Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:15:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1278759 times)
dns
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
November 01, 2017, 02:18:00 AM
 #941

Mit jelent az, hogy saját fórum? Ez nem saját? (bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de nem világos még számomra itt).
1714893319
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714893319

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714893319
Reply with quote  #2

1714893319
Report to moderator
1714893319
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714893319

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714893319
Reply with quote  #2

1714893319
Report to moderator
1714893319
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714893319

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714893319
Reply with quote  #2

1714893319
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
November 01, 2017, 11:16:07 AM
 #942

Mit jelent az, hogy saját fórum? Ez nem saját? (bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de nem világos még számomra itt).

ez csak egy magyar topic Cheesy  nézd meg például a local menüben a német nyelvnél hogy néz ki a saját Smiley
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
November 01, 2017, 01:45:02 PM
 #943

Ismeri valaki innen a TaaS projektet?  Ha nem, hagy adjak egy tippet a magyar közösségnek Smiley
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1775766

Ez az első olyan token, ami igazi kifizetést hajtott végre a birtokolt tokenek számától függően.  Mondhatni, hogy egy crypto befektetési alapként működik, ami az elért nyereség 50%-át negyedévente visszaosztja a holdereknek.  Az ICO már áprilisban lezárult, viszont az első kifizetés gond nélkül végbement 3 hónapja, amikor 1 token 29 centet fizetett (ETH-ben).  Október 31-ig kell saját tárcába, pl. myetherwalletbe küldeni a tokeneket,  ami után 1-2 nappal készül egy snapshot az egyenlegekről, ami alapján a kifizetést indítják.

Egyelőre egész jó áron van a token, bár a kereslet miatt most kicsit felugrott: https://coinmarketcap.com/currencies/taas/

Ez a bejegyzés most egy bounty kampány része volt? Wink
Angoltól eltérőeket is elfogadnak?

Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
November 01, 2017, 02:08:55 PM
 #944

Mit jelent az, hogy saját fórum? Ez nem saját? (bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de nem világos még számomra itt).

ez csak egy magyar topic Cheesy  nézd meg például a local menüben a német nyelvnél hogy néz ki a saját Smiley
Inkább lengyel vagy görög oldalhoz kellene először mérnünk a sajátunkat. Népesség és 1 főre jutó GDP-ből kiindulva. Smiley
Sajnos mindkettőben alatta vagyunk, de egyre többen kezdenek hazánkban is ismerkedni a kripto világgal.

Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
November 01, 2017, 03:17:51 PM
 #945

Mit jelent az, hogy saját fórum? Ez nem saját? (bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de nem világos még számomra itt).

ez csak egy magyar topic Cheesy  nézd meg például a local menüben a német nyelvnél hogy néz ki a saját Smiley
Inkább lengyel vagy görög oldalhoz kellene először mérnünk a sajátunkat. Népesség és 1 főre jutó GDP-ből kiindulva. Smiley
Sajnos mindkettőben alatta vagyunk, de egyre többen kezdenek hazánkban is ismerkedni a kripto világgal.

ez igaz, de hidd el, hogy a németeknél népesség arányosan sokkal sokkal kevesebben vannak ebbe benne mint a magyarok Smiley
divokozaa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
November 01, 2017, 04:48:42 PM
 #946

na sziasztok! nem tudtam h magyar is van itt! 😄 üdv. Szerbiabol!!
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
November 01, 2017, 05:20:14 PM
 #947

na sziasztok! nem tudtam h magyar is van itt! 😄 üdv. Szerbiabol!!
Szervusz!
Isten hozott a bitcointalk eldugott részén. Szólj másoknak is, hogy igazi fórumrésszé nőhessünk.

hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
November 01, 2017, 05:50:08 PM
 #948

tudnátok nekem tápegységek terén segíteni? akármilyen tápot nézek, mindegyiken 6 darab 8 pines csatlakozó van abból ugye az egyiket elviszi a cpu Cheesy most akkor marad 5 hely a videókártyáknak... akkor hogy csinálnak sokan 8 as rendszert 1 táppal? a 6 pines részre dugják rá átalakítóval? az biztonságs megoldás? vagy tudtok olyan tápot mondani, amire rálehet kötni minimum 6-7-8 vgat 1 cpuval ?

Az a 2 db 8 pin nem ugyanaz a 8 pin. Más a csatlakozó a procihoz és a vidikarikhoz. Szóval 6 db marad a kartyáknak. Amúgy az összteljesítményét kell nézni a kártyáknak, meg amit a táp le tud adni a megfelelő ágon. Mivel banyaszol és gondolom optimalizálod a fogyasztást, nem fogják a teljes rendelkezésre álló TDP keretet bekajálni. Amúgy meg van ilyen tápduplázó NYÁK amit lehet venni, és úgy két táp is tud menni egyszerre, 7-8 kártyánál lehet elkél.

tehát azt mondod, hogy https://www.google.hu/search?biw=1280&bih=614&tbm=isch&sa=1&ei=BHL2Wc_rIoK7aaTohsAK&q=corsair+1200+hx&oq=corsair+1200+hx&gs_l=psy-ab.3...2353.2773.0.3002.3.3.0.0.0.0.103.294.2j1.3.0....0...1.1.64.psy-ab..0.1.102...0i24k1.0.N5HvDK6ObBs#imgrc=UCgweJ_MswRNmM: erre én nem tudok rádugni még 6 videókártyát sem? Cheesy ugyanis most ilyen tápot vettem ez a CORSAIR hx1200 as Cheesy 6x 8 pines csatlakozó van hozzá de ugye 8 pines a cpu is

Én ilyet nem mondtam.

Amúgy abba a 6 kimenetbe a kábeleket dugod be, amik általában úgy szoktak kinézni, hogy hosszú kábel és a végén van mondjuk 2db 6+2pines PCI-e csatlakozó, legalábbis az én tápomnak ilyen van. Az egyik kábelem meg olyan aminek 1db 8 pines proci csatlakozó van a végén. Szóval most úgy tippre neked 10db szabad 6+2-es Pci-e csatlakozód lehet, abból azért lehet gazdálkodni Smiley
Balaxi
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 122
Merit: 6

Dream. Fulfil. Repeat.


View Profile
November 01, 2017, 05:58:03 PM
 #949


Meg ott az a rengeteg airdroppolt eth token manapság (eBTC, eDASH, stb.), nem tudom mi értelmük van.

1. "dev" megalkotja a tokent.
2. airdrop
3. a sajátján kívül a többi accountnál letiltja a küldést.
4. dumpolja etherdeltán
5. lelép a dumpból szerzett etherrel.

És ismét jön az első pont.


Manapság ezzel a sok szutyok semmire nem jó ICO-val is hasonlóan érzek.. Kb ugyanez a technika ott is Cheesy
Igen, csak azzal már nehezebb eltűnni, mert egy ICO-bol már dollármilliók szoktak jönni. Nem beszélve arról, hogy ott azért sokkal nagyobb erőbefektetés kell a csaló részéről, már-már valami hasznosat is kitalálhatna az alatt az idő alatt. Cheesy

Ez is igaz, viszont nagyobb időbefektetés + tervezés => nagyobb haszon Cheesy
Igen, pontosan, éppen ezért mondtam, hogy annyi energiabefektetéssel már valami a cryptoközösség számára hasznos dolgot is kitalálhatna, abból lehet még többet is tudna kaszálni, mint scammeléssel. Cheesy
Nagy valoszinűség, hogy legtöbb eTOKEN az scam.
Mondjuk az eBTC-nél az az érdekeség, hogy bejelentkezett egy személy névvel és vezetéknévvel LINKEDIN adatával, aki az Ericsson cégnél dolgozik a blockchain technológia fejlesztésnél.
Na most ő leírta, hogy mi az amiben van potencijál az eBTC-ben és szerinte van neki jövője. Persze ez sok mindentől függ.
Ő személy szerint befektetett ebbe a tokenbe.
Csak azért említem, mert ha valaki ilyen cégnél dolgozik és ért a tehnologiához akkor az nem fektet be bárhova.
Ahogy említettem Ő nem azt mondta, hogy az eBTC 100% siker, csak azt, hogy van benne potenciál.

Na igen, de én is készíthetek egy ilyen profilt, akkor nekem is hinni fogsz? Smiley
Igen, ez jogos, minden ICO-nál meg hasonlónál boldog-boldogtalant odaírnak, hogy "advisor" meg franc tudja, aztán ki tudja, lehet csak a takarítót is megemlítették. Cheesy És nem beszélve arról, hogy láttunk már híresebb embereket is shitcoint reklámozni.

ICO-ról úgy általánosságban: http://www.bitcoinbazis.hu/ico-bukas-nagyobb-bolond-elmelet/

Sokan sajnos be fognak dölni a következő évben és akárki akármit mond, egy napon el kell számolniak a gyűjtött forrásokkal vagy a) befektetők felé b) a szabályzók felé

Viszont valóban mérföldkő mert olyan ötleteknek is teret ad, amelyek egyébként a hagyományos csatornákon keresztül kizárt hogy forráshoz jussanak.

Darwinnal nem összebeszélve: a gyengéje gyorsan el fog hullani, de lesz pár amely valóban innovációt jelent szegmensében.
Balaxi
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 122
Merit: 6

Dream. Fulfil. Repeat.


View Profile
November 01, 2017, 06:04:56 PM
 #950

Kérdés a tapasztaltabbaknak, moderátoroknak:

Lehetne valahogy integrálni ezt az egy bitcointalk fórumot a honalpunkra? Lehet kicsit segítene több embert párbeszédre késztetni, bevonni illetve lenne egy biztos magyar kitettsége a fórum e szegmensének.
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
November 01, 2017, 06:09:09 PM
 #951

Kérdés a tapasztaltabbaknak, moderátoroknak:

Lehetne valahogy integrálni ezt az egy bitcointalk fórumot a honalpunkra? Lehet kicsit segítene több embert párbeszédre késztetni illetve lenne egy biztos magyar 'expozíciója' a fórum e szegmensének.
Az iframe HTML-ben sok mindent megold. Ki kell próbálni, csak nem élesben.
Erről a részről viszont el fognak tudni navigálni máshova az iframen keresztül...

Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
November 01, 2017, 07:59:47 PM
 #952

tudnátok nekem tápegységek terén segíteni? akármilyen tápot nézek, mindegyiken 6 darab 8 pines csatlakozó van abból ugye az egyiket elviszi a cpu Cheesy most akkor marad 5 hely a videókártyáknak... akkor hogy csinálnak sokan 8 as rendszert 1 táppal? a 6 pines részre dugják rá átalakítóval? az biztonságs megoldás? vagy tudtok olyan tápot mondani, amire rálehet kötni minimum 6-7-8 vgat 1 cpuval ?

Az a 2 db 8 pin nem ugyanaz a 8 pin. Más a csatlakozó a procihoz és a vidikarikhoz. Szóval 6 db marad a kartyáknak. Amúgy az összteljesítményét kell nézni a kártyáknak, meg amit a táp le tud adni a megfelelő ágon. Mivel banyaszol és gondolom optimalizálod a fogyasztást, nem fogják a teljes rendelkezésre álló TDP keretet bekajálni. Amúgy meg van ilyen tápduplázó NYÁK amit lehet venni, és úgy két táp is tud menni egyszerre, 7-8 kártyánál lehet elkél.

tehát azt mondod, hogy https://www.google.hu/search?biw=1280&bih=614&tbm=isch&sa=1&ei=BHL2Wc_rIoK7aaTohsAK&q=corsair+1200+hx&oq=corsair+1200+hx&gs_l=psy-ab.3...2353.2773.0.3002.3.3.0.0.0.0.103.294.2j1.3.0....0...1.1.64.psy-ab..0.1.102...0i24k1.0.N5HvDK6ObBs#imgrc=UCgweJ_MswRNmM: erre én nem tudok rádugni még 6 videókártyát sem? Cheesy ugyanis most ilyen tápot vettem ez a CORSAIR hx1200 as Cheesy 6x 8 pines csatlakozó van hozzá de ugye 8 pines a cpu is

Én ilyet nem mondtam.

Amúgy abba a 6 kimenetbe a kábeleket dugod be, amik általában úgy szoktak kinézni, hogy hosszú kábel és a végén van mondjuk 2db 6+2pines PCI-e csatlakozó, legalábbis az én tápomnak ilyen van. Az egyik kábelem meg olyan aminek 1db 8 pines proci csatlakozó van a végén. Szóval most úgy tippre neked 10db szabad 6+2-es Pci-e csatlakozód lehet, abból azért lehet gazdálkodni Smiley

nem egyszerű ez Cheesy 6x van 8 pinem és 6x van 6 pines csatlakozóm 1x meg 24 es Cheesy 5 olyan kábelem van hozzá amit te mondtál, hogy 8 pinből lesz 2x 6+2 es Cheesy meg 1x 8 as ami a cpujé Smiley de akkor a kérdésem még mindig megvan, hogy a 6 pines csatlakozóra egy átalakítóval kell rádugnom a vgat és az biztonságos e hosszabb távon? Cheesy
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
November 01, 2017, 10:38:53 PM
 #953

Hát mindenképpen kösd be azokat amik közvetlen a táphoz adott kábelezéssel megoldhatók, a maradékot ami szükséges meg meg lehet oldani átalakítókkal, ami vagy SATA tápkábelből, vagy sima Molex csatlakozóból csinál 6 vagy 8 pines PCI-E csatlakozót. Ha rendesen össze van dugva, és jó az érintkezés, nem szabad baja legyen. De azért garancia sosincs az ilyenekre szerintem, nekem amikor használtam nem volt vele gondom. A lényeg, hogy a tápot ne terheld az 1200W-os limitje fölé, mondjuk azért ez eléggé tág határ, nehéz elérni Cheesy
dns
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
November 01, 2017, 11:32:51 PM
 #954

Mit jelent az, hogy saját fórum? Ez nem saját? (bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de nem világos még számomra itt).

ez csak egy magyar topic Cheesy  nézd meg például a local menüben a német nyelvnél hogy néz ki a saját Smiley

Kicsit savanyú, kicsit sárga, de a miénk :-)
Lényeg, hogy (így, vagy úgy, de) itt vagyunk. Majd szépen kinőjjük magunkat, csak még ide kell találni pár jó embernek.
Érdekes, hogy én már régebben felfedeztem a bitcointalk-ot, de soha nem akartam belekotyogni, most is, csak az airdroppok miatt lettem tag :-)
Ha jól emlékszem anno szintén ide írt (vagy a redditre?) Laci a híres pizza vásárló (aki 10e. btc-t fizetett 2 pizzáért) és aki közvetítőt keresett és talált is. Nem találkoztatok a cikkel?
divokozaa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
November 02, 2017, 12:17:48 AM
 #955

Mit jelent az, hogy saját fórum? Ez nem saját? (bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de nem világos még számomra itt).

ez csak egy magyar topic Cheesy  nézd meg például a local menüben a német nyelvnél hogy néz ki a saját Smiley

Kicsit savanyú, kicsit sárga, de a miénk :-)
Lényeg, hogy (így, vagy úgy, de) itt vagyunk. Majd szépen kinőjjük magunkat, csak még ide kell találni pár jó embernek.
Érdekes, hogy én már régebben felfedeztem a bitcointalk-ot, de soha nem akartam belekotyogni, most is, csak az airdroppok miatt lettem tag :-)
Ha jól emlékszem anno szintén ide írt (vagy a redditre?) Laci a híres pizza vásárló (aki 10e. btc-t fizetett 2 pizzáért) és aki közvetítőt keresett és talált is. Nem találkoztatok a cikkel?
nalunk is igy van, sajnos. szerbeknek is csak topic van, de latod pl. horvatoknak mar van sajat forum :-) udv
Uhu77miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 24
Merit: 2


View Profile WWW
November 02, 2017, 05:27:45 AM
 #956

Hi raymee jaja itt vagyok, megtaláltam ezt is Smiley Csak már sok lesz a kommunikációs csatorna : fórum 1....x , discord, telegram,  Line, skype .... Smiley

Az a gond, hogy tényleg már vagy 1 éve olvasom a btctalkot , reggelt kb 1.5 hónapja de , hogy magyar nyelvű részei is van az úgy valahogy kimaradt. De szerintem nem csak nekem .... alapjában a magyar altocin , coin community elégé elaprózott .... ha csak azt nézem a facebookon van vagy 20 zárt csoport mindenhol van 100-2xxx tag még is kb 10% aktív a többi nézi csak. A fórumokban is a fele halott vagy max 2-3-4 ember + a betévedők vannak , a másik fele meg 1-2 fórumra korlátozódik. Amik működnek és pörögnek azok is fejlesztés nélkül előbb utóbb elhalnak.

De pörgessük, mert jó lenen ha legalább a gyökérben helyet kapnánk Smiley hátha többen leszünk.

 
colombuszka
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 802
Merit: 501



View Profile
November 02, 2017, 07:13:00 AM
 #957

Ismeri valaki innen a TaaS projektet?  Ha nem, hagy adjak egy tippet a magyar közösségnek Smiley
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1775766

Ez az első olyan token, ami igazi kifizetést hajtott végre a birtokolt tokenek számától függően.  Mondhatni, hogy egy crypto befektetési alapként működik, ami az elért nyereség 50%-át negyedévente visszaosztja a holdereknek.  Az ICO már áprilisban lezárult, viszont az első kifizetés gond nélkül végbement 3 hónapja, amikor 1 token 29 centet fizetett (ETH-ben).  Október 31-ig kell saját tárcába, pl. myetherwalletbe küldeni a tokeneket,  ami után 1-2 nappal készül egy snapshot az egyenlegekről, ami alapján a kifizetést indítják.

Egyelőre egész jó áron van a token, bár a kereslet miatt most kicsit felugrott: https://coinmarketcap.com/currencies/taas/

Ez a bejegyzés most egy bounty kampány része volt? Wink
Angoltól eltérőeket is elfogadnak?

Dehogy, az ICO és egyéb bounty lehetőségek már áprilisban lezárultak Smiley.  Szimplán csak ajánlottam egy tokent, ami egyedülálló módon valódi passzív jövedelmet utal a holdereknek.  Gondoltam segítek a magyar topic tagjainak felfedezni ezt a gyöngyszemet a naponta 20 új induló ICO közül Cheesy

.
.
.
▬◇
▬◇▬◆
▬◇▬◇▬◆
.
.







███
███░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░███
███
.
.
.
◇▬
◆▬◇▬
◆▬◇▬◇▬
.
.
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
November 02, 2017, 11:10:43 AM
 #958

Sok airdrophoz twitter account kell, 20-30 követővel. Nyilván aki csak hírek olvasására használja, mert mondjuk nem érzi hasznosságát annak, hogy facebook/instagram/vk meg franctudja még mi mellett még twitteren is folyamatosan postolgasson, annak nincs ennyi követője. Mit szólnátok, ha bekövetnénk egymást és így egy kritérium teljesülne?
Balaxi
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 122
Merit: 6

Dream. Fulfil. Repeat.


View Profile
November 02, 2017, 01:21:08 PM
 #959

Mit jelent az, hogy saját fórum? Ez nem saját? (bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de nem világos még számomra itt).

ez csak egy magyar topic Cheesy  nézd meg például a local menüben a német nyelvnél hogy néz ki a saját Smiley

Kicsit savanyú, kicsit sárga, de a miénk :-)
Lényeg, hogy (így, vagy úgy, de) itt vagyunk. Majd szépen kinőjjük magunkat, csak még ide kell találni pár jó embernek.
Érdekes, hogy én már régebben felfedeztem a bitcointalk-ot, de soha nem akartam belekotyogni, most is, csak az airdroppok miatt lettem tag :-)
Ha jól emlékszem anno szintén ide írt (vagy a redditre?) Laci a híres pizza vásárló (aki 10e. btc-t fizetett 2 pizzáért) és aki közvetítőt keresett és talált is. Nem találkoztatok a cikkel?
nalunk is igy van, sajnos. szerbeknek is csak topic van, de latod pl. horvatoknak mar van sajat forum :-) udv

Hi,

Ha sikerül adni valamilyen formában a csoportot a honlaphoz (www.bitcoinbazis.hu) akkor lehet kicsit több embert ide lehetne terelni (bár félek a nagyon kezdő és most ismerkedő kriptopénzesek többségen lennének) és segítene előbb elérni a külön fórum titulust. Már nézegeti a devünk mit lehet tenni, konstruktív kritikát örömmel vennénk, illetve véleményt az ötletről.  Smiley
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
November 02, 2017, 08:08:01 PM
 #960

Sok airdrophoz twitter account kell, 20-30 követővel. Nyilván aki csak hírek olvasására használja, mert mondjuk nem érzi hasznosságát annak, hogy facebook/instagram/vk meg franctudja még mi mellett még twitteren is folyamatosan postolgasson, annak nincs ennyi követője. Mit szólnátok, ha bekövetnénk egymást és így egy kritérium teljesülne?


ahogy nézegetem elég régóta az airdroppokat, inkább bitcointalk rang a fontos, de persze biztos van olyan airdrop is ahol a twitteren számít a követők száma is, de szerintem nem sok olyan van Smiley attól függetlenül nem rossz elképzelés hogy beregelünk lekövetjük egymást azt kész Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!