokerulnenek a 1.5 milla NYC-mmel meg a nemtom hanytizezer doge-mmal...most jol jott volna az elmult napokban...
ez igy eleg kiabrandito.. nekem is kezd egy nagy lufi durranas param lenni ... nagyon remelem nez lesz belole egy ujabb .com sztori...
omlenek a coinok, tokenek, kesz sincsenek se a wallet nem mukodik normalisan, pool sincs, valto a fasorban... hihetetlen...

Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
January 10, 2018, 03:51:45 AM
 #1186



apropo valto: coinsmarkettel mi lesz szerintetek?

tegnap sikerult belepnem, a balancenal benne volt a leallas alatt oda banyaszott coinok, remelem ujraindul..
ma mondjuk egyaltalan nem megy...

nagyon remélem hogy működni fog, elvileg csak túlterhelt volt a szerverük amit nem is csodálok, hiszen az összes coint még aznap listázták is és egy kicsit felkapott lett az oldal, aztán szervercsere van de nem értem miért tart ennyi ideig nekik... Cheesy jövőhéten bízok benne hogy felállnak rendesen és megy újra minden Smiley

nagyon dijaznam, ha nem lepnenek le , mint a coingather, ahol bennvolt egy valag NYC-m, neg doge-m... a pillanatnyi helyzet azt mutatja eleg sokat buktam rajta Sad

es az a para, a consmarkertnel is eleg "nagy" (tudom, ez relativ, van akinek nem az, de nekem igen) ertekben van benn btc, doge, nms, sprk, es meg sorolhatnam, kulonbozo orderekben...
Szerintem a jövőben egyre jobban teret fognak nyerni a decentralizált váltók. Kár, hogy felhasználói élmény terén még elég kiforratlan a dolog.

flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
January 10, 2018, 11:56:37 AM
 #1187



apropo valto: coinsmarkettel mi lesz szerintetek?

tegnap sikerult belepnem, a balancenal benne volt a leallas alatt oda banyaszott coinok, remelem ujraindul..
ma mondjuk egyaltalan nem megy...

nagyon remélem hogy működni fog, elvileg csak túlterhelt volt a szerverük amit nem is csodálok, hiszen az összes coint még aznap listázták is és egy kicsit felkapott lett az oldal, aztán szervercsere van de nem értem miért tart ennyi ideig nekik... Cheesy jövőhéten bízok benne hogy felállnak rendesen és megy újra minden Smiley

nagyon dijaznam, ha nem lepnenek le , mint a coingather, ahol bennvolt egy valag NYC-m, neg doge-m... a pillanatnyi helyzet azt mutatja eleg sokat buktam rajta Sad

es az a para, a consmarkertnel is eleg "nagy" (tudom, ez relativ, van akinek nem az, de nekem igen) ertekben van benn btc, doge, nms, sprk, es meg sorolhatnam, kulonbozo orderekben...




ez a bajom nekem is.. hogy nagyon sok fajta coinból ragadt be nekem is a coinsmarkets-re mivel egyik pillanatról a másikra leálltak... és aggasztó hogy 1 hete nem tudnak összedobni egy szervert... vagy nagyon amatőrök vagy húzzák az időt... vagy csak lelépnek mert az electra miatt több 100 bitcoin volt bent náluk ami több mint elég a boldogsághoz Cheesy de ne legyen igazam Cheesy
Big Vernt kevesebbért is üldözik már évek óta, most már azért nem jutnának messzire, ha valakinek megint eszébe jutna megpattanni egy exchange pénzével. Sokkal valószínűbb, hogy támadják őket, elég sok exchange és pool hetek óta ddos alatt van.
es a coingather? jo lenne elokerulnenek a 1.5 milla NYC-mmel meg a nemtom hanytizezer doge-mmal...most jol jott volna az elmult napokban...
ez igy eleg kiabrandito.. nekem is kezd egy nagy lufi durranas param lenni ... nagyon remelem nez lesz belole egy ujabb .com sztori...
omlenek a coinok, tokenek, kesz sincsenek se a wallet nem mukodik normalisan, pool sincs, valto a fasorban... hihetetlen...

Igen, átérzem, nekem is bent volt jópár dogém cryptsyn, plusz egy fél btc is, ami akkori áron nyilván nem sokat ért... de most az azért nagyon jól jönne. Cheesy
Shuti
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 10, 2018, 12:40:43 PM
 #1188



apropo valto: coinsmarkettel mi lesz szerintetek?

tegnap sikerult belepnem, a balancenal benne volt a leallas alatt oda banyaszott coinok, remelem ujraindul..
ma mondjuk egyaltalan nem megy...

nagyon remélem hogy működni fog, elvileg csak túlterhelt volt a szerverük amit nem is csodálok, hiszen az összes coint még aznap listázták is és egy kicsit felkapott lett az oldal, aztán szervercsere van de nem értem miért tart ennyi ideig nekik... Cheesy jövőhéten bízok benne hogy felállnak rendesen és megy újra minden Smiley

nagyon dijaznam, ha nem lepnenek le , mint a coingather, ahol bennvolt egy valag NYC-m, neg doge-m... a pillanatnyi helyzet azt mutatja eleg sokat buktam rajta Sad

es az a para, a consmarkertnel is eleg "nagy" (tudom, ez relativ, van akinek nem az, de nekem igen) ertekben van benn btc, doge, nms, sprk, es meg sorolhatnam, kulonbozo orderekben...




ez a bajom nekem is.. hogy nagyon sok fajta coinból ragadt be nekem is a coinsmarkets-re mivel egyik pillanatról a másikra leálltak... és aggasztó hogy 1 hete nem tudnak összedobni egy szervert... vagy nagyon amatőrök vagy húzzák az időt... vagy csak lelépnek mert az electra miatt több 100 bitcoin volt bent náluk ami több mint elég a boldogsághoz Cheesy de ne legyen igazam Cheesy
Big Vernt kevesebbért is üldözik már évek óta, most már azért nem jutnának messzire, ha valakinek megint eszébe jutna megpattanni egy exchange pénzével. Sokkal valószínűbb, hogy támadják őket, elég sok exchange és pool hetek óta ddos alatt van.
es a coingather? jo lenne elokerulnenek a 1.5 milla NYC-mmel meg a nemtom hanytizezer doge-mmal...most jol jott volna az elmult napokban...
ez igy eleg kiabrandito.. nekem is kezd egy nagy lufi durranas param lenni ... nagyon remelem nez lesz belole egy ujabb .com sztori...
omlenek a coinok, tokenek, kesz sincsenek se a wallet nem mukodik normalisan, pool sincs, valto a fasorban... hihetetlen...

Igen, átérzem, nekem is bent volt jópár dogém cryptsyn, plusz egy fél btc is, ami akkori áron nyilván nem sokat ért... de most az azért nagyon jól jönne. Cheesy
Én még pont kitudtam utalni a coinokat coinsmarketről. Szerencsére az bejött nekem, a túl kicsi váltókban nem szabad ott tartani semmit, csak ha kereskedni akarunk és utána tovább is kell dobni. Inkább bányászom rendes walletbe, mint exchange-be. NMS-t már DDOS alatt mentettem ki.
Mint szerver üzemeltető, úgy érzem, hogy szándékosság van benne, mert ha nagyon fontos lenne nekik, akkor pár este alatt, backupból fel lehet rántani egy új szervert. A sok FEE-ből biztos futja egy jobb szerver parkra, legalább 3-4 szerverrel.
stefanotomakan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 65
Merit: 0


View Profile
January 11, 2018, 11:07:22 AM
 #1189

Sok magyar céget ismertek amelyek fogadnak direkt cryptot? (Bitcoin vagy barmi mast)
ojzika
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
January 11, 2018, 11:14:15 AM
 #1190

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
Shuti
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 11, 2018, 10:18:51 PM
 #1191

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
Ma néztem át szinte az összes nagykert, olyan hiány van, csoda ha valahol van 1-1 darab ami 1060-70-80. AMD max rx 560. Sad Ezek a buta bányászok elkapkodták Cheesy
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
January 11, 2018, 11:31:40 PM
 #1192

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
a newegg már szállít mo-ra. Wink
LsL
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 40


View Profile
January 12, 2018, 01:08:40 AM
 #1193

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
Ma néztem át szinte az összes nagykert, olyan hiány van, csoda ha valahol van 1-1 darab ami 1060-70-80. AMD max rx 560. Sad Ezek a buta bányászok elkapkodták Cheesy
en mar megvarom a gtx 11xx-eket, ezen az aron amin most tudtok venni kartyat... addig gyujtok

persze annak nem igazan jo, aki most vagna bele a banyaszatba, vagy epp bovites kozepen van...


xxcsu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1498
Merit: 597


View Profile WWW
January 12, 2018, 05:03:33 PM
 #1194

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
a newegg már szállít mo-ra. Wink

De ők is ki vannak fogyva szinte mindenből  Grin

Learn about Merit & new rank requirements , Learn how to use MERIT , make this community better
If you like the answer you got for your question from any member ,
If you find any post useful , informative use the +Merit button.
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
January 12, 2018, 05:58:58 PM
 #1195

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
a newegg már szállít mo-ra. Wink

De ők is ki vannak fogyva szinte mindenből  Grin
nvidiából nincsenek
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
January 13, 2018, 08:11:56 AM
 #1196

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
a newegg már szállít mo-ra. Wink

De ők is ki vannak fogyva szinte mindenből  Grin
nvidiából nincsenek

hát elég kicsi nvidia kártyái vannak... 1050-esek
LsL
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 40


View Profile
January 13, 2018, 02:01:32 PM
 #1197

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
a newegg már szállít mo-ra. Wink

De ők is ki vannak fogyva szinte mindenből  Grin
nvidiából nincsenek

hát elég kicsi nvidia kártyái vannak... 1050-esek

es vamot kell fizetni? vagy ez hogyan mukodik konkretan? probalta mar valaki?

flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
January 13, 2018, 02:26:22 PM
 #1198

Tudja valaki h mostan hol lehet magyarországon venni kártyákat? Elméletileg mindenhol elfogyott Sad
a newegg már szállít mo-ra. Wink

De ők is ki vannak fogyva szinte mindenből  Grin
nvidiából nincsenek

hát elég kicsi nvidia kártyái vannak... 1050-esek
ha a magyar oldalt nézed, akkor mindegyikre azt írja, hogy out of stock. Igen, ami annyit jelent, hogy nem 4 nap alatt hanem 14 nap(max) alatt kapod meg.
LsL
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 40


View Profile
January 13, 2018, 07:27:25 PM
 #1199

Sziasztok, egy uj, hamarosan indulo uj exchange-re szeretnem felhivni a figyelmeteket!

az elmult hetek esemenyei: conisnmarkets.com, stoks.exchange.com problemai miatt engem kivancsiva tett, remeljuk jo lesz...

sok szep jot iger, profi csapat, alacsony fee-k stb

az apropo, ami miatt most erdemes regisztarlni, (a poszt letrehozasa pillanataban 18 nap az indulasig), ha kitoltesz egy gyors , par perces felmerest (angol nyelvu, de egyszeruek a kerdesek... pl mit tartasz fontosnak egy valton, biztonsag, stb... szeretnel -e visa kartyat haszanalni, vagy paypalt.. ilyesmi) 500$-t kapsz ajandekba, amit kesobb a kereskedesek fee-jebol hasznalhatsz fel a kesobbiekben...

Aki a ref linkemet hasznalnad megkoszonnem: upcoin.com/?ID=f9ff582b

ha nem szeretnel tamogatni de tovabbra is erdekel: www.upcoin.com

sa1231
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 07:46:15 PM
 #1200

Sziasztok.

EGy ICO projekthez keresek partnereket. Valakit erdekel esetleg? (:
Pages: « 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!